Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 23.1.2011   #1
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default EGT GTR CUP 2010/2011 Tiskovka Blackwood GP rev. 9. závod

q: p?ekvapiv? 5 místo, to sem po tejdnu neježd?ní ne?ekal

r1: skv?lé, celý závod sem si jel svoje jisté a rychlé tempo, dokud sem nepotkal T. Korenyho v T1 s nulovou rychlostí, nejenom, že p?i hodinách na tráv? se brzdy ani nedotkl, on ten debil za?adil zpáte?ku a na plnej knedl vlítl do závodní stopy, a 14 bod? doslova fpi*i, fakt dík

r2: start n?kde z prdele, nasranej z minulyho závod, tráva pod zadní kolo a end, nervy mám jen jedny...

omluva jen Mufistovi, že sem mu po té nehod? nedokázal uvolnit celou stopu a musel m? objet z druhé strany
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 23.1.2011   #2
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
.

omluva jen Mufistovi, že sem mu po té nehod? nedokázal uvolnit celou stopu a musel m? objet z druhé strany
Úpln? v pohod?. Rodo m? sice p?edjel, ale pak galantn? zase pustil
mufisto is offline  
Old 23.1.2011   #3
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Zavody sem si uzil maximalne i kdyz nebyly vysledky co sem cekal.

Hodne nabita byla kvali to me prekvapil o potesilo.

Flame: koukal sem na to a kdyz jdes do hodin ja sem od tebe minimalne 30cm, takze me to nejspis laglo. Poslu ti replay pokud chces. Pak sem si uzival par souboju.

Druhej race me popravil agent a tak sme se do konce spolu pekne prali to bylo super, je treba pripravit nervy na dalsi cup.

Diky vsem za race tesim se na priste

EDIT: TeeDee sry v te kvali :-(
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 23.1.2011 at 23:01.
sonyk is offline  
Old 23.1.2011   #4
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Kvalifikácia: Ja pako som zabudol nastavi? dotankovanie, ešte som si povedal že to bolo akési rýchle a zrazu šlus, motor off. :-)

Pretek 1: Na za?iatku ve?mi opatrne, žia? na konci druhého kola za šikanou Bavorák, žltá bola vtedy ešte len chví?u, v prvom momente som si myslel že sa hýbe a zoberiem to poza neho, ke? som zistil že stojí tak už to nešlo vyto?i? ani ubrzdi?, takže mali sme tam menšiu hromadnú nehodu. Naš?astie poškodenie skoro žiadne, takže veselo sme dúfam všetci pokra?ovali.

Pretek 2: Opä? opatrne, neskôr ma dobiehal EGT Baby ale nešlo to, potom nieko?ko kôl Honza NB, ktorému sa to nakoniec podarilo, pekne sme sa navzájom púš?ali do šikany: "Nech sa pá?i, pane." :-) Ja som sa ju bál chodi? riskantne.

Mám pocit, že som mal asi výrazne iný setup ako ostatní, tam kde som bol pomalší ma nebolo kadia? predbehnú?, a na rovinke som bol obvykle rýchlejší, asi nižší prítlak.

Jo a po prvom preteku som znížil palivo z 21 na 20, neuvedomiac si že som dostal kolo, takže priznávam sa - nedošiel som po preteku do boxov. Takže out of fuel štýlovo na za?iatku aj na konci. :-)

Celkovo to bolo fajn, dúfam že som nikoho nepoškodil, škoda tej nehody v R1 L2.

Edit: A som zvedavý na štatitiky, to?ko žltých som ešte asi nevidel, stále nie?o. :-) Potom sa ur?ite muselo sta? že niekto bol pod žltou predbehnutý a tak, ale to sa hodnotí ?ahšie po preteku ako ke? je ?lovek v súboji.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Old 23.1.2011   #5
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: Mohla byt lepší,no 9. místo tak dobrý
R1: start ok,OOja Lagoval a nevím jestli jsem mu nechal v první šikan? místo,ale poposkakoval v lagu,tak když tak promi?,dlouho jsem jezdil na 4. míst? za Gepym a pak se ukázali jezdci o kolo,m? jeden držel na cílovce a sotva jsem p?ejel kopec vidím Gepyho jak bourá do Pumy,jen tak tak jsem se protáhl a dojezd na super 3. míst?,tak že v cupu moje první bedna.

