Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.4.2006   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

tak dneska to bylo super,na druhou divizi nic nema, pac ja nemam na prvni divizi...

qalda: postupne sem vylepsoval cas az mi lezly oci z dulku,jeste 10 vterin pred koncem jsem byl prvni,ale o 2 nebo 3 setiny se prede me dostal puga takze druhy.

Superpole:do ostryho jsem vjel premotivovanej...no hrozne a v sikane sem to rozbil o pneu. pak jsem na to slapal co to dalo a dost sem cucel ze to bylo nakonec jenom o 7 setin druhy misto

sprint:tady se musim omluvit za start..nejvic jsem vykrikoval at ostatni jedou opatrne v T1 a sam jsem dostal na studenych gumach smyk a zavinil tim hromadnou nehodu:bang: :fry: Musim ale podekovat vsem, kteri do me narazili,ze tak cinili opatrne a nezpusobili mi poskozeni Tak jsem se jal stahovat ztratu a ani nevim jak,ale dostal jsem se na pekne pate misto

Long:tak tady jsem,pouceny startem ze sprintu,zaujal v T1 opet pozici napric,tentokrat uz se nikdo,kdo by me otocil do puvodniho smeru, nenasel,tak jsem s velkou ztratou vyrazil z na PARADNI stihacku. Behem osmi kol jsem se dostal az na 8. nebo 7. misto pred taira a pak jsem zajel planovane do boxu,kde mi dolili plnou nadrz. Po vyjezdu jsem byl opet posledni,ale stahoval jsem ostatni rychle takze jsem po pul hodine byl opet sedmy. Pak postupne zacali vsichni zajizdet do boxu a ja byl terti. Posledni kola jsem ocekaval pitstop Petra Cice,ale ten jel na risk,takze do cile dojizdel opravdu pomalu a rozdil mezi nama byl z puvodnich 20 vterin jenom neco pres 2. V poslednim kole jsem si zajel jeste nejrychlejsi kolo zavodu... no nemam co dodat,super zavody,diky vsem,diky adminovi,tesim se na vas priste :drive: :drive:
Edit:jeste diky reycovi za set..byla to jasna volba,diky
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #2
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Z myho pohledu paradni zavody, v longu sem nedostal kolo, takze spokojenost :-)
Kada is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #3
puga
Newbie

 
puga's Avatar
 
Join Date: 16.9.2005
Posts: 66
Default

smolny vecer.
kval dobre. 3 miesto na starte (asi) mi vyhovovalo.
sprint - po problemoch v T1 som bol 2. krasa a pohoda. potom v polke zavodu chyba a som 4.
dlhy - start ok. mal som problem v 1.kole v rychlej lavotocivej v polke okruhu (asi 130 az 140 sa tam ide). mal som kontakt s dvoma jazdcami, ktorym sa ospravedlnujem. bol som 2, v klude a pohode. az po 45 min - potom som skoncil na streche. potom boxy a stres s palivom. vysiel som a skoncil som 4.

mohlo to byt aj lepsie, keby nie mojich chyb.
__________________
po?íta? ŠROT
puga is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #4
Dušan Matouš
Newbie

 
Dušan Matouš's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Most
Posts: 78
Default

Co dodat? Bylo to maso. :fry:
Na to jaký jsem kopyto, s autem, který neumím a na trati, která mi nesedí, to nakonec nebylo kupodivu úpln? poslední místo.
Quali: Pochopiteln? bezkonkuren?n? poslední ?as
Superpole jsem tedy trávil s cigárem a koukal na televizi, jak to kolegové umí. Aspo? jsem si mohl ud?lat nikotinovou zásobu na závody :rasta:
Sprint: Taktika jasná: Hnát všechny p?ed sebou až do cíle, byla zma?ena hned po startu, protože bylo nejaký bumbác. Tak jsem opatrn? postupoval, až m? to v posledním kole p?ed šikanou vykoplo. 8O
Long: Dvakrát p?es boudu = vemeno! Blb? spo?ítanej benal a pit ješt? v 52. minut? Nakonec devátá pozice a s úlevou jsem se rozlou?il s tímto zvláštním typem vozu. Nenadchl m?, není to m?j šálek ?aje ani ni?eho jinýho. Rally jsem nejel a autokros jsem taky vypustil. Okruhy jsou okruhy.
Každopádn? všem díky za super závodní atmosféru a admin?m za trp?livost. Sorry t?m, které jsem n?kde jakkoli poškodil, fakt to není nikdy naschvál. :sofa:
Každopádn? si myslím, že když se ?asem objeví zase liga s n?jakým AUTEM (a ne s plovoucí lodí) myslím, že bude moc fajn se zas sejít na trati.
__________________
Net?eba jezdit rychle, ale dlouho :)
Dušan Matouš is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2006   #5
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Doplnuju jeste statistiky:
kratkej
dlouhej.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2006   #6
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

dehydratovan a vysilen po prodelane chorobe (kvuli ktere jsem se vcera odhlasil z ALTP), jsem se na nekolik hodin zhroutil do kresla, abych se popral o nejaky ten vysledek v okruhovem zaveru HITS-KT.

