Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 24.1.2011   #21
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: 22.

R1: Tra? m? nebavila, za?ínal Top Gear, ?ešil jsem jiný v?ci, tak jsem aspo? tohle dokroužil na 16. míst? absolutn? sám, i když m? ke konci stahoval King a Sonyk.

R2: Spec po T1, rozhodl jsem se, že se tam nebudu motat.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 24.1.2011   #22
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
EDIT: TeeDee sry v te kvali :-(
V pohod? Já byl nakonec rád, že jsem nestartoval zp?edu a mohl si užít souboje ve st?edu pole
TeeDee is offline  
Old 24.1.2011   #23
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
mna tiez potesil
M? ne. Nebýt chyby v poslední zatá?ce, souboj nemusel být.
Petersbond is offline  
Old 24.1.2011   #24
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Q: Technicka zavada na pritoku vody do pracky .. takze jsem po 5 min sel predelat praci odborniku z Datartu, abych nevyplavil sklepy. (Musim uznat, ze tam jsou asi odbornici, sousedce nad nama jsem to sel po nich taky predelat, ale az pote co to teklo k nam stropem).

R1: Jsem se rozkoukaval. Proste bez treninku to nejde. V sikane, jedu pomalu, je tam zluta, ale i tak jsem se tak tak vyhnul nejakemu APR co tam nejalo z travy. Takze jsem se pro zmenu z ni hrabal ja a asi ohrozil Jigra. Omluva. Pak jsem se uspesne propadl z konce az na konec druhe desitky a dokrouzil do cile.


R2: Uz jsem si torchu zvykl a zacal si uzivat souboje. Nakonec jsem par kol krouzil za Substance a snazil se he nejak predjet. Brzdil torchu drive, zatacky taky projizdel nejak divne. Tak jsem ho tam vzdy dohnal, ale na rovince prd. Az pak zatacku pod mostkem jel opravdu hodne pomalu a ja to zadupl, podradil, brzdil motorem a vsim co slo, abych to do nej nezaparkoval a dal hodiny. No a pak uz jen zase nudne krouzeni az do konce.

PS: Priste bud natrenuji, nebo nejedu. Takhle, kor s XRR to nema cenu jezdit.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 24.1.2011 at 09:30.
BabyOnWheels is offline  
Old 24.1.2011   #25
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Docela slusnej cas mi prines 8. misto a to odpovidalo tem optimistictejsim predpovedim. Celkove byla ta kvalda zas neskutecne vyrovnana. Jen mezi 7. a 14. mistem to slo skoro presne po setinach sekundy.

R1: Zezacatku neprehledna situace. Motal jsem se ale porad kolem ty svy startovni pozice. Kolem byly auta natesno, takze jsem nemel moc klid a jel tak nejak nervozne. V posledni tretine zavodu jsem pak delal chyby hlavne v sikane a mel nekolikrat namale. Musel jsem se taky porad ohlizet dozadu. TeeDee mi delal vrasky. Na zadni rovince mel oproti me rychlosti navrch a nakonec me diky tomu i predjel. Do cile jsem teda taky dorazil na tom 8. fleku a do R2 tak startoval prvni, coz mi na klidu pochopitelne nepridalo

R2: Prvni zatacky jako obvykle asi az moc opatrne, ale potom jsem brzo nabral vynikajici tempo. Ujizdel jsem a trochu se divil, ze nejvetsi rychlici
nejsou na dostrel. Drzel jsem se prvni dlouho a jel rychle, ale za cenu prehrivani pneu. Vedel jsem, ze s tim budu mit asi problemy. Trochu jsem zpomalil a naskok se rychle rozplynul. Kolem 3/4 zavodu uz jsem nedokazal ubranit Fast Jardu, a protoze hned za nim byl Mufisto, pomalu jsem se zacal smirovat s bronzovym stupinkem. Muf pak ale pak trochu propadnul, a tak jsem to preci jen dovezl na 2. miste. Spickovej vykon a skvelej vysledek na neoblibeny trati
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline  
Old 24.1.2011   #26
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Takže jsem to posral no....

Q: Nejak jsem jel a zvykal si na XRR po nepovedené kvald? iTCC
R1: N?jak jsem jel vzadu celkem se da?ilo, Potom poušt?ní Ghosta, LAG a gagarin model našt?stí to Ghost neodnesl ale hodiny a já blbec ze svého zlozviku z FXR podržet to jsem si neuv?domil že tamm jede celé pole a že XRR se nerozjíždí podle p?edstav a hnet jsem se snažil pokra?ovat, najonou slyší Gepasovi nadávky a zhnusen jsem se odpojil, Gepasovy pat?í velkjá omluva nedošlo mi to, nebyl to zám?r, a doufám že to pochopí

Jsem na to stejn? jako Baby:
Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Priste bud natrenuji, nebo nejedu. Takhle, kor s XRR to nema cenu jezdit.
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|

Last edited by Puma; 24.1.2011 at 15:08.
Puma is offline  
Old 24.1.2011   #27
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

BABY a puma napsal :

Priste bud natrenuji, nebo nejedu. Takhle, kor s XRR to nema cenu jezdit.

kua kluci meli jste na to 4 týdny to jste na to nem?li cas

Jinak T. Korenyho fakt nechapu zas zpátecku do trat? , gepy lituju t? ja bych asi urval volant
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Old 24.1.2011   #28
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

sorry Mufisto neviem co sa stalo na starte, nebolo to umyselne ..., a este jedno ospravedlnie pre Hafika.

