Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.9.2011   #441
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

ja som si nK vyskusal online 3 vecery za sebou a nejak uz necitim potrebu ani chut dalej pokracovat v jazdeni.
vraciam sa naspat k iR a budem dalej cakat na rF2.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2011   #442
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Tak urcite nkPro nedkoze ponuknut tolko co iRacing, len bohuzial cenovo sa to taktiez neda porovnavat... iR je dost velky bussines, a nkPro presne na opacnej strane...

Ondrejko, rad by som si precital tvoje porovnanie prave iR a nkPro (aspon fyziku), a pripadne aj preco teda s nim koncis... ale to bude asi jasne, iR ti ponuka podstatne viac, ak teda nemas len zakladny balik ale aj dalsie masinky a trate...

Update: jedna vec ma este napadla, iRacing je zmojho pohladu dost US orientovany, staci si pozriet vyber trati... hlavne US na vyber...

Last edited by Ryko; 22.9.2011 at 20:11.
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2011   #443
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Dovolil som si zalozit toto vlakno: http://forum.czechlfs.net/showthread...469#post131469
Pokracujte prosim tam, nech to tu netkaristom nezahltime
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2011   #444
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Po chyb? "CreateDevice Failed" dám ok a nepíše toto : This program generated an error. KDebugLog was able to recover and save a log named dumps\nkp_v1.0.3-20110923-153000-3360-3492.dmp
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2011   #445
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Nenapadá mi iné, ako skontrolova? verzie ovláda?ov grafiky, zvuku, sie?ovky...

A ak vytvorí .dmp, uploadnu? ho niekam a opísa? problém vo formulári na http://www.netkar-pro.com/main/index...id=238&lang=en spolu s linkom, pravdaže.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2011   #446
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

kdo pouziva eset smart security tak upgradujte na verzi 5, ta uz nema problem s netkarem
jet is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2011   #447
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Mozem potvrdit co pise jet, s novsim Esetom nemam zatial absolutne ziadne problemy s pripojenim...

Aj ked neviem preco mi obcas ukazuje, ze mam zly net quality, blika mi tam cerveny text net Q 90-95, neviem co to znamena a na jednom serveri mi ukazuje ping viac ako 300, ale taky tam vzdy ma kazdy, neviem cim to je sposobene... podla toho ale co som sa pytal, tak nelagujem a to je hlavne...

Skusal som cez vikend trosku formulky: Bezpritlakova 1600ka je velmi velmi tazka na riadenie a rychlejsi prejazd zakrutami... zatial sa s nou len zoznamujem, ale zabava na trati velika, a dokonca v niektorych chvilach bol server plny - 15 ludi, tak to ma byt

A skusal som KS2 na Spa a to bola nadhera... krasne spravena trat a formulka si to na nej uzivala... zatial som si len mierne upravil setup tak, aby nebola az taka nervozna a pretacava na vzyjazdoch pri mojom style, no na najlepsich som stracal viac ako 2 sekundy... ale aj tak to stalo za to...

Na racedepartment sa ide v stredu prave s KS2 na Spa, ale na mokrej, na to si zatial netrufam...

Last edited by Ryko; 26.9.2011 at 19:49.
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2011   #448
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

iR majitelia, prosm vysvetlit este tuto jednu vec - a to su ligove preteky. Ak to dobre chapem, tak servery a sesion pre oficialne preteky nastavuje len iRacing, nie uzivatelia...

O com je potom toto?
http://www.iracing.com/leagues/pricing.php

Ligove preteky, ktore neadminuje iRacing ale uzivatelia? takze sa mozem za 50 USD zucastnovat pretekov, ktore su poriadane ako sukromne?

