Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.2.2011   #21
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Q: V pr?b?hu kvalifikace jsem se dostal na 16. místo. Bohužel, v poslední minut? m? p?edb?hl Substance a ješt? n?kdo, takže start nakonec z 18. pozice.

R1: V prvním kole propad o 4 pozice, protože jsem málo tvrdý a p?íliš opatrný. Pak se ovšem pár p?edních jezdc? popralo a propadlo dozadu, takže jsem se rázem ocitnul na 15. míst?. Kde jsem n?jakou dobu kroužil za Substancem (nevím jestli jsem do tebe v T1 párkrát nestr?il, jestli ano, tak se omlouvám). Pak ud?lal ješt? FastJarda chybu p?i souboji s ToFire a dostel jsem se i p?ed n?j. 13. místo - kone?n? n?jké další body

R2: V prvním kole op?t propad o 4 místa, ve t?etím do m? ?uknul Substance a n?kdo mi ješte trochu pomohl, takže rázem na 21. pozici. T?sn? p?ed pádem závodu jsem byl asi na 19. míst?

Pro m? p?kné závody s p?ed?asným koncem.
HonzaNB is offline  
Old 7.2.2011   #22
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Ve výsledkách je pár chyb asi.

Vysledky druheho zavodu:

1.Kremilek
2.Rodo
3.Lubik
4.Klouczech
5.Mufisto
6.Ghost
7.Fast Jarda
8.AG Tomas
9.Lala
10.ToFire
11.Flame
12.Masterful
13.JirkaCZ
14.Kid
15.Substance
16.Redline King
17. Honza NB
18. Petersbond
19.Nicam
20. Hafik
21. Zdenda
22. Jigr
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 7.2.2011   #23
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default Spatny, spatny, spatny

Q: I vylepseny PB stacilo jen na 9. pozici.

R1: Uz na startu jsem zazmatkoval a hrabal se v Options. Nestih jsem natlakovat turbo a propad se o hrozne moc mist. Prvni kola celkem v klidu, ale pak prisel osudovej tukanec s AgPBondem v rychly sikane. Koukal jsem na replay a utvrdil se v tom, ze slo o normal incident. Presah jsem mel a vic ke kraji jsem uz taky nemoch. Skodu na autech jsme (teda ja urcite) nemeli, ale museli jsme pockat na pruezd vsech aut, takze propad az uplne na konec + pul kola ztrata. Do cile jsem to uz jen tak nejak odevzdane dokrouzil.

R2: Start OK. Vydelaval jsem na problemech ostatnich a polepsil si o dost mist. Pak prisli super souboje s AgTomasem a Masterfulem, jenze prisel nahlej konec prave tehdy, kdyz jsme byli v tom nejlepsim.

Moc bodu si bohuzel z tohodle vecera neodnesu. Souboje byly fajn, tvrdy, ale jeden z nich holt nevysel. Pritom tou sikanou se ve dvou projet da. Viz druhej zavod, kde jsem tudy bok po boku projel s AgTomasem snad 2x bez problemu.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline  
Old 7.2.2011   #24
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Máš naprostou pravdu, projet se dala. Je to asi moje vina, m?l jsem nechat více místa. V?d?l jsem o tob?, ale ne?ekal jsem, že už jsi takhle vep?edu, v zrcátku jsem t? fakt nevid?l.
Tak se omlouvám.
Na autu nebylo skoro nic, jen škoda, že jsme museli po?kat. Pak jsem si myslel, že m? v klidu p?edjedeš.

R2: Omluva TeeDee - n?kdo t? oto?il v T1 a jádo tebe, pak jsi se odpojil. Mám asi pomalý reakce, ale žlutá svitla t?sn? p?ed.

Last edited by Petersbond; 7.2.2011 at 13:25.
Petersbond is offline  
Old 7.2.2011   #25
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
R2: V 1. zatá?ce m? oto?il Ljubik. ...ano mas pravdu.zda se ze sem ti to jakoby zacal zavirat.maje chyba a mrzi me ze jsem to pokazil takovemu Pánu jezdci!!kazdopadne protest prijmam.

EDIT: jj chapu tve rozhorceni.vim ze to je ze zadokolkou hodne znat ty tukance.vsak taky z toho mam respekt abych to nekomu nepo..

jsem na vas koukal....podle mne normalni zavodni incident,buhuzel v LFS s "gagarin efektem ".Za norm. okolnosti by jste museli oba pokracovat dal,jen bez zrcatek a s odrenym bokem :-) Skoda zdrzeni Ghosta vodi zadokolku excelentne,jeste bych se chvilu kochal jak si to rozdavate :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline  
Old 7.2.2011   #26
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
R1: Celkem klid, ausdem tohoto závodu byl tentokráte Nicam, který ze za?átku moc rychle nejel, ale p?edjet se nedal a stálo m? to p?epálený gumy a možná i lepší umíst?ní,
Sice nevím co je to ausdem , ale víš jakou jsem m?l radost, že jsem t? dokázal udržet za sebou a ješt? ti místama poodjížd?t .
Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
R1: Navic jsem se prestal soustredit a dotah me Nicam! Souboje s nim pekny a jsem rad ze jsem se ubranil. Uff - BEDNAAAA -
Já jsem si to taky užíval, moc p?kný, cht?l jsem na tu bednu já , ale zvládl jsi to lépe. Gratz.
Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Z mého pohledu trochu na obhajobu
P?išlo mi, že masterful o m? nev?d?l a strhnul to na vnit?ek, nebo jsem se tam nem?l asi cpát... nevím. Potom se to snažil ješt? vybrat s plynem na podlaze.... Ta trubka byla jako... ?lov??e co d?láš!?.. .... Ale bohužel to odskákal Nicam....
R2 - 5. kolo - vrace?ka na cílovou rovinku.
Tak n?jak to bylo, jak píšeš. Ty ?ukance jsem ustál, bohužel Masterful dostal smyk v tráv? a poslal mi to zleva rovnou p?ed ?umák, už jsem nesta?il zareagovat. Kdyby nedržel v tý tráv? plnej plyn, bylo to v pohod? i pro n?j (kdyby, kdyby, kdyby ...) škoda.
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline  
Old 7.2.2011   #27
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Ve výsledkách je pár chyb asi.

