Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28.1.2008   #1
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default Round 1 - tiskovka divize 4

tak jelikoz jsem pravdepodobne prvni kdo skoncil, tak jsem si dovolil zalozit tento thread..

Kvalifikace: V prvni casti to se mnou zpocatku vypadalo spatne, v prvnim ostrem kole co jsem zkusil to nesedlo a byl jsem v te dobe nekde na 13. miste.. dalsi ostre kolo uz ale bylo presne to co jsem potreboval a druhym mistem jsem si zajistil postup do superpole. Zaprve superpole a podobne druhy kvalifikace nemam rad, protoze vzdy vypadnu z tempa, ale nevadi.. Urcite jsem nechtel byt na prvnich dvou mistech, nerad vedu pole.. navic mi srdce busilo jak pri prvnim online zavode, kdy jsem se bal, abych to starym mazakum nezkazil.. Nakonec to bylo asi 4. ci 5. misto, coz pro me bylo to co jsem chtel..

Prvni zavod: Start mi celkem vysel a docela jsem byl i spokojen s tempem, ikdyz jsem videl, jak prvni dva odjizdi.. nedalo se nic delat a chtel jsem bojovat o treti misto.. Diky vsichni, s kteryma jsem si zajezdil.. Pri souboji s imryskem jsem citil, jak mame oba respekt a davali jsme si spis navzajem prednost, ale on se ukazal byt vetsi gentleman a pustil me.. Pak jsem to nejak prepalil a zachyboval a jelikoz uz nemam delsi zkusenost s lfs, tak jsem nevycitil, ze musim zvolnit vic.. hrnula se na me chyba za chybou, mel jsem tam soubojik s woodbinem, coz jsem si take uzil, ale serie asi dvou ci tri chyb za sebou byla osudna.. Nakonec to vypadalo na seste misto, ale to zas pro zmenu zauradovaly Visty a vyhodily me z lfs.. nastesti jsem nezpusobil skodu a diky rychlemu navratu jsem i dojel na osmem miste.. aspon neco

Druhy zavod: Start tak nejak standard, hezky se to tam formovalo a pole bylo naslaple u sebe.. to jsem si moc uzival a vypadalo to na uzasne souboje.. Kdyz bojoval Imrysek s Daliborem Sedivym, tak si davali az prilis prednost, az jsem jim to tam sproste foukl.. provedeni nakonec nebylo takove, jake jsem si predstavoval, tak se pripadne omlouvam.. ale Dalibor na me tlacil a wiru udelal fatalni chybu, kterou dlouho zas v lfs nevidel.. otocil jsem to na strechu a s klouzavym pohledem po strese jsem se rozloucil se zavodem..

Ale diky kluci za perfekt zavody, Chaos a vsichni kolem nej udelali velky kus prace, protoze v divizi 4 to byly naproste ferove zavody plne respektu! Bal jsem se nejhorsiho a o to vic jsem byl prekvapen.. jsem moc rad, ze jsem se zase po tak dlouhe dobe (no uz je to tak skoro rok) vratil k lfs.. Jeste jednou diky!

edit: a to sem ted videl zaver zavodu! Top5 naslapanych v tesnym zavesu do posledni zatacky! Pekny kluci!
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!

Last edited by WiRuZik; 28.1.2008 at 23:06.
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2008   #2
puga
Newbie

 
puga's Avatar
 
Join Date: 16.9.2005
Posts: 66
Default dobre bolo

mozno je to tym, ze skuseni jazdci(az na vynimky) boli v preteku jasne rychlejsi a tak som si uzival pekne preteky. i ked som skoro dostal infarkt. ale som rad, ze sa bezhlavo nehrnulo do subojov, ale cakalo sa na prilezitosti. takto som pekne zasubojil s woodom a p@chom. i ked sa mi zda, ze moj netrening wooda riadne rozhadzal, ked bol za mnou v zavese.

dobre bolo
__________________
po?íta? ŠROT
puga is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2008   #3
devdem_kk
Newbie

 
devdem_kk's Avatar
 
Join Date: 10.6.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 49
Thumbs up

Kvalifikace ok, i když p?edvedený ?as nebyl až tak osl?ující.

Super pole, rovn?ž jsem vypadl z tempa a nepoda?ilo se mi zah?át pneumatiky, takže t?etí místo bylo ur?it? moje maximum. Klobouk dol? p?ed vít?zem.

