Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.8.2009   #1
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default Rituály pred štartom

(skúsil som použi? h?adanie, ak tu nie?o také už je, zabite ma)

Máte nejaké rituály pred štartom preteku?

Ja potrebujem ma? zapnutú telku (mám ju v zornom poli, bez nej mi nie?o chýba) a je jedno ?o dávajú lebo to nevnímam :-), na stolíku po ?avej ruke kávu (pár glgov pred štartom a možno po?as stopu ?i dlhej rovinky), a zistil som, že mi pomáha žuva?ka, akosi lepšie sa s ?ou sústredím.

A okrem toho postup: ukon?i? všetky programy, prepnú? AMD utilitou režim na plný výkon, vypnú? AMD utilitu, vlastným ba?ákom killnu? niektoré procesy, stopnú? scheduler (nastavili sa mi tam dve google updatovacie úlohy), nastavi? jas a zvuk na maximum, pripoji? volant, spusti? Logitech software, skontrolova? v properties ?i reaguje dobre, spusti? GameBooster, hodi? poh?ad na LEDky na ADSL modeme / routeri, a spusti? Live for Speed.

Ale išlo mi hlavne o netechnické veci. Zamknete sa v izbe? Vypnete zvonenie na telefóne? Buchnete si hlavou trikrát o zem? (ja až po preteku) Dáte si lucky ponožky? :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #2
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

pripravim si pullitr pomerancovy stavy s ledem, natahnu fusekle a muzem jet
jet is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #3
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Ako myslis pred LFS zavodom? Mne staci pusa od mojej drahej a ked mi da na ten zavod klud. Ked som jazdieval hotlapy tak tam som mal moje hotlapovske ponozky (ktore aj tu vyzualne preletely internetom)

V realnom svete je to trochu inac, tam potrebujem trocha odlahcit ,cize sa potrebujem poriadne hmm hmm VYMOCIT a vytoto
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #4
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

nalit piti pripravit neco maleho sladkeho na nervy abych si nekousal nehcty. upozornim vsecky v byte ze nemaj nic arit nebo tak pac jistice nejsou v dobrym stavu. potom pozaviram dvere a okna v pokoji bay me nic nerusilo povipinam telefony. Pak pustim TS tam uz sou vsici sneci resi se <i> a veskere soustredeni je diky tomu pryc :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #5
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Vypnu mobil, otev?u okno pro p?ísun ?erstvého vzduchu a vždy si p?ed závodem pustím písni?ku (ideáln? uklid?ující, abych se mohl dob?e soust?edit).
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #6
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tak já si vždy ud?lám kafe (Který stejn? nikdy nevypiju celý) a na závod delší jak hodinu si dám na st?l svoje oblíbené sušenky (Který b?hem pár minut zpapám). P?ed závodem zapnu rádio, zav?u dve?e, otev?u okno a m?že se jít na v?c
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #7
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Tak základ úsp?chu je pohodlí. Tudíž pošlu všechny slušn? do (Y) a vzkážu, jestli n?co budou v p?íští hodin? chtít tak nejsem na p?íjmu. Zásadn? jezdím v trenýrkách, je pot?eba volnost aby se tam ty OO n?kde vy "riflích" nešolíchaly Nasadím jezdecké fusekle pletené babi?kou Zahodím mobil co nejdál (zvon?ní mám vypnuté instantn?) Na TS poslední dobou nechodím stejn? se tam ?eší vždy jen <i> Možná ješt? n?jaké to pití, p?itažení moma, aby m? nez?stal v ruce b?hem závodu apod...
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #8
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Zkontroluju jestli na pc vse funguje jak ma a povipinam nepotrebne aneb neni nad to kdyz mi vybehne hlaska uprostred zavodu jestli bych byl ochoten restartovat steam kdyz uz se kluk updatnul. Prinesu 1.5 l matoni nejlip citron nebo kofola, cistej popelnik, vyskladam cigara na stul (z krabicky se blbe pak tahaj) pripravim zapalovac a muze se jet
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #9
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

vypnu mozilu, donesu krabicu mlika, nasadim volant, dam icq na invis, zapnu update antiviru, nasadim pleteny papuce od babicky a cekam na kvali

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Pak pustim TS tam uz sou vsici sneci resi se <i> a veskere soustredeni je diky tomu pryc :-D
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #10
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Prijdu namontuju volant prisunu monitor a jedu. Kdyz jde o vetsi zavod, tak zabrzdim kolecka u zidle a pripravim piti, ale to jen u opravdu dlouhych zavodu.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #11
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

