Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.5.2006   #41
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

d-fensovi se to taky velmi libilo
jet is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2006   #42
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Gabelhirsch
hlavne si ten skút poušt?jí tak nahlas, že sanitka s kardiakem za nima marn? houká a p?es alobaly na oknech jí hošík ani nevidí. podle m? by m?lo být v ORV (malý tp) zapsán i takový "detail" jako je rozm?r kol a pneumatik. policie by m?la p?i kontrolách d?sledn? vyžadovat souhlas automobilky s montáží kol jiných rozm?r? (pro? to u nákladních automobil? jde i s atestem a u osobák? ne?), oken s nestandardní propustností sv?tla (legislativn? je to snad tuším 60 %) a za nalepená mra?ítka bych dával automaticky flastr. kdo tomuhle nerozumí nemá na silnicích co d?lat. v tomhle jsem nekompromisní. pravidla mají platit vždy a všude. doufám, že bodový systém jakkoli je nesmysln? nastaven tyhle blbe?ky brzo vyžene. sta?íci budou muset mít u sebe papír s léka?skou prohlídkou (m?lo by to být od 60 let). ?ili slepci a invalidi (ti bez ozna?ení...) nebudou na silnicích snad tak hojn?.
a s timhle nezbyva nez souhlasit kdyztuning tak homologovanej a kdo nema homologovany dily technicak zabavit auto odtahnout.starici preskouseni protoze to co nekdy predvadej je des!co se tyce rozmeru kol pokud je nemas povoleny v TP nemuzes je mit!aby si dostal vyjimku melo by tvoje auto bejt s kolama na testu ve tovsarne ktera auto vyrabi a projit zkouskama.jenze korupce je korupce!neco jinyho je felicie fabie octavie pac sou modely rs a kit car povoleni se dava bez vetsich problemu!
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2006   #43
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by jet
mno husty du sevychcat nebo si budu muset sjet koupit trenirky a navstivit sprchu
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2006   #44
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

Quote:
Originally Posted by jet
o tom neštuduj. v tomhle mám s DF asi stejnej vkus
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2006   #45
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 555
Default

Quote:
Originally Posted by Nitemare
vetsina "zavodniku" se vyznacuje nagelovanou hlavou, povazuje teplaky znacky adidas za spolecensky odev, a scooter za kvalitni hudbu
nebo jeste maji deset ksiltovek na hlave a vsechny nakrivo a kalhoty nosi tak jako by v nich meli nasrano
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2006   #46
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by NEXT
nebo jeste maji deset ksiltovek na hlave a vsechny nakrivo a kalhoty nosi tak jako by v nich meli nasrano
heh break danceri a hoperi vidim na kazdym kroku v pribrami
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2006   #47
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Kdo rika, ze sou pekny na 120 mracitka a jiny cepoviny, me se libi, jak uz sem rekl, pekny kola, ktery sednou, peknej lak, normalni sedacky (nemyslim brutalni, staci z Rapida) a auto je opravdu pekny, mate pravdu, ze je to porad 120, ktery v zatacce upadne kolo (z vlastni zkusenosti) Jinak co se tyce F and F, libi se mi ty kary co tam sou, ale ne ten tuning, co je na nich naplacanej, mohlo by to bejt do Vanocni reklamy na Colu Nesouhlasim s tim, ze tuning musi bejt vzdy ucelovej, samozrejme, ze tuning k motoru neodmyslitelne patri, ale z 90 % je na aute i neco pozmeneno k lepsimu zvenci.....tot muj nazor......


P.S. LOOOOL, vydeli ste Topolanka jak dal facku Rathovi ???? LOOOOOOL
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2006   #48
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk
heh break danceri a hoperi vidim na kazdym kroku v pribrami
FUJ FUJ FUJ, HIP-HOP styl SUCKS !!!!!!!!!!
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2006   #49
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler
Kdo rika, ze sou pekny na 120 mracitka a jiny cepoviny, me se libi, jak uz sem rekl, pekny kola, ktery sednou, peknej lak, normalni sedacky (nemyslim brutalni, staci z Rapida) a auto je opravdu pekny, mate pravdu, ze je to porad 120, ktery v zatacce upadne kolo (z vlastni zkusenosti) Jinak co se tyce F and F, libi se mi ty kary co tam sou, ale ne ten tuning, co je na nich naplacanej, mohlo by to bejt do Vanocni reklamy na Colu Nesouhlasim s tim, ze tuning musi bejt vzdy ucelovej, samozrejme, ze tuning k motoru neodmyslitelne patri, ale z 90 % je na aute i neco pozmeneno k lepsimu zvenci.....tot muj nazor......


P.S. LOOOOL, vydeli ste Topolanka jak dal facku Rathovi ???? LOOOOOOL
ona se na to stoji fronta, ze uz jich je vic? To ho ceskej narod umlati
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2006   #50
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

nevydely, odkaz!
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2006   #51
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler
FUJ FUJ FUJ, HIP-HOP styl SUCKS !!!!!!!!!!
neodsuzuj neco,cemu nerozumis ;-)
nikdo ti tady nenuti,abys hip hop poslouchal,nebo abys chodil oblekan v tomto stylu.
btw me zas prijde drift o nicem a nikomu to tady necpu a nezvolavam ze je to jen o k****ni auta ...
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2006   #52
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler
vydeli ste Topolanka jak dal facku Rathovi ????
Ano,videl jsem Macka, jak dal facku Rathovi
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2006   #53
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by jet
Tak to je moc...

