Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.7.2008   #1
3000HP
Newbie
 
Join Date: 31.12.2005
Posts: 5
Default Licence + klávesnice + ?asy

Zdravím, cht?l jsem se zeptat... asi budu kupovat Licenci a to asi jen kv?li autu LX6 (lotus seven), má první otázka zní - dá se driftovat kvalitn? i na klávesnici, pop?ípad? našel by se zde n?kdo kdo by mi to vysv?tlil t?eba na icq? a druhá otázka... dá se i se siln?jšími vozy jezdit takové ?asy, aby mne vzali i do n?jakého týmu? s XRT jsem zajížd?l ?asy asi dv? sekundy sekundu za rekordem, ale víc už to ani náhodou nešlo... díky moc
3000HP is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2008   #2
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Zahod klavesnici a pouzivej mys. Jestli chces mit lepsi vysledky jak v zavodech, tak v driftovani, tak nemas jinsi moznost.
Abych ti odpovedel, tak ano, da se to, ale bude to chtit trenink, protoze je to auto silnejsi a bez turba, takze je tezsi ho udrzet.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2008   #3
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Odpov?? na ob? otázky: na klávesnici ani omylem. Chce to bu? myš (ale tam po?ád chybí force feedback) nebo n?jaký volant - t?eba FF EX od Logitechu stojí nový okolo 1000 korun
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2008   #4
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

volant treba urcite, s klavesnicou alebo mysou prichadzas o zabavu
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2008   #5
3000HP
Newbie
 
Join Date: 31.12.2005
Posts: 5
Default

no takhle... ja sem uz na klavesnici zvyklej... jezdil sem chvili na volantu Logitech Momo casem sem si zvykl ale casy sem mel stejne lepsi na klavesach se stabilizaci.. proto bych potreboval pomoc, nejakeho mága ktery s tim jezdi a umi, protoze volant bych kupoval jedine ten novej od logitechu G25 nebo nejak tak... a to asi kupovat nebudu... takze klavesnice pro me jediny... jinak diky za odpovedi... btw: mys je pro me uplne nepruchodna (vubec mi to neslo) nevi fakt nekdo o nekom, kdo by mi pomohl s nastavenim? (prevazne pro LX4/6)
3000HP is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2008   #6
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

ohladne driftingu... zadriftujem na klavke, zadriftujem na mysi, zadriftujem (najlepsie z tychto 3) na volante (DFP)...

na volante pocitis, ze to je lepsie, odporucam DFP, alebo uz G25, u ostatnych enviem, ale podla mna maly rozsah...

co sa racingu tyka.. s klavkou nikdy nedosiahnes najlepsie vysledky, to, ze si s volantom dosahoval horsie casy znamena to, ze si bol tesne po prechode a nebol si si isty... bol som na tom podobne, po case som sa ovela zlepsil...
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2008   #7
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Videl som raz uchyla, co s klavesnicou dal hotlap 0,2s za WR s LX6, ale to je skor vynimka potvrdzujuca pravidlo.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2008   #8
3000HP
Newbie
 
Join Date: 31.12.2005
Posts: 5
Default

jeste sem se chtel optat, nevite jestli je nutny u LXek radit dolu s meziplynem, pokud jo, jak na klavesnici? diky..
3000HP is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.