Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.1.2010   #1
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default LX Cup: Tlacovky

...
Francek is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2010   #2
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: Ned?lal jsem si iluze o tom, že zajedu n?co p?evratného, ale st?ed pole jsem cht?l dát. To se také povedlo díky ?asu pod 1:24, s ?ímž jsem moc nepo?ítal. Znamenalo to 7. místo. Po tomto kole jsem auto odstavil do box? a šel jsem se v?novat ve?e?i.

Race: Na své 7. pozici jsem z?stal a nahán?l jsem Kida, ale po pár kolech jsem míjel malinký nápis LAG a ?ekl jsem si, že Kid je venku a byla to škoda. Ale i tak jsem si dob?e pozávodil s Pútnikem. Parádní p?etahovaná o desetinky, ale tento souboj Pútnik ukon?il svou chybou, ale nemám zdání kdy to bylo. Do konce jsem si jel kroužil pro pocit z jízdy a dojel jsem na velice p?kné 6. p?í?ce
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2010   #3
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: V kvalifikaci jsem skon?il na 9. míst?, nepovedlo se mi zajet p?esn? takový ?as, který jsem si p?ál, ale ten by sta?il n?kam na 8. nebo 7. místo, tak to bylo jedno.

Race: Ve 2. kole jsem klesnul na 11. místo. Po nedobrovolném odstoupení Kida jsem byl na 10. pozici a jezdil jsem s odstupem +- 3 vte?iny na Suffryho n?kolik kol. N?kdy ve 20. kole jsem se dostal na brzdy do T1 p?ed Suffryho a b?hem pár kol jsem se dotáhnul na Megina. S Meginem jsem svád?l p?kný souboj, do kterého se p?idal ?asem i Suffry. Megina jsem nedokázal p?edjet a vyjel si menší náskok, já zase ujel Suffrymu. Na 35. kolo nezapomenu. Ud?lal jsem chybu na brzdy, když jsem se dostal koly až na trávu, a dostal smyk, na který jsem nedokázal zareagovat. Našt?stí jsem skon?il na asfaltu, takže jsem mohl hned pokra?ovat, ale Suffry m? p?edjel. Zbylých 10 kol jsem jel na hran? a v p?edposledním kole jsem se dostal zpátky na 9. místo, na kterém jsem dojel do cíle.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2010   #4
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Q: Hrozny vykon, trosku som to aj cakal, kedze pri lx4 je potrebne sa trosku rozjazdit a dostat to do ruk a noh 8 miesto

R: Start mi moc nevysiel a prepadol som sa o dve miesta, tie som vsak rychlo ziskal spat a nasledujucich 30 kol jazdil tesne za Fast Jardom a pretehovali sme sa o desatinky, k realnemu utoku som sa vsak nedostal. V 30 kolo som spravil velky chybu a stratil 8-9 sekund, potom som stahoval ako to len slo no nemal som narok. Nakoniec 7 miesto. Priemerny vysledok, vacsina jazdcov bola velmi dobre pripravenych tak spokojnost.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2010   #5
SuffryCZ
Member

 
SuffryCZ's Avatar
 
Join Date: 3.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 113
Default

No co k tomu ?íct

Q: 10. místo - v?bec nevím jak se to stalo pá? spíš než já auto, ?ídilo ono m?. V?bec sem nedokázal vytvo?it po?ádnej setup a to se se mnou vezlo celej zbytek ve?era

Po startu sem si dával sakra bacha na T1. Nakonec se to obešlo bez problém? a hned v prvním kole sem poodjel skupince za mnou. Snažil sem se držet Megina co to šlo, ale nakonec sem ud?lal pár malých chybi?ek a asi po 15ti kolovém studování
meginova nárazníku (zadního samoz?ejm?) mi odjel, ale nuda nebyla pá? m? dojel Zdenek a po chvíli i na brzdy pozávodil, hned za?al poodjížd?t a já sem se trápil na svém "supr" setupu. Jel jsem sám a v pohod?. Pak ud?lal zdenek chybu, nevim jakou ptže byl za horizontem, ale najednou byl prost? zaparkovanej V T7 ?umákem ke m? hned se mi pov?sil na zadek a zase stíhací jízdou dojel až sem se lekl co za mnou najednou d?lá no a dv? kola p?ed cílem sem to posmolil zase si prohodil pozice se zdenkem. 10. místo na startu i v cíli. Mohlo být líp, spokojenost
SuffryCZ is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2010   #6
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

http://mpowerteam.wbs.cz/results/201...ults_race.html hodil som tie statistiky takto na net...je to jednoduchsie si pozriet keby nieco chybalo alebo nefungovalo dajte vediet...a dufam ze fast jarda neurazi ze som to takto spracoval

edit// statistiky kvaldy som dorobil ked som testoval novu verziu stats http://mpowerteam.wbs.cz/results/201...ults_qual.html
edit2// len si vsimam ze francek je tam ako vitaz kvaldy lebo je skor v abecede...mala chybicka

