Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.11.2009   #101
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Zitra nevim jak to bude ale snad dorazim

EDIT: nedorazim
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 19.11.2009 at 18:09.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2009   #102
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

infomaily pro dnesni zavod odeslany
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2009   #103
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Este dobre, ze si skutocne nebucham hlavu o stenu vzdy, ked v tomto cupe urobim nejaku blbost...
Dnes som si celkom veril, v uvode druheho kola som pri suboji vybehol na travu, nedobrzdil a skoncil v bariere, no nastastie bola geometrie v pohode...tak som sa isiel prehrabat z 13. miesta, ked som dobehol chalanov z KR, tak som skoncil v strku. Vtedy som si chcel zmenit nastavenia zvuku, pretoze som presedlal na zostavu so subwooferom a pri kazdom radeni sa ozyvalo "bmm", no namiesto shift+A som stlacil shift+P, cize garaz a bolo vymalovane
Tak snad nabuduce...
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2009   #104
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: Pro m? celkem p?ekvapení - 4. místo

Race: Tradi?n? R3 vp?edu a doufal jsem, že to nepukne. Po startu jsem se dostal na 3. místo a na jedno kolo i na 2., ale série chyb m? stála drahocený ?as a já si vklidu hotlapil na 3. míst? s ?asy pod 2:33, takže jsem byl spookojenej, ale strach o pneu jsem m?l. Jenže v 20. kole mi spadlo p?ipojení...... Fakt nevim co jsem komu ud?lal, když mi to nejde, tak je p?ipojení a okolnosti skv?lé, když se mi da?í, tak mi to spadne, nebo se vykosim.... Fakt jak naschvál....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2009   #105
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Unhappy som debil

Ja som taký strašný idiot... ale poporiadku.

Na kvalifikáciach mi extra nezáleží a nemávam ani kvalifika?ný set, takže tam nie je o ?om.

Pretek sa vyvíjal výborne, išiel som pekne bez chyby, na za?iatku 19. kola som síce pod?a m?a aj vinou Zabiiho poškodil auto a už to nebolo ako predtým (ale OK, nazvime to "racing incident"), užíval som si to, nastavenie auta perfektné, stav pneumatík taký že som nemusel ís? opatrne, bol som si istý piatym miestom... a na za?iatku 25. kola zrazu nechápavo po?úvam ako prestal ís? motor.

Zaplo mi to až ke? som do rúk zobral kalkula?ku - po kvalifikácii som vrátil palivo na 58, schválne to robím pravým tla?ítkom myši aby to bolo presne ako predtým. Až na to, že to malo by? 68. Mal som odjazdený kompletný tréningový pretek, mal som to odskúšané.

Bol by som štvrtý, prinajhošom piaty. Teraz tu sedím ako keby ma treskli kladivom po hlave, akosi príliš to prežívam.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2009   #106
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Konecne jsem se taky zucastnil

Bohužel, oproti p?edchozím závod?m, na tento jsem netrénoval (p?edtim jsem trénoval a nakonec stejn? nejel). Takže ?asy žádná sláva.

V kvald? jsem si nic nesliboval, ani jsem nem?l na kvalifikaci setup (asi 10. misto)

Závod: povedl se mi start, posun asi na 6. místo, pak pár lidí odpadlo, n?koho jsem p?edjel a ve výsledku velice pozitivní 3 místo Spolehlivost a setup, kterému drželi pneu se vyplatili.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm

Last edited by Devilstorm; 19.11.2009 at 22:55.
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2009   #107
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Ha tak jsem na to úpln? zapomn?l, že se to jede Zatracené úterní volno po?ád mám pocit jako by ve st?edu bylo pond?lí
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2009   #108
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Mám dotaz, v?era jsem jel a m?l pneu R3, R2. Po cca 3 kolech jsem pneu zah?ál do zelena, mírn? hn?do ?ervena (levá p?ední). Tak jsem jezdil skoro celý závod. Kolem 20 kola za?ly pneu ubývat a chladnout. (jedu tak vlažn??) Že ubývají to chápu, ale že chladnou to ne. A kdy poznám, že už jsem s pneu na hran? (mohly by bouchnout) a mám zvolnit?
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2009   #109
Pe_t_eR
Newbie