Inac nevydarene zavody ako obycajne.
__________________

Last edited by K0Z3L_43V3R; 24.1.2011 at 15:31.
K0Z3L_43V3R is offline  
Old 24.1.2011   #29
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by kremilekcz View Post
BABY a puma napsal :

Priste bud natrenuji, nebo nejedu. Takhle, kor s XRR to nema cenu jezdit.

kua kluci meli jste na to 4 týdny to jste na to nem?li cas

Jinak T. Korenyho fakt nechapu zas zpátecku do trat? , gepy lituju t? ja bych asi urval volant
Ten T.Koreny jsem ja, ty 4 týdne jsem trénoval iTCC psal jsem to
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline  
Old 24.1.2011   #30
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by kremilekcz View Post
BABY a puma napsal :

Priste bud natrenuji, nebo nejedu. Takhle, kor s XRR to nema cenu jezdit.

kua kluci meli jste na to 4 týdny to jste na to nem?li cas

Jinak T. Korenyho fakt nechapu zas zpátecku do trat? , gepy lituju t? ja bych asi urval volant
Bohuzel ne, prace pres tyden je od 7:30 do 18:30 (rono v 6:30 z domu, doma 19:30) + jeste vecer prgam jine veci, Vikendy jsou ted taky zabite (domu dorazim po 22:00 a to uz fakt neni sila, kdyz rano vstavam kolem 6:00).

Jen vzdy kdyz uz musim jit adminovat, tak zvitezi touha se alespon plouzit na konci. Ale polepsim se ... snad minimalne na 6h
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 24.1.2011   #31
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Q:Celkem slušný ale bylo aji na lepší ?as ale n?jak to tam nepadlo díky okolnostem na trati.Ale spokojenost
R1:Ze za?átku nervozita,d?lal jsem chyby...Ghost m? n?jak rozhodil.Pak už jízda na jistotu celkem.Ale byli tam n?jaké krizovky ohledn? jezdc? o kolo ale m?li jsme s Ghostem tak n?jak štestí že jsme to ustáli takže trošku štestí(už bylo na ?ase,tenhle cap celkem sm?la...
R2:celkem v poho po startu pak jsem dostal menší smyk a propad.dost souboj? plech na plech.Pak tam byl souboj myslim s Jirkou z AG když m? n?jak trošku str?il do boku(trošku asi lag)a byl jsem zase v hodinách.Takže pomyšlení na lepší místo bylo pry?.Ale pár pozic jsem ud?lal a souboje tam byli tak jsem si to užíval.

N?jaké bodíky byli takže aj spokojenost.

Last edited by Lubik; 24.1.2011 at 20:44.
Lubik is offline  
Old 24.1.2011   #32
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

vcera des bes, prihlasil jsem se na posledni chvli, objel par kol a po tom co jezdim tak mesic jen s lx jaksi nezvyk, set dva roky starej buhvi na co, ale aspon trat znam..
Q: vyjizdim z boxu, zahybam doleva.. aha.. nastesti jen skrably lak
dve kola, najednou lagy a jsem pryc, kontrola netu, vse ok a od te doby uz klid
postupne zrychluju az me jednou na rovince tusim Rodo vytah draftem a mam pekne rozjete kolo, ale na konci jedu tak rychle, ze nedobrzdim sikanu, omg, vyplacam se, menim gumy, spravuju auto, nekde ke konci pole..
R1: vzadu se to trochu tukalo obcas, ale vsechno celkem v mezich, dokonce se tam brzdilo a nepredjizdelo na zlutou, coz me velmi potesilo, sem tam i nejaky souboj, ale jinak porad mizerna jizda, vsechno mi ujizdelo na rovince a fxr i na vyjezdech, ten na posledni chvili patlanej set, asi nebyl to prave
R2: ze zacatku par souboju s ToFirem,v najezdu na rovinku pak nevim jestli jsem ho tak zavrel nebo to do me oprel, pak v tom stejnem miste tuk do zadku od nekoho a hodiny, upecenej zadek, chvile trapeni, pit, spec..

tak jsem si muj prvni zavod za KxR celkem nedal podle mych predstav, priste uz jedine s predstihem prihlasit a potrenovat aspon trochu..
__________________
Miondir is offline  
Old 24.1.2011   #33
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by johny View Post
sorry Mufisto neviem co sa stalo na starte, nebolo to umyselne ..., a este jedno ospravedlnie pre Hafika.

Inac nevydarene zavody ako obycajne.
V pohode. Nevim jestli bych na lubika s ghostem mel. Aspon jsem jen tak nekrouzil, ale musel jsem si tu pozici vybojovat zpatky. Mohlo to byt 2x podium, takhle to bylo 4. a 3. Stejn? nejlepší výsledek sezony. KURNA BEDNA!!!
mufisto is offline  
Old 24.1.2011   #34
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Statistiky

Q
Race 1
Race 2
Fast Jarda is offline  
Old 28.1.2011   #35
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

kdyby nekdo sel vecer trenovat, tak pojdte na ALTP server. Treba se nas tam par sejde na pekny zavody
mufisto is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.