Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.7.2006   #1
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default tiskovka MotoMarket HotHatch Cup D1 round3

quali
trvalo mi nez jsem zajel nejaky normalni kolo.. porad jsem se do toho nemoh dostat.. az pak asi 3 min pred koncem 1:40:19 coz mi bohate stacilo na polepos

quali zavod
start-cil 1.

sprint1
start-cil 1.

sprint2
dobrej masakr.. samy krizovy situace a taky paradni zavody s chaosem, atd.. nepamatuju si presne vsechno pac toho bylo mnogo. nakonec 2.

long
taky cool zavody, par karamblou ale vetsine jsem se vyhnul takze to nakonec hodilo taky 2. misto.. marka jsem uz nedohnal, protoze ten darebak nekde cornul flasku rajskyho

zavody se my lybyli

Last edited by jet; 3.7.2006 at 23:04.
jet is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #2
Mark Novys
Member

 
Join Date: 4.10.2004
Location: Brno
Posts: 222
Default

Quali: Asi 4-tej. Nejak mne to neslo.

Quali race. Po startu jsem predjel diky lepsimu zrychleni UFR Saliho v XFR a pak hned ve vracecce Harada. Jet potvora zacal ve tretim kole blikat obema blinkry (mam za to ze to znamena POZOR jede zacatecnik..., ale presne to nevim) a tak jsem pro jistotu udelal chybu a dojel za nim.

Sprint 1. Jet me ujizdi, ja ujizdim tem za mnou, kocham se, delam idiotskou chybu 4 misto.

Sprint 2. Bohuzel jsem se nejak primotal do karambolu (boxove ulicky jsem si nevsimnul) takze hned od prvniho kola me strasne litalo rizeni, nedostal jsem se ani pod 41 a pak uz to nevydrzelo, bouda, pit, posledni.

Long. Start s druhyho mista. Po 2 kolech predjizdim vyborne braniciho se Zippera, pak uz jenom jedu a jedu a jedu a divam se jak me Jet stahuje, ale nastesti mu to nevyslo. Asi uz to vypada jako vycuranost, minuly zavod a ted zase, ale opravdu to nekazim schvalne.

Jinak se mi poprve podarilo zajet pb v zavode. Vetsinou jsem v zavode jezdil minimalne o vterinu horsi casy nez v treninku. Ze by se zacalo blyskat na lepsi casy

EDIT: nebyla to rajska, ale slivovice

Last edited by Mark Novys; 4.7.2006 at 11:47.
Mark Novys is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #3
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default

kvalifikacia:

tazka mizeria, dakde 11 ty bohvie

kvali pretek
pokus z R2, zhoreli v tretom kole, uz sam neviem kde som skoncil

sprint 1
asi 11 za pugom , ktosi ma v zakrute tukol a nerpezil som to

sprint 2
nejak som nezvladol prenasledovanie atiho a pod mosto som vybehol prilis do prava zastavil som sa az pri dalsej zakrute , zastav ka v pite a este som stihol sa nejak domotat na 15 16 mieste sam neviem :-)

long

vdaka fantastickemu umiestneniu v predchadzajucom sprinte som startoval piaty c o bol zaklad uspechu :-), atiho som vyprovokoval na suboj na brzdy a potom zvnutra zobral vo vracaku pred cielovou rovinou, nastastie vonkajsia stopa ho vyniesla do zvodidiel a uz to nerozchodil , potom som len kruuzil a kruzil , az sa primotal jet, chvilu som vzdoroval asi az kolo :-) urobil som akoze najlepsie kolo preteku "svoje" :-), a potom som ho radsej pustil aby som ho nahodou nevysekal, a uz som len odkruzil pretek , viacmenej na istotu

3 tie miesto

som zvedavy na westhill
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar
magorik is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #4
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

dnes to bol smolny vecer...

kval.: 3. s casom 1.40.64, pricom ten cas som zasiel so setom na long,lebo som v nom menil tlak a zabudol som prehodit naspat set na kvaldu

kval.race: salli mal pomaly start, rychly start maju ufa vseobecne,tak ma predbehol tusim mark novys,nakoniec 3.

sprint1: vacsinu na 4.mieste, potom sa niekto vybural a v poslednom kole na poslednej vracacke sa mi podarilo predbehnut chaosa,takze 2. miesto

sprint2: spomalovany havariami,ktore blokovali trat, po strete so stenou ma este niekto predbehol ,nakoniec 10.

long: najhorsi... start tusim z 8 miesta,dufal som v dobry vysledok ale okolo 3 kola stracha vo vracacke pred druhym splitom - pit, snazenie o dahnatie attiho o 20 sekund,dostal som sa na 6,ale potom zas stena,posli tlmice aj zavesy - boxy a predposledne miesto
__________________

