Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 9.5.2010   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default Tiskovka fox cup 5. ve?er - d1

GO!
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2010   #2
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Q: v pohode (4.)
R1: Super (3.)
R2: PADLO MI TO presne vtedy, ked otec zapol NTB v obyvacke...
Francek is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2010   #3
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: necakane 5. miesto ...spokojnost...
R1: po par zakrutach som bol na 2. mieste...v nejakom 4. kole v green sikane na mna utocil reyco ale utok nezvladol a otocil sa a tak som nemal nikoho pred sebou ani za sebou a islo sa mi luxusne...isiel som na istotu a som maximalne spokojny s 2. miestom...
R2: v T3 som sa tukol s francekom a lfs tukance niekedy su take velmi prehnane tak som letel do travy...posledne miesto.. na moste pri 1. medzicase som sa vyflakal... vyletel a skoncil na streche...spec...ale nevadi...stejne mam skrtnutych 63 bodov takze teraz budem mat nulu : )

potom som specoval a ospravedlnujem sa za chat...som omylom namiesto F10 stlacil F6 tak som sa radsej odpojil nech uz nerobim dalsi bordel...hrozne som uz unaveny tak som rad ze som sa nemusel trapit v tom vetre
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2010   #4
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Wink

no dneska to tady popíšu dost rychle
Q: na h.... ani jedno ostré a když už by to šlo tak mi tam n?kdo ....
R1: taky na h.. až na souboj s Popelkou
R2: do t?etice na h... protože jsem v 5 kole skon?il v ka?írku s pohledem na mo?e :-)
no ale jinak dobrý :-)
masterful is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2010   #5
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: ne?ekan? n?jak 6. myslim

r1: celkem nudné hotlapování a nakonec na 6.

r2: super závod, celej závod jsem se tahal s Radkem, nejd?ív jsem ho trochu tla?il p?ed sebou, pak jsem ud?lal 360° a jel dále, pak jsem to n?jak vybojoval na 3. místo a dotahoval Radka, kterej m?l problémy s motorem, ale já nejvetší ***** závodu to hodim ve 12 kole do zdi a zav?šení v hajzlu a nakonec v posledním kole v poslední šikane time out...

TSko príma poslech, škoda, že mi nejdou sluchátka
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2010   #6
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
R2: do t?etice na h... protože jsem v 5 kole skon?il v ka?írku s pohledem na mo?e :-)
no ale jinak dobrý :-)
Rekreace a on si stezuje.. co by za to pracujici lid dal ...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2010   #7
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

potrebuju srat tak to dam rychle

Q: jakz takz 10. flek

R1. krasa, start par karambolu a ejhle sem 5., to sem chvily drzel pak 2×hodinky a cil 8., spokojenost


R2. start z 3. flecku, sikana za mostem a jak dement trefim levym kolem ganju, hned hodinky , ze me prekazka jak cyp, snaha co nejrychlejs zmizet, bohuzel na to doplatili nejaci lidi napr. jeden z Tichych , vela sory hosi, pokracovani na 14 flecku, jezdec predemnou trosku sem to nespocital skrtnul, a tjaaaadadii do mantinelu, kolo bylo na strese tak depo, dal boj o 15. flek predposledni kolo, bouda, nice, mam zilu a bezim si zlepsit naladu na hajzlik, mejte se vsici a sory za ty zamichany karty
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2010   #8
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

HL: Takhle jsem naposled hotlapil, když jsem se snažil o jedno WR, te? jsem se snažil o 103% a povedlo se.... o 2 setiny a neplánovan? jsem skon?il v D1.

Q: asi 23. flek

Race 1: Pohoda race... akorát v posledním kole kolize s P@chem, omlouvám se. 20. asi...

Race 2: Moje p?ání megav?tru bylo vyslyšeno a už to za?alo být zajímavé, megalagy to umocnili. N?jakou haluzí jsem se dostal do TOP 10 a ke konci jsem jezdil 7., ale p?išlo totální fiasko APR v posledním kole. Flame hodiny z 8., já se zahrabal z 7. a Gepas disconnect z 6. ... dojel akorát Flame 6., aspo? že jsem byl klasifikovanej.

