Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.11.2010   #1
reVo933
Newbie

 
Join Date: 19.7.2010
Posts: 3
Default nejaká liga?

Zdravím,
v LFS som nový a celkom by ma zaujímalo ako to je s ligami v LFS. Do teraz som hral len rFactor, no nejakú podobnú ligu v LFS som nenašiel. Tak by som sa chcel spýta? ?i sa dá momentálne niekde registrova? alebo ?i sa do budúcnosti nie?o plánuje. Prípadne ?i sa aspo? konajú nejaké eventy ak už nie ligy Ak by ste o nie?om vedeli, tak dajte vedie?. Najlepšie by boli nejaké drifty, ale ani klasickými závodmi nepohrdnem. V?aka za odpovede. Poprípade mi dajte o nie?om vedie? na icq: 440 502 504.
reVo933 is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2010   #2
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by reVo933 View Post
Zdravím,
v LFS som nový a celkom by ma zaujímalo ako to je s ligami v LFS. Do teraz som hral len rFactor, no nejakú podobnú ligu v LFS som nenašiel. Tak by som sa chcel spýta? ?i sa dá momentálne niekde registrova? alebo ?i sa do budúcnosti nie?o plánuje. Prípadne ?i sa aspo? konajú nejaké eventy ak už nie ligy Ak by ste o nie?om vedeli, tak dajte vedie?. Najlepšie by boli nejaké drifty, ale ani klasickými závodmi nepohrdnem. V?aka za odpovede. Poprípade mi dajte o nie?om vedie? na icq: 440 502 504.
http://forum.czechlfs.net/showthread...ighlight=Antik

http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2718
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2010   #3
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by reVo933 View Post
Zdravím,
v LFS som nový a celkom by ma zaujímalo ako to je s ligami v LFS. Do teraz som hral len rFactor, no nejakú podobnú ligu v LFS som nenašiel. Tak by som sa chcel spýta? ?i sa dá momentálne niekde registrova? alebo ?i sa do budúcnosti nie?o plánuje. Prípadne ?i sa aspo? konajú nejaké eventy ak už nie ligy Ak by ste o nie?om vedeli, tak dajte vedie?. Najlepšie by boli nejaké drifty, ale ani klasickými závodmi nepohrdnem. V?aka za odpovede. Poprípade mi dajte o nie?om vedie? na icq: 440 502 504.
Pokud bys cht?l, mohl bys zkusit zahrani?ní závody, jeden týden se jedou GT2 a druhý TBO, já jel dva závody a v každém bylo kolem 25 závodník?, nemusíš vypl?ovat žádnou p?ihlášku, jen sta?í být v?as na serveru.

http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=70526
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 11.11.2010   #4
reVo933
Newbie

 
Join Date: 19.7.2010
Posts: 3
Default

Díky moc, presne nie?o také som h?adal Len som si nebol istý ?i to je liga, alebo už len fórum k tej lige... Predsa len v rFactore to bolo trochu iné.

Last edited by reVo933; 11.11.2010 at 19:35.
reVo933 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.