Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Týmy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.2.2009   #221
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Takže vítej zp?t Miri v LFS a t?ším se n?kdy na trati.
+1

BTW takato diskusia patri skor na forum pre tim KxR (neverejne) Tiez by som nebol rad aby ma tu dakto na fore rozoberal...
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #222
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
Dneska jsem se ...
p?i vší úct? nemám pocit, že bych se m?l komukoli za cokoli omlouvat a stejn? tak nemám pocit, že bych m?l kohokoli o svých krocích p?edem informovat, nebo snad žádat o souhlas.

Kdo se podívá, kolik jsem na CD serverech najezdil kol za celou svou krátkou LFS kariéru, bude m?j vstup do ConeDodgers možná trochu chápat.

Jak nazna?il Baby - jsem unavený z toho, že po m? i po p?l roce po?ád n?kdo n?co chce...

Chci zkrátka jen jezdit tak jak budu já chtít a nick [CD] Miri mi na mém oblíbeném serveru Conedodgers1 dá jistotu, že nebudu tak jako dosud beztrestn? sest?elitelný ob?asnými experty viz. Jarmilhonda a Sider.

T?ším se, až se s Vámi se všemi n?kdy n?kde potkám a prosím už mne nechte provždy být bez pitvání.

PS: barvy mého FZR: http://forum.czechlfs.net/showpost.p...&postcount=755
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #223
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
p?i vší úct? nemám pocit, že bych se m?l komukoli za cokoli omlouvat a stejn? tak nemám pocit, že bych m?l kohokoli o svých krocích p?edem informovat, nebo snad žádat o souhlas.

Kdo se podívá, kolik jsem na CD serverech najezdil kol za celou svou krátkou LFS kariéru, bude m?j vstup do ConeDodgers možná trochu chápat.

Jak nazna?il Baby - jsem unavený z toho, že po m? i po p?l roce po?ád n?kdo n?co chce...

Chci zkrátka jen jezdit tak jak budu já chtít a nick [CD] Miri mi na mém oblíbeném serveru Conedodgers1 dá jistotu, že nebudu tak jako dosud beztrestn? sest?elitelný ob?asnými experty viz. Jarmilhonda a Sider.

T?ším se, až se s Vámi se všemi n?kdy n?kde potkám a prosím už mne nechte provždy být bez pitvání.

PS: barvy mého FZR: http://forum.czechlfs.net/showpost.p...&postcount=755
Miri promi?, jen jsem to tak cítil a napsal. Tak že na trati.............. a možná už brzo..

Last edited by masterful; 27.2.2009 at 08:02.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #224
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
....a prosím už mne nechte provždy být bez pitvání.
Jestli ti byvali velmi dobri kamaradi, kteri se v den tveho odchodu opravdu realne bali, ze jsi mrtvej, nestoji ani za pul slova o tom, ze ted je to vsechno jinak, tak sem prosim uz nechod.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #225
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
bla bla bla... tak sem prosim uz nechod.
WTF? Dufam ze toto je nazor len tvoj! Takto posielat niekoho do pr*ele... to je sila
Uz sa nedivim preco niektori novacikovia sem ani nechcu prispievat...
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #226
kelis
Newbie

 
kelis's Avatar
 
Join Date: 5.3.2008
Posts: 19
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Jestli ti byvali velmi dobri kamaradi, kteri se v den tveho odchodu opravdu realne bali, ze jsi mrtvej, nestoji ani za pul slova o tom, ze ted je to vsechno jinak, tak sem prosim uz nechod.
To je vd?k za to co pro lfs ud?lal?

PS:nevím kdo si myslel, že je mrtvej, ale já to nebyl.A jeho d?vody pro? odešel ze scény naprosto chápu.
kelis is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #227
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
WTF? Dufam ze toto je nazor len tvoj! Takto posielat niekoho do pr*ele... to je sila
Uz sa nedivim preco niektori novacikovia sem ani nechcu prispievat...
Nemyslim si, ze je to jen muj nazor a taky si nemyslim, ze to ma vubec neco spolecnyho s novackama.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #228
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by kelis View Post
To je vd?k za to co pro lfs ud?lal?
To co udelal pro lfs je vyjimecny a patri mu za to velky dik a vsichni si toho velmi vazime, ale to proboha neni povolenka pro to aby se takhle zachoval ke kamaradum!

Quote:
Originally Posted by kelis View Post
PS:nevím kdo si myslel, že je mrtvej, ale já to nebyl.A jeho d?vody pro? odešel ze scény naprosto chápu.
To, ze sis to nemyslel ty neznamena, ze si to nemyslelo spoustu lidi z jeho blizkeho lfs okoli.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 27.2.2009 at 11:08.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #229
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Nemyslim si, ze je to jen muj nazor a taky si nemyslim, ze to ma vubec neco spolecnyho s novackama.
spolocne to ma to, ze novacik si zacne citat forum a potom zisti ze moze byt lahko odpisany alebo niekam poslany od zavedenych clenov za vlastny nazor... a to som pocul osobne od viacerych.... ale tato diskusia patri inam nez do tohoto fora
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #230
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
spolocne to ma to, ze novacik si zacne citat forum a potom zisti ze moze byt lahko odpisany alebo niekam poslany od zavedenych clenov za vlastny nazor... a to som pocul osobne od viacerych.... ale tato diskusia patri inam nez do tohoto fora
Ve vsi ucte k tobe, toto nebylo "lehko poslany" a uz vubec ne "do prdele", ale vim ze ti to tak muze pripadat, protoze pravdepodobne neznas vsechny detaily tyhle kauzy. Jen jsem ho pozadal, at uz mi nechodi na oci, kdyz si nedokaze vazit svych kamaradu. Nerad bych to tu jeste vic rozpatlaval, protoze to neni mezi mnou a Mirim, ale mezi KxR a Mirim. Presto jsem se rozcilil.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #231
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Agarash: tvoje posielanie do ***** je úplne zcestné. Miri ur?ite neni povinný sa tu niekomu spoveda? a myslím si, že jeho súkromie by malo by? rešpektované.

