Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KOVODEMONT Endurance 2011

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.6.2011   #1
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

D?kuju organizátor?m za umožn?ní startu.
T?i hodiny na trati s XRR bylo opravdu náro?né, ale hodn? jsem si to užívala. Bez restriktoru bych si to asi netroufla. Nejde ani tak o sezení, mám docela pohodlnou seda?ku, spíš jde o to soust?edit se celou dobu na tra?, místama už jsem m?la šedý zákal , m?li jste nechat spíše jasné po?así.
Kvalifikaci nekomentuju.
Na závod m? poslal setup M.Kapal (jedinný soupe? s XRR), m?l tam pneumatiky R2 a moc jsem tomu nev??ila, vzala jsem tedy rad?ji sv?j odzkoušený s R3 a to byla asi chyba. Benzín jsem moc ne?ešila a to byla taky chyba. Vyrazila jsem se 100% a ono to n?jak dopadne, nedopadlo. Po hodin? jízdy jsem jela do box? vym?nit pneumatiky, bez oprav a bez tankování. Po další, necelé hodin? další pitstop, už došel benzín, op?t vým?na pneumatik a odhadem dotankování, samoz?ejm? špatn? (na konci m? chyb?l). Bez oprav, ikdyž auto bylo trošku pomuchlané, ale F10 ukazovalo v po?ádku. Dv? kola p?ed cílem m? samoz?ejm? došel ten benzín, tak jsem tam musela pot?etí

První p?lku závodu jsem p?eci jen m?la svého soupe?e. Soupe?ili jsme se Z.Cagašem, kdo víckrát bude v tráv? , ale já byla jen jednou, he? . Potom, nevím pro?, odstavil auto na p?l závodu k mechanik?m a dojel až jen ten konec.
Modrých vlajek bylo požehnan? a snažila jsem se vždy poušt?t bezpe?n?. Až na ten konec, tam jsem ?ešila to dotankování a dojížd?l m? o kolo nap?ed P.Vovesný, toho jsem ješt? pustila v po?ádku na konci oválu, ale hned za ním se ?ítil vedoucí závodník T.Ostgaard o dv? kola nap?ed (moje 69 kolo). Toho jsem m?la v úmyslu pustit na cílové rovince, ale blížil se tak rychle, že jsem zazmatkovala v té prudké levé zatá?ce p?ed vjezdem na cílovku a za?adila omylem až na jedni?ku. To m? samoz?ejm? strhlo na krajnici, ale našt?stí tak šikovn?, že se Ostgaard v pohod? p?ehnal a já jsem pokra?ovala. Možná se jen divil, pro? ta ká?a p?ed ním uhýbá až do trávy . Další kolo jsem musela ješt? pro ten benzín.

Se svým výkonem jsem byla spokojena a ješt? jednou d?kuju.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #2
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tak za sebe, za ?idi?e SC toho moc dodat nejde. Pro SC jsem zvolil asi nevhodný v?z, s ješt? nevhodn?jším setupem, když mi to i ve 150 driftovalo ze starany na stranu . Po boothyn? jsem vám cht?l ujet, a? si m?žete taktizovat (Jak se to d?lá), ale Lála se vy?ítil za mnou, tak jsem vás ješt? trochu zbrzdil ... Po dobu závodu jsem si jezdil po boxové uli?ce, nakonec parkoval s Kidem a závod i zasloužen? dokon?il .

Za server jsem rád, že držel. Dokonce to nekoplo ani Kida a to je co ?íct

Flame jel za APR skv?le, holt Ostgard je magor Škoda jen Ghostových chyb, i když ten pit byl veeeelmi efektní
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #3
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Kvaldu jel od nas Ghost a podle ocekavani dal s prehledem pole pos. Ja jsem vylozene chtel jel 2 stinty, tak jsem startoval a pak dojizdel. Uz v zavadecim kole me trosku rozhodil SC - opravdu tam chvilema vlal tak, ze jsem si rikal, ze musi zakonite vyletet z trati Start byl v pohode, ale 20 km/h vitr mi teda vubec nesed. Hodne dlouho trvalo, nez jsem si osahal dobry prujezdy zatackama, takze jsem to zprvu dost brzdil. Aspon jsme si tam zazavodili, kdyz jsem se propad v jednu chvili snad az na 5. misto Postupne jsem se pak propracoval na treti misto, ale to uz byli Flame a TopGearak daleko vpredu. Pri prvnim boxu jsme trochu zaspali, takze ztrata jeste o kus narostla, ale Ghost to pak napalil a vedouci dvojici dojel. Nanestesti na konci svyho stintu udelal nekolik velkych chyb, takze jsem auto prebiral opet s velkym odstupem a navic trochu pocuchany. Jet se s tim ale dalo i bez oprav, tak jsem nudne dokrouzil zbytek zavodu o samote.

