Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.12.2006   #1
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default Tiskovka CarDo Racing Octavia Cup - round 2 div 3

no comment

PS: ti co maji problem s netem a lagujou by si meli opravdu rozmyslet jestli jet a kazit to ostatnim...ono kdyz se miji dve auta a jedno laguje tak je to docela hardcore...
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #2
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

trenink: Jelikoz jsem po 5 kolech zjistil ze setup proste 21 kol nevydrzi, jal jsem se ho upravovat. Nakonec z toho vzesel pomerne solidni setup se kterym se mi dobre jezdilo a odjel jsem na nem cely vecer.
qual: Kupodivu se mi oproti predchozim podnikum velice darilo a byl z toho nakonec i PB, 6. misto.
superpole: Cas opravdu tragedie, 7. misto.
race 1: Startovat z prostredka na tyhle trati neni vubec jednoduchy, nakonec jsem se vicemene po chybach souperu prokousaval dopredu na 4 pozici, kde jsem ale dlouho nevydrzel po opravdu ostrych soubojich s protivniky. Auto dostalo po par kolizich docela zabrat, coz jsem poznal na zmene rizeni a v replay pak i na tvaru karoserie . Nicmene se mi povedlo dojet na 5. miste. Musim podotknout ze jsem si tenhle zavod opravdu uzil i pres veskere nesvary. Nadherne souboje s Davidem Brumlou, Danem Michlem a M. Pavlikem.
race 2: Startoval jsem z druhe pozice na vnitrni stope. P. Novotny k memu stesti zvolil v prvni zatacce moc velky oblouk, cimz jsem se na vyjezdu dostal vedle nej a diky vyssi rychlosti pak i mirne pred nej. Cely zavod jsem pak odkrouzil na prvni pozici a na te jsem dorazil i do cile.

Chtel bych se omluvit M. Pavlikovi ze jsem na nej po prvnim zavode tak vyjel. Po shlednuti replaye jsem zjistil ze finalni ranu mi na cilove rovince zasadil David Brumla. Nicmene bych ti i tak do priste doporucil, aby si byl k sobe trosku soudny. Nebot evidentne si mel uz po 10. kole v tahu levou predni pneu = auto nedrzelo na silnici. Nasledkem toho si se myslim nekdy kolem 13 kola otrel pred sikanou v druhem sektoru o svodidla a to te jednak dost zpomalilo a taky si byl mimo stopu. Ja jsem jel porad normalni stopu normalni rychlosti, klasicky najezd do leve zatacky a ty si se zezadu dost rychle a nesetrne vyritil. Tot k nasemu incidentu vse co jsem chtel rict. A jeste jednou se ti omlouvam za to jak jsem po tobe vyjel po zavode.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #3
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Zavody pro me pekny. M.Pavlik jezdil podle mne trochu prilis agresivne, hlavne v 2. zavode zkousel nekolikrat predjizdet ve vlasence, kde to fakt nejde zevnitr vytocit..
Statistiky:
1. zavod
2. zavod
Kada is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #4
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
no comment

PS: ti co maji problem s netem a lagujou by si meli opravdu rozmyslet jestli jet a kazit to ostatnim...ono kdyz se miji dve auta a jedno laguje tak je to docela hardcore...
sry ua ot ale div 4 to sami je to des
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #5
M.Pavlik
Newbie

 
M.Pavlik's Avatar
 
Join Date: 6.11.2006
Posts: 25
Default

to kada: ja som nepredbiehal, ja som to neubrzdil dve kola za sebou..
To treglis: aj ja sa ospravedlnujem za tu vec pred sikanou
M.Pavlik is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #6
Drtikol
Newbie

 
Drtikol's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Brno
Posts: 44
Default

