Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.4.2013   #61
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
to ako jazdis so sekvencnou prevodovkou na LX4 a s padlami
No já cht?l t?eba jezdit na manuálu, protože je to nejhrav?jší a nejzábavn?jší, nicmén? jednou za pár kol se stane, že nedomá?knu spojku a nepod?adím (p?i ?azení vyšších se to moc nestává, ale asi m? p?i pod?azování ob?as nezbyde mozková kapacita pro levou nohu, když se stará p?evážn? o "správné" heel&toe ), nebo se netrefim do kulisy (TH8RS) a z 5 na 4 se mi trochu klofne páka a trvá to t?eba 0,5-1s navíc, což je pro závod bohužel nep?ijatelné, navíc jsem citeln?ji pálil spojku s manuálem.

Takže jsme šel do sekvence, protože mám páku rád a vid?l jsem spoustu ostrých Caterham? práv? se sekven?ím ražení na páce, navíc mi to dovolí p?íjemn?jší držení volantu a netuhne mi záp?stí a ješt? mohu na pádlech mít "kuk doleva a kuk doprava".

Nicmén? tenhle závod jsem jel na pádlech, protože Ježis trval na sekvenci a 3. mašina za?la nevím pro? zlobit a sekalo se LFS a na 2. nám n?kdo strhnul pružinky v kulise, takže se ta páka viklala jak víte co, a ob?as jste za?adili o dva. Takže pádla a nem?žu ?íct, že by to bylo špatné.

Nech? si každý jezdí jak je mu p?íjemné a jak mu vyhovuje.

PS: Zm?na ze sekvence na pádla vysv?tují jeden zaspaný start, nevím jestli v lagu nebo v ostrém, ale snažil jsem se za?adit na ?adi?ce (ze zvyku ze sekvence do dráhy 4. stupn?) a odstartoval jsem jako blesk na neutrál.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 29.4.2013 at 19:27.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #62
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Puma: rad by som ale 6000Kc za volant bohuzial momentalne nemienim dat aj ked ten moj je uz na dochodok. Na tie peniaze si viem predstavit aj lepsie vyuzitie
To ale nieje nutne ak ti ale nevadi nieco pouzivane. Ja som svoju G25 kupil pouzivanu pred cca rokom za 150€ a ceny sa nejako drzia. Dokonca tu niekto na fore v sekcii bazar predaval G25 za 150€. Ver.. ze tomu volantu sa za ten rok dva jazdenia nic nestane, a bude ti sluzit rovnako dobre ako novy. Tot moja skusenost. Na DFGT som nemal moznost jazdit, ale prechod na G25/27 bude urcite prijemny
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #63
JÁRA
Newbie

 
JÁRA's Avatar
 
Join Date: 9.3.2012
Location: Brno / Vsetín
Posts: 57
Default

Dost m? mrzí, že jsem se nezú?astnil. Bohužel jsem byl pry? a p?ijel jsem až n?kdy o p?l deváté . Takže radost..
__________________
Jaroslav Martinec
S2 Licence - od 29. 1. 2013
Logitech G27 - od 8. 2. 2013
JÁRA is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #64
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Protože Kid je blbec zapomn?tlivá, tak si to z?ejm? vyžere v p?íštím závod?.


Jinak si na n?j po?ká -5b ve výsledcích

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Tak já jel v endu 100kpa na p?edku práv? kv?li vnit?k?m, odklony jsem snížil o 0.2°, n?jakých 4.25-4.4 výsledných podle hmotnosti auta a ješt? jsem ubral brzdy na 420Nm p?i 64% na p?edek. A prasklo mi to už p?i zdánlivé polovin? vzorku podle grafu.
118kpa, -4.2 odklony, 420Nm 62%, klávesy a nic, ale sledoval jsem to v posledních kolech, moc tam už také nezbývalo. Bylo vid?t jak se to tam sjížd?lo nejvíce.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #65
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: O setinu jsem si nechal vyfouknout 3. misto a to me mrzelo.

S: Snazil jsem se zautocit na Jezka, ale nevyslo to. Jacky za mnou tak dostal sanci predjet me a jeste jsem mu to ulehcil nekolika chybama. Propadl jsem se az za nej a to mi taky na spokojenosti nepridalo.

