Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.11.2009   #161
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Jo, to je to, na co jsem se tu snažil upozornit a nebyla tomu moc v?novaná pozornost. Tenhle systém by v real závod?ní nikdy neprošel (resp. i tady je to docela zarážející). Vždy? m? se te? škrtají body za vít?zství, protože jsem za 2. místo vyjel víc bod?. To je hodn? zvláštní. Vždy? už jsem ?ekl - sta?í, že jednou vynecham, jako na potvoru se objeví 17 lidí náskok je v prdeli. A to, že se škrtají 2 nejhorší výsledky, nic nem?ní. Takhle m? to nutí jet všechny závody, p?i?emž bych cht?l na konci jeden ve?er v klidu vynechat (na 75% budu opravdu muset). Pro? se ten systém nem?že nastavit n?jak jasn?ji? Jak jsem tu ?etl ty argumenty, že se InSer?ák?m nelíbí dávat vysoký body všem, co dojeli... Ale pro?? Když se dá klasika 10-8-6-4-3-2-1, tak to v tomhle cupu bude úpln? bohat? sta?it, protože stejnak víc lidí nejezdí. A pak už známe i z F1, že se stalo že každý kdo dojel, bodoval. To k tomu nikdo další vyjma Substance nemá co ?íct?
Mozno to nie je prave transparetny sposob, ale teraz v priebehu cupu uvazovat nad zmenou je uz neskoro. A sanca, ze prave ten zavod, ktory sa rozhodnes vynechat pride v GT1 20 ludi je naozaj miziva. To, ze system, ma k ucasti motivovat beriem ako plus. Rovnako, ze vo vacsej konkurencii zoberes vacsie body. 3 miesto medi 20 jazdcami, je pre mna hodnotnejsie ako 2 medzi piatimi.

EDIT: Tato diskusia je mimochodom bezpredmetna, kedze system bodovania je v propoziciach a menit ho pocas sampionatu neprichadza do uvahy.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/

Last edited by Pútnik; 16.11.2009 at 23:14.
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2009   #162
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ja bodovanie akceptujem, uvidíme na konci sezóny, ?i to bude ma? nejaký vplyv. Pre m?a asi žiadny, FZR je už asi za hranicou mojich schopností. ;-) Podobne ma bavilo porovnáva? v F1, ?i by sa nie?o zmenilo, keby bolo v platnosti staré bodovanie 10 - 6 - 4 - 3 - 2 - 1. Mám pocit, že vä?šinou by to nezmenilo skoro ni?. No ale uvidíme.

Najviac sa mi aj tak pá?ilo bodovanie v CART (sú?asné IndyCars nesledujem), celkovo to bolo v 90. rokoch najlepšie pretekanie aké som osobne doteraz pri telke zažil. Tam to bolo myslím 20 - 16 - 14 - 12 - 10 - 8 - 6 - 5 - 4 - 3 - 2 - 1 (za 12. miesto) plus bod za pole position, fastest lap v preteku, a najviac kôl na prvom mieste - ?iže ak mal niekto extra dobrý víkend, tak bral 23 bodov.

Edit: Aj ke? tu ide hlavne o to škrtanie, ale ako hovorím, uvidíme na konci.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2009   #163
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Já bych to nebral jako ohlas pro zm?nu b?hem rozjetého cupu, ale spíše n?co jako doporu?ení pro další sezónu (Pokud bude). Kdosi od InSeRTu tu n?kde na fóru psal, že se to má brát spíše jako nultý ro?ník, takže nem?že být hned vše bezchybné, nic to ale nem?ní natom, že to není nejlepší a nejš?astn?jší bodování.

EDIT: Po konci cupu schváln? ud?lám výsledky s bodováním jak v F1 - 10-8-6-5-4-3-2-1, jak moc se to bude p?evracet.

EDIT 2: Nuda d?lá svoje, tady je po?adí, kdyby bylo pevné bodování jak jsem psal.

EDIT 3: Sakra, n?jak se mi to blb? se?adilo... Už opravené, Díky za upozon?ní

Last edited by Fast Jarda; 17.11.2009 at 12:17.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 17.11.2009   #164
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Jarda - az sa ti bude chciet aktualizovat tabulku podla pevneho bodovania tak sa rad pozriem na rozdiel ku koncu sampionatu, teraz je to hlavne rozdielne v GT2. (Este asi budes musiet poprehadzovat Mena vs LFSNicky, alebo nechaj len jedno alebo druhe, nie som si uplne isty cim sa mam riadit)

Ghostik: Ved ty si vyhral vsetky preteky okrem toho jedneho druheho miesta. Aj tak by sa ti jedno prve skrkalo. Naskok sa ti zvacsuje a vynechanie v zavere podla mna velky rozdiel nespravy, aj ked nahoda je blbec, ale to sa este v ziadnom cupe nestalo, ze v jednom z poslednych pretekov nas bude plny pocet.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 17.11.2009   #165
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