Quote:
Originally Posted by Treglis View Post
Chtel bych se omluvit M. Pavlikovi ze jsem na nej po prvnim zavode tak vyjel. Po shlednuti replaye jsem zjistil ze finalni ranu mi na cilove rovince zasadil David Brumla. Nicmene bych ti i tak do priste doporucil, aby si byl k sobe trosku soudny. Nebot evidentne si mel uz po 10. kole v tahu levou predni pneu = auto nedrzelo na silnici. Nasledkem toho si se myslim nekdy kolem 13 kola otrel pred sikanou v druhem sektoru o svodidla a to te jednak dost zpomalilo a taky si byl mimo stopu. Ja jsem jel porad normalni stopu normalni rychlosti, klasicky najezd do leve zatacky a ty si se zezadu dost rychle a nesetrne vyritil. Tot k nasemu incidentu vse co jsem chtel rict. A jeste jednou se ti omlouvam za to jak jsem po tobe vyjel po zavode.
Za to se omnlouvám a chci k tomu chci ?íci jen tolik, že tu finální ránu jsem ti zasadil poté co jsem byl poš?ouchnut M. Pavlíkem když jsem vás oba p?edjížd?l zcela konstantní rychlostí a v p?ímém sm?ru.
__________________
Lemra Racing Team Drtikol / David Brumla
Drtikol is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #7
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Q: Po peti kolech a trech pb jsem zustal na 2.pozici. Dal uz jsem nezaclanel a soustredil jsem se na superpole

SP: Jel jsem na jistotu, protoze vetsina pilotu ve svem ostrem kole chybovalo - poleposition

R1: Odstaroval jsem dobre. Diky tlacenicim a soubojum hned po prvni zatacce jsem si mohl vytvorit naskok 3 sekuny, ktery jsem opatrnou a presnou jizdou stale zvysoval. V polovine zavodu jsem prestal tlacit a setril jsem pneu. M.Kucera me zacal vyrovanou jizdou stahovat kazde kolo o 0.2 sec. Kontroloval jsem naskok - 1.misto

R2: Start z 6. pozice. V prvni zatacce jsem preskocil M.Kuceru, ktery mel kolizi. Ve 4. a 5. kole chybovali D.Michl a O.Kover, takze 3. misto. Snazil jsem se dohnat P.Novotneho. To se mi podarilo - v 11., 14. a 16. kole doslo ke kontaktum, ale to bylo tak vsechno na co jsem se zmohl - 3.misto

Last edited by Agarash; 5.12.2006 at 09:48.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #8
Drtikol
Newbie

 
Drtikol's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Brno
Posts: 44
Default

Pro M.Pavlika ... také se mi zdála tvoje jízda trošku neohleduplná, možná by pomohlo používat zrcátka? nevím, mám pocit že nemáš moc p?ehled co se d?je vedle tvého vozu. Nebo vyzkoušej prográmek Pit Spotter, ten ti ?ekne když je vedle tebe n?jaké auto.

No a k závodu samotnému ... dost dobrý! p?kné souboje, obzvláš? mezi Lemrama , nechci vid?t ten hukot až se sejdem celý tým v jedné divizi ... Vlastn? chci !!!
Díky všem závodník?m a adminovi, škoda jen že se moc ne??astnil a po?ád n?kam odcházel
__________________
Lemra Racing Team Drtikol / David Brumla
Drtikol is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #9
M.Pavlik
Newbie

 
M.Pavlik's Avatar
 
Join Date: 6.11.2006
Posts: 25
Default

Budem sa snazit zlepsit.. Este raz vsetkym sorry.
M.Pavlik is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #10
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Thumbs up fajne zavodeni

z meho pohledu to vypadalo asitak nasledovne:

vecer zacal dvema pivy, protoze narozeni vlastnich dvojcat se proste musi zapit. Vpodstate se divim, ze jsem nesel nekam chlastat a sedel jsem doma u pocitace.

v kvalifikaci jsem zjistil, ze svymi schpnostmi jsem spise patril do 4D, kam jsem temer po hotlapech padnul. 12. misto po PB nebo casu tomuto velmi blizkem.

behem superpole jsem vyrizoval telefony s blahopranim k nultym narozeninam mych deti- vyslo to uplne krasne.

