Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.6.2007   #41
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by ChiPS View Post
jenom kratce, uz si to moc nepamatuju a na replaye sem jeste nekoukal ))
quali: dlouho nic, ale nakonec pb a 4.cas
sprint: uz nevim, asi jenom krouzeni na 7.miste
long: udrzel sem se na 4 miste, hezky souboje s Jimikem a windmousem, v poslednim kole za sikanou neco urobil Jimik takze sem se nakonec dovez na skvelym 3.miste )
long2:vozil sem se nekde okolo 10.mista, ale pred najezdem na most sem si vzal trochu travy a chytil hodiny..propad na posledni misto...pak krouzeni nekde vzadu a nekolik kol nemoznosti predjeti Jimika kterej to tam zkusene branil ) nakonec sem ho udolal..pak sem ziskal jeste par mist a dojel na 11.míste.
Celkove se mi to libilo, akorat bych se chtel omluvit nekomu z pmt, myslim ze to byl Radek Sery za to jak sem ho tam trochu rozhodil a predjel )
Jestli myslíš náš kontakt na 4.-5. míst? v jednom z long? (tuším long1), tak to ne?eším, to jsem se ti tuším rovnou omlouval Byl to prost? závodní incident a ?ekl bych, že to trochu zalagovalo v tu chvíli.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #42
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

mel jsem dost casu premyslet, jak jsem tam tak byl zahrabany napadlo me, ze by nebylo vubec spatne, jen tak experimentalne mit uplne regulerni poradatele, kdyz se ted na server vejde tolik lidi... jezdilo by nejake vhodne auto na vyprostovani z pisku, a pri tom vyprostovani by byl na trati sc... uchylny napad ze? ja se ale klido hlasim do crew
Novas is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #43
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Novas: v inych ligach funguje nieco take ako pushcar ,na vyhrabavanie z piesku ,je to najcastejsie RB4.

Mimochodom pri gtr triede sa priklanam k rolling startu ,zmensuje sa riziko brutal crash v T1. Ale zasa na druhu stranu to zalezi aj od trate.
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.