Last edited by Harad; 4.7.2006 at 10:24.
Harad is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #5
Sarag 91
Member

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Dob?ichovice
Posts: 181
Default

hruza katastrofa atd tak nejak bych nazval to co sem dnes predvedl ....

kvali:nejak mi zdreveneli ruce -- predposledni misto

kv.race: asi jediny kdy sem si zazavodil ... nejak sem se dostal na 11.misto

1.race:chyba-- pit-- chvost pole

2.race:chyba-- pit-- chvost pole

long: asi ve 4kole nehoda -- odstoupeni

rad bych se omluvil vsem kterym sem dneska prekazel a nejak je poskodil nebo jim zkazil zavod ale moje hw nezvlada plny pole na sc a nekdy mam pocit ze bych si rychlejc prohlid obrazkovou knizku nez jaky sem mel fps
__________________
http://www.nrg-racing.net
Sarag 91 is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2006   #6
puga
Newbie

 
puga's Avatar
 
Join Date: 16.9.2005
Posts: 66
Thumbs up 1.div, hura

ako obcasneho navstevnika 1. div ma zarazilo niekolko veci.
dostal som sa tu ako 20. skoro s pol sekundovou stratou na 19. aj napriek tomu som skoncil kvaldu na 11 mieste. cas bol dobry na mna, ale podla HL nie konkurencieschopny na 1div. Divne.
1 pretek - v spetaku som pozeral ako dakto odstrelil magorika a ten lietal....
2 pretek - pred sebou som videl magorika ako sa odstrelil a ten lietal...
a skoro som infarkt dostal ked preletel pred mojim predkom
3 pretek - to som pozeral ako som ja pod mostom lietal...
to sa mi este nestalo
puga is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2006   #7
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

na to ze jsem vubec nemel cas trenovat a race set jsem zbastlil behem treninku (diky Markovi za tlaky pneu) to byly moc pekny zavody!

qual> vypadala podle toho netreninku, 5.

qrace> posun o jedno misto dopredu, snazil jsem se dohnat Harada, ale jeste mi to tolik nejelo...

1. sprint> ani nevim jak, dostal jsem se na 2. misto, tam jsem jezdil celkem dlouho osamocen, jelikoz dohnat jeta bylo nemyslitelne, pak ale prisla chyba, ohnuty zaves na pravym prednim kole a Harad za zady. Asi 4 kola jsem mu odolaval a nepustil ho pred sebe, nakonec me ale predjel v posledni zatacce, protoze vracak doleva, ohnutej zaves a prehraty kolo na vnejsku... Aspon sem mel dobrej pocit ze to nemel zadarmo

2. sprint> vybornej zavod! start z konce pole, T1 v poho az na par drobnejch tukancu, co se ale stalo za nasledujici pravou zatackou nevim, auta po cely sirce silnice! Vyhnu se prvni vlne, o 5 m dal opet neni kam jet, nastesti je tam ale uz nepouzivana boxovka z jedne sprintove varianty, takze sup tam. Sice sem mel zpocatku pocit, ze je to "cheat", ale kdyz jsem se po zavode koukal co se delo na draze, tak kdybych jel dal po trati, tak z toho byla asi pekna mela (byla uz takhle a asi by byla jen vetsi), Vyhodu jsem asi ani neziskal, nevim, ale nejakej vyraznej posun dopredu jsem nezaznamenal. Po nekolika kolech jsem jel za Sallim, pripravoval se k utoku, ale nakonec z toho byla jeho kaskaderska vlozka, kterou jsem sledoval z prvni rady. Nejdriv jizda po dvou kolech, myslel jsem ze to ustoji, ale nakonec se prevrh na strechu. Nezbyvalo mi nic jineho nez brzdit a lehce jsem ho postrcil. Ti co jeli za nama me jen dojeli, takze pro me v klidu. Pak zbytek zavodu nadherna stihaci jizda, paradni pozavodeni s jetem a predjizdeni az do poslednich metru zavodu. 4 kola pred koncem jsem uz byl smirenej s 4. pozici, ale Itar jel pomalejc nez jsem cekal, v poslednim kole jsem ho dojel a predjel v posledni zatacce, takze nakonec 3.

