Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.4.2011   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default EGT FZR CUP TISKOVKA 2. závod

omlouvám se, smažte to. Díky
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #2
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Hihi, no hele to je jedno, n?jakej moderáor to pak smaže.

Q: zajel jsem to, co jsem cht?l. 1, pohoda.

R: po startu jsem chvíli klouzal na studených gumách, ale jakmile se kapku oh?ály, povedlo se mi ujet Radkovi a vyjet si solidní náskok. Sice jsem jel v klidu, ale mnohdy jsem spíš sledoval mapu a mezi?asy co se d?je za mnou než abych se soust?edil sám na sebe. Takže tam byly n?jaký výlety, hodinky... Ale našt?stí jsem náskok m?l víc než dostate?nej, takže jsem to udržel v pohod? až do finiše. Musim se akorát omluvit F. Vojtášovi za to, že jsem ho poslal mimo. Jel jsem st?edem mezi jím a n?kým vlevo, když jsme si neporozum?li s tím vlevo a on, když už jsem byl t?sn? za ním, vyjel na st?ed. Instinktivn? jsem to vzal doprava, jenže tam byl Francek. Omlouvám se...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #3
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Pošlete prosím n?kdo replay z kvalifikace, díky.

Jinak, na závod jsem v?bec netrénoval, jen pár kol p?ed kvaldou... ale ?asy kolem 1:11, takže dobrý.

Kvalda se mi docela povedla, start z 4. místa.

V závod? jsem moc nebojoval, jen z Radkem a Franckem trochu, ale vzdalovali jsme se ostatním. Bál jsem se, jestli mi vydrží gumy, ale nakonec vydržely. Nakonec z toho bylo 3. místo, paráda.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #4
Gnetty
Newbie
 
Join Date: 28.12.2007
Posts: 13
Default

Je vid?t že závod od závodu se zlepšuji!! minule jsem byl úpln? poslední m?l jsem 5 zastávek a 5 kol mínus ale dneska už jen 2 dv? zastávky a mínus 3 kola, je vid?t že forma jde nahoru

Za?átek jsem jel s docela lehkým autem, tak že jsem se prvních pár kol jsem byl schopen držet tempo a dokonce jsem i n?koho p?edjel, tak že jsem byl 10. nebo 11. ovšem pak za?alo peklo se spojkou kterou jsem m?l asi 15 kol po?ád v ?ervený barv? pak se to zase uklidnilo a závod jsem si za?al zase užívat, ale levá p?ední pneu m? ob?as potrápila (když jsem vid?l jak rychle ubýva)

No posledních 8-10 kol jsem dojel Dendyho a snažil jsem se ho p?edjet, ale teplota pneu už to nedovolila, tak že jsem rád že jsem dojel

PS: doufám že jsem nikoho moc nezdržoval, snažil jsem se vyhýbat co to šlo
Gnetty is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #5
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Thumbs up

Mám to v notepade a ?akám už 5 minút že ktorý thread prežije, bachnem to teda sem, ke?že Baby napísal "sem nepsat" a on tu má rozhodujúce slovo. :-)

V tréningoch som dával prinajlepšom 1:14, takže 1:13.30 v kvalifikácii bolo pre m?a OK, hlavne ke? nepoužívam kvalifika?né setupy, pretože mojim cie?om je by? ?o najvyššie v tabu?ke porovnania štartovacej a cie?ovej pozície. :-) Asi ako každý som mal v tréningoch problémy s ?avou prednou, takže postupne som pridával tlak, uberal silu b?zd, a posúval ich dozadu, nakoniec som skon?il na pomere 53 vpredu, ?o som si myslel že bude na m?a ?ažké a že budem ma? problém som šmykmi pri brzdení - ale bolo to OK.

Pretek fajn, nemám si absolútne na ?o alebo koho s?ažova?, trochu ma mrzí len že ako naschvál ke? som mal modrú, sledoval som viac zrkadlo ako situáciu pred sebou, povedal si "ešte je ?aleko, pustím ho až za zákrutou/šikanou", tak ako naschvál som práve vtedy v nej spravil nejakú malú chybu a v o?iach toho profíka ?o sa okolo m?a prehnal som mohol vyzera? ako manták. :-D Ale inak som šikovný chlapec a nespravil som žiadnu vä?šiu chybu. ;-) Súboje som si užil iba s EGT Baby, dokonca ke? som na dlhej rovinke pri predbiehaní na modrú zaváhal a uhol sa na nesprávnu stranu do trávy, tak situáciu nevyužil a nepredbehol ma - ve?ké gentlemanstvo! Pred cie?om som pozeral že spravím o kolo viac ako som ?akal a už mi to nevychádzalo, sledoval som ?as a dúfal že Ghost nespraví ešte jedno kolo, naštastie prešiel cie?om myslím 1:00:00.43 a zachránil ma, aj ke? pozíciu by som ani so šetrením nestratil, len som nechcel potom osta? stá? na trati. :-)

Díky, a ahoj všetci o dva týždne.

