Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.11.2010   #21
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
2. zavod: docela se mi darilo jet dopredu, suprove jsem si zazavodil s Nikamem a tusim zas s Lalou.
Quote:
Originally Posted by Flame View Post
R1
Super souboje se závodníky z WT, Nicamem atd., paráda. Nakonec 9. místo, aspo? pár bod? k dobru.
Taky jsem si to hodn? užíval borci. Snažil jsem se jet hodn? defenzivní stopu, nic jiného m? nezbývalo, ty váhy m? dávají zabrat!!! Zvláš? Flame se na rovinkách vždy blížil s XRR bez váhy do mých zp?tných zrcátek n?jak moc rychle .

Pot?eboval jsem si to hlavn? rozdat s Rodem (vzhledem k celkovým výsledk?m), ale neda?ilo se m? dostat se k n?mu na dost?el. Škoda.
Rodo: "Jen po?kej zajíci" na Westhillu, budu mít o 20kg mí? než ty
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline  
Old 8.11.2010   #22
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Mno, dopozeral som replaye, dobré to bolo. :-) WT TeeDee, ku koncu druhého preteku sorá? ako som ti vošiel do dráhy po šikane (12. kolo), mal som toho "plné brejle" a nevedel som že tam si. Tiež neviem ?i som ti nepomohol k výletu mimo šikany v poslednom kole. Ale inak dobrá show, myslím že EGT Lubik za nami si to užil. :-) Tiež dobré súboje Ag Tomáš ?i Rodo. Už sa teším na ?alší pretek, a nemusíte sa ma bá?. :-)
Ve 12. kole jsi byl na výjezdu z T1 pomalejší, tak jsem t? cht?l vzít zprava, ale vytla?il jsi m?. P?i nájezdu do posledního kola jsem neudržel chaldnou hlavu a blb? najel do šikany, takže jsem jel po dvou kolech, ale to bylo myslím bez cizího zavin?ní.
TeeDee is offline  
Old 8.11.2010   #23
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Kvali: vitr mi vadil, nevedel jsem co s tim, s vysledkem jsem nebyl spokojenej

1. zavod: Odmenenej jsem byl super soubojema s Masterfulem a Pumou s samym zaveru zavodu.
Ten souboj byl super a jen se chci ješt? malinko omluvit Lala_CZ za štouchanec v prvním race v 8 kole a omluvu Mufistovi za š?ouchnutí asi v 10 kole prvního race.

Last edited by masterful; 8.11.2010 at 10:55.
masterful is offline  
Old 8.11.2010   #24
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Tak taky par slov

Q: 80 kg, vitr, nesikovne ruce - blba kombinace, v jedinym rychlym kole kdyz jsem mel mezicas 59.20 tak v tahly cilovi zatacce bojoval Puma nevim s kym nevim o co a bohuzel se dostal do smyku a ja ve vsi snaze se mu vyhout ale neubrat sem ho trefil a kolo bylo zas v riti. Myslim ze 15. flek.

R1: dal sem si 2 ukoly: 1) udrzet za sebou Nicama a za 2) dojet do 8. mista
prvni bod se mi sice o chlup povedl ale do 8 mista uz sem se nevesel, auto bylo liny a byl sem rad ze uz je konec, start byl sice dobrej pak par souboju a pak uz jenom braneni na rovinkach, konecny 10.misto zatim nejhorsi vysledek

R2: uz hezcich 50kg, po startu asi na 8 flek, par souboju, chvili 5.flek, ale to se pomalu rozplivalo, v zrcatku myslim Flame a pak Ghost, jeste na cilovy rovince sem byl 6. ale rozjetej Ghost mi to tam par metru pred koncem poslal a konecny 7. misto. Nicam opet za mnou aspon ze tak

Pro me zatim nejhorsi zavod, auto napytel, tezky, divny , nevim no,
po tomhle vysledku sem necekal ze se udrzim na celkovy 2.pozici ale zatim se drzim zuby nehty, ikdyz se to zacina pekne namackavat na sebe a bodovy rozdily uz sou minimalni, no bude to jeste zajmavy, Westhill pro me taky nebude, tak jeste prezit toto a snad se zas karta otoci, KY a FE by mi mohli pomoct, a pak uz jen spolehat na posledni mesto , bude to jeste napinavy

Baby : s tim klaksonem se omlouvam jestli sem nekoho votento ale pouzil jsem ho vzdy jen kratce kdyz sem jel nekomu v mrtvym uhlu a pak kdyz byl Materful nastorc a ja projizdel kolem tak aby mi tam nevjel, jinak na nikoho netroubim aby uhnul a tak, proto jeste prosim o upresneni - Je mozny dat o sobe vedet kratkym zatroubenim nebo je klakson tedy uplne pasee ?
Díky
Rodo is offline  
Old 8.11.2010   #25
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Je mozny dat o sobe vedet kratkym zatroubenim nebo je klakson tedy uplne pasee ?
Díky
No my nejsme trubky a netroubime

Ne pokud te nekdo ohrozuje, treba:
- vyjizdi z travy a evidentne o tobe nevi
- najizdi na tebe, kdyz ho chces podjet = priritl jsi za nej a v prvni zatacce to hned vedle nej bez rozmyslu pustis a on tudiz o tobe vubec nevi
- buh vi co
zatroubit muzes.