V D1 fajne, ale pro m? to asi není .
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2010   #9
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Hotlap : Podarilo sa mi dat lepsi cas ako som uploadol ale po termine, citil som sa celkom rychly

Qual : Fukal neuveritelny vietor... ale predsa sa mi podarilo dat jedno ostre kolo, ktore nebolo az take zle ale ani ziadna slava ... nakoniec z toho prekvapivo 2.miesto

Race 1: Doplatil som na svoju netrpezlivost... netrafil som greenovsku sikanu ked som isiel za Kuliskom. Este som sa vsak dokazal pozviechat a koncetrovat na jazdu, dobehol som Gepasa, nakoniec aj predbehol. Na Franceka to uz vsak nebolo, radsej som to nehrotil

Race 2: Krasny vietor fukal... v 1. kole ma pustal Devilstorm (dakujem ) avsak doplatil som na svoju hlupost a zabudol pribrzdit. Z toho vyplunulo poskodenie, prave prednu som mal s uplne opacnym odklonom. Isiel som do boxov, s tym, ze sa pokusim o podobnu jazdu ako v race 1 a niekoho este dobehnem. Avsaak nevedel som sa sustredit, nevedel som sa pozerat pred seba ale pozeral som sa na vsetko ostatne na screene Tak to aj vyzeralo chyba, za chybou. No a zavrsil som to v poslednej sikane, posledneho kola, ked som sa uplne nezmyselne prevratil na strechu Bolo to zasluzene, za taky vykon som si 7.miesto nezasluzil.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2010   #10
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Post

Q: na nic...ani jedno ostry kolo...

R1: chyba -> boxy -> stíhací jízda (povedená bych ?ekl) -> 18. místo...stáhl sem p?l minuty
PS: omlouvám se za tu zprávu, byl to p?eklik -> místo F9 sem zmá?nul F8

R2: No tak v prvnim kole sem se vyhybal stojicimu vozu a bohuzel tam jelo mnoho rychlých aut a byl z toho crash. Risknul sem to s rozbitým autem a dojel sem 11.

Celkov? s prvním závodem v D1 sem spokojenej, až na tu chybu v R1, která m? stála možné umíst?ní do první desítky, možná i lépe
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #11
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

P?ikládám replay

http://www.mediafire.com/?i5injgyuwiz
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #12
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by ondra.tichy View Post
R2: No tak v prvnim kole sem se vyhybal stojicimu vozu a bohuzel tam jelo mnoho rychlých aut a byl z toho crash. Risknul sem to s rozbitým autem a dojel sem 11.
Kterej blb tam asi mohl stát
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #13
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Q: nestalo to za rec, bud sa neikto motal predomnou leob som spravi chybu ja

R1: Podaril sa mi vynikajuci start a jazdil som na 12. mieste, neskor som sa posunul uz na 8. miesto a bojoval s Polmou a Devilstormom o siedme... lenze potom som vrazil do pomalsieho devilstorma (po chybe) a mal som po pretekoch. Neskor pri pokuse predbehnut Jirku sme sa asi trocha dotkli v sikane na Greene a Jirka na to doplatil, co ma mrzelo, ale vinu som jaksi necitil tak som valil dalej. Nakoneic z toho bolo 13. miesto z cim som moc nebol spokojny...hlavne ked som mal tesne pred sebou v ciely 3 jazdcov pred sebou.