edsit sorry za tu *****
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #232
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Jakub_mt View Post
Agarash: tvoje posielanie do ***** je úplne zcestné. Miri ur?ite neni povinný sa tu niekomu spoveda? a myslím si, že jeho súkromie by malo by? rešpektované.

edsit sorry za tu *****
Ok, tady asi neni to spravne misto vylevat si svou zlost, protoze tu je jen malo lidi, kteri zanji skutecny prubeh toho jak Miri odesel a co nasledovalo potom. To, ze nekdo prestane hrat lfs a pak se po nejake dobe rozhodne, ze bude pusobit jinde je normalni a vsichni to pochopi, KDYZ SE JIM TO VYSVETLI. Samozrejme neni povinnost nekomu neco vysvetlovat, je to SLUSNOST! Ale tohle je jako bys jezdil 10 let s kamosem na hory a on ti najednou prestal brat telefony (z toho prvni den by sis myslel ze mozna i umrel) a nakonec bys zjistil, ze na ty hory letos jel s nekym jinym. Smazte me, jestli to tak neni.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 27.2.2009 at 10:52.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #233
kelis
Newbie

 
kelis's Avatar
 
Join Date: 5.3.2008
Posts: 19
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Ok, tady asi neni to spravne misto vylevat si svou zlost, protoze tu je jen malo lidi, kteri zanji skutecny prubeh toho jak Miri odesel a co nasledovalo potom. To, ze nekdo prestane hrat lfs a pak se po nejake dobe rozhodne, ze bude pusobit jinde je normalni a vsichni to pochopi, KDYZ SE JIM TO VYSVETLI. Samozrejme neni povinnost nekomu neco vysvetlovat, je to SLUSNOST! Ale tohle je jako bys jezdil 10 let s kamosem na hory a on ti najednou prestal brat telefony (z toho prvni den by sis myslel ze mozna i umrel) a nakonec bys zjistil, ze na ty hory letos jel s nekym jinym. Smazte me, jestli to tak neni.
Tu kauzu jsem sledoval úpln? od za?átku a to od kauzy s dv?ma jezdci na Cd.Týden na to Miri oznámil, že na to kašle.Bylo mi jasné, že v tom rodinné d?vody asi nejsou.Je to jenom m?j názor, tak m? neberte za slovo.
kelis is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #234
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default Odchod

25.2.2009 odchází po svém rozhodnutí Radek Muller alias Radek44, tímto mu ?lenové týmu Knipex p?ejí mnoho št?stí v závod?ní a i v soukromém život?.

Last edited by masterful; 27.2.2009 at 12:02.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #235
max.3
Newbie

 
max.3's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Posts: 40
Default

Ahoj.
Tak ted ctu tohle forum a jen se nestacim divit.
Nebudu k tomu nic dodávat, jen bych to rad ukoncil.

Díky

Max.3
__________________
max.3 is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #236
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Pro m? osobn? kauza Miri zkon?ila. "KxR-Miri" byl legendární pojem, ale už jsem za ním ud?lal te?ku.

Radek > GL v novém ...
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #237
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
25.2.2009 odchází po svém rozhodnutí Radek Muller alias Radek44, tímto mu ?lenové týmu Knipex p?ejí mnoho št?stí v závod?ní a i v soukromém život?.
btw kde pusobi ted?
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #238
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

hmmmm ..... dejou se veci
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #239
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

njn, kriza zasiahla vsetky odvetvia
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2009   #240
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

asi takhle... pokud miri odesel timhle zpusobem, tak musel cekat co se zvedne za vlnu pokud prejde bezeslova jinam. Takze v podstate se nemuze ani divit co se tu resi. Uprimne taky nevidim duvod co tam bylo tak strasnyho, ze se proste nemohlo rict, ze jde jinam. Ze uz ho nebavi organizovat (samozrejme mu dekujeme za to co udelal) nebo ze ho ceska scena nebavi a jde do sveta atd... Urcite by to bylo prijmuto tak nejak s porozumenim. Jakmile se odehralo to co se odehralo, vzniklo spoustu otazniku a tim padem i spoustu nazoru. A panum co tu tvrdi, ze nekdo nekoho posila do prdele, tak mozna by se meli zamyslet nad tim, jak vypada poslani do prdele a ze pro to mozna mel svuj duvod. Na druhou stranu muze se to resit soukrome. Na treti stranu co jsem pochopil tak miri na soukromy zpravy vubec nereaguje, takze v podstate je nekdy verejna konfrontace jedinej zpusob. tot vse
FragHammer is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.