Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.3.2010   #1
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default Co bych cht?l v LFS aneb zbožná p?ání

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
je jedno jestli je to realne nebo ne, ale chtelo by to vice aut . trate ani ne urcite sem vsecky kombinace jeste nejel
ja s autami nemam problem a okrem nejakeho radicalu si tam uz neviem predstavit nieco co by tam moc chybalo...

trate by to mozno chcelo este ine...vobec mi nevadi ze vymyslene ale hlavne nech su pekne naprojektovane

edit// tuto temu som nezalozil ja...vznikla asi z nejakej podivnej pravomoci adminov pod mojim nickom...keby bolo na mne tak by som ju celu vymazal

Last edited by bavorak; 17.3.2010 at 11:25.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2010   #2
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Nerikej, ze by se ti nelibil nejaky ten supertruck s limitovanou maximalkou.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2010   #3
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Nerikej, ze by se ti nelibil nejaky ten supertruck s limitovanou maximalkou.
Od toho je tady rF ne?
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2010   #4
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Proto se mluvi o moderovanych modech. V TF2 celkem fungujou.
a mluvi se o nich uz dlouho> http://www.lfsforum.net/showthread.p...erated+modding

a rozhodne by to jen a jen prospelo, jenze ne, oni jsou proste zabedneny ve svy predstave prijde mi ze si mysli ze cokoli nebude od nich, bude stat za ....
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2010   #5
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Nerikej, ze by se ti nelibil nejaky ten supertruck s limitovanou maximalkou.
od 21.11.2008 maj panove k dispozici 3d model a otevrenou naruc Buggyry... jenze jako se vsim co jsem jim dohodil (mosteckej okruh uz asi pred 4 rokama, octavky k tomu) rikaj ze zatim neni ta vhodna doba... takze Buggyra byla pro me posledni kapkou a uz jim na dohazovani dalsich prilezitosti kaslu...
Attached Images
File Type: jpg FullPic1.jpg‎ (36.9 KB, 90 views)
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 13.3.2010   #6
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 12.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
od 21.11.2008 maj panove k dispozici 3d model a otevrenou naruc Buggyry... jenze jako se vsim co jsem jim dohodil (mosteckej okruh uz asi pred 4 rokama, octavky k tomu) rikaj ze zatim neni ta vhodna doba... takze Buggyra byla pro me posledni kapkou a uz jim na dohazovani dalsich prilezitosti kaslu...
bych blil, ale holt to panove chteji delat po svym a maji na to plny narok
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 13.3.2010   #7
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
od 21.11.2008 maj panove k dispozici 3d model a otevrenou naruc Buggyry... jenze jako se vsim co jsem jim dohodil (mosteckej okruh uz asi pred 4 rokama, octavky k tomu) rikaj ze zatim neni ta vhodna doba... takze Buggyra byla pro me posledni kapkou a uz jim na dohazovani dalsich prilezitosti kaslu...
http://forum.czechlfs.net/showpost.p...postcount=2506
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 13.3.2010   #8
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Až budem zarába? aspo? 2x viac a ?asu bude viac alebo iR bude oproti LFS "zadarmo". Vtedy ma môže stry?ko Sam ?aka?.
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 13.3.2010   #9
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
jsem s nima v kontaktu ohledne iRacingu@301, tak jsem jim do mailu pripsal>

On another note. Should you guys be interested in making other European racetracks, I'm in close contact with people from the circuits in Czech Republic (Brno, Most, Sosnova) and then Sachsenring in Germany and Rijeka racetrack in Croatia. And Im also in contact with guys from Hungaroring, Poznan (Poland) and Slovakiaring.

Furthermore I have a close contact to two Czech racing teams - I'm the team manager of Vekra Racing Team participating in Skoda Octavia Cup and in Seat Leon Supercopa. The other team I have a close contact to, is the current European Truck Racing Champion Team - Buggyra - I already have an almost complete 3D model of their truck (see attached picture) and I know they are very much interested in having their truck in a simulator.

Let me know if anything caught your interest.