Vysledky druheho zavodu:

1.Kremilek
a já?

q: dalo se, 11. misto myslim, celkem usp?ch

r1: ze za?átku souboje a vybojovat co nejrychleji n?jakou pozici, pak se to ustálilo na 9. míst? pro m?, ?ikal sem si, že bych ješt? mohl dat Kremilka, ale mel svuj den, tak nic

r2: ze zacatku dobry, souboje jak... no supa, asi na 6. miste, pak lag, padlo mi to, pak restart serveru, nejaky nepochopitelny vysledky pro me, chaos
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 7.2.2011   #28
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
a já?

q: dalo se, 11. misto myslim, celkem usp?ch

r1: ze za?átku souboje a vybojovat co nejrychleji n?jakou pozici, pak se to ustálilo na 9. míst? pro m?, ?ikal sem si, že bych ješt? mohl dat Kremilka, ale mel svuj den, tak nic

r2: ze zacatku dobry, souboje jak... no supa, asi na 6. miste, pak lag, padlo mi to, pak restart serveru, nejaky nepochopitelny vysledky pro me, chaos
ty si spadnul nez to spadlo takze mezi poslednimi
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 7.2.2011   #29
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Ve výsledkách je pár chyb asi.
Já tam vidim špatn? jen toho Lalu, kterýho jsem už opravil.

Jinak výsledky jsou už i na p?vodním míst?...

http://lempls-results.kvalitne.cz/EGT_GTR_2010/
__________________
Flame
Flame is offline  
Old 7.2.2011   #30
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
to dojelo jen 11 lidí nebo to špatn? chápu?
11 lidí do pádu stihlo projet cílem... já jsem byl t?sn? p?ed ?árou zrovna.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 7.2.2011   #31
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
11 lidí do pádu stihlo projet cílem... já jsem byl t?sn? p?ed ?árou zrovna.
nakonec sme se dohodli ze vezmeme poradi nez to spadlo.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 7.2.2011   #32
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
nakonec sme se dohodli ze vezmeme poradi nez to spadlo.
myslim ze by bolo vhodne (aspon do buducna) zakotvit riesenie takejto situacie do pravidiel... lebo uz teraz mi to pride take neprofesionalne ze najskor bolo povedane ze sa bude pocitat poradie po 13. kole...potom sa to zrazu zmenilo na poradie tesne pred vypadkom ...chce to jasnu legislativu

jedina zmienka v pravidlach (co som nasiel) je o odpojeni nadpolovicnej vacsiny jazdcov z dovodu lagu...to sa podoba tejto situacii a vtedy sa ma zavod opakovat...

viem ze vcerajsi vecer sa ma netyka a vyzera to ako rypanie ale mam rad ked sa situacie riesia podla dopredu stanovenych pravidiel a nie podla toho ako sa rozhodne potom ako situacia nastane lebo potom to ubera na objektivite
bavorak is offline  
Old 7.2.2011   #33
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

V tomhle mas pravdu. Jenze doslo k prekouknuti u me. Koukal sem na replay a neuvedomil si ze kdyz sviti 13/22 jede se teprve 13. kolo. a pak mi Flame psal ze vsichni 13. kol nedojeli. Tak jsme se v dusledku techto skutecnosti dohodli ze udelame poradi pred spadnutim.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 7.2.2011   #34
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Gepas napsal :
r1: ze za?átku souboje a vybojovat co nejrychleji n?jakou pozici, pak se to ustálilo na 9. míst? pro m?, ?ikal sem si, že bych ješt? mohl dat Kremilka, ale mel svuj den, tak nic

taky jsi mne pekne deptal na TS mel jsem co delat abych se sám n?kam neposlal, ale pak jsem videl jak se tam peres s flamem tak jsem si trochu oddychl
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Old 7.2.2011   #35
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

prdele, o p?l kola
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 8.2.2011   #36
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
R2: Omluva TeeDee - n?kdo t? oto?il v T1 a jádo tebe, pak jsi se odpojil. Mám asi pomalý reakce, ale žlutá svitla t?sn? p?ed.
Za to jsi v?bec nemohl. Mn? nebylo o víkendu moc dob?e a necht?lo se mi podruhé za?ínat úpln? odzadu, tak jsem si šel radši lehnout.
TeeDee is offline  
Old 8.2.2011   #37
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Nicam View Post
Sice nevím co je to ausdem , ale víš jakou jsem m?l radost, že jsem t? dokázal udržet za sebou a ješt? ti místama poodjížd?t .
Cht?l jsem tam napsat "osudem", jenže jsem to n?jak po sob? ne?etl.

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
jsem na vas koukal....podle mne normalni zavodni incident,buhuzel v LFS s "gagarin efektem ".Za norm. okolnosti by jste museli oba pokracovat dal,jen bez zrcatek a s odrenym bokem :-) Skoda zdrzeni Ghosta vodi zadokolku excelentne,jeste bych se chvilu kochal jak si to rozdavate :-)
Jj, koukal jsem na to a byl tam n?jakej minilag, ten ?ukanec byl sotva znatelnej. Jenže lfs je sem tam jako ping pong.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.