quali:
5. misto, ale s casem docela spokojenost...

superp.:
mno... ja bych se nerad na cokoliv vymlouval, ale docela me rozhodila Windmousova hlaska o jeho matematickych schopnostech pri najezdu do meho ostreho kola... cas stal za houby, nicmene znamenal propad jen o jedno misto dozadu na rostu (-> 6. misto na startu do sprintu).

sprint:
celkem fajnovy zavod! nakonec 3. misto! spokojenost...

long:
tak za ten bych si nejradsi nafackoval... zprvu jsem se tezko probojovaval skrz vsechny predemnou! Vypadalo to na dobry zavod a ja jsem se rozhodne nenudil! Predjizdeni bylo nesmirne obtizne (prakticky musel clovek cekat na chybu toho pred nim a pritom sam zadnou neudelat ). Po tuto dobu byl zavod opravdu super! ALE PAK... Nejprve sel do pitu Petr Cic... to jsem se dostal na druhe misto... pote zamiril k mechanikum i David Brumla! Zrovna jsem mijel byjezd z pitu, kdyz hlasil Pit out! Uz jsem se videl se zlatym vencem na krku! Ovsem dopad zpet do reality byl opravdu tvrdy :burn: misto abych brzdil do sikany, jsem sledoval, jaky ze to budu mit naskok... kdyz mi kolem leve strany vozu prosvistela cedule s padesatkou, uz bylo pozde... Skoncil jsem v hodinach... Horsi ale bylo, ze uz se mi nepodarilo nabyt zpet ztracenou koncentraci, takze co metr to chyba. Takze jsem to nakonec uplne rozsvihal, po nutnem pitu jsem se propadl na pate misto, opet jsem to uplne rozsvihal a po dalsim nutnem pitu jsem se propadl na osme misto... A to vse jen kvuli naprosto zacatecnicke chybe... Takhle nas*any sam na sebe jsem uz dlouho nebyl... :bang: :bang:
:lama:

Jako vzdy zde pripojuji gratulaci vitezum obou zavodu a dik adminovi!!

horkost me zbytecne porazky mi vsak jeste dlouho zustane na jazyku...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2006   #7
Drtikol
Newbie

 
Drtikol's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Brno
Posts: 44
Default

Quote:
Originally Posted by Novas
... pote zamiril k mechanikum i David Brumla! Zrovna jsem mijel byjezd z pitu, kdyz hlasil Pit out! Uz jsem se videl se zlatym vencem na krku! Ovsem dopad zpet do reality byl opravdu tvrdy :burn: misto abych brzdil do sikany, jsem sledoval, jaky ze to budu mit naskok... kdyz mi kolem leve strany vozu prosvistela cedule s padesatkou, uz bylo pozde... Skoncil jsem v hodinach...
Škoda, po celkem monotóní jízd?, kdy jsem pouze míjel ostatní o kolo, to za?alo vypadat kone?n? na n?jaký ten souboj a ... nic ...když jsem míjel Novas?v v?z , chvíli jsem vážn? uvažoval jestli nepo?kám (opravdu jen chvíli)((malou)) ale pak jsem si ?ek, že alespo? jednou bych mohl zkusit vyhrát a protrhnout svoji sm?lu z minulých závod?, což se nakonec poda?ilo.

Ke Sprintu chci ?íct jen ... kruciš a sakryš.
P?ichomítl jsem se k hromadné skrumáži na most?, a poda?ilo se mi svého týmového kolegu "J. Zanášku" sev?ít mezi bokem stojícoho Kida, sebe a svodidla. Tento lehký štulec oto?il Zanacha na st?echu (moc moc sorry). Aby toho nebylo málo n?kdo do m? narval zezadu a poškodil mi levý zadní záv?s, Zkusil jsem s tím odjet jedno kolo, ale nešlo to. Takže do pitu a dojel jsem p?edposlední.
__________________
Lemra Racing Team Drtikol / David Brumla
Drtikol is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.