Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 9.12.2008   #1
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default Týmová bitva FXR@AS4 - tiskovka

Kvali: Taky priemer... 9. miesto. Ale aspon jedno kolo sa ako tak vydarilo. Vietor robil znacne problemy.

S1: Dalo sa, pekne suboje s Mottom, na zaver som takmer predbehol Agarasha ale postrazil si vnutornu stopu, takze nic z toho nebolo. 8. miesto.

S2: Nechal som sa uniest subojom s Reycom v prvom kole a v strednej technickej pasazi trati som bol hned vlastnou chybou v strkovej zone. Potom som to uz len zachranoval ako sa dalo. 11. flek.

Long: Hotova katastrofa. Az v zazname som identifikoval vinnika mojho prepadu na posledne miesto v prvom kole. Ziadne pockanie, ziadne ospravedlnenie po zavode... FELIX - ked, vidis, ze prebrzdujes, (a to dost brutalne) tak to strhavam nie do vnutra zakruty, ale na vonkajsiu stranu aby som nesposobil niekomu problemy... Po prejazde vsetkych aut som bol pekne rozhodeny a snazil som sa ist na limite. Prepracoval som sa dopredu, ale pri prilisnej snahe prisla neskor chyba v poslednej sikane a strata par vybojovanych pozicii. Opat som co to dobehol. Prakticky pol preteku som bojoval s Miondirom o poziciu a nakoniec som suboj ustal a skoncil na 8. mieste.

Vysledok by mohol byt aj ovela lespsi nebyt vlastnej chyby v 2. sprinte a zostrelenia v longu

Edit: sorac SIR chvilu si figuroval namiesto Felixa v poste
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 9.12.2008 at 17:26.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 9.12.2008   #2
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

!!!
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 9.12.2008   #3
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Pro me byl tohle zrejme posledni zavod v tomto roce. Na domaci kombo jsem se snazil pripravit co to slo. Par minut pred kvalifikaci se mi podarilo doladit zavodni set.

Q: Pekne foukalo a porad se nedarilo. Az ve 4. kole se mi povedl cas pod 2:20 a tim i poleposition.

S1: Zacal jsem dost opatrne a toho vyuzil Radek. Cely zavod se bojovalo o prvni 4 pozice mezi KxR a CeRT. Kidovi se podarilo dostat do vedeni a to uz udrzel. Ja jsem naopak v poslednim kole neudrzel 3. misto pred Bohemianem a dojel 4. Jinak ale moc pekny zavod.

S2: Nejak se to "poskakalo" uz ve 2. kole kdy jsem pred sikanou nedobrzdil a lehce postrcil Lalu, nasledne me celkem opravnene dorazil nekdo z OMR. Nakonec jen 7. misto.

R: Mel jsem strach co se bude dit v T1, ale slo to dobre. Sice jsem v prubehu prvniho kola stracel. Nechtel jsem se nikam tlacit a radsi jel opatrne. Pak se docela darilo a v zavesu za Kidem jsem se dostaval dopredu (no Kid mi teda spis ujizdel ). Po zastavkach jsem se dostal pred Reyca a v dalsim kole celkem snadno i pres Motta a vedouciho Lalu. Jenze ve vedeni jsem vydrzel 1 kolo. V sikane jsem trefil pneumatiky a bylo jasno ze nevyhraju. V tu chvili bych si za to nejradsi zlamal obe ruce... V zaveru jsem se jeste znovu priblizil vedouci trojici, jenze prisel kontakt s Hubonem v sikane. Omluvu po zavode jsem nakonec prijal a protest podavat nebudu, nema to smysl.

Celkove nemuzu rict ze bych byl po vyhrane kvalifikaci spokojeny s 4. 7. a 4. mistem, ale KxR vyhoreli v hlavnim zavode takze jsme jim trochu utekli. Tesim se na 5. ledna (uz SAMOZREJME na nove trati s novym autem )
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 9.12.2008   #4
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

FXR a ja si netykame, ale uz jsem si chtel zase strihnout poradny zavodni event, takze jsem nevahal za tym nastoupit. Treninku bylo rekneme dostatek, ale ne v chumlu jinych jezdcu, coz se negativne projevilo hlavne ve sprintech.

Q: Hned nekolik prvnich kol jsem uplne zkazil a casto se toulal mimo trat. Nastesti jsem po pitu zajel aspon jedno uchazejeci kolo, coz nakonec stacilo na delene seste-sedme misto a s tim jsem byl spokojen.