Asi jsem se hold prenul ve spatnou chvilku + patrne zaverecne troubeni na oslavu vytezstvi, teda prohry na cilovce

Pohoda... jen troubit minimalne. Ja jsem trba uz starej a pak leknu se a radeji nechci domyslet co by se stalo...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 8.11.2010   #26
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post

Asi jsem se hold prenul ve spatnou chvilku + patrne zaverecne troubeni na oslavu vytezstvi, teda prohry na cilovce
To troubeni v cili bylo jak sem mlatil do volantu, mam klakson velky tlacidlo uprostred , Ghost me holt nasral, ale budu se to snazit omezit, ale delam to opravdu jenom kdyz jedem vedle sebe s nekym.

A to zrovna musis cucet na me kdyz delam prohresek ?
Rodo is offline  
Old 8.11.2010   #27
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
A to zrovna musis cucet na me kdyz delam prohresek ?
Njn hold ma blba natura
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 8.11.2010   #28
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Smile Gumova tiskovka

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
1. zavod: hned po startu po otocil Mufisto, takze propad az nekam na konec. Probijeni se dopredu me celkem bavilo, zvlast nikam mi daval zabrat. Pak me Lala vystouchnul a ja zas ztratil nejaky to misto. Nutno podotknout, ze Lala gentlemansky pockal. O chvili pozdejs se dost nestastne (skoro bych napsal az hloupe) vracel na trat TeeDee a ja ho trefil. Sice mi tam blikla zluta vlajka, ale az dost pozde. Priznam se, ze v tu chvili jsem chtel odejit, ale nejak jsem to prekousnul a jel dal. Odmenenej jsem byl super soubojema s Masterfulem a Pumou s samym zaveru zavodu.
p?kný souboje byly ale sm?la o 1 místo mi zase unikly body
Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Q: 80 kg, vitr, nesikovne ruce - blba kombinace, v jedinym rychlym kole kdyz jsem mel mezicas 59.20 tak v tahly cilovi zatacce bojoval Puma nevim s kym nevim o co a bohuzel se dostal do smyku a ja ve vsi snaze se mu vyhout ale neubrat sem ho trefil a kolo bylo zas v riti. Myslim ze 15. flek.
k tomu.. stru?n?: Byl jsi pomalej, byl jsem vevnit? a ty jsi m? zav?el...

Q: server se zbláznil? druhý kolo ?as na 33. místo a jsem 10. a postupn? se propadám až na 17.(?) místo no dalo se
R1 Lag: Výborn? jsem jel dostal jsem se až na 12. místo
R1 Ostrá: T1 brzda, drift, hodinky, 30. flek, stíha?ka, auta rozst?elený jako kuželky > 14. flek, p?kné souboje, cíl > 15., nadávání že mi zase m?j cíl unikl o jedno místo
R2: Jedu z venku držím se na venku, do T1 dobrž?uju trohu víc než obvykle => rána zezadu(pro toho kdo se na TS omlouval[fakt nevím kdo to byl ]=>omluva p?ijata) 18. flek, souboje, Mufisto nepochopiteln? m? zav?el na výjezdu z T2... nechápu, byl jsem navnit?ku a Muf na výjezdu jel p?ímo do m?, propad, krásné souboje se zdendou, krásn? plech na plech a dal mi o sob? v?d?t když jsem ho zavíral.. kone?n? soupe? podle mího gusta potom nás p?edjel Bra?o(ješt? jedno kolo a mám ho ) krásn? finish ..

Dík všem co se ú?astnili
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline  
Old 8.11.2010   #29
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
PS: Replay mam doma. muze je nekdo poskytnout? mam pocit, ze jsem prejel zlutou caru v qualifikaci tak abych si nadelil nejake to kg...


