Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.12.2007   #721
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
edit: vsimli ste si? MRT5 ma tiez motocyklovu prevodovku - cize sa sprava ako pri BMW formule - viz pustanie plynu pri radeni
tu ma uz od pocatku sve existence v LFS
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #722
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
tu ma uz od pocatku sve existence v LFS
no ano, ale doteraz som si radil pod plnym plynom...

Este k pohladom: ked idem po stvorprudovke a radim sa z pruhu do pruhu (praveho) tiez pozeram cez auto - otacam hlavu 90 stupnov aby som mal istotu ze vedla mna niekto nie je....
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #723
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

budu po vydani patchu Y fungovat demo servery X12 s XRT autom?
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #724
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

si upad?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #725
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
budu po vydani patchu Y fungovat demo servery X12 s XRT autom?
este to tak... demaci by mali XRT a este aj formulku... na masterserveri sa urcite starsie verzie bloknu
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #726
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
budu po vydani patchu Y fungovat demo servery X12 s XRT autom?
ti ruplo v kouli, ne?
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #727
NiTRo
Newbie

 
Join Date: 23.4.2007
Location: Levice, Slovakia
Posts: 99
Default

myslim ze teraz bude riadne preredienie tych co to s LFS myslia vazne a tych co v LFS len driftuju, teda v deme... a mam dojem ze aj ANTIK demo drift servery sa budu rusit, kto tam pride driftovat s XRG ? keby aj tak by to urcite nemalo taku uroven ako s XRT... ale asi je to len dobre, hlavne v tejto dobe kedy sa hromadia kvazi drifteri
NiTRo is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #728
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

kedysi po zavedeni novej ip adresy master servera fungovali dedicated servery od U30 po W, neviem ako je to teraz

je mi jasne ze hrac sa s patchom Y na X12 nedostane. zrejme ste nepochopili co som myslel a urobili ste unahlene zavery
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #729
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Ja jsem X30 zkousel asi patnact minut, tak moc poznatku nemam.
Souhlasim s Pedrem, ze je tam rozdil pri prejizdeni vnitrniho obrubniku.
Pohledy mi nevadej, mozna je to takhle lepsi, porad bude videt dopredu i kdyz se rozhlidnu. Ale asi by bylo fajn mit ten uhel volitelnej, aspon v konfiguraku.
Tachometr mi vadi, taky jsem si na to zvyknul. Aspon v boxech je to nutnost a kdy trenuju, poznam bez telemetrie i ty nejmensi rozdily. A treba kdyz od nekoho opisuju, taky je lepsi videt presne rychlost, pac muze mit jinou skrin a otazky mi nic nereknou.
Co se tyce sundavani nohy z plynu pri razeni- ten kdo zacinal na S1 to asi ma uz nejak vzity, pac tam stacilo parkrat preradit bez ubrani plynu a motor byl v kopru. Zvlast u nejakych aut. Ja osobne ubiram plyn od doby co jsem s LFS zacal. Neubiram uplne, ale nohu trochu povolim, dejme tomu tak do pulky.
Doufam, ze zas zavedou prisnejsi poskozovani motoru, aby zmizel ten strasnej zlozvyk na startu- plnej plyn a cekat na zelenou.

Pokud si dobre pamatuju, tak pred casem nekdo na ofiko foru psal, ze v Y patchi by GTR auta mela mit zavodni kokpity. Zatim to tak nevypada, co?
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #730
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Pokud si dobre pamatuju, tak pred casem nekdo na ofiko foru psal, ze v Y patchi by GTR auta mela mit zavodni kokpity. Zatim to tak nevypada, co?
Bylo vysvetleno: Kvuli FBM je museli odlozit a vydaji je, co njedriv to pujde, po vydani Y.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #731
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

No ja som so zmenami spokojny, co sa tyka tachometra, to ma nijak neovplyvni, pretoze som vzdy pouzival analogovy a nepotreboval som presne vediet konkretne cislo, stacilo mi vidiet poziciu rucicky...

Pohlady ma tiez nese*u, kedze som to otacanie takmer nepouzival, ale priznam sa, par krat ma napadlo, ze by sa to nemuselo otacat az o 90°.