S1: Nejak se mi prici vytacet motor na max. Bez toho se ovsem s timdle autem clovek rozjizdi pomaleji nez s trabantem. Prehnala se preze mne snad pulka pole. Nejaka mista jsem ziskal zpet, ale jen diky chybam ostatnich, kdyz uz jsem se pustil do souboje, prehrival jsem pneu. Devata pozice v cili byla zklamanim.

S2: Startoval jsem sice ze druheho mista, ale "odpich" jsem mel stejny jako v predchozim sprintu, takze nasledoval propad o hodne mist. Nejake pozice jsem zase dostal zpet, ale v poslednim kole me spadl net od UPC. Odstoupeni ze ctvrteho mista hodne nastvalo.

L: Stal jsem na pole-pos a bylo mi jasne, ze musim jet opatrne, nerozbit auto a setrit gumy. Konecne jsem odstartoval poradne. Presprintoval mne jen Branislav, ale uz behem prvniho kola udelal chybu, takze mi uvolnil cestu. Soustredil jsem se na bezpecnou jizdu, a i kdyz moje casy nebyly nic moc, jezdil jsem stabilne. Drzel jsem v pohode prvni misto. Par utoku jsem odrazil, par lidi me predjelo z vetrneho pytle a to nemelo cenu bezhlave branit. Stejne jsem je pak predjel v boxech nebo udelali chybu. Posledni tretinu zavodu jsem jen cekal, az se na mne dotahne skupinka ufounu, ale ve chvili, kdy byly na dostrel, se mezi sebou pomleli a ja mel zase kousek naskok.

Zaverem:
Chladnokrevna, konzisentni a takticka jizda spolu s trochou stesti v longu mi zajistila vyhru, coz mi vynahradilo predesle zklamani z prubehu vecera. Tymu jsem snad privezl nejake ty bodiky, takze celkove vzato jsem spokojen.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 9.12.2008   #5
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Vcerejsi zavod byl super
Kvalifikace mi sice vubec nevysla, casto jsem se pras s vetrem a tak jsem startoval ze 12. pozice

S1: Spousta peknych a cistych souboju v cili 10.

S2: Na startu jsem nejak zaspal prehnal se prede mne Agarash, se kterym jsme pekne bojovali. Po nekolika kolech jsem byl na 3. pozici pak me predjel Radek.V sikane udelal drobnou chybu, rozstrelil par pneumatik a ja jednu trefila - propad. Nakonec 8. pricka

Long: Na startovnim rostu mi patrila 12. pozice, nejhorsi na vsem bylo to, ze za nmou bylo cele hejno Do T1 jsem se snazil najizdet po vnitrni strane to se povedlo a ja tak ziskal asi 5 pozic a uhanel kupredu. Nevim cim to bylo, ale slo to jako po masle. V najezdu do 2. kola jsem byl na 3. miste a snazil jsem stahovat jezdce predemnou. To se darilo, pak boxy kde jsem se trosicku zdrzel a Lala si tak prevzal zpet sve 1. misto. Kazdym kolem se ke me priblizoval Poly, take se dostal prede mne, ale pak chyboval a ja by zpet na 3. pozici na ktere jsem dojel do cile

Na posledni zavod TB v letosnim roce budu tedy vzpominat velice rad a doufam, ze tomu tak bude i v tom novem roce
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 9.12.2008   #6
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Protože šlo o domácí tra?, tak jsem se p?ipravil víc (o dost) než normáln?.

Q: 3., vítr s tím trochu zamíchal.

S1: Skv?lej závod, takhle jsem si p?edstavoval rozhodující duel s KxR, samý souboje a p?edjížd?ní. Jak jsem se dostal do ?ela, tak jsem si díky souboj?m za mnou vyjel náskok a už jsem ho podržel.

S2: Tady to bylo o n?co horší. Foukalo a ve druhým kole jsem vylet?l, takže jsem byl rád za 6. místo.

L: Tak toto byl masakr. Ulil jsem start a strategie vzala za svý. Tak jsem za to vzal a dával jedno nej kolo za druhý. Za chvíli jsem byl ?tvrtej se ztrátou na první t?i cca 10s. Do box? jsem je trochu stáhnul a v 9. kole jsem jel dát DT. Hned o kolo pozd?j jsem zajel s ostatníma na plánovanou zastávku. Trochu mi ujeli, ale i tak jsem je po pár kolech sjel. Už jsem pomalu šel p?es Reyca, ale byl jsem moc zbrklej a srazili jsme se, bohužel to dopadlo h?? pro m?. Pak jsem je s Polym dojel znovu, ale pár kol p?ed koncem p?edvedl Hobon parádní banzai a oba nás v cílový šikan? zlikvidoval. 5. v cíli.