pred zavodom aspon pol hodinku oddychujem, lebo kedze mam izbu na strane, kde svieti navecer slnko, tak pripajam PC vetrak na trafak a smerujem
nasadim ponozky, zavriem dvere, poviem pekne doma, ze nerusit (aj tak v priebehu zavodu, v pripade driftingu, tak pocas kvalifikacie alebo finale mi zakonite niekto musi vbehnut do izby..) a pripajam sa na server, kde uz vsetci davaju casy o min. 3 sekundy lepsie...., v pripade driftingu davaju uhly a neskutocne nastrely a ja len cumim....
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #12
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
pripravim si pullitr pomerancovy stavy s ledem, natahnu fusekle a muzem jet
Prakticky to samé, akorát si ješt? p?ed startem beru cyklistické rukavice.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #13
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Krátké závody ne?eším v?bec, ale u dlouhých/d?ležitých: najím se, p?id?lám volant, restartuju Win, p?ihlásím se jako uživatel "game" (jiné nastavení co se pouští, ikonky her na ploše), p?inesu 1/2l pití, dojdu na záchod, mikinu vym?ním za tri?ko, závodní ponožky mám po?ád, zakážu všem doma používat internet, vypnu všechny nepot?ebné programy, p?ipojím se na server, zjistím že nemám skin, pustím kecálky, za?nu shán?t mustr, pustím hromadu program?, které jsem p?ed chvílí vypnul, vyrábím skin, uploaduji, p?ipojuji se na konec kvali, vidím ty ?asy, znervózním, jdu na záchod, usedám, startuji a v tom mi couvne židle. Propadám se na konec a dojíždím jako vždy.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #14
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
pripravim si pullitr pomerancovy stavy s ledem, natahnu fusekle a muzem jet
ja kiwi ale bez ledu, radeji predem chlazene, nicmene jednou se mi to vymstilo a temer celeho pulitra sem na sebe vyklopil
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #15
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Krátké závody ne?eším v?bec, ale u dlouhých/d?ležitých: najím se, p?id?lám volant, restartuju Win, p?ihlásím se jako uživatel "game" (jiné nastavení co se pouští, ikonky her na ploše), p?inesu 1/2l pití, dojdu na záchod, mikinu vym?ním za tri?ko, závodní ponožky mám po?ád, zakážu všem doma používat internet, vypnu všechny nepot?ebné programy, p?ipojím se na server, zjistím že nemám skin, pustím kecálky, za?nu shán?t mustr, pustím hromadu program?, které jsem p?ed chvílí vypnul, vyrábím skin, uploaduji, p?ipojuji se na konec kvali, vidím ty ?asy, znervózním, jdu na záchod, usedám, startuji a v tom mi couvne židle. Propadám se na konec a dojíždím jako vždy.

:-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #16
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
:-D
To som chcel tiež poveda?. :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #17
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Prakticky to samé, akorát si ješt? p?ed startem beru cyklistické rukavice.
Posledni dobou o nich taky dost vazne uvazuju.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #18
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Posledni dobou o nich taky dost vazne uvazuju.
Já je používal d?ív k Momu, protože mi po té gum? klouzali ruce, když jsem se mi zpotil. Te? s G25 už je to jenom o zvyku, bez rukavic se mi prost? jezdí špatn?.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #19
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Zapálím ohe?, vezmu voodo figurky soupe??, do každé zapíchnu pár jehel, pak t?ikrát p?esko?ím ohe? ala Reyco a na záv?r mayský tanec s figurkama v ruce...

... ale v?tšinou jenom natáhnu fusekle a p?ipojím se co nejpozd?j.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 3.8.2009 at 18:01.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2009   #20
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

U kratkych, nicneznamenajicich zavodu neresim nic, jen spravnou polohu za volantem. U tech zasadnejich je to peclivejsi priprava:

1) Zaridim si klid. Jelikoz bydlim uplne sam, tak to znamena "jen" zavrit okno, zatahnout zaluzie, vypnout vyzvaneni na mobilu a polozit ho co nejdal od sebe. Pak povypinam vsecky programy (vcetne ICQ apd.), ktere nutne nepotrebuju ke hrani, pritom TS/Ventrilo nepouzivam a veskere aktualizace vseho moznyho jsou trvale nastaveny na rucni spusteni.
2) Udelam si pohodli, tzn. nasteluju zidli (volant pripojen prakticky trvale a to porad ve "stanby" poloze) tak, aby se mi prijemne sedelo. K ruce nepotrebuju nic. Behem zavodu nejim a piju jen hodne vyjimecne, a kdyz uz, tak z PETky s uzaverem a la cyklolahev - pohodlne se pije a pri prevraceni se obsah nevyleje.
3) Pripojim se pokud mozno uz z kraje treninku, abych si prinejmensim vyzkousel, esi vsecko faka a mel cas na reseni prip. problemu, ale stejne potrebuju hromadu casu na to dostat se do tempa a znovu si osahat to konkretni kombo. Natrenovano mivam sice vetsinou dost, ale nervuju, a tak se mi hodi si jeste pred samotnym zavodem, resp. kvaldou, zkusit zajet nekolik rychlych kol, pritom preferuju kvalifikacni nastaveni, ktere se beztak obvykle od zavodniho moc nelisi. Holt se musim zavodnimu setu prizpusobit az pri samotnem zavode (mam-li i na nem natrenovano, netrva to dlouho).

Zadne voodoo nepraklituju, ani se nemodlim apod. Proste preferuju prejit pokud mozno z treninku rovnou do ostreho zavodeni.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.