long> zpocatku smiseny pocity, nakonec good
omluva Haradovi za postouchnuti, ktery nakonec pro nej skoncilo boudou... 2 kola na to me prekvapil Sarag svym brzkym brzdenim, otocil jsem ho do smyku a on naboural do svodidel. Cekal jsem na nej, ale pote co me predjelo temer cely pole (krom jednoho myslim) se odpojil. Cimz me zpocatku teda nastval, ale nakonec mi tim pripravil pekny zavody, protoze jsem pred sebou mel opet cely pole jezdcu takze no problema Pekny pozavodeni celkove, obzvlaste se mi libila posledni tretina zavodu kdy sme si pekne zazavodili s e Sirem, Losem a Jimikem, akorat jsem ke konci delal uuuplne, ale uuuuplne zbytecny chyby, 2x sem byl na strese a 2x jsem to jentaktak chytal pri jizde po dvou kolech. Nakonec teda 8. pozice...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 4.7.2006 at 09:21.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2006   #8
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Quali: Obr katastrofa celejch 15 min sem sebou mlatil o svodidla a az v poslednim kole sem zajel cas aspon na 14 misto

Q Race: docela proplejtacka ale jinak nic extra zajimavyho v cili nekde kolem 15-16 mista

Sprint 1: Uzasny pozavodeni vzivote sem se tak nespotil protoze od zacatku az do konce me tlacil TV a priznam se ze sem mel co delat udrzet ho za sebou (zaroven se mu omlouvam pokavad moje defenzivni stopa byla obcas trochu prehnana) Jinak v cili na pro me skvelem 6 miste

Sprint 2: Tez pekny pozavodeni chvilema sem se pohyboval kolem 7 mista jenze pak par chyb a na konci 11 Jinak opet omluva TV za otoceni po prvnim splitu ale nekdo me zezadu pristouchnul a ze me byl uz jen pasazer

Long Race: proste katastrofa nejdrive sem se primotal do naky hromadny havarie a pak me nekdo lagem expedoval na obeznou drahu takze nasledoval pit a krouzeni na poslednim miste (17)

Jinak to hodnotim jako celkem fine zavody a omlouvam se vsem kterym sem zpusobil jakekoliv problemy.
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2006   #9
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

zabiju gatese s aktualizaci se mi stahnul nakej smejd a totalne zamrzli wokna.
pomohl az reinstal a nakonec sem byl rad ze sem se stich pripojit pred 1.sprintem

1.sprint
se stestim se prezil pratelsky poplacani po zadech od tymovyho partaka duuka. Nakonec 13.
2.sprint
ve 4.kole pred najezdem do vracecky pred T2 sem nechal malo mista zipperovi ten udelal salticko a ja jak sem se omlouval tak sem nedobrzdil do zatacky a musel sem cekat az projede cele startovni pole. V cili zase 13. ja mam na tu 13 naky stesti
long
risknul sem jet na pitsptop ted uz vim ze sem nemel. V 14 kole sem zajel do pitu podle planu, nak sem nedobrzdil a asi sem prejel mechanika sry az na potreti sem se trefil do vyhrazenyho mista a stratil sem nakych 8s, este k tomu sem byl trochu "poskrabanej" takze strata dalsich asi 5s k tomu mi nevymenili pneu. Takze zavod stracenej. Dojel sem 10.

tady je ode me par momentek:
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2006   #10
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Kdepak, co se dá d?lat, p?l sekundový záseky komplu co m? provázeli celé závody byly fatální... První sprint sem ješt? n?jak odjel, ale jak v druhém sprintu, tak v longu zp?sobili v zatá?ce vyjetí ze stopy a následný náraz do zdi, což na SO znamená n?kolik efektních salt Startovních 5-6 FPS mi taky na nálad? nep?idalo, našt?stí když se startuje hodn? zep?edu nebo zezadu, tak je to na "pohodových" 20 FPS. Jinak se omlouvam Jimikovi (tuším, že to byl on) za kolizi v jednom sprintu. Sekl se mi kompl, nicmén? ne na p?l sekundy, ale tak na 3-4 sekundy. V té dob? sem jen slyšel sv?j motor a pak jen vidím jak se válím n?kde ve zdi zárove? s Jimikem. Prost? SO @ "rychlé" káry @ m?j HW @ moje minimální zkušenosti se ukázali jako k závodu nevhodná kombinace (a to po t?ch t?ech kolech, kdy sem v longu držel perfektní 2. místo, sem v??il, že bych moh dojet v první desítce).
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2006   #11
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

kvali - tak nejak prumer. tusim, ze jsem byl 8.

kvali. race - posunul jsem se az na 5. misto a byl jsem spokojenej

sprint 1 - mechanici proklinaji jimika ->

sprint 2 - start ze 2. rady -> vyhral jsem (ale zadarmo to nebylo, jak nekdo poznamenal)

long - start z posledniho mista, pekny zavody a nakonec 7. misto. na vic sem uz nemel

