Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Assetto Corsa

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23.5.2014   #801
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Stava sa mi niekedy ze pocas preteku pri prejazde cielovou rovinkou vidim takmer vsetky auta superov v boxoch, pritom viem, ze su fyzicky na trati, a taktiez vidim ako mi postupne hlasi ich casy za kolo...
Mate to tiez tak? alebo nejaky bug umna?
Taktiez v boxoch mozem prechadzat skrz odstavene auta, ako keby tam neboli
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2014   #802
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Taktiez v boxoch mozem prechadzat skrz odstavene auta, ako keby tam neboli
Jako?e jsou jako duchové?

To u? bylo v přede?lé verzi a je to OK podle mě...
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2014   #803
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Jako?e jsou jako duchové?

To u? bylo v p?ede?lé verzi a je to OK podle m?...
JJ presne tak, ako duchovia... verziu 0.10.X som este nemal cas vyskusat, takze toto sa mi stavalo pri 0.9.X
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2014   #804
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Stava sa mi niekedy ze pocas preteku pri prejazde cielovou rovinkou vidim takmer vsetky auta superov v boxoch, pritom viem, ze su fyzicky na trati, a taktiez vidim ako mi postupne hlasi ich casy za kolo...
Mate to tiez tak? alebo nejaky bug umna?
A víš podle jmenovek, že to jsou ur?it? ti co jedou? Já vídám taky hodn? aut v boxech, ale podle m? nejedou, v cíli je z 24 aut jen pár s n?jakým rozumným ?asem, ostatní mnoho kol plus a nebo nic, takže je vid?t, že to spousta lidí prost? po chvíli zabalí nebo ani neodstartuje Byl jsem nap?. na Ceskym serveru, 6 lidí, vypálím ze startu a koukám za mnou nikdo, ?ekám, nikdo, tak jsem se po jednom kole závodu odpojil. Zbyte?n? zabitý ?as bookingem, kvalifikací.. Nechápu, pro? na server lidi lezou a pak nejedou
Krom? toho m? za?íná štvát nov? nabytá svoboda , p?ipojím se na server, sotva ujedu 1/2 kola a n?kdo odhlasuje skip na race (nebo 2 zatá?ky p?ed koncem dob?e rozjetého kola). Na race nemá nikdo najeto ani t?ch pár minut Q, takže se to okamžit? pomlátí nebo vylítá do ka?írku. Jakoby už tak ty závody nestály ?asto za prd.

Last edited by Pablo; 24.5.2014 at 10:41.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2014   #805
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Mas uplnu pravdu, je velmi tazke najst skupinu, ktora sa respektuje, nechava si priestor a hlavne sleduje zrkadla. Bojujeme 3 auta na cele a o kolo pomalsi ma narokom odpali mimo trat... tak nerozumiem o co tym ludom ide.. moze toto niekoho bavit? robi im to radost?.. Asi by sa postupne mal zaviest nejaky safety rating ako to je na cargame serveroch v LFS... toto sa mi naozaj pozdava. Kto si chce blbnut nech si ide offline AI pretek ..
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2014   #806
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