 
Join Date: 28.10.2009
Posts: 6
Default

Si myslím, že to chladnutí je zap?í?in?ný tlouštkou gumy.. Nová (silná) guma se h?? proh?ívá a taky h?? chladne. Jak se sjíždí, chladne rychleji a proh?ívá se taky rychleji. (Takhle si to vysv?tluju já a p?ijde mi to logický, jestli tomu tak skute?n? je nebo není opravdu netuším) V?era mi to d?lalo to samé s tím, že na rovin? jsem m?l proh?átá levá kola a o 3 zatá?ky dál byla levá strana modrá a proh?átá pravá p?ední... :-) S tím opot?ebením by m? to taky zajímalo...
Pe_t_eR is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2009   #110
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Mám dotaz, v?era jsem jel a m?l pneu R3, R2. Po cca 3 kolech jsem pneu zah?ál do zelena, mírn? hn?do ?ervena (levá p?ední). Tak jsem jezdil skoro celý závod. Kolem 20 kola za?ly pneu ubývat a chladnout. (jedu tak vlažn??) Že ubývají to chápu, ale že chladnou to ne. A kdy poznám, že už jsem s pneu na hran? (mohly by bouchnout) a mám zvolnit?
K tomu zahrievaniu - Pe_t_eR to napisal spravne, cim menej hmoty, tym lahsie meni teplotu.
K tomu opotrebovaniu - daj si tych cca 200 km na jeden krat a sleduj kolko gumy tam este mas, pneumatiky zbytocne neprehrievaj (mozu prasknut aj kvoli vysokemu tlaku vzduchu) a potom pri urcitej hrubke gumy ti uz pneumatika nevydrzi a buchne, kedysi som z toho mal aj screenshot, ta vrstva je hrubsia ako som si dovtedy myslel
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2009   #111
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Díky za fundované odpov?di. Jen jestli m?žu poprosit, koukli byste se na poslední replay a ?ekli mi, jestli už moje pneu byly na hran? nebo jsem m?l zbyte?né obavy? Abych v?d?l do budoucna (p?ibližn?)
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2009   #112
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Koukám, že jsem ud?lal dob?e že jsem nejel
Pneu prasknou, pokud se ti vzorek zmenší tak na cca milimetr ale m?žou prasknout d?íve, pokud je na nich probržd?ná ploška.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2009   #113
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Myslíš, když dám F9, tak tam milimetr?
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2009   #114
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Myslíš, když dám F9, tak tam milimetr?
jo, a neni nic jednoduššího, než si dát n?jaky kombo a sledovat gumy, co d?laj, jak se sjíždí a kdy prasknou, já tak jezdil s FOX na BL1 cca 17 kol a pak rup
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2009   #115
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

info maily rozeslany
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2009   #116
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

ješt? nevim, jestli dojdu, mám toho dost do školy
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2009   #117
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Bohužel to nestihnu, tak si užijte souboje
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2009   #118
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Tak dnes to bolo divoke...
Podla ocakavani som bol po kvalde v strede pola, po starte som sa dostal na 4. miesto. Tam som sa drzal Marosa, ale klasicky som spravil par chyb a prepadol som sa dozadu. Popritom som zrovnal odklon na LP kolese, takze som stracal v kazdej pravotocivej zakrute. Potom dalsia chyba a boxy>>prepad na posledne miesto. Pocas stihacej jazdy (predposlednemu som daval 3-4s na kolo) prisla dalsia chyba a tak som uz len zvolnil a drzal sa na 8. mieste. Potom spravil chybu Fast Jarda a dostal som sa na 7. miesto. Potom zas pomaly dojazd s casmi o 5-6s horsimi ako bezny priemer, nakoniec mi v poslednom kole praskli zadne pneumatiky, ale v tom istom kole akosi vypadli dvaja ludia predomnou a ja som skoncil 6., takze celkovo spokojnost.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2009   #119
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Po?ádnej boudacross dneska.....

Q: 2 nepovedený kola a osudná Greenská m? vytrestala... 8. místo a spokojenost nebyla.

Race: Start prob?hl bez v?tších zmatk?, akorát mi lagoval DH_GTi (Bo jak má ten nick), vybo?oval díky lag?m ze stopy, takže trochu jsem m?l obavy, ale dostal jsem se p?ed n?j a vše dob?e dopadlo. N?kolik kol jsem jezdil s Banánem, ale v p?emí?e snahy m? vytrestala pov?stná a mnoha jezdc?m osundá Greenská zatá?ka. Dokulhal jsem do box?, opravil a b?hem n?kolika kol m? vytrestala pot?etí. Do konce závodu jsem si ?ekl, že z auta budu ždímat co se dá, 3x jsem si zlepšil PB a to nej p?išlo v úpln? posledním kole, kdy gumy nem?ly skoro žádný vzorek. Na sjetých gumách se jezdí nejlíp Po odstoupení soupe?? (U Jirky m? to docela aj mrzí) v cíli 5. místo a taková malá náplast na ne moc povedený závod.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2009   #120
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Thumbs up

Neviem ko?ko ?udí si tu dáva tréningový pretek v kompletnej d?žke na overenie setupu a paliva a pneumatík, ja áno. No a dnes v skuto?nom preteku mi v predposlednom kole strelila ?avá predná, ?o predtým nespravila. Teraz ?o? Prejdem to jedno kolo s takým neovládate?ným autom? Pôjdem to opravi? do boxov? Po?kám pred cie?ovou ?iarou kým sa preženie prvý a potom prejdem šachovnicou aj ja? 20 sekúnd za mnou Zombie, kde presne je prvý...? A ?o ja viem? Kúrnik ko?ko by som stratil v boxoch? Mám nastavenú aj opravu auta, neviem ?i zvládnem to po?as jazdy s takým poškodeným autom zruši?... a tak som nevedel ?o robi? až som teda išiel posledné kolo bez ?avej prednej, pri ?om som ale stratil len jedno miesto, takže spokojnos?. :-)

?asy ako obvykle slabé, ale aspo? to bolo ako tak bez chyby a to sa dnes vyplatilo. Netrúfal som si tak lieta? tie šikany, tam som strácal. Zdá sa, že každý mal dnes nejaký problém.

Jo a pls ke? vás vykopne, nepripájajte sa furt dokola nazad pozrie? ?o je nové, díky. :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.