Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.7.2011   #181
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

no proste super fun závody v obidvoch prepad na posledné miesto po T1 ...

sorry mufisto, videl som ta v zrkadle a nebol som si istý ?i to dobrzdíš, išiel som až príliš na vonkajšiu stopu a vyšiel z trate, pri navrate som ?a postr?il ...

+ bude protest na Roda, za jazdu s tehlou na plyne
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #182
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Výsledky zde

Hlaste p?ípadné chyby...

Replaye:

Kvalifikace
Závod 1
Závod 2
Díky, super.

Jinak zkoušel jsem si tu další tra? - p?es 4 minuty, nový zatá?ky se mi líbí - bomba.

EDIT: Kdyby se vám zdálo že jste na 1. splitu n?jak pomalí - je to jen zdání. Jsem si ?ikal že to neni možný, úsek stejnej jak na KY3 a o vte?inu pomalejší, kde jsem to mohl nechat? ?ešení je jasný - ten split na našem layoutu neni na stejnym míst? - je o kousek dál.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 3.7.2011 at 23:38.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #183
ZABII
Newbie

 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 65
Default

Tak predne nemam rad XRT :-D, ale vzal jsem to jako vyzvu a moznost se s tim konecne poradne jezdit :-D

Q: nedelal jsem si moc nadeje, nakonec o 1,5s pomalejsi nez moje PB 13. misto, proc ne...

S: Zezacatku jsem se solidne propracoval, ale pak chyby ztraty a kde jsem vyjel tam jsem dojel... 13.

L: STart ze 14. mista ale v T1 do me lehce tuknul Mufisto , hodiny a zustal jsem nastorc uvnitr T1 radsi jsem se ani nehnul nechal vsechny projet a stahoval to zezadu. Postupne jsem se propracoval az na 12. misto, ale pal jsem byl hodne optimisticky + pozde na brzdach a otocil jsem Logicala, tedy jsem pockal, pustil ho pred sebe (i s nekolika dalsimi) a zase stahoval... nakonec 16. misto

Nemam rad XRT, ale stranda to je :-)
ZABII is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #184
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Jinak zkoušel jsem si tu další tra? - p?es 4 minuty, nový zatá?ky se mi líbí - bomba.

EDIT: Kdyby se vám zdálo že jste na 1. splitu n?jak pomalí - je to jen zdání. Jsem si ?ikal že to neni možný, úsek stejnej jak na KY3 a o vte?inu pomalejší, kde jsem to mohl nechat? ?ešení je jasný - ten split na našem layoutu neni na stejnym míst? - je o kousek dál.
Na tuhle se t?ším asi nejvíc, jestli jsem dob?e po?ítal, tak to má p?es 12 km na délce a to už je skoro jak LeMans.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #185
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

V?era som nebol fyzicky/psychicky schopný, ale nabudúce ak sa vojdem na server tak idem, obrovská ú?as?, všetci spokojní, výsledky v Google Docs, jednoducho super. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #186
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by ZABII View Post
v T1 do me lehce tuknul Mufisto
Koukal jsem se na to. Peknej gagarin zase. Ale moje chyba. Behem zavodu jsem si toho ani nevsim. Sorrac
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #187
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: samoz?ejm? se mi mých 3:20 nepovedlo jako vždy.
S: záhadn? m? server vykopnul i když net byl v po?ádku,nechápu,testoval jsem ping a 16 ms.
L: start z 25. místa a vidina že žádné body nebudou,m?l jsem strach z p?eh?átí pneu,ale set byl vypiplaný a gumy držely.
Postupovat polem je fakt super,zasekl jsem se až za Jardou a Masterfulem,když se mi je poda?ilo p?edjet tak m? dojel Felix,no v jedné zatá?ce m? ?uknul a šel jsem ve smyku do trávy,poda?ilo se mi vrátit ale Felix i Masterful m? p?edjeli,tak že op?t stíha?ka ze 6 místa,Ghostovi to spadlo,šup na 5,Masterfula jsem p?edjel a ješt? jednoho a dojezd na super vyd?eném 3. míst?.Parádní závod
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #188
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Na tuhle se t?ším asi nejvíc, jestli jsem dob?e po?ítal, tak to má p?es 12 km na délce a to už je skoro jak LeMans.
Jedno kolo má 9,9 km.

Menší návrh na 5. závod - Kyoto Langstreckenschleife.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #189
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Tohle kolo se povedlo, v kvalifikaci se mi relativn? da?ilo (5. místo), v prvním závod? 2. místo a v dlouhém závod? to byla taky paráda, super souboje s Popelkou, B!llem, Kidem a dalšími... jen tak dál.

Jinak mata povídal n?co ohledn? videa z cupu, já bych rád n?co ud?lal, ale kdo ví, jestli bych to po t?ch zkušenostech n?kdy dod?lal
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #190
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Kvalifikace: Na endu setu, už ani nevím, n?kde kolem 10. místa tuším.

Sprint:
Bez problém?, pár dobrých souboj? a 4. místo.

Long: Start se povedl, se št?stím se mi poda?ilo vyhnout se všem t?m hromadám v za?átku a pomalu jsem postupoval dál. Pár kol p?ed cílem jsem m?l na dohled 2. místo, ale pak jsem v souboji o 3. lehce kolidoval s Miondirem a LFS ud?lalo zbytek. Tzn. tlumi?e vlevo poškozené. Sice ne až tak moc, ale p?eci jenom dost na to, aby se s tím autem jelo mnohem h??. Takže propad a v cíli nakonec op?t 6. místo.

