Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 15.9.2008   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Týmová bitva FOX@WE1 - tiskovka



Takhle se to má d?lat... Dneska jsem jel jako záskok za Attiho, který m? požádal v?era odpoledne. Tréning - celkem cca 10 kol (thx god za tohle "náro?né" kombo ), setupy totální improvizace (díky bohu za Setupgrid). Našt?stí mam n?co odjeto, takže jsem i do závodu nastavil auto "by woko" dob?e, i když te? už vím, že jsem mohl dát tvrdší pneu. Bylo by to rychlejší.

Q: 5 místo, na víc jsem nem?l. Zariskoval jsem, ale nevyšlo to.

S1: Jel jsem na klid, cíl byl jenom neud?lat chybu. Loukota s Haradem chybovali, takže bez práce na 3. flek. A to vydrželo až do cíle. Max. spokojenost. Na ty 2 p?ede mnou jsem nem?l.

S2: Start jsem m?l dobrý, p?edjel jsem hned pár aut. V šikan? mi pak jezdci p?ede mnou vtiskli úsm?v na rty, když se skoro všichni odporou?eli do zdi z pneu, takže jsem se najednou octl na 3. míst?. A p?edjetí t?ch 2 co zbyli už nebyla t?žká práce. 1.

L: Start op?t dobrý, akorát v T2 m? n?kdo vedle sebe nevid?l a p?ibrousil levou stranu. Ale našt?stí jen lehce. Pak tam byly n?jaké kolize, takže další posun výš. Na konci 1. kola jsem v poslední zatá?ce vn?jším obloukem p?edjel 3 auta (paráda). A pak už to byl jen postupný útok auto za autem. Po pár kolech jsem se stabilizoval n?kde t?sn? pod stupní vít?z?. Pohled na po?adí ukázal, že na vedoucí dvojici Loukota - Felix ztrácím cca 7 vte?in. Sice jsem byl rychlejší, ale náskok se stan?oval pomalu, takže jsem po?ítal s tím, že bych mohl být v cíli 3. Vid?l jsem, že jedou t?sn? za sebou, takže by mi pomohly jedin? problémy t?ch dvou. No a Felix nezklamal. Nevím co se stalo, ale po pár minutách se ocitli mimo tra? a já kolem nich prosvišt?l. Dál už to byla klidná jízda. Zastávka v boxech vyšla skv?le, zvýšil jsem p?i ní náskok o cca 1,5 vte?iny. V ten okamžik byl za mnou Windmouse. Sice byl rychlejší, ale ne až tak moc, aby to tímhle tempem do konce závodu stihnul. No a když pak z?ejm? ud?lal chybu a propadl se, byl jsem vp?edu sám o cca 14 vte?in. Sice jsem nebyl nejrychlejší, nem?l jsem nejvychytan?jší set, ale stabilní jízda p?inesla vav?íny. V p?edposledním kole jsem ve vte?ince nepozonosti dostal smyk, ale i tak jsem byl v cíli první "o parník".

Po dlouhé dob? povedený závod TB, takže se mi líbilo. I když low speed formule jsou nuda...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 15.9.2008 at 23:32.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.