R2:start ze 6. místa,propad na 7 flek a za zázady Bavoráka,hodn? kol na nervy,pak jsem se dostal zp?t na 6. místo p?es Teedeeho,ud?lal chybu,jeho souboje s Bavorákem je brzdilo tak jsem jel na jistotu,jen v posledním kole jsem dojel o kolo Zdendu,který m? nepustil a v poslední zatá?ce už jsem m?l Teedeeho za zadkem,no nakonec dojezd na 6 .míst?,tak super
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 23.1.2011   #6
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: 7. miesto...mohlo byt aj lepsie no nesiel mi posledny sektor ked bolo treba
R1: hned v 2. kole prepad z 5. na 20. alebo tak nejak...po mojej vlastnej sprostej chybe a nakoniec 12. no sklamanie a strata 10kg nakladu
R2: prvy moj prvy zavod bez velkeho vetra...prakticky cely cas na 8. mieste...prebehol som teedeeho na 7. ale hned som urobil nenormalnu chybu v T2 a on si zobral poziciu naspat...potom sa mi ho uz nepodarilo ohrozit

na to ze som sa rozhodol ist dneska o 18:00 tak to nebolo uplne najhorsie ale vedel by som si predstavit ze by to vyslo aj lepsie...kombo ma bavilo

ale zas raz: ludia prosim vas trochu rozmyslajte a nemyslite na seba a len na seba...nenavidim v kvalde ked idem v rychlom kole....niekto sa vyseka vrati sa do stopy o 50kmh pomalsie a neuhne sa a neuhne...a tym pokazi kolo aj mne...sak sa kus divajte a ked uz neni sanca zajazdit dobre kolo tak aspon uvolnim cestu tym ktori maju este na to sancu...
a ked nemenovany jazdec isiel v poslednom sektore pred sikanou pomaly po lavej strane a vosiel do zakruty asi 30kmh presne vtedy ked som tam ja vchadzal....to fakt nechapem tie myslienkove pochody...nebol som vtedy v rychlom kole ale ostal som v nemom uzase ako niekoho nieco take moze napadnut...
bavorak is offline  
Old 23.1.2011   #7
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: Trápení v šikan?, jak jí projet po?ádn? jsme zjistil až na konci 2. závodu... Takže 2.

R1: Fxr vp?edu, fxr vzadu... P?kná vyhlídka. Toho vzadu mi efektn? odstranil n?kdo v xrr na 3. fleku, takže jsem se mohl soust?edit jen dop?edu. Držel jsem se na Ljubikovi dost?el a hledal místo k p?edjetí. Ten mi to ale uleh?il sám, když nejspíš psychicky nevydržel (pak jel p?kn?, v žádnym p?ípad? jsem mu neujížd?l). Takže jsem si pak celkem v klidu držel 1. flek, jenže pak p?išlo p?edjížd?ní skupiny jezdc? o kolo. První m? stál celý náskok na Ljubika, který m? následn? p?edjel... Druhý to nejspíš zadrápnul p?ed Ljubikem a tak jsem to do n?j napálil zezadu. Ljubik si tam pak zkrátil tra? a nevešel se do poslední zatá?ky, takže jsem trochu rozpa?it? p?evzal zase vedení. Na následující rovince m? pak n?kde v xrr d?lal celkem jasným gestem místo, jenže t?sn? za cílovou ?arou to do m? picnul z boku. Sorry za troubení všem, ale n?kte?í d?lali fakt zvláštní v?ci. Vim že je to nep?íjemný ale n?kte?í mi ukázali že i když vypadají že m? vidí, tak nejspíš ne. Se št?stím 1.

R2: Start mi celkem vyšel, podržel jsem si i po 2. zatá?kách 8. místo. Dostal jsem se až na 6. flek, jenže pak jsem potkal své nešt?stí jménem Rodo. Byl jsem rychlejší asi o p?l vte?iny na kolo, hlavn? v 2. sektoru, kde do esí?ka po 1. splitu brzdil. Párkrát jsme se tam ?ukli, ale fxr crap box má lepší výjezdy ze zatá?ek a o 8 koní víc... Takže jsem ho nakonec nat?sno p?edjel asi až v 17. kole v tom nejnemožn?jším míst? na p?edjížd?ní, ale jinde to nešlo. Tady jsem byl o parník rychlejší a jinde to nešlo. Pak jsem kone?n? mohl jet svoje, jenže na stažení 6ti vte?in na ?ele jsou 3 kola dost málo... Takže 4. flek.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 23.1.2011 at 23:06.
Ghost_CZ is offline  
Old 23.1.2011   #8
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

FFFUUUU, nic víc
__________________
Flame
Flame is offline  
Old 23.1.2011   #9
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Tak tenhle závod se mne predtim nejak nebavil a pak kdyz jsem neco zajizdel tak uz to slo

Q: za?atek nic moc a pak jsem se to zacinaje lizdit ciste a najednou 10. místo

R1: Jak jsem zacal tak jsem skoncil na 10 míste. jinak dobry bitvy ke konci s hafikem kde mne v poslednim kole predjel.