R2: Hned v 1. kole som sa zaplietol do crashu po 1. medzicase, auto bolo trocha poskodene tak som to este skusil ale neslo dobre ovladat a tak som nakoniec po par kolach sa siel opravit. Ku koncu som chcel este predbehnut Pacha ale priplietol sa mi do toho poskodeny ondra tichy a tak z toho nakoneic nic nebolo. Prekvapivo 9. miesto aj napriek zastavke v boxoch... akosi nam klesa uroven v 1. divizii (alebo tato trat v kombinacii s vetrom bola nad moznosti vacsiny z nas?, alebo za to moze prevazujuci hotlaping? )
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #14
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

vcera jsem zlamil co se dalo

Q: nejdriv jsem vzal spatny set, nejaky testovaci, takze krouzeni do pitu, v dalsim kole jsem zjistil, ze mam natankovano na 1.5 kola, takze znova krouzeni do pitu, pak jsem se hned v uvodu prvniho konecne ostreho kola nevesel na trat hned v prvni zatacce, kvuli vetru, protoze jsem tam jel v podstate poprve tak jsem to nevedel a rozbil navic kolo, znova pit a pak uz byl skoro konec, tak jsem to jel radeji zaparkovat rovnou do boxu, posledni misto, spokojenost :]

R1: probojovaval jsem se pekne z posledniho mista a chvilema aji pekne souboje, pak prislo nekolikere chybovani a nakonec ulomeny zaves kola o mantak na moste, pit a krouzeni na konci, uz jsem mel ale pred sebou volno a jelo se mi fajn, v poslednim kole v posledni zatacce jsem nekoho vzal vnejskem a jeste zajel PB a asi ctvrty nejlepsi cas, coz bylo aspon neco pozitivniho

R2: po startu opatrne prvnimi zatackami, nicmene me tam Stengl na dvakrat otocil do hodin, takze zas posledni, tak jsem zas sprintoval predjizdel, chvilema pekne zavody, pak Dohnalik pred sikanou na greenu blokoval tak usilovne az me vystrkal mimo, takze ztrata, jeste jedny hodiny pred zatackou u zdi po takovem mini drcu s nekym a uz trochu celkova nepohoda ze spousty konfliktu, stihacka, urazene kolo, pit, prvni dva me brali o kolo, radka jsem nejdriv pustil ale pak jel nejak pomalu tak jsem ho predjel, pak jsem chyboval, takze jsem ho radeji uz nechal a jel na jistotu do cile takovym zpusobem, ze jsem to v poslednim kole hodil na strechu

trat fajn, krome kvali aji docela dobre vetry, ale takovych p*covin co jsem nasekal, to jsem jeste nevidel
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #15
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

HL - neuv??itelné D1 (obavy, že na to nemám ...... oprávn?né)

Q: nic moc a ješt? jsem sest?elil masterfula.

R1 : Dojel jsem, takže spokojenost.
R2 : Start, mela T1 a i dále, opravdu jsem nadvakrát š?ouchl Miondira (veliká omluva ode m?). Pak v té nejpomalejší zatá?ce š?ouch do Polmy, byl nap?í?. Na konci kola jsme se ot?eli s O. Tichým (myslím, že místo tam m?l ???) a šel jsem nap?í? já a vzáp?tí do m? Hamornik. Auto totál, takže do box?. Pak jsem už jezdil s bobkama na jistotu, vítr a race neumim . Nakonec ne vlastní vinou 13té místo. Ješt? více neuv??itelné.

Takže za všechny š?ouchy a bloky se omlouvám.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #16
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Do vcerejsiho zavodu jsem sel s tim, ze to nejak odkroutim, hlavne kdyz dojedu. Nemel jsem moc natrenovano a preci jen jsme jeli asi nejtezsi trat cele ligy. Vysoke obrubniky, uzke sikany a tropicke pocasi Jamajky slibovaly nemale problemy.

Q: 1. misto
R1: Start -> Cil. Trochu nuda. Jeste ze me ta trat celkem bavi, mel jsem alespon pozitek z hotlapeni.
R2: Po prvnim kole uz na 4. miste a ve 4. kole v cele zavodu. Od te doby zacal zas tak trochu nudny zavod i kdyz se me po dlouhou dobu drzel J. Lalinsky v rozestupu 2 az 4 sekundy. Pak mu bohuzel selhalo pripojeni a ja ztratil jedineho soupere vecera.

