Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Kdy chcete, aby se jel druhý závod (FE Gold):
P?vodní datum i ?as (18.11. od 20:00) 4 13.33%
P?vodní datum (18.11.), ale od 17:00 11 36.67%
O týden pozd?ji (25.11. od 20:00) 13 43.33%
Až 14 dn? po FE Green, tedy 20.1.2013 2 6.67%
Voters: 30. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.11.2012   #201
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Byl jsem p?íjemn? p?ekvapen, že jsem nedojel poslední, i když jsem za?al trénovat v 19:45 a bez setupu. Asi jsem nebyl sám Díky za závod.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2012   #202
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Po absolutn? nepovedený WTBOC jsem si cht?l spravit chu?, bohužel se to celé odehrálo ve stejném gardu.

Q: 8. místo,,,?... Dalo se....

Race 1: Start OK do doby, než se v poslední zatá?ce p?i?ítil Rodo a to aspo? v mém p?ípad?, 99% "ko?kování" kon?í blb?. Tento incident se do toho jednoho procenta nevešel. No což, pád na 19. flek a snaha propracovat se aspo? na body. Docela to vycházelo a asi po 10-ti kolech se mi poda?ilo usadit se na 8. míst?, bohužel v souboji s Lálou p?išel lag z mojí strany v nejnevhodn?jší dobu kdy mohl a já na to op?t doplatil. 12. v cíli.

Race 2: Ale jóóó, nebylo to tak zlé. Konkurence byla p?ipravena výborn?, 7. místo.

Celkov? ale tedy vážn? není co slavit. AS2 je asi nejhorší tra? v kalendá?i, tak snad už jen lepší

Statistiky
Q1
Q2
Race 1
Race 2

Last edited by Fast Jarda; 5.11.2012 at 00:25.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2012   #203
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Race 1: Start OK do doby, než se v poslední zatá?ce p?i?ítil Rodo a to aspo? v mém p?ípad?, 99% "ko?kování" kon?í blb?.
Omlouvám se za ten strkanec, ale když mrkneš na záznam, dostal jsem se na vnit?ek a držel se co nejvíc na obrubníku, bohužel tam bylo málo místa a lehce jsem se t? dotknul, nevim pro? t? to hned vyneslo až do t?ch gum. Snad máš sm?ly vybráno
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2012   #204
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Kvalda OK, závody taky OK. Popelka urputn? blokovala :P Sice se na této trati nedalo moc kde p?edjížd?t, ale i tak celkem sranda

Jinak, tady jsou výsledky a replaye...

Výsledky závod? 1. kola
Šampionát jednotlivc?
Šampionát tým?


Replaye
Q1
Q2
Race 1
Race 2
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2012   #205
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Sorry za double post, ale v?era si Jarda všiml jedné v?ci. Cht?l bych proto vznést protest ohledn? porušení t?chto pravidel:
Quote:
B?hem kvalifikace a závod? je zakázán chat, reset a skok do garáže (SHIFT + P).
Quote:
3) Honda Team MSD (Accord - FXO 6% restriktor)
Provinil se tak Skier33 a.k.a. [AMG] PA3K v druhé ?ásti kvalifikace, který se p?epnutím do garáže a op?tovným vyjetím na tra? s jiným setupem bez restriktoru dostal na 2. místo v této ?ásti kvalifikace. ?as záznamu cca 8:16.
__________________
Flame

Last edited by Flame; 5.11.2012 at 16:33.
Flame is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2012   #206
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Omlouvám se Honzovi za Race2, sry byl jsem t?žší.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2012   #207
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Omlouvám se Honzovi za Race2, sry byl jsem t?žší.
V pohod?. Sice m? to mrzelo, protože jsem se docela držel za t?mi bojujícími p?ed sebou, ale aspo? jsem se moc nerozmlátil a byl jsem schopen se vrátit na tra?.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2012   #208
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Sorry za double post, ale v?era si Jarda všiml jedné v?ci. Cht?l bych proto vznést protest ohledn? porušení t?chto pravidel:


Provinil se tak Skier33 a.k.a. [AMG] PA3K v druhé ?ásti kvalifikace, který se p?epnutím do garáže a op?tovným vyjetím na tra? s jiným setupem bez restriktoru dostal na 2. místo v této ?ásti kvalifikace. ?as záznamu cca 8:16.
Vecer na to kouknu a proverim to.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2012   #209
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Za prve bych chtel podekovat klukum, kteri pomohli Mufovi s organizaci. Ja jsem necekane vypadnul a prisel jsem az pozde.