A co ti, ktori si kupia klasicky rocny balik za 100, resp. 69 v akcii? Som z toho akysi zmeteny...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2011   #449
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

podla mna je to normalne rocne predplatne so zlavou 50 dolarov. ked si clenom iR, nie si nijak obmedzovany, co sa tyka pristupu ku member webstranke iR.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2011   #450
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Máš pravdu, oficiální závody organizuje a nastavuje iR, ale ty si m?žeš hostovat na jejich serverech za pár dolar? vlastní závod.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2011   #451
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
podla mna je to normalne rocne predplatne so zlavou 50 dolarov. ked si clenom iR, nie si nijak obmedzovany, co sa tyka pristupu ku member webstranke iR.
Hmm, takze to tym padom znamena, ze toto je best offer, rocne clenstvo len za 50 USD... a nie ako je na uvodnej stranke pisane, 69, zlava 30 percent... za 50 dolarov na rok, to uz jej dost slusna ponuka, ak treda ozaj bude pristup ku vsetkemu... dost dobre ale potom tym cenam nerozumiem... urcite chcem iR vyskusat, len sa rozhodnut ktoru akciu vyuzit a kedy... bojim sa ale, ak ma to chyti, ze sa potom stanem otrokom nakupovania aut a trati... uvidime, mozno by bolo dobre pockat na nejaky update po problemoch s 2.0...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2011   #452
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Tak naozaj to je ESET-om, vypol som personálny firewall a ide to.
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2011   #453
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Ryko View Post
Hmm, takze to tym padom znamena, ze toto je best offer, rocne clenstvo len za 50 USD... a nie ako je na uvodnej stranke pisane, 69, zlava 30 percent... za 50 dolarov na rok, to uz jej dost slusna ponuka, ak treda ozaj bude pristup ku vsetkemu... dost dobre ale potom tym cenam nerozumiem... urcite chcem iR vyskusat, len sa rozhodnut ktoru akciu vyuzit a kedy... bojim sa ale, ak ma to chyti, ze sa potom stanem otrokom nakupovania aut a trati... uvidime, mozno by bolo dobre pockat na nejaky update po problemoch s 2.0...
oni tie zlavy nikdy nedavaju na jedno miesto, aby si clovek "nahodou" nevybral tu najlacnejsiu
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2011   #454
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Tak dobre vediet, ze najprv si treba prejst vsetky zlavy aby sa clovek neokabatil... Inak ospravelnujem sa, ze som tu zas otvoril temu iR, myslel som, ez pisem do temy o trhu simulatorov, sorry... pokracovanie teda v teme:
http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2881

Ale spat k nkPro, posledne dni sa trosku viac zacinaju zaplnat servery... jazdilo sa vcera na 7-8 zhruba, len bohuzial, tie kde bolo najviac ludi, boli zaheslovane...

Kazdopadne ale zmizli simracing servery... asi nemalo zmysel ich zivit pri takom minimalnom zaujme... skoda, cakal som, ze si aspon raz, dva krat za tyzden nieco spolu zajazdime...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2011   #455
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Vcera som to hodinu jazdil s abarthom (bolo najviac ludi 5), ked som o polnoci odchadzal uz nas bolo 10. Ludia urcite "migruju" a hladaju co im sadne. Jazdilo sa vyborne ale rozdiely vo vykonnosti jazdcov boli jasne. 3x druhe miesto a rozostupy po 5. kolach cca 5-10 sek o niecom svedcia. Nebranil by som sa malemu serialu na znamych (aj menej znamych) tratiach.
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2011   #456
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ferrari Virtual Academy – F150 & F458 Coming!

http://www.virtualr.net/ferrari-virt...0-f458-coming/

Do nKPro to ale asi ?lovek nedostane, ?iže +€.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2011   #457
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Tak podla toho co pise P@cho, tak servery su asi najviac zaplenen ked sa blizi polnoc, bohuzel, vtedy ja uz hlboko spim... skusim dnes dlhsie zostat online, som zvedavy... a maly CZ a SK serial by veru nebol na zahodenie...

