Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.1.2008   #41
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Veleke podekovani organizatorum, skvele jsem se bavil

Jinak zavod samotnej se vyvyjel zezacatku az podezrele dobre, prvni pulhodinku me delal spolecnost SIR, pak jsem se mu utrhnul jenze prisla 40 min a ja zacal spekulovat o pitu a prask narval jsem zed pri najezdu do sikany po 2 splitu z maximalky. No proste jsem se zakoukal do nastaveni PITu Pak jsem se hrabal asi minutu z kacirku upek pri tom spojku a zacal krouzit jako posledni. Po pitu jsem se pomalu zacal dotahovat o5 na jezdce predemnou a poslednich 20 min svadel skvele souboje s Motem a Sirem. Sir si me pak vychutnal v poslednim kole v najezdu na cilovku kdy me uz klouzala spojka jak jsem to drtil aby me nedal. Proste skvelej zavod a grat vsem co dorazili do cile.

Uz se tesim na dalsi race a klidne i s H
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 15.1.2008   #42
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Mark Novys View Post
Jinak co se tý?e m? tak bych radši 1,5h, ale H nemám takže další závod stejn? asi nepojedu.
To H není nic danýho, jen zkoumám zájem - jak jsem psal, nemá cenu vymejšlet n?co, kam pak p?ijde 5 lidí.

Abych nedlužil výsledky, tak jsme dokon?ili v tomto po?adí: Atti Honyi (SK), Kid222, Pablo.CZ, Speder38, BranislavS, PabusH, Krpas, Motto, Smash(CZ)

A jeden obrázek ze startu:

Pablo is offline   Reply With Quote
Old 15.1.2008   #43
Ragnaros
Newbie

 
Ragnaros's Avatar
 
Join Date: 28.12.2007
Location: Plze?
Posts: 33
Default

Mrzi mne, ze jsem se nezucastnil.
Delsi zavody me lakaji, ale S2 nemam dlouho a byl bych pro Vas minimalne brzda.
Jen nevim, co mate proti razeni padlama
Ragnaros is offline   Reply With Quote
Old 15.1.2008   #44
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Ragnaros View Post
Mrzi mne, ze jsem se nezucastnil.
Delsi zavody me lakaji, ale S2 nemam dlouho a byl bych pro Vas minimalne brzda.
Jen nevim, co mate proti razeni padlama
Nikdo není brzda, pokud jede dost lidí, i ti pomalejší si najdou svý soupe?e. Jezdci se rozd?lují na ty co jezdí fair play a na ty ostatní, ne na brzdy a nebrzdy.

Proti ?azení pádlama nic nemáme, jde jen o to, zkusit si zas n?co jinýho, novýho (pokud o to bude zájem).
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 15.1.2008   #45
Ragnaros
Newbie

 
Ragnaros's Avatar
 
Join Date: 28.12.2007
Location: Plze?
Posts: 33
Default

Tak to tedy se mnou priste pocitejte.
Pokud se mi podari zprovoznit FFShifter(kdyz zaradim, namapovane tlacitko se jednou zmackne a dost, neni trvale stisknute), ze starych pedalu spacham spojku a naucim se pravou nohou pri brzdeni tukat meziplyny, pojedu rad s Hckem.
Ale to uz ze me bude tuplem SafetyCar
Ragnaros is offline   Reply With Quote
Old 15.1.2008   #46
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Zavod super, nebyt lagu, tak mozna i viteznej, ale to neni dulezity. Bavil jsem se dobre cely dve hodiny a jel bych i dalsi. Hcko sice nemam, ale aspon paku na DFP bych provetral, uz je z toho nepouzivani zatvrdla.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 15.1.2008   #47
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Tady jsem si dovolil stat z moji zahradky

Quali
Race
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 15.1.2008   #48
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Pro me byl vcerejsi zavod hodne zajimavy Kvalifikaci jsem zajel nad me ocekavani na patem miste. Po startu jsem se jeste pred sikanou dostal o misto vpred. Pak jsem dlouhou dobu jezdil na 4. pozici obcas to bylo i lepsi, ale jen diky zastavkam v boxech. Prvni mou hrubkou bylo to, ze jsem nevymenil pneumatiky a jel asi po 1h10min na starych pneumatikach-casy byly hrozne Nakonec jsem se rozhodl i pres ztratu zajet vymenit pneumatiky. Pak se mi jelo pochopitelne lepe, ale porat to nebylo to prave orechove a Krpas toho vyuzil a po nekolika peknych soubojich me predjel. To mi uz patrilo 7. misto. Posleze jsem mel ve zpetnem zrcatku i Sira, ktery si na me brousil zuby Pak prisla MEGA chyba: Cas zavodu byl uz 2 hodiny a ja si neuvedomil, ze zavod nekonci uplynutim casu a tak jsem na cilove rovince po projeti cilove cary sundal nohu z plynu a pomalu jsem si oddechnul, ze jsem Sira udrzel za sebou. Konec uz asi nema cenu popisovat

Jinak super zavod dalsi bych jel klidne na hacku samozdrejme zalezi na vetsine. Skoda jen, ze se nas neseslo vice. Kazdopadne velke diky za organizaci a take vsem co se zucastnili
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.