R2: na startu by bylo zajimavy , pak bitva s mastefulem az jsem se zpotil ze jsem mohl zdimat tricko a nakonec jsem to ustal

Výsledek spokojenost a nejaký body do týmu
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Old 23.1.2011   #10
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: pot?šila. 4.místo na startu bylo p?kné, ale mohlo být ješt? lepší, nebejt chyby v šikan?. Ale i tak jsem byl spokojen

R1: Na startu jsem se dostával p?ed Redlina a s?ukli sme se, následoval výlet mimo a do svodidel a pak kone?n? závody. Ty jsem si užil. Z 10 místa na 4 jsem ne?ekal (i když jedno místo díky Gepasovi - teda pumovi).

R2: Poda?ilo se mi dostat rychle p?ed Roda a po chvíli i Teedeeho a pak jsem vy?kával s útokem na pozd?ji, ale na útok už tak n?jak nedošlo. Teda došlo, ale Jarda mi nazna?il, že to nep?jde. A našt?stí se nejelo o dv? kola víc, pá? už m? mocn? dotahoval ghost

Závody jsem si fakt užil. Hlavn? s Rodem a výsledek je paráda!!
mufisto is offline  
Old 23.1.2011   #11
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: mel jsem navic, se svym vykonem jsem spokojenej nebyl, ale 6. (?) misto me mile prekvapilo

1. zavod: zas mi zacalo zlobit PC. Cela kvali v pohode a jako kdyz luskne, pri zavode lagy a zaseky. Auta mi lagovala a ja jel tak, ze jsem se kazdou chvili objevil o 10-15m dal. Po chvili jsem to vzdal.

2. zavod: sice mi nezlobilo PC (kurnik proc najednou), ale hned na zacatku se mi povedlo sejmout Sonyka (velika omluva) a pak jsem se ho az do konce zavodu snazil neuspesne predjet. Ale aspon jsem si zazavodil.

Doufam, ze priste si zlepsim naladu.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline  
Old 23.1.2011   #12
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Ghost: ten prvy som bol asi ja...pred T2 som videl, ze je niekto tesne za mnou, tak som ho pustil, bol to vsak Puma a nie ty, v spataku som potom prehliadol, ze za nim este ides a tak som vosiel do stopy.
Q: po 4ch kolach (z toho asi 1-2 ostre) strecha za sikanou, takze som len cakal ako to dopadne a skoncil som tusim 26.
R1: start vydareny, celkom som sa bavil, s niekym som mal v poslednej zatacke kontakt, ked dostal smyk na trave, ale pockal ma, co si cenim
Ja som potom chyboval v poslednej sikane a Flame kvoli tomu isiel do travy, cakal som ho, ale nejak sa nehybal (asi FFFUUU moment... ), tak som pokracoval za skupinkou pomalsich, tam sme sa trochu pobavili, potom sa okolo prehnal Flame a uz som to len nejako dokoncil.
R2:uvod fajn, potom som chyboval a ked ma pred koncom dobehli jazdci o kolo, tak som sa v ramci zachovania bezpecnosti hodil do specu
PS: narychlo upraveny setup prekvapivo fungoval, aj ked v strede zavodu sa mi vzdy prehriali predne gumy, ale inak to bolo ok.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline  
Old 23.1.2011   #13
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

BL1R... Když to slyším, tak beru do zaje?ích, ale vyhnout se této hr?ze bohužel nedalo.

Trénink: Najeto jsem m?l už na první termín závodu, navíc p?ed týdnem jsme jeli trojhodiovku p?esn? na tomto kombu, takže jsem si dal pár kol p?ed Q a šlo se na v?c.

Q: Hr?za a d?s. Neposkládal jsem nejlepší sektory k sob? a skon?il jsem až 14. - Zklamání.

Race 1: Start trochu divoký, ale OK. Spole?n? s rodem jsme se probíjeli dop?edu. Posun se zastavil na 7. míst?. Po Gepyho nehod? posun na 6. Ješt? jsem doufal, že Rodo a Muf daj ránu, ale to bych cht?l moc. Celkem spokojenost.