Substance, to aktualizovane Ferrari virtual academy vyzera uplne famozne - F458, hmmm... viem ze pred rokom bolo tiez taketo online hotlapove superenie s F1... cisto teoreticky, je tu pouzita presne ta ista technologia a software ako v nkPro, takze mozno nejaky sikovny moder by mohol nieco spachat a supnut to do netkaru... len neviem, co by to nebolo porusenie autorskych prav...
Inak jediny dovod, ktory ma napada, preco tie velmi tazko naprogramovane ferrari nedaju vyvojari aj do netkaru je asi licencia cisto len pre ferrari a tento ich produkt, ale mozno sa mylim...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2011   #458
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Ryko View Post
Tak dobre vediet, ze najprv si treba prejst vsetky zlavy aby sa clovek neokabatil... Inak ospravelnujem sa, ze som tu zas otvoril temu iR, myslel som, ez pisem do temy o trhu simulatorov, sorry... pokracovanie teda v teme:
http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2881

Ale spat k nkPro, posledne dni sa trosku viac zacinaju zaplnat servery... jazdilo sa vcera na 7-8 zhruba, len bohuzial, tie kde bolo najviac ludi, boli zaheslovane...

Kazdopadne ale zmizli simracing servery... asi nemalo zmysel ich zivit pri takom minimalnom zaujme... skoda, cakal som, ze si aspon raz, dva krat za tyzden nieco spolu zajazdime...
servery SimRacing.sk su stale aktivne. neviem preco si ich nenasiel, ale restartoval som ich a v hre ich je vidiet.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2011   #459
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Hej, vcera uz boli simracingove servery aktivne, predvcerom som ich ale nevidel...

Inak vecer som si paradne zapretekal na trati Aviano s 500-kou Abarth, postupne sa server uplne zaplnil na 15 ludi a vtedy zacali tie prave preteky, kopec subojov, tesnych, plech na plech ale vsetko v ramci fair-play... Abarth je velmi zabavne auticko a aspon pre mna aj pri mensom vykone s nim ziadna nuda nehrozi... jazdit na hranici prilnavosti v hufe aut je velka zabava a ak chce clovek ako tak drzat krok s popredim, tak treba ist absolutne na doraz...

Vidime sa na trati, netkaristi...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2011   #460
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default Fva

Dnes mi prišla e-mailom ponuka na FVA "Adrenaline pack" plus dve trate ?o som nemal (Ferrari 150° Italia + 458 Challenge + Mugello + Nurburgring) za 9.99 €, no nekúp to. :-) Normálna cena za komplet 19.99 €, http://www.ferrarivirtualacademy.com...n/download.jsp. Zatia? len ?ahám, viac neskôr...

Update: zopár skúseností:
- ako obvykle sa hne? po spustení prihlasuje, ?iže otázka ?i sa vôbec FVA dá hra? bez netu,
- žiadni súperi, žiadne online, žiadne nastavovanie auta (len po?as jazdy Dif In, Dif Ex, Engine brake - hodnoty vidie? len na volante),
- s Ferrari 150° Italia (tohtoro?ný monopost) vás nepustí na Nurburgring, skromne tipujem že kvôli licencii,
- s Ferrari 150° Italia sa po?as jazdy dá používa? KERS aj DRS (zatia? mám nechcene obe na jednom tla?ítku volantu, neriešil som podrobne),
- 458 je celkom fajn autí?ko, napríklad sa pekne rozkýve pri brzdení z vysokej rýchlosti,
- neviem sa rozhodnú? ?i jazdi? s "TV" kamerou nad hlavou jazdca alebo z kokpitu s FOV 40,
- celkovo parádny pocit, najradšej mám Nurburgring (z troch len túto tra? dobre poznám) s F10, bohovský zvuk!

nKPro má teraz už dobrý online (škoda že je tam málo ?udí, tiež si neviem nájs? ?as), nevyužije Ferrari príležitos? na nejakú propagáciu? Ale s originál F1 okruhmi by som ur?ite nerátal, možno ak skon?í licencia Codemasters. :-) (Na F1 2011 pre PS3 mi sadá prach, stále trvám na tom že je tam chyba vo force feedbacku pre Logitech a vlastne sa mi celé nejako nezapá?ilo.)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 15.11.2011 at 23:04.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.