To je dan za popularitu AC. Na jednej strane maju vyvojari prachy na vyvoj, na druhej strane sa k hre dostalo vela mladsich hracov (casto bez volantu), ktori to hraju doslovne 4 fun. Ja som stale optimista, MP je este cerstvy, nejaky rating mozno casom pribudne. Nam zatial ostava iba liga Ja by som navrhoval pre zaciatok iba nejake kratsie organizovane zavody - dohodnut sa napriklad na pondelok 20:00, ze si zajazdime trat x s autom y. O par dni zas nejake ine kombo a tak dalej.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2014   #807
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Podle m? není ?emu se divit. Prost? public servery. V LFS to bylo to samé a AC se tomu nevyhne taky. Op?t to jistí organizované závody/zaheslované servery.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2014   #808
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Bohužel nic nepíšou o p?ed?asném ukon?ování závodu po pr?jezdu prvního, to je pro ligu trochu stopka i kdyby mi to ostatní chybky už ned?lalo.
Myslim, ze zalezi na nastaveni serveru. Uz se mi stalo, ze stihlo projet cele pole.
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2014   #809
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Alien_CZ View Post
Myslim, ze zalezi na nastaveni serveru. Uz se mi stalo, ze stihlo projet cele pole.
N?jaké nastavení u serveru je, ale asi moc nefunguje, protože i v oficiálním "known bugs" je stále "- race session ends some seconds after the leader finishes the race" a v žádném update se o zm?n? n?jakým sm?rem nepsalo. Je fakt, že se mi taky zdá, že to te? po pr?jezdu prvního vydrží trochu déle, ale vlastn? netuším, jak se to chová lidem více vzadu. A jde taky o výsledky, po pr?jezdu se zobrazí a už se neaktualizují a naprosto výjime?n? mám za sebou ješt? n?koho s ?asem, spíš je to všechno +1 lap - takže by se výsledek musel shán?t asi od posledního kdo ješt? prodeje cílem nebo nevím jak to vlastn? p?esn? funguje a jak to d?lat, což je pro ofiko ligu dost divoké ?ešení.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2014   #810
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Nevím, jestli jsem sám, ale uvítal bych jiná komba (Ceskych) server?. Z t?ch 400 nebo kolik server? jsou 200 GTRka, 100 r?zné E30 a zbytek krom? pár výjimek nesmysly s povoleným vším, takže se nikdy nesejde skupina s vyrovnanými auty. Pokud ješt? vy?adím servery s velkým pingem, není skoro žádný výb?r. V?era jsem uvítal Nord 0.7, ale s GT3 to bylo trochu velké sousto, takže z t?ch závod? zase tolik nebylo. 3 kola nedokázal odjet v tom tempu bez boura?ky prakticky nikdo a vzhledem k absenci únikových zón to byly boura?ky hromadné. Co takhle ten Nord t?eba s Lotusem 240R S3 nebo Z4 E89?
Dal jsem si tu práci a spo?ítal všechny servery s Nordschleife: 45. Z toho jen 2 (slovy dva) nem?ly GTRka nebo zm?? nesourodých aut nebo jen drift verze a nebyly pod heslem. Bohužel jeden m?l nastaven pouze trénink, takže k ni?emu a druhý byl, aby byla zm?na, E30. Chápu, že asi není lehké dát netradi?ní kombo a zárove? žádané, na druhou stranu nevidím žádný smysl mít 30 server? se stejným kombem, to radši zkusit n?co mimo, a? je výb?r.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2014   #811
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Nevím, jestli jsem sám, ale uvítal bych jiná komba (Ceskych) server?. Z t?ch 400 nebo kolik server? jsou 200 GTRka, 100 r?zné E30 a zbytek krom? pár výjimek nesmysly s povoleným vším, takže se nikdy nesejde skupina s vyrovnanými auty. Pokud ješt? vy?adím servery s velkým pingem, není skoro žádný výb?r. V?era jsem uvítal Nord 0.7, ale s GT3 to bylo trochu velké sousto, takže z t?ch závod? zase tolik nebylo. 3 kola nedokázal odjet v tom tempu bez boura?ky prakticky nikdo a vzhledem k absenci únikových zón to byly boura?ky hromadné. Co takhle ten Nord t?eba s Lotusem 240R S3 nebo Z4 E89?
Dal jsem si tu práci a spo?ítal všechny servery s Nordschleife: 45. Z toho jen 2 (slovy dva) nem?ly GTRka nebo zm?? nesourodých aut nebo jen drift verze a nebyly pod heslem. Bohužel jeden m?l nastaven pouze trénink, takže k ni?emu a druhý byl, aby byla zm?na, E30. Chápu, že asi není lehké dát netradi?ní kombo a zárove? žádané, na druhou stranu nevidím žádný smysl mít 30 server? se stejným kombem, to radši zkusit n?co mimo, a? je výb?r.
Som absolutne rovnakeho nazoru, a naozaj je problem vybrat si server...
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2014   #812
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Still the same boring GT combos
+1
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2014   #813
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Oukej jaky komba chcete? Ja klidne zalozim 3 novy servery, kapacita na to je Mel jsem par dni zapnutej 240R s3 na imola/ring/mugello, skvely auto i zavody. Lidi na to obcas chodili, ale ne tolik jako na e30 a gt3. Rychlejsi komba jsou zatim o hubu. Zkousel jsem i 458 a byla to totalni katastrofa. Jedno nebo dve rychlejsi komba bych ale mohl zapnout (treba f40/nord nebo treba huarhyuarahua na imola/mugello/ring). Muzeme toho vyzkouset hodne, zkuste neco navrhnout

P.S. asi zrusim uplne ten postih za vyjezd mimo trat a pripadne vyletniky necham na pospas demokratickemu procesu
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv

Last edited by Logical; 26.5.2014 at 15:35.
Logical is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2014   #814
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Mel jsem par dni zapnutej 240R s3 na imola/ring/mugello, skvely auto i zavody. Lidi na to obcas chodili, ale ne tolik jako na e30 a gt3.
S tím 240R S3 jsem stihl jen jeden závod, než jsi to zm?nil . Pro m? jedno z nejlepších aut v AC, hmotnost, výkon, krou?ák, grip tak akorát, auto je hodný a p?itom živý a není nudn? pomalý. Navíc to?ivý motor a ?azení H?kem, co víc si p?át

Takže pro za?átek dej 240R S3 @ Nord a uvidíme. E30 a GT3 jsou možná populárn?jší, ale takových server? je hromada, 240tkový server není ani jeden. Server na F40 je a je plný, takže ono si to svoje lidi ur?it? najde.