Race 2: Start ze 3. místa. Udržel jsem zasebou všechny FXR a mohl jsem se soust?edit na TeeDeeho a posléze aj Lálu. Po p?edjetí TeeDeeho jsem si ?íkal, že 2. místo je super. Lála zeza?átku trošku poodjel a už jsem cht?l jen v klidu dojet. Jenže Lála uva?il PP a já ho stahoval. Aby toho nebylo málo, tak se nás po?ád držel skv?le jedoucí Muf. Když jsem si myslel, že Muf je daleko, tak jsem se chvíli soust?edil na Lálu a už byl zase zamnou. Ano, musím se omluvit za tvrdé brán?ní na cílovce. Když jsem jel v levo, opravdu jsem ne?ekal, že se tam budeš chtít rvát za každou cenu..... No, snad m? nezakousne . Asi v 15. kole jsem p?ekonal kone?n? Lálu a mohl uhán?t. Propotil jsem triko, byly to nervy, okolisti se chovali velmi slušn? (GothaRe - promi? za urputné blikání, ale nemohl jsem si pomoct ) . Nkonec jsem to dovezl a jsem rád .

Kdyby mi n?kdo ?ekl, že na tejto trati vyhraju, tak se mu vysm?ju. Ale n?jak to dopadlo, XRR tu nebylo nejrychlejší auto, ale m?lo neskute?nou výhodu na rovince. FXR pak moc nem?li kse p?edjížd?t... No to je jedno, je to doma a pro tento cup mám spln?no .

Statistiky doplním zítra. N?jak mi to tu celé stávkuje...
Fast Jarda is offline  
Old 23.1.2011   #14
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by kremilekcz View Post
Q: za?atek nic moc a pak jsem se to zacinaje lizdit ciste a najednou 10. místo
v Q 12. misto
Rodo is offline  
Old 23.1.2011   #15
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Na tento zavod jsem se docela tesil a doufal, ze urvu nejaky bodik. Bohuzel po par kolech prvniho zavodu jsem sel na boudu a pak uz jen do spectate

Druhy zavod se mi podarilo z konce pole prokousat postupne az na 19. misto, kde jsem v zaveru tlacil na Substance a nakonec skoncil asi 16.

Substance: do te sikany jsem to radsi nechtel jet na krev, preci jen to byla pekna honicka a byla by skoda si ji v zaveru zkazit

Cele zavody jsem mel moznost si zajet na sestave tri 24" monitoru s plochou obrazu 3x 1920 x 1080 a stalo to za to. Asi zacnu setrit
HonzaNB is offline  
Old 23.1.2011   #16
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
v Q 12. misto

Ale pak dobry umisteni ty na to ze jsem mel 45 kilo tak super
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Old 23.1.2011   #17
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Cele zavody jsem mel moznost si zajet na sestave tri 24" monitoru s plochou obrazu 3x 1920 x 1080 a stalo to za to. Asi zacnu setrit [/quote]


to verim, tohle bych si chtel taky udelat to musi byt paradni
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Old 23.1.2011   #18
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ty kokso, Bavorák, Ag Bond, Nicam - perfektný záver R1! TV Director si tiež ve?mi ?asto všímal súboje okolo mpwr.Lala, paráda.

Edit: Na R2 sa tiež super pozeralo. Ste dobrí! :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 24.1.2011 at 00:46.
Substance242 is offline  
Old 23.1.2011   #19
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Závod nakonec dopadl lepe nez sem cekal

Q: porad nic moc az v poslednim kole sem dal cas na 11. misto

R1: jak psal jarda postupne sme se dostavali dopredu jak kvuli nehodam tak kvuli nasemu skvelemu jezdeckemu umeni , krouzili jsme kolem 6-7 az chvili pred koncem nastala pred nami vetsi kalamitka diky chybe T.Koreneho z ktere by se mel poucit a dostal jsem se na nejake 4. misto, ovsem nejspise jsem predjel mufista kvuli te kolizi pod zlutou tak jsem ho pro jistotu pustil a uz nedohnal, v cili na 5. miste, spokojenost

R2: opet paradni zavod, spousta souboju, nemoh sem se nejak dostat do tempa, asi za to moh ghost co me strasil asi 14 kol tesne za mnou, uz sem veril ze ho i udrzim ale trochu sem zachyboval a dostal se prede me, asi 2 kola sem se drzel ale pak prisli chyby a uz byl fuc, opet 5. misto, fajnee

ted jsem zvedav na vysledky , a do priste paradnich 60 kg, nemuzu se dockat
Rodo is offline  
Old 24.1.2011   #20
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Ty kokso, Bavorák, Ag Bond, Nicam - perfektný záver R1! TV Director si tiež ve?mi ?asto všímal súboje okolo mpwr.Lala, paráda.
mna tiez potesil
bavorak is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.