Celkov? ale dobrý, protože jsme utekli KxR o 40 bod? a upevnili jsme vedení.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 10.12.2008   #7
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Žádná extra p?íprava i když certi jedou doma, FXR mám rád a set i tra? mám rád. Cíle jasný...stáhnout náskok cert

Q: Asi nervozita, start až z 8 místa, celkem zklamání, ale zase ta vidina probojovat se dop?edu...

S1: cíl spln?n a super souboje

S2: cíl spln?n a zase super souboje, tentokrát i trošku ost?ejší

L: co ?íct v prvním kole jedno pod?azení a motor v pí...i a radek m?l kolizi. Dojížd?li jsme z povinosti a dofali, že se t?eba n?co stane.

Celkov? fajn, nato že certi m?li 3 auta a long dopadnul tak jak dopadnul jsme mohli ztratit daleko víc, kdyby konkurence zajela n?co lepšího. Nad?je umírá poslední 3 závody dokonce, nic není nemožný
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 10.12.2008   #8
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Po fiasku na Blackwoodu jsem se rozhodl nenechat nic náhod?. P?ipravoval jsem se celý týden.

Q: První pokus jsem zajel ze všech nejlépe. Bohužel musím apelovat na rychlejší jezdce, kte?í ud?lali tak?ka všichni chybu v Eau Rouge a p?esto jeli jak v posledním kole závodu a dokonce se mnou bojovali o pozice, p?estože jim absolutn? o nic nešlo. Touto bezohledností jsem ztratil dob?e tak 0,4 sec. Druhý pokus jsem zajížd?l až po vypršení kvalifikace a povedlo se mi získat 5. místo na roštu.

S1: P?kné souboje, ale bohužel jsem n?kolikrat chyboval - 7.místo

S2: Perfektní start. První kolo jsem vedl, ale pak jsem chyboval na studených pneu. P?i nájezdu do technické ?ásti jsem se p?ed zatá?kou ?ítil na p?edemnou jedoucího Polyho a už bylo jasné, že to nedobrzdím. Musel jsem povolit a zkusit št?stí v únikové zón?. Ztrátu jsem už zp?t nevybojoval - 4. místo

R: Start z 16.místa. Po prvním kole jsem vybojoval neuv??itelných dv? pozice, abych následn? p?i nájezdu na cílovku trefil na chladi? zb?sile roztan?enou pneumatiku, která m? poslala do hodin a tím odsunula na úplný konec pole. Cestou jsem tla?il jako býk a povedlo se mi i p?es n?kolik výlet? mimo tra? vybojovat kone?nou 10. p?í?ku
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 10.12.2008 at 11:05.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2008   #9
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

S1: nic moc
S2: trochu lepsi
R: mnohem lepsi se stahnutym setem. Bohuzel jsem chyboval velice casto + mi nepral vykon meho pocitace. Bud jsem udelal chybu ja, nebo se mi na chvilku zahryznul komp.
Snazil jsem se jet ohleduplne bohuzel v pitech se to nevydarilo. Velice se omlouvam za incident v boxech.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2008   #10
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Qual: P?kný 2. misto za Polym takže spokojenost.

S1: Po nádherných soubojích s Polym a Kidem 2. misto a bohemian 3.

S2: Propletl jsem se bez nehody po?áte?ním zmatkem. Dostál jsem se za Motta a Reyca. Motta jsme p?edjel, ale nasledne jsem mel nehodu kvuli silnemu vetru. P?edjel me Felix a dokroužlil jsme na 3. mist?.

Long: Vystartoval jsem a snažil jsem se vyhnout nehodám. Ob? CeRT auta m? poujeli, ale to m? netrápilo protože Kid mel trest a spolehal jsme ze se Polymu n?co stane, coz se taky stalo. Pomalu jsem se dostaval dop?edu, ale v 7. kole m? Felix upln? nesmysln? zest?elil. Takže dik protest odeslán. Sotva jsem dojel do boxu a opravil auto. V cíli poslední 18. misto.

Záv?rem chci rict že combo bylo brilantní a užil jsem si ho daleko víc než to naše. S tím jak jsem zajel jsme spokojenej.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)

Last edited by Radek CZ; 12.12.2008 at 01:18.
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.