Jinak když už se tady navážíte do r?zných druh? "?idi??", který se pohybujou po našich silnicích - všimli jste si n?kdy, kolik lidí neumí správn? sed?t za volantem? Dneska cestou z práce jsem pozoroval projížd?jící auta a nesta?il se divit. Levá ruka op?ená naho?e o volant, pravá kdesi u ?adící páky, op?radlo sklon?ný co nejvíc dozadu... A takhle jezdí chlapi, ženský, starý, mladý... Troufnu si ?íct, ze tenhle hustej posez praktikuje minimáln? ta v?tší polovina () našeho národa. A podle m? je to p?inejmenším stejn? nebezpe?ný jako auto oblepený kilama nepot?ebnýho plastu, fólií a podobných "nezbytností".
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2006   #54
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Tak to je moc...

Jinak když už se tady navážíte do r?zných druh? "?idi??", který se pohybujou po našich silnicích - všimli jste si n?kdy, kolik lidí neumí správn? sed?t za volantem? Dneska cestou z práce jsem pozoroval projížd?jící auta a nesta?il se divit. Levá ruka op?ená naho?e o volant, pravá kdesi u ?adící páky, op?radlo sklon?ný co nejvíc dozadu... A takhle jezdí chlapi, ženský, starý, mladý... Troufnu si ?íct, ze tenhle hustej posez praktikuje minimáln? ta v?tší polovina () našeho národa. A podle m? je to p?inejmenším stejn? nebezpe?ný jako auto oblepený kilama nepot?ebnýho plastu, fólií a podobných "nezbytností".
tak to by jsi mel radost ze me v dobe, kdyz jsem mel kdysi zigula, protoze jsem takhle rozhodne nesedel. I kdyz muj tehdejsi posez v autoskole taky asi neuci V podstate jsem tam sedel jako na zachode, nohy pekne pod sebou, ruce od zapesti az po lokty na volantu (ten obrovsky volant primo svadel k tomu si na nej lehnout ) .
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2006   #55
Dušan Matouš
Newbie

 
Dušan Matouš's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Most
Posts: 78
Default

To se musim ?ehtat furtunfurt, na Polygon Most chodí a jezdí r?zní klienti do kurz? bezpe?né jízdy. První reakce po úvodní dvouhodinovce teorie na u?ebn? zpravidla zní: "Sakra, jezdím asi tak dvacet let a dote? jsem jezdil blb?, ba nebezpe?n?!!! Navíc v tom aut? sedím blb?, ba nebezpe?n?!!! Hergot, co se asi dozvím, až vylezeme na ty praktický jízdy...." No, všichni nap?íklad šmahem tvrdí, že jediná možnost jak zachránit nedotá?ivej smyk s autem s p?edním náhonem je prudce p?idat plyn, protože je to z tý zatá?ky "Vytááááááááááááhne"!!! Jasn?že si okamžit? uv?domí idiocii toho tvrzení, když si zopakujou fyziku ze sedmý t?ídy...
A to sezení v aut?? D?lali jsme srovnávací test za ú?asti pupík? z Tuning Magazínu a všichni za volantem sed?li úpln? debiln?. Na kyvné desce nikdo nedokázal a nestíhal reagovat. Když si sedli normáln? a chytli správn? volant, najednou to šlo...
__________________
Net?eba jezdit rychle, ale dlouho :)
Dušan Matouš is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2006   #56
Dušan Matouš
Newbie

 
Dušan Matouš's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Most
Posts: 78
Default

Hergot, nevíte n?kdo pro? tady mám napsáno, že jsem závodník v demu, když mám licenci už mordyje dlouho a byl jsem jeden z mála ?ech?, co si dokonce p?edplatil S2?????
__________________
Net?eba jezdit rychle, ale dlouho :)
Dušan Matouš is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2006   #57
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Dušan Matouš
Hergot, nevíte n?kdo pro? tady mám napsáno, že jsem závodník v demu?
Vypl? si v uživatelskym profilu (User CP/Edit Profile) Live for Speed Username.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2006   #58
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Vsichni tu pisete jak to vypada kdyz clovek sedi v aute nespravne a nikdo tu zatim nenapsal jak se sedi spravne. Treba taky delam neco spatne, ba nebezpecne!!
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2006   #59
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash
Vsichni tu pisete jak to vypada kdyz clovek sedi v aute nespravne a nikdo tu zatim nenapsal jak se sedi spravne. Treba taky delam neco spatne, ba nebezpecne!!
v autoškole ti to vysv?tlili ne? volat držet 1445 když dáš konec dlan? na ho?ejšek volantu, nesmí být ruka napnutá, p?i vyšlápnutí spojky musí být noha lehce pokr?ená a sedadlo kolmé kv?li bezpe?nosti (airbag, pásy) + správn? nastavená op?rka hlavy. bohžel v autech bez stavitelného volantu je to n?kdy problém v?bec docílit.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla

Last edited by Chaos; 23.5.2006 at 08:47.
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2006   #60
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

zapom?l jsi na nastavení pásu na sloupku a s tím kolmým sedadlem to je trochu p?ehnaný, tak by se nedalo jet, m?l bys být tak, aby ti pás nemohl sjet z ramene a tu ruku dal na volant jak jsi psal
problém je, že v 95% aut si to nenastavím, protože volant nejde posunovat dost, ?adící páka je nesmysln? daleko, ...
nedomluvil by nám n?kdo na polygonu rychlokurz se slevou? hlásím se
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.