Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.1.2010   #1
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
s timhle mi nepomohlo ani lfs
Nestartuje? Ne, jiný problém nevidím ;p
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2010   #2
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

to ja som mal minule na mojom bave asi trikrat viac a to takeho utlaceneho mokreho snehu ...az tlmice boli znatelne stlacene....som to zhrabaval 15 minut a ked som to konecne zhrabal tak som sa z toho nevedel vyhrabat zas
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 1.2.2010   #3
SuffryCZ
Member

 
SuffryCZ's Avatar
 
Join Date: 3.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 113
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
to ja som mal minule na mojom bave asi trikrat viac a to takeho utlaceneho mokreho snehu ...az tlmice boli znatelne stlacene....som to zhrabaval 15 minut a ked som to konecne zhrabal tak som sa z toho nevedel vyhrabat zas
Já už letos vytahoval kámošovo báwo nejmi? 4x ona se potom ta zaprd?ná fábka kterou sedlám hodí mimochodem, když jsem ho tahal naposledy tak to bylo na opravdu hodn? pozvolným kope?ku, ale s t?ma lopatama co má místo pneumatik a lehkou prdelí se prost? nehnul.

tento p?ísp?vek sem sice nepat?í, ale nemohl jsem se nezmínit, pardon
SuffryCZ is offline   Reply With Quote
Old 2.2.2010   #4
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jj jízda v lfs s FZR a FZ5 me docela naucila rovnat smyky zadohrabu atd takže když m? n?kde na tomhle sn?hu ust?elí ***** u Liazky tak se to dá chytit :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2010   #5
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Tak se taky dneškem m?žu p?idat do klubu
Jezdil jsem dnes s kolegovým focusem na jeho svatb? a zachránil jsem mu plechy!
Jak se to p?ihodilo:
Vracím se z jednoho rozvozu a jedu si 70tkou po silnici druhé t?ídy nikde nikdo takže dálkové on a v tu ránu vidím asi 30 metru p?edemnou p?ebíhat srnku zvolnil jsem (tzn. pustil jsem plyn) a nechal jsem ji v klidu p?eb?hnout ujel jsem v té chvíli asi dalších 15 metr? když vyb?hl druhá ani nevím jak ale prost? jsem podv?dom? za to vzal ud?lal mišku a vyhnul se ji fakt cca o pár centimetr?. Byl to fofr jak svi?a! Až potom po pár metrech jsem si uv?domil, že kdybych to zašlápnul tak by m? to s velkou pravd?podobností narvala do dve?í
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.

Last edited by Vitr; 27.6.2010 at 00:04.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2010   #6
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

když tak Vítr vzpom?l na tu zv??, tak p?idám p?íhody z posledního týdne vždy v no?ních hodinách...

jelikož otec LFS nejezdí, i p?esto zabránil zabití zajíce tupým p?edm?tem (nárazníkem) a to hned 2x, jednou to byla kli?ka asi ve 110 na bundesce, to nebyl p?knej pocit, jen škub s volantem bez brzd... a podruhé to z 90 stáhl na 60 a poslal metr za n?j...

potom jsme ješt? potkali jednu srnu na silnici, pomalu ju p?ešla, to už jsme jeli tak 20 a kochali se, najednou z p?íkopy další malá srnka tak 5m p?ed náma, ale jeli jsme krokem, takže bez brz ale s otev?enou pusou...

a dot?etice, kamarád s kamionem na cest? mezi dv?ma poli nabral v 90km/h nabral srnu a ta mu ud?lala škodu za cca 100.000 k?, ani kli?ka nepomohla...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2010   #7
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Ja som si minule spomenul na tuto temu, ale skor by to patrilo do temy "Kvoli LFS som skoro prisiel o zuby"
Ide o to, ze odkedy mam G25, tak pri pouzivani spojky obcas brzdim lavou nohou ked idem do zakruty kde nemusim podradovat, no a minule som si tak isiel na rodinnej Fabii (nastastie sam) a pred jednou zakrutou som uplne podvedome pouzil lavu nohu na pribrzdenie, to vsak skoncilo tak, ze ma pred stykom s palubovkou zachranil pas Za PC totiz tie sily pri brzdeni nejako nevnimam a v reali ma lavacka naucena na vyslapavanie spojky naucila ako to v skutocnosti je
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.