První závod jsem se snažil hlavn? šet?it pneumatiky, což se mi vyplatilo a postupn? jsem byl schopen zrychlovat, až jsem se dostal do ?ela a v klidu si dojel pro vít?zství.

V druhém závod? se mi bohužel nepoda?ilo ideáln? oh?át gumy a ze za?átku mi špi?ka dost ujela. Po r?zných peripetiích a krásných ?istých soubojích jsem se ale nakonec dostal na druhé místo. Bohužel na konci p?edposledního kola m?l vedoucí jezdec velkou krizovku, já zvolnil. P?i návratu na tra? si se soupe?em za soubou moc velkou hlavu ned?lal a mne v nájezdu do posledního kola p?edjel puga. To by ješt? šlo, jenže poté jsem chyboval za mostem já a drsn? najel práv? do pugy, za což se mu omlouvám. Sundal jsem nohu z plynu, aby se mohl za?adit z5 a tím ztratil další místo. Brambora je nakonec taky dobrá.

Záv?rem se ješt? jednou omlovám Pugovi a d?kuji všem za p?kné závody.

Admin byl super
__________________

devdem_kk is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2008   #4
Sarag 91
Member

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Dob?ichovice
Posts: 181
Default

no tak ja sem se sebou po rocni pauze a treninku cca pul hodiny spokojenej

kvali: nak sem to zajel na 11. misto chtel sem do superpole ale nekdo me predjel o 0.05s tak sem mel pauzu

prvni zavod: Ulil sem start tak sem si dal zastavku hned v prvnim kole a dojizdel a dojizdel az sem dojel posledniho ... pak dalsiho atak dal ale v 15.kole sem odpalil spojku tak sem odstoupil

druhy zavod: Tak start se poved tak sem si v klidu jezdil a z posledniho mista sem se postupne protlacil az na 8. misto (par lidi odpadlo) bohuzel na prvni skupinku sem mel moc velkou stratu

zaverem: sem spokojenej jak se svym vykonem tak i s cistyma a fer zavodama tak diky a priste zase na draze
__________________
http://www.nrg-racing.net
Sarag 91 is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2008   #5
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by puga View Post
i ked sa mi zda, ze moj netrening wooda riadne rozhadzal, ked bol za mnou v zavese.
To sa ti skutocne iba zda... Já m?l co d?lat sám se sebou a docela p?kn? jsem tam ob?as zametal.

Ale popo?ad?. P?edn? bych cht?l pod?kovat všem za super ve?er, vaši shovívavost k mírnému ?asovému zdržení a následný bezproblémový pr?b?h a v neposlední ?ad?, a to hlavn?, za fair play souboje a chování na trati. Sice jsem nevid?l všechno, ale ze svého pohledu musím ?íct, že mi bylo ctí s vámi jezdit. Souboje s Wirkou, Pugou, Miondirem, P@chem a dalšími byly ozdobou ve?era a strhující finiš v poslední zatá?ce 2. závodu bych považoval za pov?stnou t?ešinku na dortu...

Díky, pánové! Tak zase p?íšt?...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2008   #6
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
To sa ti skutocne iba zda... Já m?l co d?lat sám se sebou a docela p?kn? jsem tam ob?as zametal.

Ale popo?ad?. P?edn? bych cht?l pod?kovat všem za super ve?er, vaši shovívavost k mírnému ?asovému zdržení a následný bezproblémový pr?b?h a v neposlední ?ad?, a to hlavn?, za fair play souboje a chování na trati. Sice jsem nevid?l všechno, ale ze svého pohledu musím ?íct, že mi bylo ctí s vámi jezdit. Souboje s Wirkou, Pugou, Miondirem, P@chem a dalšími byly ozdobou ve?era a strhující finiš v poslední zatá?ce 2. závodu bych považoval za pov?stnou t?ešinku na dortu...