PS: jsem zvedavej, kdo me znici auto priste
SIR is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2006   #12
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by SIR
sprint 1 - mechanici proklinaji jimika -> pic
to si jako v prvnim kole po dvou odstartoval na obeznou drahu a druha fotka je navrat na trat v kole sedmem?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2006   #13
Sarag 91
Member

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Dob?ichovice
Posts: 181
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
to si jako v prvnim kole po dvou odstartoval na obeznou drahu a druha fotka je navrat na trat v kole sedmem?
to vis on ho jimik katapultoval na obeznou drahu a tak obletel 6x zemi a pak se vratil
__________________
http://www.nrg-racing.net
Sarag 91 is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2006   #14
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Talking

Kdyz se podivate na Sirovu jizdu tak on toho vic najezdil po dvou nez po ctyrech
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2006   #15
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Post statistiky

kvalifika?ní závod
http://www.volny.cz/tvala/lfs/mmhhc/...03_DIV1_Q.html

sprint ?.1
http://www.volny.cz/tvala/lfs/mmhhc/...3_DIV1_S1.html

sprint ?.2
http://www.volny.cz/tvala/lfs/mmhhc/...3_DIV1_S2.html

dlouhý závod
http://www.volny.cz/tvala/lfs/mmhhc/...03_DIV1_L.html

dojmy
Q:
10. flek, na lepší jsem v?bec nepomýšlel, takže ur?it? spokojenost

QR:
p?etahova?ka s Itarem, v cíli pro m? 9. pozice

S1:
tak tenhle zavod jsem si vychutnával. Adrenalinová jízda v záv?su za Krpasem, který svou pozici úsp?šn? bránil po celou délku závodu. Fakt p?kné, tím spíše že, se to celé obešlo bez kolize. Dojezd na 7. míst?.

S2:
po incidentu v úvodních kolech závodu následoval propad na chvost pole. Ve zbývajících kolech se mi poda?ilo získat ?adu pozic díky nehodám neš?astníku p?ede mnou. Harad mi velkoryse n?kolik zatá?ek p?ed cílem nabídl svou 9. pozici, cehož jsem ve sv?j prosp?ch využil

L:
stres od za?átku do konce. Nejvíce m? potrápil dot?rný Jimik svými opakovanými pokusy najít skulinku k p?edjetí, což se mu nakonec k mé nelibosti poda?ilo. Cílovou pásku jsem protnul jako 6.

Proti p?edpokladu z mého pohledu výborné, zábavné a dramatické závody bez vážných nehod. T?ším se na další

Last edited by Los[cz]; 4.7.2006 at 20:13.
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2006   #16
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Tak taky n?co p?idám
Za?átkem:?ekal jsem ?isté závody po zkušenostech z LX4 a FXO, ale myslím, že to dopadlo podobn?, jako minulý rok na ALSC.

Kvalifikace:Ze za?átku hr?za, ale nakonec pro m? krásné 9. místo. (Krásné, protože jsem nem?l v?bec natrénováno )

Kval. závod:Vzhledem k nedostatku tréninku jsem nem?l páru, kde se tady dá p?edjížd?t a tak "jenom" 8. místo, ale spokojenost

1.sprint:Kazil jsem co se dalo a nebýt jezdc?, kte?í bourali, byl bych asi až v druhé desítce. takhle 8.místo a spokojenost

2.sprint:Nejvyda?en?jší, díky dalším boura?kám na ?ele pole jsem chvíli jel i druhý. Asi t?i kola p?ed koncem m? dohnal Jet. Tomu jsem, i díky nehod? P.Louckého a ješt? jednoho jezdce (nevím kdo to byl) až do p?edposledního kola úsp?šn? odolával, ale v poslední zatá?ce 11 kola m? p?edjel. V posledním kole se na m? dotáhl Chaos a na úpln? stejném míst?, jako p?edtím Jet m? p?edjel.

Long race:Start zezadu startovního pole a postupný postup až na 8.místo. Následné poškození tlumi?e a postupný propad zpátky až na 11.místo. Takže long nevyšel podle p?edstav, ale jinak celkem p?kné.

Celkový dojem ze závod? dobrý, akorát n?které nehody kazili závody, ale tady se tomu asi vyhnout nedá. Navíc za?íná být i velice horko na p?edních místech šampionátu a pokud jsem po?ítal dob?e, tak na tom jsem s R. Louckým po tomto závod? po?ád úpln? stejn?...prost? zábava, jak má být
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2006   #17
ChiPS
Member

 
ChiPS's Avatar
 
Join Date: 16.8.2005
Location: Praha
Posts: 113
Default

Quote:
Originally Posted by Itar
Tomu jsem, i díky nehod? P.Louckého a ješt? jednoho jezdce (nevím kdo to byl)
Ja, ale uz sme si to vysvetlili na icq
ChiPS is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.