Replay hned po závod? dáváme na Spdo Event Databázi, kde se nachází EGT GTR Cup 2010 a tam také najdeš replay z 5. závodního ve?era a mnoho dalších informací... Asii by se m?l dát n?kam link, aby to všici v?d?li a nemuselo se tady na fóru žebra?it
Fast Jarda is offline  
Old 8.11.2010   #30
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

V diskuzi / informacích to vždycky zmi?uju
__________________
Flame
Flame is offline  
Old 8.11.2010   #31
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by Puma View Post
R2: Jedu z venku držím se na venku, do T1 dobrž?uju trohu víc než obvykle => rána zezadu(pro toho kdo se na TS omlouval[fakt nevím kdo to byl ]=>omluva p?ijata)... krásné souboje se zdendou, krásn? plech na plech a dal mi o sob? v?d?t když jsem ho zavíral.. kone?n? soupe? podle mího gusta potom nás p?edjel Bra?o(ješt? jedno kolo a mám ho ) krásn? finish ..
Ten š?ouch jsem byl já školácká chyba, byl to boj v první šikan?. ješt? jednou se omlouvám. Ale myslím, že jsme si to vynahradili v pozd?jším pr?b?hu, n?kolikrát sme se vym?nili, parádní. lepší jak souboj o první místo

Q: nemohl jsem se dostat do po?ádnýho tempa. ani jeden ?as pod 54. no nic, myslím 21. místo

R1: start dobrý, ale pralo se to po?ád. pak jsem se dostal za EGT Frankiho a chvíli jsem se za ním držel, pak jsem vycítil, že bych ho mohl v prvním vracáku za šikanou vzít, z auta jsem vid?l, že jde bokem, tak jsem tomu p?idal a trochu mi ulít zadek a ?ukanec. Omluva velká, byly to centimetry. no a dojezd na 17 míst?.

R2: start za pumou, ten m?l trošku pomalejší start, pak na brzdách jsem si nechal v?tší odstup a puma šel doprava a pak najednou zas doleva a já do n?j š?ouchl. pak jsem ud?lal pár chyb a byl za mnou puma, n?kolikrát jsme si vym?nili pozice, využívali vzduchovýho pytle. parádní závod.

tra?: nejhorší a nejt?žší tra? pro tyto auta. strašn? to bylo t?žký na stopu v šikan? a pak v poslední parabolice. na westhill se taky net?ším bude to boj, samá rovinka a žádná po?ádná zatá?ka. rad?ji bych jel asi víckrát ve m?st? s takovýma lemrama
KLIMA Zdenek is offline  
Old 8.11.2010   #32
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Hruza. Porad se mnou nekdo zavodil, i kdyz nemel treba po chybe sanci na slusny cas Mel jsem tak jen malo prilezitosti k cistemu kolu. Az v uplne poslednim to vyslo s velkou pomoci aeropytle. Nakonec 6. misto a velke zklamani.

R1: Vlazny zacatek, ale nikdo me nepresprintoval. Po par kolech a soubojich me predjel AgTomas. Do puli zavodu klid a pak to prislo. Druhy vracak osmeho kola - Masteful podjizdel Jardu a ten zas me. Neprehledna situace + asi i mensi lag + lehci kontakt -> hodiny. Jirka za nama navic nemel sanci se vyhnout a ja dostal pres cumak. Podvozek a rizeni v poradku, ale propadl jsem se az za Agenta na 14. misto Jen o kolo pozdeji jsem nedobrzdil prvni vracak a Agenta jsem stouchnutim poslal mimo trat Nez jsme se vratili do zavodu, byl jsem na 17. miste a mel chut se na to vykaslat. Jeste na konci toho kola jsem z vetsiho karambolu za parabolikou vypletl na 14. miste, ale zpomaleni vyuzil Puma a dal me. Potom jsem predjel Branu, jeste vyhral souboj s Pumou a upaloval do cile. Dojel jsem na mizernem 13. miste

R2: Start a 1. kolo se mi docela povedly. Z nekolika skupinovych souboju jsem vyjel na 9. miste za Rodem a pred Agentem. Trochu to spuntoval Substance pred nama, a tak byla prilezitost k mnoha spickovym soubojum prave s Agentem. Ani jsem nepocital, kolikrat jsme najizdeli do paraboliky vedle sebe. Ani na chvili jsem se pri tom nebal kontaktu. Paradni zazitky Navic ocenuju, ze jako jeden z mala, me nepotreboval castym troubenim upozornovat, ze tam je (samozrejme jsem to moc dobre vedel). Mezitim nam vepredu odpadli 2 souperi. No pak se nam do toho na chvilku drze primichali Flame a Nicam Po case se Agent se Substancem lehce potukali a ja tak dostal 2 mista a nejaky prostor okolo, tak jsem moch v klidu ujet. Cestou do cile jsem jeste snadno vyuzil lehciho zavahani Roda a dojel si pro 5. misto. Vzhledem k vysledku R1 super vysledek
No a navdavkem jsem v poslednim kole vystrihnul - na moje pomery - paradni kolo. Uz uz jsem se chtel radovat i z nejrychlejsiho kola zavodu, ale Ghost mi ho v tom samem kole sproste ukrad

Spatny vykon a smulu z R1 trochu napravil skvely R2, ale stejne jsem trochu zklamany.
Mno a WE1 bude peklo.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline  
Old 8.11.2010   #33
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Mufisto nepochopiteln? m? zav?el na výjezdu z T2... nechápu, byl jsem navnit?ku a Muf na výjezdu jel p?ímo do m?