L: Ja na ty pozavodni strkanice proste trpim. At zkusim co zkusim - agresivni jizdu / cekat na chyby ostatnich - dycky se propadnu.
1) Trochu jsem ztratil po kontaktu z Flamem. Byl jsem soucasti toho mlynku, do kteryho se dostal a de fakto jsem to byl ja, kdo ho otocil. Dostal ranu zleva, tak zpomalil, a jak jsem byl nalepenej na nem, uz jsem nezareagoval a dokoncil jeho otocku. Promin.
2) Za Eau Rouge se to pomlelo a ja taky schytal ranu. Tam taky nebylo kam se vyhybat. Vystouchlo me to na travu. Asi jsem ztratil nejaky misto, ale hlavne cas a kontakt se skupinou.
3) T1 v 2. kole, Bavo zustal po kontaktu kolmo k apexu v dobe, kdy uz jsem tam dobrzdoval. Dovnitr jsem to nevytocil, a na objeti zadem bylo pozde. Trefil jsem ho na PP a ztratil zas trochu casu.
Pak uz ocekavany prubeh. Zabojoval jsem si s Beldou a Flamem, probojoval se az za Kida a zase zaclo dobyvani se pres nej
V jednu chvili jsem byl moc blizko v Eau Rouge, v opravdu hodne blby pozici. Zavadil jsem o nej, a jak jsem byl na hrane, hned me to poslalo do hodin. Tak jsme si dal piruetku a pustil se zas do stihacky. Mezitim me predjel Bavo. Dojel jsem je, a protoze to Bavovi moc nejelo, rozhod jsem se "bojovat" i s nim. Delal mi misto, ale ja zmatkoval, tak jsme se spis zdrzovali. No nakonec jsem ho predjel a jeste pred koncem jsem se stihnul protahnout i kolem Kida. Bylo to s kontaktem, za to promin, ale snad OK.
Pak jsem se snazil co nejrychleji ujet a priznam se, ze jsem trochu prasil v nejuzsi sikane. Snad neprijde trest. Bylo by to krasny 3. misto.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 30.4.2013   #66
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Puma: rad by som ale 6000Kc za volant bohuzial momentalne nemienim dat aj ked ten moj je uz na dochodok. Na tie peniaze si viem predstavit aj lepsie vyuzitie
no novis ,mas citat inzeraty aj tu na fore ,uplne novu G25 som dal prec za 120e-chechtakov a mal by si pokoj. Teraz novy majitel nanom drifti

Co sa tyka zavodu, po kvali som trocha upravil odklon a zmiernil brzdny ucinok ,lebo som videl co to robi s pravou prednou ,bal som sa ,ze v longu praskne ,nakoniec to bol dobry krok. Skoda ,ze som nemal cas nieco natrenovat. Ale zato WTCC bolo a aj auticko mam porobene
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 30.4.2013   #67
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
no novis ,mas citat inzeraty aj tu na fore ,uplne novu G25 som dal prec za 120e-chechtakov a mal by si pokoj. Teraz novy majitel nanom drifti

Co sa tyka zavodu, po kvali som trocha upravil odklon a zmiernil brzdny ucinok ,lebo som videl co to robi s pravou prednou ,bal som sa ,ze v longu praskne ,nakoniec to bol dobry krok. Skoda ,ze som nemal cas nieco natrenovat. Ale zato WTCC bolo a aj auticko mam porobene
presne na tvoj inzerat som narazal v prispevku vyssie super cenovka za G25
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2013   #68
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Dodate?n? jsem projel replaye kv?li shazování ty?í, hlavn? v šikan? p?ed posledním splitem, na což jsem do te? zapomn?l.
Po?ítal jsem srážení ty?í dohromady za celý ve?er. Každému jsem dal t?i "strajky", po kterých jsem za každé výrazn?jší sražení ty?e )nebo využití její nep?ítomnosti po sražení) dal trest 0,5 bodu. Bral jsem p?i tom ohled do ur?ité míry na jízdu v t?sném záv?su za n?kým, první kola závod? jsem pak nepo?ítal.

Tresty jsou následující:
21 - J.Kaplavka - 2,5 bodu
11 - P.Štengl - 1 bod
14 - B.Goga - 2 body
3 - T.Baran?ík - 5 bod?
10 - J.?erný - 1 bod
44 - J.Novacký - 1 bod
90 - L.Ježek - 4,5 bodu
6 - J.Kuliška - 0,5 bodu
79 - J.Lalinský - 1,5 bodu
64 - M.Kapal - 1 bod
89 - J.B?lík - 0,5 bodu

Celkov? jsem si poznamenal 18 lidí, bez kontaktu ve?er zvládli jenom Pablo a Popelka.

E: Zm?ny se do po?adí promítnou, až donutím google docs po?ítat p?lbody.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 11.5.2013 at 16:16.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2013   #69
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Asphalt guys 1 vs RACE CLUB 5:5

Musím Ježisovi ?íct, že jezdíme okruhy a né rallycross.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2013   #70
Lexa999
Newbie

 
Lexa999's Avatar
 
Join Date: 29.4.2013
Location: Zb?ch
Posts: 12
Default

masakr...vím o 2 p?ípadech kdy jsem se netrefil a trefil jí...to p?iznávam....ovšem když tam ta ty? neni, pro? bych si to nezkrátil když mam 2 kola na trati? tu šikanu jsem trefoval práv? díky t?m ty?ím, na nic víc jsem se nesoust?edil...ale trest beru, no problem
__________________