Last edited by bavorak; 21.1.2010 at 23:14.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2010   #7
Superobo
Newbie

 
Join Date: 9.6.2008
Posts: 39
Default

Takze,
Q: Jazdil som velmi zle, robil som strasne detinske chyby. Jediny raz sa mi podarilo zajazdit dobry medzicas a aj ten som posral. S Bozou pomocou som vsak udraz zubami nechtami prve miesto.
Pretek: T1 som zajazdil klasicky tak ako vzdy = ani dobre ani zle. Prvych 25 kol som jazdil strasne, prebrzdoval som zakruty, netriafal apexy a zadok mi lietal ako pri driftovani. Kvoli tomu sa na mna zacal dotahovat Polma a ja som bol trochu nervozny ked sa dostal pod sekundu. Po 25. kole akoby sibnutim carovneho prutika som zacal dobre jazdit. Hned som sa zacal vzdialovat Polmovi a uz som si iba kontroloval odstup. Do konca zavodu to tak ostalo, jazdil som si sam a nikoho nevidel. Sice som dneska vyhral, ale svoj vykon hodnotim tak na trojku. Ale body su doma a to je hlavne
Superobo is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2010   #8
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Q: podpriemerny vykon aj ked rychlostne som bol predsa pomalsi o nejake to jedno dve meista to mohlo byt lepsie

R: co sa nepodarilo v kvalde tak sa podarilo v uvode preteku a o tie dve-tri miesta som sa posunul dopredu. Zvysok preteku som musel poriadne stale zaberat lebo sa furt dakto na mna lepil. Najprv Suffry, bol kapanek rychlejsi ale darilo sa mi udrzat poziciu a neskor aj jedno, dvoj sekundovy odstup. Neskor sa priblizil Zdenek a s nim to bolo ovela tazsie. Kazdopadne sme si super zapretekali a niekolko krat sme si prehodili pozicie ci boli bok po boku. Nakoniec sa mi podarilo udrzat 8. miesto az do ciela - na viac som vzhladom na svoju rychlost urcite nemal. Nenudil som sa od 1. kola az do konca, tento pretek mi dal teda riadne zabrat. Uz sa tesim nabuduce
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2010   #9
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by SuffryCZ View Post
Pak ud?lal zdenek chybu, nevim jakou ptže byl za horizontem, ale najednou byl prost? zaparkovanej V T7 ?umákem ke m?
Snažil jsem se dotáhnout na Megina a využíval jsem opravdu celou ší?ku trat?, bohužel tady jsem se dostal koly na trávu a na brzdy jsem dostal smyk s kterým nešlo nic d?lat.

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Neskor sa priblizil Zdenek a s nim to bolo ovela tazsie. Kazdopadne sme si super zapretekali a niekolko krat sme si prehodili pozicie ci boli bok po boku.
Parádní závod s tebou chlape. Moc jsem si to užíval, chvílemi jsem ?ekal, kdy se srazíme, protože to chvílemi bylo bláznivé.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2010   #10
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Hrozná tra? pro LX4 tohle.

Trénoval jsem n?co kolem 10 kol, zjistil jsem, že se zas nechytám, tak jsem to vzal jako další oddych race. V Q n?jak 7, což slibovalo n?jakou akci.

Jenom ten závod byl nakonec oddychovej trochu moc. V prvních 5 kolech jsem se dostal p?ed Megina a Francka, ti m? pak s menším odstupem sledovali, dokud se nesrazili na ovále. Jinak v podstat? 25 kol hotlapu, tak jsem se aspo? snažil z toho dostat co nejvíc. 2:00,4 je super, i když tPB je o 0,2 nižší.

Ale jsem rád, že jsem dojel, po dlouhý dob?.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2010   #11
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Natrénováno jsem m?l asi jednou tak mén? než Kid (), takže jsem si nad?je ned?lal.

Q: U?il jsem se s tím jezdit, takže až 11. místo.