Musim rict, ze uroven dost poklesla. Urcite to bylo dany obtiznosti trate, absenci nekolika favoritu a jen dvemi divizemi. Ale ve druhym zavode dojelo jen 13 jezdcu a to je teda sakra malo. Umrtnost jako kdyby jsme jeli na vode...
Doufam tedy, ze se na Kyotu zas trochu zvedne uroven a ze si jeste naposled pekne zazavodime.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #17
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Já bych na FE4R nemluvil tolik o úrovni, jako spíš o št?stí. I když poslední kolo druhýho závodu vypadalo celkem vtipn?.
Ale zajet tu ?istý závod chce hodn? tréninku, což je n?kdy problém a když do toho foukne takovým zp?sobem, tak to už je moc i na n?který zkušený jezdce.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #18
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
Dohnalík pred sikanou na greenu blokoval tak usilovne az me vystrkal mimo, takze ztrata

Bránil jsem pozici....
Ten tv?j "Pokus o p?edjetí" byl velice optimistický, navíc co mi brání v tom, abych bránil svou pozici?... O p?esahu ani nemluvím. Tv?j ?umák ?umákoval sotva po moje zadní kolo. Ve snaze brán?ní pozice jsem zajel doleva, kdežto moje lehké p?ejetí doprava bylo v úmyslu nájezdu do šikany. To si mohl p?edpokládat, pon?va? tak jak jsem to najel se to projet moc nedá.

To? pohled na v?c z mé strany.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #19
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Bránil jsem pozici....
Ten tv?j "Pokus o p?edjetí" byl velice optimistický, navíc co mi brání v tom, abych bránil svou pozici?... O p?esahu ani nemluvím. Tv?j ?umák ?umákoval sotva po moje zadní kolo. Ve snaze brán?ní pozice jsem zajel doleva, kdežto moje lehké p?ejetí doprava bylo v úmyslu nájezdu do šikany. To si mohl p?edpokládat, pon?va? tak jak jsem to najel se to projet moc nedá.

To? pohled na v?c z mé strany.
vsak ja se taky do tebe moc neopiram, ale vzhledem k podstatne vyssi rychlosti na vyjezdu to zas tak optimisticke nebylo, prvni manevr byl samozrejme dle reguli volba stopy (i kdyz takys mohl volit trochu driv nez kdyz uz jsem byl na dotek) a u druheho chapu najezd na zatacku, ale z meho pohledu jsi to tam zlomil moc ostre hned po tom co jsem se tam presunul zleva a k presahu samozrejme dojit ani nemohlo, kdyz jsem se nemohl probojovat vedle tebe
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2010   #20
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default Smula pokracuje

No reknu vam, ze jsem sel spat s hodne spatnou naladou...

Q: V te vichrem zapricinene loterii jsem vyhral 3. misto a to je tak vsechno, s cim muzu byt za cely zavodni vecer spokojen.

R1: Doplatil jsem na postartovni stouchanici. Tou dobou druheho jezdce rozhodil obrubnik a ja to tak tak dobrzdil, abych ho jen zlehka tuknul. Jenze jsem dostal zezadu tak sikovny kopanec, ze jsem skoncil daaaleko mimo trat, a tak jsem z posledniho mista zahajil stihaci jizdu. Diky odpadavani souperu jsem se nakonec dostal az na 12. misto, coz me teda ale moc neuspokojilo.
Navic jsem v 8. kole poslal do hodin Bada, za coz se hrozne omlouvam. Nezvladl jsem predjeti z pytle. Sice prede mnou lehce poskakoval (lagy), ale to mne neomlouva; neodhadnul jsem rozdil rychlosti a vzdalenost

R2: Po par kolech jsem se ocitnul na 2. miste; ani nevim jak. Najednou mezera pred, mezera za, tak jsem se snazil aspon drzet Polyho tempo. Jaks taks se darilo do pulky zavodu, kdy mi vypovedel sluzbu net.

Adrenalinu bylo dost. V nekterych mistech se vyhnout chybujicim souperum bylo takrikajic "o drzku". A kdyz uz jsem se vyhnul, tuhla mi krev v zilach, jak se kolem pod zlutou prohaneli dalsi blazni (samozrejme jen proto, aby se o chvili pozdeji taky vymleli).
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.