Jsem trochu zklamanej z toho, ze jsem nechyt tempo hned z kraje. Moch jsem nas udrzet na dostrel Flamovi, Ghost by pred nim vyjel naskok a ja bych to pak treba udrzel na 2. miste do konce. Holt mi ale ulit hned v uvodu. Asi jsem mu nemel davat ten set
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #4
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Za m? ješt? jednou díky Popolušce za spoluú?ast na mý hodin? ?ty?icet, než jsem to zapíchl. M?lo mi být jasný, že set od ufon? pro m? nebude. Lítala mi p*del kolikrát jak na koloto?i a po pár v?tších chybách a rozbitým aut? jsem to nakonec vzdal.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #5
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

V?era byla špatná konstelace hv?zd, v?bec se mi to necht?lo jet. V závod? jsem nejd?ív zapomn?l zmá?knout p?i zastávce v boxech T, takže jsem pro*ral asi 5 vte?in. Následn? jsem asi do 54. minuty jel celkem obstojn? až na to, že když jsem kone?n? dotáhnul ?elo, tak jsem nejd?ív p?i bržd?ní do t1 chytil trávu - ztráta 10 vte?in. O 2 kola dál jsem se pokoušel o nejrychlejší kolo a oto?il se zas, takže dalších 10 vte?in. No a když jsem jel do box?, kapku jsem to p?ehnal se snahou n?co dohnat a ohobloval jsem pravej bok. Už a? ten cup skon?í, nechci jezdit žádný závody v sobotu, je to utrpení. Rád si zajezdim jakoukoliv ligu v ned?li nebo v týdnu, ale tohle už fakt ne.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #6
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Za m? ješt? jednou díky Popolušce za spoluú?ast na mý hodin? ?ty?icet, než jsem to zapíchl. M?lo mi být jasný, že set od ufon? pro m? nebude. Lítala mi p*del kolikrát jak na koloto?i a po pár v?tších chybách a rozbitým aut? jsem to nakonec vzdal.
Srabe tak takhle to bylo, no škoda. Zmínila jsem to v tomhle postu, nevím jestli jsi ho ?etl.
Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
První p?lku závodu jsem p?eci jen m?la svého soupe?e. Soupe?ili jsme se Z.Cagašem, kdo víckrát bude v tráv? , ale já byla jen jednou, he? . Potom, nevím pro?, odstavil auto na p?l závodu k mechanik?m a dojel až jen ten konec.
Te? jsem koukala na záznam konce závodu a docela m? pobavilo, jak jsi vyrazil do posledního kola na t?ch zmrzlých pneumatikách, to se nedá u?ídit co?
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #7
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default


__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #8
wildstyle
Newbie

 
wildstyle's Avatar
 
Join Date: 18.4.2011
Location: Copenhagen, DK
Posts: 35
Default

lawl
wildstyle is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #9
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Srabe tak takhle to bylo, no škoda. Zmínila jsem to v tomhle postu, nevím jestli jsi ho ?etl.

Te? jsem koukala na záznam konce závodu a docela m? pobavilo, jak jsi vyrazil do posledního kola na t?ch zmrzlých pneumatikách, to se nedá u?ídit co?
Aha, ten post jsem minul, to se mi u posledních post? na stránce stává ?asto. Mohl jsem to zkusit dojet, ale už m? to tak d?sn? nebavilo, že jsem radši zastavil, jinak bych z nudy d?lal na cílovce kole?ka. A poslední kolo bylo fakt peklo. ?íkám si, že n?jaká ultratvrdá sm?s, která se nedá zah?át, by tak ze srandy mohla existovat.

Flame: Nice, to si ?íkalo o screen.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.