Takze uvidime co se bude dit
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 13.3.2010   #10
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Chaos: Super! Tihle snad nebudou takový skoti naruby.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #11
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Taky si myslím, že by to cht?lo do LFS ješt? pár aut. Dal bych tam osmiválec (to by mi sta?ilo do XRR), pak ?ákej ten desetiválec se zvukem alá Gallardo. Cht?lo by to také auto ve stylu Radiacalu. Potom bych ud?lal takové lepší FXO, dostalo by 4x4, cca 340 koní a p?kný spoiler ve stylu EVO IX. P?idal bych taky F1 (klidn? jen vymyšlenou) ve stylu 2009/2010. Pro naf?áky bych tam dal auto s naftovým motorem (klidn? by mohlo vypadat úpln? stejn? jako FXO, jen by to dostalo jinej motor). Už vidím ty souboje FXO vs. FXO TDI.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #12
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Kdyz jsme u tech aut, take pridam svoje predstavy, i kdyz to jsou jenom prkotiny oproti vecem, kterym vyvojari venuji svuj cas.

Libilo by se mi, kdyby se trochu predelala GTRka. Nechal bych stejnych 490 koni, ale libilo by se mi FZR jenom s atmosferou (neco na styl 911 GT3 RSR). Dale se mi libi myslenka vetsiho atmosferickeho osmivalce (cca 4.0 l) treba v FXR (neco na styl Aussie V8) a XRR bych nechal, tak jak je, tedy vyhoneny dvoulitr s turbem. Sice by FZRku chybel tocivy moment, ale trochu by se tim vyrovnala vyhoda motoru vzadu. Pak by se mi libili RAC GTR (nebo nejaky supersport) a LX GTR s kleci bez celniho skla a velkym kridlem, ktere by mohli tvorit samostatnou skupinu lehkych GTR jako to uz ted delaji GTR predokolky. A pak mozna jeste nejaky ctyrdverovy sedan do skupiny TBO a naftu pro zpestreni. A slabsi RACcko k XRG a XFG (neco jako nejslabsi Lotus Elise). A nejaky oldschool muscle car, i kdyz by asi netvoril zadnou skupinu. Trochu mi take chybi bugyna, ale ta by mohla byt udelana z LX (rad ho pouzivam jako bugynu na rallycross uz ted), ale jako ctyrkolka.

Z trati by se mi libila nejaka dalsi kratsi zakroucena asfaltka (neco jako Sosnova) na mala auta a zprovozneni tech dvou vracecek na Fern Bay. A nejakou zakroucenejsi rallycrossovou trat s minimem asfaltovych prechodu a mozna ze i jednu na snehu : ) No a samozrejme mym nejvetsim snem je Nurburgring, kde bych se chtel prohanet v nejdokonaljsim simulatoru (protoze GTR Evo mi prijde v urcitych chvilich tak nejak divne a nedotazene).
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!
Sparco is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #13
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

m? by se v LFS strašn? libilo pár tratí ve stylu WRC. rychly zatá?ky na šotolin? ud?lat t?eba n?jakou takovou lokacu..to by bylo n?co pro m? a k tomu možná ?ákejch pár new cars ve stylu EVO a impreza
Jo a ten Nurburgring bych taky uvítal s otev?enou náru?í...
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #14
geofre
Newbie

 
geofre's Avatar
 
Join Date: 4.4.2006
Location: Vsetín
Posts: 15
Default

Tak a kdyz uz jsme u toho sneni, tak me by se libil mod, ktery by predelal vsechny trate na sotolinovy povrch. Z aut pak nejaka nako?ovana bugina a silna ctyrkolka ve stylu divize 1 v Rallycrossu.
geofre is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #15
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Prijde mi to zbytecny zaplnovat tohle tema pranima a co kdyby
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #16
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Prijde mi to zbytecny zaplnovat tohle tema pranima a co kdyby
jj, na to by stalo za to zalozit vlastni vlakno, jak je tomu na ofiko foru...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #17
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
jj, na to by stalo za to zalozit vlastni vlakno, jak je tomu na ofiko foru...
len neviem comu by to pomohlo ze by tam vsetci napisali ze jake super by bolo mat take a take realne auto tam a jake super by bolo mat nordschleife a dazd atd ked to bude len prud postov s nulovym efektom na obsah lfs a tym padom aj s nulovym zmyslom
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #18
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
len neviem comu by to pomohlo ze by tam vsetci napisali ze jake super by bolo mat take a take realne auto tam a jake super by bolo mat nordschleife a dazd atd ked to bude len prud postov s nulovym efektom na obsah lfs a tym padom aj s nulovym zmyslom
pomohlo by to tomu, aby tady nebyly offtopic posty...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #19
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
pomohlo by to tomu, aby tady nebyly offtopic posty...
hmm takže skoro žádné když jde LFS tak rychle dop?edu
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #20
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

coz je o dost lepsi nez kdyz se tu objevujou prispevky a nic noveho neni...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.