Race: Opatrný start, ale po zajímavém momentu, kdy se skoro ve stejný ?as p?edemnou rozto?ily GothaR a Suffry jsem posko?il na 10. místo. Zhruba v p?lce závodu malá tahanice s Pútnikem a po jeho odstoupení kroužení až do konce. V cíli 8.

Hr?za a d?s

Stats
EDIT: Pro? tam má Francek +1 lap? Bug?

Last edited by Fast Jarda; 4.2.2010 at 22:07.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2010   #12
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Q: tiez som nic netrenoval, mal som iba trochu upraveny setup z Blackwoodu, takze vysledkom bol koniec pola.
R: Prvych 5 kol bolo zaujimavych, drzal som sa vo vacsej skupinke, ale nakoniec po velkej chybe som bol rad, ze som mohol pokracovat Cely cas som sa potom snazil dotiahnut na Suffryho, ale jazdili sme priblizne rovnake casy, az potom v druhej polovici pretekov som si vsimol, ze pri vyjazde na oval je akosi mimo trate Mal som naskok asi 7-8 sekund a do konca bolo asi 10 kol, tak som trochu zvolnil a v pohode dosiel do ciela.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2010   #13
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: JackCY mi takticky pokazil najlepsie kolo ..takze druhe miesto ktore sa nakoniec ukazalo ako lepsie..
R: hned po starte som JackCYho dal na brzdy v T1 (T2) a dostal sa pred neho a predbehol ho aj Polma... v 2. kole pri vyjazde na oval som urobil chybu....Polma chytil draft a predbehol ma...dobehol ma aj JackCY ktory sa prebojoval na prve miesto no za prvou zakrutou po vyjazde z ovalu bol zas treti a ja som nejako vybojoval prve miesto...potom sa mi jazdilo uplne vyborne...utiekol som trosku Polmovi ...po tom ako Polma spadol (smola ...mal si to rozbehnute celkom dobre) som zacal jazdit trosku horsie a Superobo ma zacal dobiehat no potom som sa par poslednych kol chytil a dal som zopar velmi dobrych kol tak Superobo nemal narok...
inak pre mna to bolo 27 kol hotlapenia ale mne to nejako nevadilo...nikto mi nezavadzal vo vyhlade a tak sa mi islo vyborne a som velmi rad ze som vyhral... tiez som rad ze mpwr dalo triple super vykon takze velmi spokojny som...uz pomaly mozeme ist do nfinity

statistiky z kvaldy a zo zavodu: http://mpowerteam.wbs.cz/Vysledkystatistiky.html

edit// este sa ospravedlnujem za cely mpwr team ze sme stale spamovali s najlepsimi kolami

Last edited by bavorak; 4.2.2010 at 22:20.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2010   #14
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

S dnesnym vykonom nemozem byt spokojny. Az dnes v noci navrat z lyzovacky, takze som od piatku nezajazdil ani kolo. To sa prejavilo v kvalde, kde som sa k planovanemu casu tesne pod 2.01 ani poriadne nepriblizil a bolo z toho az 9 miesto. Preteky celkom zaujimave aj napriak chybajucej rychlosti som si to celkom uzival a po odpojeni polmu a som jednu chvilu jazdil na peknom 6 mieste. Nakoniec som to neudrzal v poslednej sikane zahytil kolesom obrubnik a ten ma poslal do hodin. Pokracoval som asi na 9 mieste tesne za Jardom, nakoniec sa unava z lyzovacky prejavila, neudrzal som sustredenie a okolo 25 kola som to v pomerne jednoduchej pasazi poslal do mantinelu a ten ma naoplatku poslal na strechu.

Tesim sa na dalsi zavod.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2010   #15
Superobo
Newbie

 
Join Date: 9.6.2008
Posts: 39
Default

Q: Vobec som nebol spokojny s mojim jazdenim. Velmi dobre som jazdil prvy sektor, ale zvysne dva som nijako nemohol dobre zajazdit. Vzdy som urobil nejaku chybu a tak sa mi nepodarilo zajazdit planovany cas pod 2 minuty. Ale zase 3. miesto nie je az take tragicke.
R: Po prvom kole som sa ocitol na tretom mieste lebo sa predomna dostal Polma. Zo zaciatku som bol dost nervozny a z toho pramenili chyby a tak sa mi trojica predomnou zacala vzdialovat a na chrbat mi dychal Francek. Po par kolach vsak Francek asi urobil chybu lebo uz nebol za mnou a tak som zacal lepsie jazdit. Dotiahol som sa na Polmu a skusal som ho predbehnut, ale velmi to neslo. Potom ho vsak odpojilo a v kratkom case aj Jackcy urobil chybu tak som sa razom dostal na druhe miesto. Od vtedy som si jazdil svojim tempom a snazil som sa jazdit co najlepsie casy. Chvilu som sa aj dotahoval na bavoraka, ale on jazdil prilis dobre na to, aby som ho mohol dobehnut. Ked to tak mozem zhrnut tak to bolo dobre, nie som sice velmi spokojny, ale ani sklamany. Mpower na triple, takze super.robo
Superobo is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2010   #16
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: Útok na WR (vtip) jsem odložil, takže z toho bylo 8. místo.