A dekuju Fast Jardovi a Flamovi za statistiky a replaye.

Za me pekny zavody, akorat jsem asi tyden nejezdil a pak prilitnul na druhou pulku kvali bez rozjezdeni se a tak to podle toho vypadalo i v kvali i v zavodech.
Nicmene jsem si pekne zazavodil a hlavne me prijemne prekvapilo, ze se vsechno obeslo bez nejakych mega karambolu. Zda se, ze jsou lidi uz hodne vyjezdeni a ti co nejsou, tak jsou rozumni.
Takze se tesim za 14 dni ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2012   #210
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Dobry pozavodeni to bylo.

Q: Ani s hodne dobrym casem (vzhledem k mym treninkovym vykonum) to nebylo na prvni desitku, ale jen tesne za ni.

R1: Spatnej vykon ode me. Zazavodil jsem si v jednu chvili s mensi skupinkou jezdcu, ale jinak vcelku nuda. Skoda kontaktu s Jardou kus pred koncem. Malej, ale o to zakernejsi lag v T1 zpusobil, ze tuknul nejdriv on me, a po ztrate kontroly jsem do hodin poslal ja jeho. On na to doplatil vic. No dojel jsem na 10. miste, takze start do R2 z pole.

R2: Muf me dal hned na startu diky RB4. Pak jsem v nekolika kolech postupne klesal az na 4. misto, kde jsem se uz udrzel. Jezdil jsem lip, konstantni a lepsi casy + PB (konecne jsem se dostal pod 1:13).

Budu tohle auto zas muset dostat do rukou.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2012   #211
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

kvalda trochu sklamání, byl jsem pomalejší, než sem ?ekal... pak jsem si ?ekl, že si aspo? po?ádn? zazávodím a tak se i stalo...

v prvním závod? z 21. na 14. docela p?knej závod, jen zeza?átku dotek s Ostravou, místo aby se to trochu šouplo, tak to Ostravu upln? nepochopiteln? oto?ilo... a ješt? se mi v cca 19. kole vypl FFB na G27, takože to zatá?ení bylo takovy gumovy...

druhej závod byl ješt? zajímav?jší, startoval jsem 14., ale v prvním kole m? Ostrava p?evrátil na st?echu, našt?stí jsem se oto?il ješt? na kola a s 10s ztrátou jsem pokra?oval v závod? dál a z 28. místa jsem to stáhl na 17.

sice o?ekávany body z druhyho závodu fu?, ale p?kn? jsem si zazávodil
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2012   #212
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Omlouvám se za ten strkanec, ale když mrkneš na záznam, dostal jsem se na vnit?ek a držel se co nejvíc na obrubníku, bohužel tam bylo málo místa a lehce jsem se t? dotknul, nevim pro? t? to hned vyneslo až do t?ch gum. Snad máš sm?ly vybráno
Spíš ob?as laguje...
Né po?ád ale jenom n?kdy prost? posko?í.
P?i ježd?ní nemam moc ?as hlídat jestli je to um? nebo ne ale už jsem to vid?l u Fast Jardy.

Q: no šlo to
R1: hmm, první dva se perou já se za nima plazim, ja oh?eju gumy tak je p?eh?eju, netrénoval jsem poslední 2 dni tak to podle toho vypadalo, víc jsem to tam házel a víc tak ztrácel
R2: P??djížd?ní ješt? ušlo, pak už se jelo líp když jsem si hlídal zadní gumy oproti R1. Ob?as se p?i?ítila Danica na brzdách v T1 nebo se mi to jenom zdálo, každopádn? za šikanou byla zase p?kn? pry? v zrcátku.