1. zavod jsem bez problemu proklickoval na 4. misto, coz jsem se sam divil. nebyly zasadni problemy s gumama, nepripletl jsem se do zadneho postuchovani, ktere vetsinou probehlo prede mnou (napriklad akce Tregl-Brumla-Pavlik, kterou jsem opravdu nepochopil jak k tomu mohlo dojit a jenom jsem okolo projel)

2. zavod jsem se ze zacatku drzel ve vedouci skupince (nejake to predjizdeni tam bylo), ale pak jsem spatne odhadl situaci a vybral jsem radsi svodidla uvnitr zatacky nez Agarashovu zadni cast, cimz jsem z teto skupinky vypadl. to uz jsem mel stejne prehraty pneu, takze jsem zacal bruslit a propadal jsem se az na 7. misto, kde jsme si jeste pekne zazavodili s panem Kucerou a obzvlaste pak Brumlou.

tak nejak predpokladam, ze jsem nikomu nezpusobil nejakou zasadni ujmu, za male ujmy se omlouvam. fakt pekny zavodeni. diky. Admin dobry, jen kdyby porad nevypadaval (, dokonce zadne zbytecne komentare.
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl

Last edited by dmichl; 5.12.2006 at 10:44.
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #11
Peet.cz
Member

 
Peet.cz's Avatar
 
Join Date: 15.6.2005
Location: Brno
Posts: 138
Default

2 dmichl - no tak to gratuluji k tem dvema capartum =)
ja bych to asi neoslalvil jen 2 pivkama a nejaky zavody by me byly ukradeny...
doufam, ze budes met vetsi stesti nez ma svica, ktera me poslala, ze ceka taky prirustek:
http://im.super.cz/fun/55/99-maminko.jpg
/OT

zavod hruza, jeste ze to je zamnou
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
Peet.cz is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #12
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

No takze krasny vecer za nami.
No nejak ma to vyhodilo z kadej casti zavodneho vecera aspon raz - niekde aj dva krat :-)
Najvacsie problemy mi to spravilo pri superpole, ale inak sa to dalo zvladnut.
Takze po tomto vecere som ziskal nadhernych 0 bodov a mozme sa tesit na dalsi zavodný vecer.
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #13
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by atomic_8 View Post
No takze krasny vecer za nami.
No nejak ma to vyhodilo z kadej casti zavodneho vecera aspon raz - niekde aj dva krat :-)
Najvacsie problemy mi to spravilo pri superpole, ale inak sa to dalo zvladnut.
Takze po tomto vecere som ziskal nadhernych 0 bodov a mozme sa tesit na dalsi zavodný vecer.
setup co som ti poslal na druhy pretek bol dobry?
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #14
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

pocas volneho treningu sa mi nejak nedarilo, tak som vymenil auto (pouzil setup SO TC z inferna), po ktorom som hned v 1. meranom kole urobil svoj PB 1.32.50

kvalda: asi 5. miesto
superpole: 4. miesto
1. pretek: prvych 10-12 kol som sa drzal skupinky a mal som plan skoncit na 2. mieste .... bohuzial sa nepodarilo a skoncil som 3
2. pretek: startoval som zo 4. miesta. opat som sa snazil v uvodnych kolach drzat veducej skupiny co sa mi chvilu aj darilo, ale po drobnej chybe ma Agarash predbehol a zacal ma dobiehat ALeRTVladimírKadlec, ktory na mna tlacil od 5. alebo 6. kola az do konca preteku, nastastie pre mna sa mi vzdy podarilo ujst a dosiel som na 4. mieste.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #15
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
setup co som ti poslal na druhy pretek bol dobry?
no mne nejak nevyhovoval - silne brzdy - prebrzdoval som

ale aj tak dik za poslanie
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.