Race: Po startu jsem se dostal na 7. místo, ale postupn? jsem se propadal na 8. a 9. místo. Trošku jsem to zpest?il Pútnikovi, když jsem mu ukázal jak se driftuje s LX4. Po odstopení Polmy jsem jezdil na 7. míst?, využil jsem i chyby Pútnika, který dostal v jedné zatá?ce smyk (myslím, nevím co se mu p?esn? stalo). Celý závod mi d?lal spole?nost Francek, který m? jednou p?edjel, pak chyboval, znovu mi dojel, p?edjel, chyboval, dojel, p?edjel, m?l kolizi s Pútnikem, op?t mi dojel, p?edjel a ujel. Nebýt mé chyby n?kdy v 25. kole v zatá?ce po 2. mezi?asu, byl bych spokojený. Vím, že se ta zatá?ka nedá jet moc p?es obrubník, ale zkusil jsem to, našt?stí mi to nechcíplo, za což si dávám +1.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #17
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Este by som sa chcel ospravedlnit Jardovi za ten manever na rovinke v 4. kole. Nejako som sa zlakol steny a bol som rad, ze som to vobec ustal, podvedome som ta vnimal v zrkadlach, ale zdalo sa mi, ze si dalej, az potom som si uvedomil, ze som ta ohrozil.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #18
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

konecne som sa dostal k zaznamu

Q:
PBcko tesne pod 2.01 takze spokojnost, to som netusil ze to v preteku este vylepsim

R:
Na starte som ziskal jednu poziciu na ukor Franceka, ale neskor v pasazi po 1. medizcase som o nu aj prisiel. Francek ma trocha jemnym tukesom rozhodil a vdaka lepsiemu vyjazdu nasledne aj obehol. V dalsom kole sa predomna dostal Kid. Navyse koli mojej chybe, ked som bol nuteny nie len o Kida pribrzdit tesne po suboji - toto vyuzil este aj Zdenek. Takze uvod nic moc.
Neskor som na ovale obehol spat Zdenka, ten mi to po par kolach v T1 vratil a ja spat jemu v tiahlej zakrute po T1. Opat krasne suboje. Okolo polky zavodu sa na mna dotiahol predtym chybujuci Francek. Bol o nieco rychlejsi ale mne sa darilo horko tazko branit az... az sme sa na ovale stukli. Stastie sa priklonilo tentokrat na moju stranu, mne sa posralo len centrovanie, ktore som napravil rychlimi kontrami v nasledujucej sikane po T1. Francek ale letel k zvodidlam. Ako som pozeral zaznam obaja sme isli priblizne v idealnej stope, ale boli sme moc blizko seba a holt kolizny model LFS nas trocha rozstrelil.
Vedel som ze sa casom Francek ku mne opat prepracuje a tak som jazdil co to da nech si udrzim naskok, to sa zopar PBckami podarilo a ku koncu som uz mohol ist na istotu.

V tomto druhom preteku s LX4 som sa uz citil v aute pohodlnejsie, uvidime ako to pojde dalej.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #19
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
...
Oj, já na souboj s tebou úpln? zapomn?l v tiskovce, nepsal jsem ji z replaye, ale jen z hlavy. Sorry. Samoz?ejm?, že to byly p?kné souboje s tebou, my na sebe máme v tomto cupu št?stí.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #20
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Este by som sa chcel ospravedlnit Jardovi za ten manever na rovinke v 4. kole. Nejako som sa zlakol steny a bol som rad, ze som to vobec ustal, podvedome som ta vnimal v zrkadlach, ale zdalo sa mi, ze si dalej, az potom som si uvedomil, ze som ta ohrozil.
No ty si mi dal Ale ?ekal jsem, že budeš chtít si lépe najet, tak jsem p?ed tím trochu ubral a ud?lal jsem dob?e.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.