Závody dobrý, ale lidi moc kecaj, po?adí kvalifikací bylo prohozené což asi pár lidí zmátlo, pak se hrne start kvaldy ale nastavení stále na 15min apod.
Ale na ?eské pom?ry nic zvláštního

Jízda mizerná, v?bec jsem nemohl trefit první šikanu a výjezdy, asi jsem to bral moc rychle. Hold mi chybí p?ítlak.

Díky za výsledky a statistiky.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 5.11.2012 at 20:57.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2012   #213
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Spíš ob?as laguje...
Né po?ád ale jenom n?kdy prost? posko?í.
P?i ježd?ní nemam moc ?as hlídat jestli je to um? nebo ne ale už jsem to vid?l u Fast Jardy.
Je to problém u m?. Moje p?ipojení je žalostné, bohužel na vesnici moc jiných možností nemám. Bohužel tomu nepomohl ani nap?chovaný server a pak se není co divit, že to zrovna m? lagne ob?as. Na mezinárodním poli se mi to moc nestává, dost možná proto, že tam servery b?ží asi na tom nejlepším dostupným, kdo ví....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2012   #214
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Ako pozeram dobre ste zajazdili, Hnisani gratulujem. Buduce kolo uz hadam pojdem aj ja s vami
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2012   #215
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

konecne jsem se dostal ke kompu. Jsem na sluzebce, tak mam omezenej pristup.
Diky Jardovi a Flamovi za pomoc pri kvalde, za vysledky a odhaleni prohresku. S Agentem se na to podivame asi az se vratim ze sluzebky a domluvime se na trestu.

Q - celkem provar, pac jsem si zapomnel zmenit mnozstvi paliva v nadrzi a vyjel jsem s 25l. Mohlo to tedy byt o nejakou setinku lepsi, ale co uz.
R1 - Hlavnim cilem bylo dostat se do 10ky a to se mi povedlo. Sice jsem jezdil nevyrovnane, ale aspon nedelal fatalni chyby. Nakonec osme misto a za to jsem bzl rad.
R2 - Na startu jsem se malem nevesel mezi Logicala a Lalu. Nastesti si s tim RB4 poradilo - sorry Logical, snad jsem te nezpomalil, ale nemel jsem kam uz uhnout. Pak jsem se drzel az do asi 16 kola prvni. Trochu jsem se bal o crash a abychom se nezpomalili natolik, ze by nas dojel Rodo, tak jsem Klouczchovi moc nevzdoroval a nachal ho jet. Priste uz to neudelam, pac mi daval jen v sikane, jinak jsme jeli vyrovnane a mozna jsem se o to misto mel pokusit zabojovat. I kdyz pro me velky uspech I to druhy misto. To jsem fakt necekal. Na druhou stranu jsem krom 2-3 kol jel ciste a rychle a az jsem se divil, ze me nikdo nedojizdi.

Diky za ucast a snad se takova ucast bude drzet do konce cupu.
A jeste pochavala. T1 az ukazkove cista a bez crashe! Jen tak dale
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2012   #216
xxmartin
Newbie

 
Join Date: 5.6.2010
Posts: 38
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
druhej závod byl ješt? zajímav?jší, startoval jsem 14., ale v prvním kole m? Ostrava p?evrátil na st?echu, našt?stí jsem se oto?il ješt? na kola a s 10s ztrátou jsem pokra?oval v závod? dál a z 28. místa jsem to stáhl na 17.
V tom prvním závod? mi nejde narozum že m? to tak rozhodilo, byl to jen drobný dotek co jsem se koukal na replay.

V tom druhém závod? mohu pod?kovat AMG PA3K, díky jeho štouchnutí jsem tam dostal smyk a pak následovaly další kontakty. Nechápu kde se tam v té šikan? ješt? cht?l nacpat, rval to tam jak buldozer.