Moje replaye Q aj R, štatistiku skúsim po?ka? ?i nespraví overená štatistická kancelária. ;-)
http://po20rokoch.sk/lfs/EGTFZR2011-2-AS1r.zip (15 MB)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #6
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Q: 3. miesto... nad ocakavanie
R: 6. > otras. Pravidelne som pri podradovani pretacal motor za obmedzovac a vobec som si to neuvedomoval. Zrazu idem na rovinke plny plyn a Rodo za mnou ako keby mal o 50 koni viac. Auto uplne stratilo tah, preto som stratil 2 miesta. Casy boli o viac ako sekundu pomalsie.
Ospravelnenie Radkovi, Lubikovi, a aj Ghostovi pretoze ja som Ti mal uhnut, vobec som si neuvedomil ze mam modru vlajku.
Francek is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #7
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Quote:
Originally Posted by Francek View Post
Q: 3. miesto... nad ocakavanie
R: 6. > otras. Pravidelne som pri podradovani pretacal motor za obmedzovac a vobec som si to neuvedomoval. Zrazu idem na rovinke plny plyn a Rodo za mnou ako keby mal o 50 koni viac. Auto uplne stratilo tah, preto som stratil 2 miesta. Casy boli o viac ako sekundu pomalsie.
Ospravelnenie Radkovi, Lubikovi, a aj Ghostovi pretoze ja som Ti mal uhnut, vobec som si neuvedomil ze mam modru vlajku.
V poho nic se nestalo.ale z toho pitu jsi mohl opatrnejc.poslal jsi to hned pres zlutou a ja o tobe ani nevidel a malem jsi me nabral.tak priste opatrneji.stejne bych te pustil.....
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #8
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
V poho nic se nestalo.ale z toho pitu jsi mohl opatrnejc.poslal jsi to hned pres zlutou a ja o tobe ani nevidel a malem jsi me nabral.tak priste opatrneji.stejne bych te pustil.....
Neuveris mi ale dokladne som pozeral mapku ci niekto ide a zdalo sa mi to prazdne ... este raz sorry
Francek is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #9
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Pro m? to byl dnes výborný závod. Díky malému po?tu jezdc? jsem si v kvalifikaci vyjel 11. pozici.
Závod jsem si pak jel tém?? sám pro sebe, protože jezdci p?ede mnou mi ujeli a t?m za mnou jsem zase ujel já. Gumy výborn? držely a takže vým?na v boxech nebyla pot?eba, bohužel jsem na výjezdu z boxu p?ekro?il rychlost a tak jsem se do box? podíval ješt? jednou v dalším kole. P?išel jsem tím o pozici, ale pak se najednou n?kam ztratil Zdenda APR, takže jsem nakonec dojel na 10. míst?.
Vyložen? m? však dneska zklamal Ghost. ?ekal jsem, že zajede ?as pod 1:10
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #10
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: 5. na startu se mi celkem libilo. Ten Flame se nejak moc zlepsil v kvalde!

R: Na startu hned malinka chybka, ktery samozrejme vyuzil Rodo a i Agent. Ten pak teda udelal chybu, takze jsem si jednu pozici vzal zpet. Jeste na me chvili dorazel Gepy, ale tomu jsem po 2-3 kolech cuknul, nemusel jsem ho uz sledovat a zacal se soustredit na Roda. Ale ten i teda dal. Rychlejsi sem byl, ale ne o moc. 31 minut za nim a kdyz ho konecne predjedu, tak neumim zaparkovat v boxech a tam ztratil 5s. pac jsem 2x popojizdel. VYjedu na trat a Rodo zas 1,5s prede mnou!!! Nastesti se mi ho povedlo dat jeste v 58. minute. Sice trochu tvrde, ale myslim, ze jeste ferove. Stejne omluva, za ten bodycheck. Ale byla to makacka te dat V cili 4., pac Franckovi to nejak nejelo a navic mi ho odklidil Ghost z cesty .
S dnesnim zavodem spokojenost. Melo to vsechno co jsem od nej ocekaval. Souboje, vysledek. Parada, jen tak dale
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #11
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Koukam ze Zdendu to koplo a zase se pripojil. Jel nejakej tracker? protoze jinak ma 48 kol a tezko spocitam jestli byl 12. nebo 14.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.