Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.4.2005   #1
5n4k3
Newbie

 
5n4k3's Avatar
 
Join Date: 19.12.2004
Location: Hodkovice
Posts: 62
Default

Funguje nekomu utilitka MOMO Racing centering fix? Nebo je nekdo, komu se pri prudkym skubnuti volantu nerozcentruje ???Ackoliv mam snad vsechny opravny patche co pro MOMO Racing jsou, tam porad kdyz prudce zatocim volantem nebo treba vyrovnavam smyk (a tocim na opacnou stranu nez chce FFB( tak se mi volant rozcentruje) a musim to vyresit tim ze s nim parkrat zatocim uplne doleva a doprava (cim rychlejc tim dyl to vydrzi nerozcentrovany).
__________________
»MTR«5n4k3

5n4k3 is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2005   #2
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

utilitku mam, pouzivam a problem resi... zvlastni ze tobe ne... :?:
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2005   #3
zxcv_cz
Newbie

 
Join Date: 7.9.2004
Posts: 27
Default

Mno, tak jsem chtel tu utilitku pouzit a pise mi to:

"Logitech Momo Force Wheel not found. Please ensure it is plugged in."

Kdyz jsem se "ensure" ze je to "pluggedin" a spustil to znova, tak ta sama odpoved. Ani restart a odpojeni a pripojeni volantu nepomohl ... :-(
zxcv_cz is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2005   #4
K4Ri
Newbie
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Brno
Posts: 40
Default

protoze sis ztahl utilitku pro MOMO force a ne pro MOMO racing... ^^ :doc:
__________________
*FWD-power on BAD wheels!*
K4Ri is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2005   #5
zxcv_cz
Newbie

 
Join Date: 7.9.2004
Posts: 27
Default

Hmmm ... tak to me nenapadlo ...
Dik.
zxcv_cz is offline   Reply With Quote
Old 10.8.2005   #6
5n4k3
Newbie

 
5n4k3's Avatar
 
Join Date: 19.12.2004
Location: Hodkovice
Posts: 62
Default

Quote:
Originally Posted by 5n4k3
Funguje nekomu utilitka MOMO Racing centering fix? Nebo je nekdo, komu se pri prudkym skubnuti volantu nerozcentruje ???Ackoliv mam snad vsechny opravny patche co pro MOMO Racing jsou, tam porad kdyz prudce zatocim volantem nebo treba vyrovnavam smyk (a tocim na opacnou stranu nez chce FFB( tak se mi volant rozcentruje) a musim to vyresit tim ze s nim parkrat zatocim uplne doleva a doprava (cim rychlejc tim dyl to vydrzi nerozcentrovany).
Tak po nekolika mailech Tomovi (technik wingmanu), jsem dostal doporuceni budto volant reklamovat nebo ho rozdelat a vycistit optickej sensor vcetne cernyho kolecka u moturku na ffb. Nebylo by to poprve co bych volant rozdelaval a tak jsem ho rozdela, profouk a otrel hadrikem na cisteni optiky fotaku. Kdyz jsem zase vse smontoval a zapojil, tak jsem pln ocekavani skubnul prudce volantem a co se nestalo, k zadnymu rozcentrovani nedoslo, takze timto jsem vyresil svuj problem (huraaaa).
Tom mi jeste napsal, ze patche pro MOMO Racing jsou uz integrovany v ovladacich v4.60 "Both the "MOMORacingFixCenter" and "Logitech? MOMO? Racing Pedals Update" have been integrated into 4.60, there is no need to run either of them."
__________________
»MTR«5n4k3

5n4k3 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.