Za to sorry. Nevim jestli si to videl, ale ja tam mel plny ruce prace se svym autem a jeho smykem. Vedel jsem o tobe a ver mi, ze to vubec nebyl umysl.
Kazdopadne omluva
mufisto is offline  
Old 8.11.2010   #34
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

omluvu Mufistovi za š?ouchnutí asi v 10 kole prvního race.

V pohode. Ja koukal do zrcatek a tam nikdo a pak najednou ty castecne predemnou. Vubec jsem o tobe nevedel. Hledel jsem si souboje predemnou a kdyz kouknul do zrcatek, tak si tam nebyl
mufisto is offline  
Old 9.11.2010   #35
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Puma View Post

k tomu.. stru?n?: Byl jsi pomalej, byl jsem vevnit? a ty jsi m? zav?el...
Kámo ja nebyl ten vedle tebe, ja jel za vama a trefil te az kdyz si prilit z travy ? nebo proste uz si byl ve smyku . ale nic nerikam
Rodo is offline  
Old 9.11.2010   #36
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Kámo ja nebyl ten vedle tebe, ja jel za vama a trefil te az kdyz si prilit z travy ? nebo proste uz si byl ve smyku . ale nic nerikam
echápu tedy kdo byl vedle me nejakej Ai s cervenocerným skinem? jako v poho ale potom tu situaci nechápu z mého pohledu me nekdo zavrel jako kdyby o me nevedel (vypadalo to ze ty) a odletel do trávy
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline  
Old 9.11.2010   #37
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Puma: no jako priznavam ze sem chvili pred Q dojel vaporizer s kouzelnou bylinkou ale myslim ze haldy sem nemel , musim dneska mrknout na rep ale myslim ze si s nekym bojoval a ja jel za vama, a jeste sem si prave rikal kua snad to ted projedu dobre a hosi predemnou me nezbrzdi, ale jak uz sem videl zvedlej prach tak sem cekal ze to nedopadne dobre, a jestli to takhle nebylo, tak to byl fakt vostrej model
Rodo is offline  
Old 9.11.2010   #38
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Puma: no jako priznavam ze sem chvili pred Q dojel vaporizer s kouzelnou bylinkou ale myslim ze haldy sem nemel , musim dneska mrknout na rep ale myslim ze si s nekym bojoval a ja jel za vama, a jeste sem si prave rikal kua snad to ted projedu dobre a hosi predemnou me nezbrzdi, ale jak uz sem videl zvedlej prach tak sem cekal ze to nedopadne dobre, a jestli to takhle nebylo, tak to byl fakt vostrej model
AHA my se bavíme každej o n??em jiným já jak si m? jednou zav?el a m?l jsi problémy a ty o tom jak jsempojoval a neustál to s Lalou tam to bylo moj chyba jsem nezvlád souboj
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline  
Old 9.11.2010   #39
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Puma: no jako priznavam ze sem chvili pred Q dojel vaporizer s kouzelnou bylinkou ale myslim ze haldy sem nemel , musim dneska mrknout na rep ale myslim ze si s nekym bojoval a ja jel za vama, a jeste sem si prave rikal kua snad to ted projedu dobre a hosi predemnou me nezbrzdi, ale jak uz sem videl zvedlej prach tak sem cekal ze to nedopadne dobre, a jestli to takhle nebylo, tak to byl fakt vostrej model
Tak to se radši mrkni na replay a? máš jistotu.
Jestli to byl dobrej model nebo chyba.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline  
Old 9.11.2010   #40
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Q: 26. místo na dve veci umel jsem lip ale ten vitr mne T1 rozhodil a ten dlouhy vracak mi taky nešel.

R1: Start na N , pak když jsem byl na 17 míst? , jsem byl vedle Gothara a Lubika, tak Gothar dostal štouch od lubika a pak jsme ho dostal ja a šel jsem ven a za na 25. míste no alespon jsem dojel

R2: na zacatku hodne souboj? na plechy a pak jsem sk?ížil cestu pechovi, za což se omlouvam, jsem pozdeji dal motor pri bzrd?ni p?es omezova? a už to nejelo takže jsem byl rad ze jsem dojel
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.