Jinak p?íští týden nebudu moct jet, nicmén? na ?tvrtý (a pop?. i pátý) závod ur?it? zase rád p?ijdu.

Co se tý?e videa, já uvidím, jak bude ?as, n?co bych možná mohl zkusit ukuchtit. Ale zatím to neberte jako fakt, moje video projekty se z v?tší ?ásti vždycky n?kde zaseknou.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #191
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

?iru náhodou jsem okusil layout na FE a rozhodn? bude muset dojít ke zm?n? nebo alespo? úprav? trati (i když spíš bude zm?na, je to skoro jak FE black). Tenhle layout totiž spo?ívá v tom, že záv?re?ná technická pasáž p?ed cílovkou (FE gold a black) se st?ihá rovn?. No a je tam krásný kope?ek a horizont ala WRC, p?es který se létá p?es 45m ve výšce cca 2m. Jako ne že by to nebylo zajímavý, ale v 1. kole závodu... Dopad se nedá korigovat, nemáme vyvážená auta a d?jou se pak brutální odskoky po dopadu. A k poškození tlumi?? dochází i když se to prodá.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #192
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

ladím a zatím 4:13,po?ítám že na 4:12 to p?jde ale níž nevím nevím,a gumy op?t dostávají zabrat :-))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #193
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Ghost: Nech to tááám, však sranda závody ni
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #194
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

V kvalifikaci se m? da?ilo a bylo z toho 6.místo . A tady bych cht?la ocenit ohleduplnost od R.Janáska. Když vid?l, že se mu neda?í jet tak rychle jak by cht?l, uvolnil m? stopu a bylo z toho moje nejrychlejší kolo. D?kuju.

Sprint: Po posunu Ghosta na startu a potom po chyb? Logicala hned na za?átku jsem jezdila na 4. míst?. A tak by to asi i dopadlo. To, že jsem nakonec dojela na 3. míst?, vd??ím pouze díky ztrát? p?ipojení Z.Cagaše. N?jakou podobnou poznámku (možná ušt?pa?nou) jsem napsala po závod? na serveru, ale Zdenek nereagoval. Tak mám te? vý?itky, jestli se neurazil, že se tomu sm?ju. V žádném p?ípad? jsem to tak nemyslela a když n?kdo ztratí p?ipojení, vždy m? to mrzí, a? je to kdokoliv.

Long: Start n?kde z konce. Byl to moc p?kný závod, kolizím p?ede mnou jsem se vždy zázra?n? vyhla a šla dop?edu. Souboj? bylo moc a moc a pozice se ?asto st?ídaly, za všechny vzpomenu Flameho a Billa, ale bylo jich mnohem víc. A Rodo m?l ze m? takový strach, že to rad?ji p?ede mnou zato?il do písku . Opravdu to byl závod jak má být. Plechy n?kdy zask?ípaly, ale od všech tam byla vzájemná tolerance, alespo? co jsem já zažila, d?kuju všem.

No a Felix? To je kapitola sama o sob?, to je Pan závodník (Alespo? má Ghost soupe?e).

Na Kyoto se moc t?ším, ale poslední na Fern Bay už bohužel nestihnu
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #195
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Popelka: Toho jsem si ani nevšiml, byl jsem v rage modu a myslel jsem na jiný v?ci. Musím se podívat na replay.

E: Nemáš za co.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 4.7.2011 at 17:49.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #196
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
?iru náhodou jsem okusil layout na FE a rozhodn? bude muset dojít ke zm?n? nebo alespo? úprav? trati (i když spíš bude zm?na, je to skoro jak FE black). Tenhle layout totiž spo?ívá v tom, že záv?re?ná technická pasáž p?ed cílovkou (FE gold a black) se st?ihá rovn?. No a je tam krásný kope?ek a horizont ala WRC, p?es který se létá p?es 45m ve výšce cca 2m. Jako ne že by to nebylo zajímavý, ale v 1. kole závodu... Dopad se nedá korigovat, nemáme vyvážená auta a d?jou se pak brutální odskoky po dopadu. A k poškození tlumi?? dochází i když se to prodá.
To tam musíš nechat,je to super,já to projel tak 10x a tlumi?e v pohod?,nechce to mít podvozek natvrdo a když se dob?e najede tak to jde uko?írovat
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #197
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Já bych nedával gold pasáž, ale trochu bych to zTilkoval (alias n?jaká šikana p?es horizont?).

A Kyoto ultraschleife taky vypadá dob?e, +1 pro tohle, jestli nedostanou všichni DQ za rychlost v boxech na ovále.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #198
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Popelka: Toho jsem si ani nevšiml, byl jsem v rage modu a myslel jsem na jiný v?ci. Musím se podívat na replay.

E: Nemáš za co.
ok
Jinak teda nevím, podle ?eho jsi spo?ítal délku trat? na Kyotu na 12 km, ale nejjednoduší je si vzít RAC a na palubovce je po?ítadlo kilometr?
Je to 9,9 km, p?esn? jak napsal Zdenek CZE.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #199
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

jak to vypadá s flekem v cupu? kdybych se cht?l t?eba ješt? p?idat?
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #200
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
ok
Jinak teda nevím, podle ?eho jsi spo?ítal délku trat? na Kyotu na 12 km, ale nejjednoduší je si vzít RAC a na palubovce je po?ítadlo kilometr?
Je to 9,9 km, p?esn? jak napsal Zdenek CZE.
Použil jsem techniku baj-voko. No i tak je to bez debat nejdelší tra? v celým LFS.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.