XRT mi v deme nechyba, ako uz bolo spomenute, som rad, ze sa LFS preriedi od tych, ktori to s pretekami nemyslia vazne...

Konecne poriesili to vystrelovanie na hranach obrubniku v Blackwoode.

Spojka - cim realnejsia, tym lepsia.

Co sa mi nepaci, je, ze na konci rovinky v BW uz nie je taky siroky "ten tvrdy povrch", zasahujuci do travy, tym padom tam bude treba viac uberat a behat po vozovke.

celkovo som spokojny.

Nezabudajte vsak na to, ze je to iba test patch a do vydania oficialneho Y sa toho moze este mnoho zmenit...
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #732
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Když se zapne bez za?azené rychlosti pit limiter, motor chcípne. A když zajedete do box? s prasklou gumou, dostanete novou, nenafouknutou Stejn? tak se nic neopraví, nevím, jestli je to zám?r, ale ty pneu ur?it? ne Nahlášeno na ofiko fóru...
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #733
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

chce to trochu skromnosti. Mozes byt rad, ze si dostal vobec nove pneu. Nafukat si musis sam
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #734
Sali
Member

 
Sali's Avatar
 
Join Date: 25.10.2004
Location: PLZE?
Posts: 175
Default

Ja jsem s novym patchem navysost spokojeny. Digitalni rychlomer zustal u tridy GTR a u formulek. U vseho ostatniho jsou budiky. Me osobne to vubec nevadi, spise naopak. Myslim si ze digitalni rychlomer pouzivaji hlavne zavodni specialy ktere simuluje prave trida GTR a formule. Tem co jsou na digitalnim tachecu zavisli se bude asi nejhur jezdit s RAC. Tam je to opravdu malicky Lepsi simulace spojky je super. Po vanocich zacinam setrit na G25 Pneu se vice hrejou a pokud se budou i ruzne rychle opotrebovavat tak aspon prijdou ke slovu taky R3 a R4. Omezene pohledy do stran me osobne nevadi. Da se pri nich lepe udrzovat primy smer jak uz tu psal 00Ja. Asi nejvic budu ale pouzivat pohled dozadu pri kterem jde videt i dopredu
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=77&dateline=117177805  7
Sali is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #735
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

Dlouho sem LFS nejezdil , neni moc casu , ale tenle novy patch sem vyzkousel, zatim to vypada pekne. Jak psal vyse 00Ja o tom poskozovani motoru tak myslim ze uz se zase docela tvrde poskozuje, takze by to i na startu melo vypadat jinak .
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #736
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Hm, pokud vám výrazn? prokluzuje spojka (ukazatel tak na 2/3 až 3/4), tak se nerozjedete s boxového stání, protože LFS automaticky sešlápne trochu brzdu
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #737
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Takze muj dalsi poznatek, tentokrat s autem XFG, protoze na FBW nebylo s cim porovnavat.
A jednoznacna spokojenost s timto patchem. Priblizeni se realite je skutecne vyrazne. Odperovani vozidla pri prejezdu nerovnosti, jeho nasledna reakce, korekce chyb, excelentni rozvlneni zadni casti vozu pri prebrzdeni a celkovy dojem je opravdu velmi autenticky.
Myslim, ze casy pujdou trochu dolu, ale mohlo by ubyt stouchancu, protoze chovani auta je vypocitatelne.
Tipuji mirne zvyhodneni tech, kteri maji zkusenosti se skutecnymi automobily...
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #738
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

tak jsem také dnes vyzkoušel a musím dát za pravdu všem co p?jí ódy na X30. Je to opravdu zas o velký krok vp?ed.
Obávám se ale, že my pomalí budem ješt? pomalejší a ufoni (talentovaní) budou tím více nedostižitelní.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #739
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

jj prave jsem si docela pekne zazavodil na AL serveru s nekolika jezdci odsud z fora a jako musim rict, ze je to super. Da se krasne ridit, neni to nic zbesilyho a vubec se mi ta formulka moc libi
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #740
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

M? taky nový test patch mile p?ekvapil. Sice jezdim na klávesnici, ale i tak je to o hodn? reáln?jší než p?edtím. A s tou formulí se velmi dob?e jezdí a jsou s ní dobrý souboje už p?emejšlim o koup? licence
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.