EDIT: nevím, kdy jsi to založil, ale te? koukám, že z 5 Ceskejch serveru má 240R @ Nord 9 lidí, Hujára 18, GTRka a E30 zatím nic. Já ?íkám, že si ty netradi?ní komba lidi najdou, to ostatní nabízí každý.

Last edited by Pablo; 26.5.2014 at 21:21.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2014   #815
geofre
Newbie

 
geofre's Avatar
 
Join Date: 4.4.2006
Location: Vsetín
Posts: 15
Default Vypadávání obrazu

Ahojte,
D?je se ješt? n?komu to co m??
Od posledního updatu mi vypadává obraz. Všechny APPky (budíky, kola, FPS, teplotu gum) co mám pušt?né normáln? vidím, ale najednou mi z?erná celý obraz (není vid?t nic krom t?ch APPek). N?kdy to jen tak problikne, n?kdy vypadne t?ebas na 5s. Ned?lá to na konkrétním míst?, d?lá to pr?b?žn? na r?zných okruzích s r?znými auty. Jo a d?lá to jen v onlinu.
Kamarád mi tento problém popisoval taky, jen jemu se obraz nerozjede v?bec.
geofre is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2014   #816
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Nordschleife vyzera kazdou verziou lepsie ale mne to pc jaksi neutiahne. Nie je na to nejaka finta, aby mi tak nepadalo fps?
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2014   #817
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

geofre: to mi ned?lá, ale kv?li podobné chyb? (tentokrát v singleplayeru) bylo údajn? odloženo vydání multiplayeru, souviselo to s n?jakými optimalizacemi, takže pošli log + specifikaci PC jako bugreport na ofiko AC fórum, kamarád a? to tam dá taky, t?eba je to ur?itá gr. karta + verze ovlada??.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2014   #818
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Nordschleife vyzera kazdou verziou lepsie ale mne to pc jaksi neutiahne. Nie je na to nejaka finta, aby mi tak nepadalo fps?
Nejvíce zat?žují výpo?ty grafiky r?zné antialiasingové filtry, odlesky a stíny. Zkus si t?eba rozdíl mezi Mulitsampling AA (jen hrany, rychlejší) a Supersampling AA hrany i plochy, pomalejší). Nejsem si jist, zda je AC rozlišuje, protože já je mám vypnuté.

Jinak Nord utáhnu i na notebooku (Nvidia GF640M)
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2014   #819
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Nordschleife vyzera kazdou verziou lepsie ale mne to pc jaksi neutiahne. Nie je na to nejaka finta, aby mi tak nepadalo fps?
Zkusil bych vypnout HDR, to p?idává r?zné efekty odlesk? a sv?tel a ..

Graficky trati asi dost pomohlo "-fixed white edges of trees", d?íve jsem m?l lesy takové bílo-divné, te? už to je green hell.

Zrovna jsem tam dojel závod se 14 Lotusy 240 (paráda) ale op?t bug s výsledky, jel jsem v záv?ru první, kus p?ed cílem se mi to zm?nilo na 2/14 (to se stává), ale po?adí mi z?stalo i v cíli, z?ejm? ten ve výsledcích první sko?il p?ed koncem do box? a n?jak se to zmátlo. Ale to na addon trati asi net?eba ?ešit jako bug.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 27.5.2014   #820
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Nordschleife vyzera kazdou verziou lepsie ale mne to pc jaksi neutiahne. Nie je na to nejaka finta, aby mi tak nepadalo fps?
Mam ten isty problem na Notebooku.. grafika GT555M.. ostatne trate zvladam s nejakymi 55 Fps v priemere.. ale Nord 25Fps priemer.. co je dost nehratelne
monitor 24" rozlisenie 1920x1080 60Hz
zabudol som dodat ze HDR a efekty detaily a tiene a vlastne vsetko co sa da je bud OFF alebo na minime

Last edited by Puma ///; 27.5.2014 at 00:23.
Puma /// is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.