Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.3.2016   #1
Qak
Newbie
 
Join Date: 6.11.2005
Posts: 1
Default Kde se jezdí?

?au lidi, tak jsem oprášil svýho starýho MOMOuše s tím, že se porozhlédnu po n?jakým p?kným simu a n?kde zajezdím (válel se v garáži cca od roku 2007) a n?jak ni?emu nem?žu p?ijít na chu?. Zkoušel jsem project CARS a Assetto Corsa, NFS shift 2 a n?jak tam t?m aut?m tu fyziku nev??ím. Vyštrachal jsem v mailu 9 let starou registraci LFSka a p?ijde mi tenhle simulátor z prav?ku v podstat? po?ád nejlepší a po instalaci n?jakýho patche, kterej tomu p?idá na barvách a pár efektech i stále dob?e vypadající (pravda, model?m aut by facelift prosp?l) . Nicmén? lidí dost ubylo. Co tedy pa?í za simy soudobá mládež? P?ípadn? kam zdrhli ti, co mají ?as i jako dosp?láci se sem tam projet?
Qak is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2016   #2
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Já už se chvíli v ostatních simech nepohybuju, ale dlouhodob? solidní základnu lidí si drží iRacing. V LFS se jezdí hodn? málo, nejvíc cruise a cargame servery, sem tam n?jaké ligy, jako nap? Cityliga, která je asi v sou?asnosti nejpopulárn?jší ligou v LFS.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 19.4.2016   #3
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Záleží taky jak si chceš zajezdit. Zda jen tak ob?as n?jaký závod - s rizikem, že na ve?ejných servrech to chodí všelijak, nebo nebo n?jaký delší cup a nebo pravidelné ježd?ní.

LFS - dlouhodob? tak n?jak stagnuje a lidé se rozprchli
Assetto Corsa - ?eská komunita, pravidelné adminované závody - najdeš na www.assettocorsa.eu
iRacing - pro n?koho základní nevýhoda - je placený. Jinak dobré závody, ?lov?k si vybere a díky iRatingu jsi ?azen do skupin podobn? schopných jezdc?. ?eská komunita je na iracers.cz
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.