M? je celkem jasný, že v tomhle p?ípad? k n?jakýmu rapidnímu nár?stu nedojde, ale ten systém prost? vytvá?í prostor pro r?zný co by kdyby. Je jasný, že uprost?ed sezóny to m?nit je pozd?, ale jak ukázal Jarda - p?epo?ítat výsledky až tak problém neni. Uvidíme p?íští cup, já bych siln? doporu?oval p?ejít na n?jaký stabilní systém. Te? už to n?jak dojedem.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2009   #166
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Co kvalifikace? Zase bude p?ed závodem? Jestli jo, necht?li byste dát n?jakou opravdu krátkou, p?ípadn? za?ít o n?co d?ív? I 45 minut je na GT závody málo, zkrácený na tu p?lhodinku jako minule je to pak jako nic...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2009   #167
silcom
Newbie

 
silcom's Avatar
 
Join Date: 11.10.2008
Location: Martin
Posts: 1
Default Kvalifikacia

Sewaste, tiez tu snorim, ci nemame nejake info ohladom kvalifikacneho servra? Dik, T.
silcom is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2009   #168
vsn
Newbie

 
Join Date: 18.5.2008
Posts: 44
Default

ahoj,

tak mi jeste neprisel ten volant z reklamace takze ani tenhle zavod nemam na cem jet :'( chjo
vsn is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2009   #169
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default

ano, bohuzial kvali bude zase pred pretekom a vyzerá to tak že to už tak bude aj do konca
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------
RoBo_SK is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2009   #170
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Som rozlietany, za volantom (virtualnym) som nesedel ani nepametam, skratka na 99% nepridem. GL
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2009   #171
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Poctivo trénujem s FZR, to auto som doteraz nepoznal a na moje prekvapenie si to celkom užívam, nie je to také hrozné ako som si myslel pri pretekoch s XRR. A ešte je aj najkrajšie v triede. :-) Že sa mi to pá?i je ale aj tra?ou, v meste s pomalými zákrutami by som asi taký nadšený nebol (šmyky vo výjazdoch).

Jedno mi nie je jasné - ke? mám jednu stranu auta na alebo za obrubníkom, otá?ky vyletia a auto nejde. Som s tým zmierený a snažím sa tomu vyhnú?, len neviem ?ím to je. Šúcham už spodkom o ten obrubník? Vpredu mám výšku 54 mm, vzadu 66 mm. Alebo nie?o s diferenciálom (mám samosvorný)?

PS: Dúfam, že sa zase nepomýlim a neminie sa mi pred koncom benzín ako v XFR. :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2009   #172
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Poctivo trénujem s FZR, to auto som doteraz nepoznal a na moje prekvapenie si to celkom užívam, nie je to také hrozné ako som si myslel pri pretekoch s XRR. A ešte je aj najkrajšie v triede. :-) Že sa mi to pá?i je ale aj tra?ou, v meste s pomalými zákrutami by som asi taký nadšený nebol (šmyky vo výjazdoch).

Jedno mi nie je jasné - ke? mám jednu stranu auta na alebo za obrubníkom, otá?ky vyletia a auto nejde. Som s tým zmierený a snažím sa tomu vyhnú?, len neviem ?ím to je. Šúcham už spodkom o ten obrubník? Vpredu mám výšku 54 mm, vzadu 66 mm. Alebo nie?o s diferenciálom (mám samosvorný)?

PS: Dúfam, že sa zase nepomýlim a neminie sa mi pred koncom benzín ako v XFR. :-)
Pravdepodobne diferencial. Mne naopak FZR vobec nesedi a lepsie sa mi jazdilo s XRR.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #173
vsn
Newbie

 
Join Date: 18.5.2008
Posts: 44
Default

ahoj, konecne mi uznali reklamaci tak v ucasti na posledni dva zavody by mi nemelo nic branit teda pokud mi zitra dorazi v poho ten volant uz se tesim
vsn is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2009   #174
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

ANTIK ideme naozaj až 13. decembra, ?iže teraz máme 3 týždne pauzu, a potom posledný pretek hne? po týždni? Len sa pýtam...
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2009   #175
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
ANTIK ideme naozaj až 13. decembra, ?iže teraz máme 3 týždne pauzu, a potom posledný pretek hne? po týždni? Len sa pýtam...
presne tak ako je v prvom poste ale snad aj inde, lepsie povedane od tohoto vykendu za dva tyzdene a potom uz o tyzden
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 9.12.2009   #176
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

dnes som dostal spravu ze do konca sampionatu budeme jazdit system zavodneho vecera ako posledne preteky t.j. s kratkou kvalifikaciou v nedelu pred pretekmi:
Code:
Priebeh zavodneho vecera:
18:00 – 20:00 volny trening
20:00 - 20:15 kvalifikacia 10 minut
20:15 - 20:20 prestavka
20:20 – 21:05 prvy pretek – PEVNY START
21:05 – 21:15 prestavka
21:15 – 22:00 druhy pretek – START ZA SC
Presny pocet kol ako zvycajne bude v maili aj s heslom na server
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 9.12.2009   #177
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

m?žu jet s Vámi poslední závody?
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 10.12.2009   #178
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Je dos? možné, že ani v nede?u ešte nebudem ma? PC a tak sa nebudem môc? zú?astni?... :-(

(Ale nejako sa aj tak v ?íne prerátali, nastavili môj notebook na "pokaz sa presne po troch rokoch", mali to da? na dva, na dva bola záruka.)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 10.12.2009   #179
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Já tenhle závod taky asi vynechám, cht?l bych jet ITCC. Jenom nevím, jestli se kvalifikuju.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 10.12.2009   #180
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Já tenhle závod taky asi vynechám, cht?l bych jet ITCC. Jenom nevím, jestli se kvalifikuju.
Jedeš testovací závod? Já asi ne..
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.