Na tyto závody bych co rad?ji zapomenul:-) V obou závodech to znamenalo propad úplne nakonec pole
__________________
OstravaCZE
xxmartin is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2012   #217
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Proveroval jsem protest a je to tak.
Zatim to predbzne chapu jako podvod a chystam se potrestat vyloucenim z cupu.
Jeste PA3Ka pozadam o vyjadreni, ale myslim, ze je to jasny.

Jsme snad dospeli lidi a jde nam o zabavu a fair play, ne? Vsichni to dodrzujou. Tohle me fakt zklamalo.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 6.11.2012   #218
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by xxmartin View Post
V tom prvním závod? mi nejde narozum že m? to tak rozhodilo, byl to jen drobný dotek co jsem se koukal na replay.

V tom druhém závod? mohu pod?kovat AMG PA3K, díky jeho štouchnutí jsem tam dostal smyk a pak následovaly další kontakty. Nechápu kde se tam v té šikan? ješt? cht?l nacpat, rval to tam jak buldozer.

Na tyto závody bych co rad?ji zapomenul:-) V obou závodech to znamenalo propad úplne nakonec pole
Ten první závod jsem taky nepochopil, trochu bug asi... a ten druhej závod byl hodn? divokej, ?ekal jsem, kdo to odnese, ale sebe jsem fakt ne?ekal
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.11.2012   #219
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Je to problém u m?. Moje p?ipojení je žalostné, bohužel na vesnici moc jiných možností nemám. Bohužel tomu nepomohl ani nap?chovaný server a pak se není co divit, že to zrovna m? lagne ob?as. Na mezinárodním poli se mi to moc nestává, dost možná proto, že tam servery b?ží asi na tom nejlepším dostupným, kdo ví....
Já jsem na tom podobn?, zvláš? víkendy m?žou zlobit jak lidi p?etíží sí?.
Našt?stí to drželo. Ale už jsem ze serveru taky n?kolikrát vypadnul i b?hem týdne.

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Ako pozeram dobre ste zajazdili, Hnisani gratulujem. Buduce kolo uz hadam pojdem aj ja s vami
O tom není debat
N?kdo musí klouczecka blokovat když ho mufisto pouští

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Pak jsem se drzel az do asi 16 kola prvni. Trochu jsem se bal o crash a abychom se nezpomalili natolik, ze by nas dojel Rodo, tak jsem Klouczchovi moc nevzdoroval a nachal ho jet. Priste uz to neudelam, pac mi daval jen v sikane, jinak jsme jeli vyrovnane a mozna jsem se o to misto mel pokusit zabojovat. I kdyz pro me velky uspech I to druhy misto. To jsem fakt necekal. Na druhou stranu jsem krom 2-3 kol jel ciste a rychle a az jsem se divil, ze me nikdo nedojizdi.
Toho nesmíš poušt?t nikdy a nikde Jinak ujede a už ho nikdo nedožene.
Ty vaše turbo tanky


Jinak jsem 4. auto RS jsem nevid?l, žádný náhradník nebyl, nikdo se nehlásil.
Vypadá to že se nakonec na server všichni vejdeme tak n?jak.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 6.11.2012 at 14:11.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 6.11.2012   #220
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Toho nesmíš poušt?t nikdy a nikde Jinak ujede a už ho nikdo nedožene.

Jinak jsem 4. auto RS jsem nevid?l, žádný náhradník nebyl, nikdo se nehlásil.
Vypadá to že se nakonec na server všichni vejdeme tak n?jak.
Taky ze uz nebudu. Kdyz on mi poslal set a bez toho setu bych byl uplne marnej. Tak to bylo takovy jako podekovani.

Koukal jsem ze jeste 2 mista byly volny. Oni ty tymy nemusi byt ani plny. Proto jsme nastavili bodovani jen pro prvni dva z tymu, aby pocet lidi v tymu nebyl vyhodou

Vysledky jeste musim zkontrolovat. Treba BMW tym ma o bod vic nez by mel mit
mufisto is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.