www.zavodnisimulatory.cz
Lexa999 is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2013   #71
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Lexa999 View Post
masakr...vím o 2 p?ípadech kdy jsem se netrefil a trefil jí...to p?iznávam....ovšem když tam ta ty? neni, pro? bych si to nezkrátil když mam 2 kola na trati? tu šikanu jsem trefoval práv? díky t?m ty?ím, na nic víc jsem se nesoust?edil...ale trest beru, no problem
M? šlo o co nej?ist?jší pr?jezd tou šikanou, takže jsem hlídal i využívání prázdného prostoru po ty?ích. Je to blbá šikana, ale šlo to tam i poctiv?jc (tím nechci ?íct, že jsi jezdil nepoctiv? ).
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2013   #72
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Ten m?j p?lbodík je taky asi za pr?jezd po sest?elené ty?ce, nezkoumal jsem to už ale, nicmén? Ježis jel stále s n?kým, tak to mohl brát ?ast?ji. Já v?d?l, že nemám srážet ty?, když tam nebyla, šel jsem do toho.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2013   #73
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Lexa999 View Post
masakr...vím o 2 p?ípadech kdy jsem se netrefil a trefil jí...to p?iznávam....ovšem když tam ta ty? neni, pro? bych si to nezkrátil když mam 2 kola na trati? tu šikanu jsem trefoval práv? díky t?m ty?ím, na nic víc jsem se nesoust?edil...ale trest beru, no problem
Jak jsem ?etl tak byla tolerance 3 sražení, pro m? to tedy znamená 5x za celý ve?er? Hehe, tak to je vcelku ok.

Pro? trest? Protože Kid.
Zatím jsem nevid?l že n?kde jinde by se s tím n?kdo po?ítal nebo padali bodové sankce. Bylo dáno nesrážet a kdo by toho zneužíval tak by jí dostal.

Také je rozdíl srážení a lízání, nebo? já te?uji vše co jde. Tím pádem to potom padá n?kdy.

1b je fajn, mohlo to být horší. P?i tom jak jsem se tam pral s tím se nedivím.

Ghost tedy zkon?il na "strajcích"? Vypadá to tak. M?l to nau?ené co jsem koukal.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 12.5.2013 at 00:50.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2013   #74
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Hrame o 19:15 s Rusmi
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2013   #75
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

a ja fandim Rusom a fandil som aj Rakusanom aj Lotysom
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2013   #76
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Jak jsem ?etl tak byla tolerance 3 sražení, pro m? to tedy znamená 5x za celý ve?er? Hehe, tak to je vcelku ok.

Pro? trest? Protože Kid.
Zatím jsem nevid?l že n?kde jinde by se s tím n?kdo po?ítal nebo padali bodové sankce. Bylo dáno nesrážet a kdo by toho zneužíval tak by jí dostal.

Také je rozdíl srážení a lízání, nebo? já te?uji vše co jde. Tím pádem to potom padá n?kdy.

1b je fajn, mohlo to být horší. P?i tom jak jsem se tam pral s tím se nedivím.

Ghost tedy zkon?il na "strajcích"? Vypadá to tak. M?l to nau?ené co jsem koukal.
Tresty zatím nikde nebyly ud?lovány, protože nebylo t?eba, lidi dokázali projížd?t tra? ?ist?. Tady už tomu tak nebylo.
Ghost m?l za celý ve?er t?i sražení. N?které lehké oblíznutí jsem taky toleroval. Kdybych je po?ítal, tak jsi na tom ty a n?kte?í ostatní možná ješt? h??.
Pokusím se ale p?íšt? vybrat trat?, které nebudou tolik p?idávat práci a "omezovat" jezdce.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2013   #77
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Tresty zatím nikde nebyly ud?lovány, protože nebylo t?eba, lidi dokázali projížd?t tra? ?ist?. Tady už tomu tak nebylo.
Ghost m?l za celý ve?er t?i sražení. N?které lehké oblíznutí jsem taky toleroval. Kdybych je po?ítal, tak jsi na tom ty a n?kte?í ostatní možná ješt? h??.
Tak tak.

Quote:
Pokusím se ale p?íšt? vybrat trat?, které nebudou tolik p?idávat práci a "omezovat" jezdce.
Nebo tam zkusit dát obrubník aby bylo lepší vodítko pro jízdu.
Každopádn? zkracování trat? se považuje až p?i výjezdu všech kol, tedy i vn?jší strany kol vozidla za obrubník, ?áru, ...

K ?emuž tady myslím nedocházelo i p?i srážení ty?ky. Tak jako je tomu i na jiných layoutech s šikanami s ty?kou. Kdy ty?ka je vodítko a až pneumatiky tvo?í zábranu a pak už je to zkracování nebo? celé vozidlo je mimo tra?.

Zbyte?n? jsi si tak p?id?lával práci nebo? podle standardních propozic je to stále regulérní projetí zatá?ky

Penalizace ty?ky byla oznámena p?edem a ob?as se k tomu n?kdo rozhodne toto kontrolovat. Nic proti tomu, myslím že to bylo provedeno velice dob?e.

Ty?ky s obrubníkem nap?í? jsou nap?íklad na Kyotu. Layout editor asi nemá malé obrubníky na vytvo?ení zatá?ky. A tak jsou na ostrých zatá?kách pouze ?áry.

M? spíše vadila ta tráva nežli ty?ka v A22 šikan?. Nesrážet ty?ku a nejezdit po tráv? bylo pro mne ur?it? lepší když se to povedlo.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 12.5.2013 at 13:04.
JackCY is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.