Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23.6.2008   #121
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

- zruseni modrych vlajek> jsem proti, tymova strategie by se dala hoooodne zneuzit... pr. jeden tym, 2 auta, 1. auto o x kol pozadu, schvalne blokuje primyho soupere 2. auta... a zdrzovat v ramci pravidel se da fakt hodne...

- reakce na zbytek threadu zitra, ted spanek...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #122
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
...zrusil bych modre vlajky...
Nap?. v IGTC je to tak, že musíš jezdce za sebou pustit až p?i prvním náznaku útoku.
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #123
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ako pisal eraserko velka vdaka takto verejne za server...a diki za pohotovost pri odstranovani problemov pocas zavodu...

ja (podobne ako eraserko) som tiez druhu hodinku co som jazdil nemal prave najlepsie vysledky a nebol som so sebou spokojny dokonca okrem jemnych suchnuti pneumatik tam bol aj jeden vylet na travu a kontakt s mantinelom co som fakt na seba nadaval...

zial zavodnikov nebolo vela a priame suboje fakt neboli ale myslim ze zrusenie modrej vlajky by nebolo najlepsie....zbytocne zdrzovanie sa niekolko kol za niekym pomalsim a riskantne predbiehanie niekoho s kym vobec uz vlastne nesuperim sa mi nezda najlepsie riesenie ozivenia... ozivenie by bolo viac ucastnikov no zo vsetkych stran pocujem ze cze-svk hraci na to este nedospeli aby jazdili take dlhe zavody....no myslim ze je to fakt obrovsky prinos skusenosti co sa tyka driving skillu...

mozno niekedy zas nieco zorganizujem uz dufam na lepsej urovni s trosku upravenymi pravidlami takze uz to tolko ludi neodradi lebo neverim ze by sa v teamoch KXR, in-sert, noextreme, egt a dalsie nenasla dvojica co by chcela ist endurance

BTW: TOTO JE TEMA O LFS ENDURANCE RACE A AK SA CHCETE HADAT TAK PROSIM NIEKDE INDE...NENI TO MOJE FORUM ALE NECHCEM MAT V TEJTO TEME SAME OT A BORDEL...POPROSIL BY SOM PODPORU ADMINOV V TOMTO SMERE DAKUJEM ZA POCHOPENIE ;o)

Last edited by bavorak; 24.6.2008 at 15:56.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #124
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

ruseni modre vlajky nesmysl. vsecko vyresi ucast. na podzim a v zime maji lidi vic casu takze bych to zkusil pak.


Jinak si myslim ze ta diskuse co se netyka Endu by se mela vyndat a nekam presunout
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #125
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

diskuse o LFS komunite pokracuje zde...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2008   #126
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

>>REPORT ZO ZÁVODU
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2008   #127
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

uz jsem se bal, ze report bude ve slovenstine. Cist slovenstinu mi dela velke problemy a jeji prekonvertovani do pro me pochopitelne formy jeste vetsi.
Abych pravdu rekl report nic moc. Priste to chce vice zapracovat. Mozna by stacilo (me ano) kdyby to bylo psane z pohledu jednoho teamu.
Zdalo se mi ze to psal clovek, ktery endu ani nejel.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2008   #128
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Zdalo se mi ze to psal clovek, ktery endu ani nejel.
zdat sa ti nemusi, on to naozaj nesiel
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2008   #129
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

sa mi zda ze sparco spominal ze by napisal report...nikto mu v tom nebrani a ak bude chciet aj mu ho hodim na stranku....
report ja by som nenapisal ani taky ak napisal apexis takze ja som rad ze ho mame (a ano apexis sa nezucastnil)
inak pisat to z pohladu jedneho teamu to je dost subjektivne....nepaci sa mi uplne tento napad....mozno keby kazdy napisal zo svojho pohladu tak by to bolo este okey....sak ked je len sest alebo pat teamov tak by to nebolo az tak dlhe citanie...ale na subjektivny pohlad su skor tie komentare zavodnikov(resp jednotlivych teamov) po zavode
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.