Díky, pánové! Tak zase p?íšt?...
casovy posun je celkem pochopitelny.. zmena admina na posledni chvili a organizaci si zvladl na jednicku! Diky ti!
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #7
Kahan
Newbie

 
Kahan's Avatar
 
Join Date: 14.2.2007
Location: Olomouc
Posts: 26
Default

Všechno to za?alo patnácti minutovou kvalifikací, jezdci vyjely na tra?, Chvilku jen tak kroužily a p?edhán?ly se. Já jsem se rozhodl že ze svimi schopnostmi nem?žu ostatním jezdc?m kon*****t, když jsem asi pi osmy minutach byl stále na 14pozici nijak mi to nevadilo. Po zastávce v garáži jsem vyjel neuv??itelným tempem a hned v úrvnim ostrym kole jsem se dostal a 6pozici byl jsem velice ?tastnej takovej usp?ch jsem ne?ekal. Nakonec jsem sice zkon?il až 7 ale v?bec mi to nevadilo. Superpole bylo drsny jen sjem si neuvedomil jak jsem byl rozrusenej že se má jet jen jedno ostry kolo a kroužil jsem na trati asi 3kola než m? admin upozornil. Jako trest jsem dostal posun na 10pozici.
První závod. Škoda že mi start nevyšel tak jako v lagstartu ale co se da delat, diky tomu jsem se dostal v T1 do spatne stopy a rázem jsem byl 12 asi po 3zatackach jsem se z5 dostal na 10pozici. Diky tomu ze jsem setril pneumatiky jsem nadhern? a plynule dojižd?l další jezdce. Jeden souboj si p?esn? vybavuju. Po dlouho rovince se p?edemnou ob?vila dv? zavodní auta, Pomyslel jsem si: „p?jdu pozd?ji na brzdy a dostanuje oba“. Omil sice jsem šel pozd?ji na brzdy a p?ejel jsem je oba ale auto se stalo neivladatelným a v šikan? jsem sundal pneumatiky tak jsem byl op?t za n?ma a ješt? z v?tšií strátou. Potom se mi už jen poda?ilo dojed jednoho zavodnika a p?edjed ho. Konecná pozice 6. Po závod? m? šílen? bolela úravá ruka, asi sem nem?l tak k?e?ovit? držet myš.
Druhý závod. Díky mojemu tretu ze super pole jsem startoval první, v tu chvilu jsem si ?ikal: „v T1 zabrzdím trošku d?ív a všem zamnou zkazím zavod“. Našt?stí se tak nestalo a nadhern? jsem projel chvila ma to vypadalo že bych první místo mohl udržet až do konce i když jsem v?d?l že za sebou mám rychlejší jezdce ale taky na n? ?ekaly souboje co je zpomalujou. Druhý zavodník se na m? chvilama dotahoval a chvilama vzdaloval. Ale pak to p?išlo nájezd do šikany jsem n?jak nezvladl (Avast se zacal autorizovávat, a tak se mi to zaclo hryzat) v poslední zatá?ce šikany se stalo to co mi bracha p?edpov?d?l p?ed zavodem: „Budeš první a p?evrátíš to n ast?echu“. Jsem se mu jen zasmál a odpov?d?l: „s tímto autem jsem se p?evrátil jen jednou“. Bouhužel jsem se p?evratil podruhé v tu nejmin vhodnou chvilku.
Záv?rem bych cht?l pod?kovat za nádhernej ve?er, velice se mi to libilo a už ted se tesim na další. Doufám že zase n?kdo ud?lá krasny video. A omlovám se za pravopis a p?eklepy, nejsem dobrej ?eštiná?.
PS. P?eju hodn? kilometr? bez nehody, jak v LFS tak v normálním život?.
Kahan is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #8
Jarin CZ
Newbie

 
Jarin CZ's Avatar
 
Join Date: 17.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 16
Default

?us prdi tak ja se taky p?ipojím k prupovídce.Já sem byl co se tý?e zavodu se sebou v celku spokojen až na tu kvali tu sem teda Pos.. a tak sem startoval jak sem startova .Snad sem nikomu nic neproved ale kdyby
jo tak Sorryyyyy.Jinak super ?istý závodení Dík Dík

Zatim ?us prdi a LFS ZDAR
__________________
------------------------------------------------
CHS-Racing team
CHS-JarinCZ
Jarin CZ is offline   Reply With Quote
Old 30.1.2008   #9
Blesk
Member

