Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.3.2013   #1
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Vyjma individuálních zm?n jako nastavení hry (audio/video) a vlastností není nutno se o nic starat. Prost? co kdo má rád a vyhovuje mu. I když Belda to má už n?jak vylazené a bez ukládacích nastavení to asi bude p?kná otrava to vracet zpátky když tam n?kdo n?co pom?ní. Což je nevýhoda asi v?tšiny simulátor? že nejdou p?epnout do komer?ního režimu kde by se dalo ovládání n?kterých nastavení vypnout.
?ekl bych, že valná v?tšina program? má tato nastavení uložena v r?zných cfg a ini souborech. Sta?í mít zálohu t?chto soubor? a v p?ípad? pot?eby je obnovit. Nap?. LFS si je ukládá p?ímo ve svém adresá?i, nKpro a Asseto je má v Dokuments and setting pod jménem uživatele.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2013   #2
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
?ekl bych, že valná v?tšina program? má tato nastavení uložena v r?zných cfg a ini souborech. Sta?í mít zálohu t?chto soubor? a v p?ípad? pot?eby je obnovit. Nap?. LFS si je ukládá p?ímo ve svém adresá?i, nKpro a Asseto je má v Dokuments and setting pod jménem uživatele.
Což nejde nebo? bys musel mít stejný hardware protože nastavení alespo? v LFS jsou všechna v jednom plus nastavení jezdce jsou zase jinde.

I když Belda ?íkal že jsem byl unikát haha, že jinak jim to tam lidi moc nem?ní, resp. úhly apod. jim nevadí.

Zkoušel jsem v?era LFS na tom svém pidi monitoru s r?znými úhly 73° co má Belda, 90 co používám já a snad 120 nebo víc. P?i v?tších lépe vidím že mi jde auto do smyku a mám lepší rozhled, lépe se mi odhadují vzdálenosti tedy až do té doby než je to moc malé (120 na 1 monitoru malém je moc). P?i menším si p?ipadám jak když jedu s optickým zoomem na brýlích, h??ese mi odhadují vzdálenosti a brzdné body, asi tak jako s tím moc velkým na malém monitoru.

N?které nové hry (ak?ní st?íle?ky) zm?nšovali úhel pohledu ze standardních 90 na manší, t?eba 80 nebo snad i 70 a je to tam hodn? poznat žže ?lov?k nic nevidí.

Na tom triple monitoru stejn? spíše vidím pouze to co mám na tom p?ed sebou a ty krajní nevnímá, tím pádem menší úhel na prost?edním mi ubírá efektivní výhled.

P?i nastavení 90° jsem se jenom posunul ve výchozí pozici dop?edu. Belda má tu pozici hodn? p?enastavenou pro t?ch 73°, vypadá dob?e, je to zvyk.

Co se tý?e audia ur?it? se hodí si donastavit si zvuky motoru, efekty, p?ípadn? kopilota apod. To jsem d?lal až v RBR kde jsem toho moc neslyšel. Moje nastavení ale zase mohou nebo nemusí být více ?i mén? reálná. To? vždy t?žké porovnat bez záznamu pro p?ímé porovnání s realitou.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.