 
Blesk's Avatar
 
Join Date: 8.9.2006
Location: Brno
Posts: 146
Default

Kvalifikace:celkem zklamání 18.místo nemohl jsem zajet dobré kolo
První závod:za?átek menší kolize,moc se omlouvám tairovi v 3 zatá?ce že jsem t? skolil,nemysli si že sem se hned hrnul dop?edu sem ne?ekal že t? to vyhodí....jinak celkem dobrý akorát jsem nem?l gumy na long tak jsem skon?il na 21.míst?
__________________
licence:15.6.07|lfs nick:Blesk
......pls mrkn?te se....
http://www.homervsbender.com/?ida=808
Blesk is offline   Reply With Quote
Old 31.1.2008   #10
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

no tady je jedno co jsi cekal nebo necekal, v pravidlech se pise ze po takovym kontaktu musis na poskozenyho pockat a nechat se jim predjet, coz jsi asi neudelal...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 31.1.2008   #11
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Blesk View Post
Kvalifikace:celkem zklamání 18.místo nemohl jsem zajet dobré kolo
První závod:za?átek menší kolize,moc se omlouvám tairovi v 3 zatá?ce že jsem t? skolil,nemysli si že sem se hned hrnul dop?edu sem ne?ekal že t? to vyhodí....jinak celkem dobrý akorát jsem nem?l gumy na long tak jsem skon?il na 21.míst?
jak pise chaos, ma se pockat. Takhle me to stalo propad z prostredka pole na jeho konec a ty jsi si spokojene frcel dal. Mel jsem v umyslu podat protest, ale nedostal jsem se k tomu v 48 hodinove lhute.

Je to jen hra, ale je rozdil, kdyz si reknu "stalo me to pozice, ale pockal, zachoval se ferove" a v dobre nalade jedu dal, nez kdyz nadavam, ze me nekdo sejmul a spokojene ujel honit body a pozice.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 31.1.2008   #12
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Ale popo?ad?. P?edn? bych cht?l pod?kovat všem za super ve?er, vaši shovívavost k mírnému ?asovému zdržení a následný bezproblémový pr?b?h a v neposlední ?ad?, a to hlavn?, za fair play souboje a chování na trati. Sice jsem nevid?l všechno, ale ze svého pohledu musím ?íct, že mi bylo ctí s vámi jezdit. Souboje s Wirkou, Pugou, Miondirem, P@chem a dalšími byly ozdobou ve?era a strhující finiš v poslední zatá?ce 2. závodu bych považoval za pov?stnou t?ešinku na dortu...
Presne taketo pocity mam aj ja, hlavne 2. zavod bol na adrenalin viac ako bohaty.
Takze:
KVAL - mi to celkom slo a tak som sa dostal tusim na 3. miesto
SUPER - tradicne si hovorim "klud"(hehe) skoncil som 10.
1. ZAVOD - nebolo to zle, domotal som sa az na 5. miesto ale subojov nebolo vela a medzery medzi autamy okolo 2 sek.
2. ZAVOD - tu sa trochu rozpisem , start z 2. miesta zarucoval kludne prve zakruty. Mal som stastie a 3. Woodbine zdrziaval pole velmi schopne a tak som mohol gumy trosku setrit a zacat dobiedzat na 1. jazdca. Siel dobre ale v tusim 5. kole nezvladol vyjazd z sikany, otocil to na strechu a bol som prvy s malym naskokom. Po par kolach sa dotiahli a zacal boj s Miom, ktory asi nechcel nic uponahlat a tak som to skusil udrzat sa aspon par kol na 1. mieste . Zacal som skusat trpezlivost a menil som brzdne body, prejazdy zakrut len aby nemohol citat jazdu, neviem ci sa mi to darilo ale predbehol ma az na konci 13. kola ked som bol dlhy v poslednej zakrute a hned za nim aj Devdem_kk a uz som bol 4. pred Woodom. Vsetci piati sme isli do konca zavodu s rozdielom 2-4 sekund, v poslednom kole ako pisal Devdem sa natahoval s Pugom a ja som sa pretiahol okolo neho na 3. miesto co som uz nepustil, bolo to super zavod, mozno najlepsi v mojej "kariere". Velke DIK
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 31.1.2008   #13
Kahan
Newbie

 
Kahan's Avatar
 
Join Date: 14.2.2007
Location: Olomouc
Posts: 26
Default

Quote:
Originally Posted by P@cho View Post
. Siel dobre ale v tusim 5. kole nezvladol vyjazd z sikany, otocil to na strechu a bol som prvy s malym naskokom.
Tušíš dob?e , se mi to zaclo hryzat kvuli avastu. Ješt? te? se biju do halvy že jsem ho raci nevypl. Bylo to peknej zavod.
Kahan is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.