Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.6.2007   #21
RiXXi
Member

 
RiXXi's Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Pardubice
Posts: 312
Default

qval: po nekolika kolech s perfektnima 1 .splitama jsem nedokazal dojet kolo bez chyby -> 16. misto

sprint: trapeni a trapeni...kdyz uz jsem nekoho dojel, tak on udelal chybu a ja ji hned po nem opakoval... hruza -> 16. misto

long1: zacatek byl taky tragickej. sice jsem se dostal docela dopredu a nekolik kol jsem jezdil uplne skvele casy a prekrasne souboje. bohuzel pak se predemnou v T1 objevila skupinka jezdcu co nedobrzdili, a co se stalo me? Taky jsem nedobrzdil. A dalsi kolo taky ne, proste snura asi 4 kol, kdyz jsem nedokazal projet T1 bez vyjezdu mimo.. nakonec 12. misto

long2: to uz bylo jiny kafe. neco me osvetilo (myslim si, ze i mnohe dalsi, protoze celej ten vlacek se skoro netrhal a ani z nej nikdo nevypadaval). souboje krasa, jenze pak zase prislo kratsi obdobi nedareni. jeste jak psal Harad, ze do me zduchl, tak to nebylo jen jednou. Byl urcite rychlejsi nez ja, takze jsem vedel, ze drive nebo pozdeji me predjede, ale vzdy kdyz se za me dostal, mel smulu a byl vzdy na miste, kde jsem byl i ja a z lehoulinka do me tuknul (pisu to v dobrym - bylo to jen lehoucce) . Jen potom v te pomale zatacce jsem se snazil rychleji vyjet, ale zadni nahon udelal sve. Malinko me to podklouzlo a Harad uz nestacil nic udelat a narazil do me. Mel jsem taky co delat, abych to udrzel, ale on dopadl hure . Nicmene si me pak stejne dal . Ale long2 byl hodne dobrej zavod, jeste kdyby byly naky lepsi sety, bylo by to lepsi . Naonec o5 12. misto

Suma sumarum 2x 16.misto a 2x 12.misto

PS: taky me to v obou long zavodech tak na 5s zalagovalo...nastesti jsem byl daleko od ostatnich
__________________
Master Czech Team
Intel Pentium 4; 2,8 GHz; 512 MB RAM; NVIDIA 6600GT; DEXXA Steering Wheels(11 years old); S2 Licensed (MCz ®iXXi/BlackRich)
http://www.rixxi.ic.cz
My LFS movies

RiXXi is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #22
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

P?ed závodem, jsem myslel že v?bec nenastoupím, za prvé sem myslel, že to nestihnu a hlavn? za druhé mi bylo dost špatn? a bolela m? hlava, takže sem ani s n?jakým dobrým umíst?ním nepo?ítal.

Q : Nezajel jsem ani jedno dobre kolo, i když sem m?l na víc, tak m? vždycky n?kdo zbrzdil, ale to už se stává, nakonec okolo 10. místa.

Sprint: Dob?e sem vyjel z T1 a vyhl jsem se všem voz?m, šel jsem dop?edu, m?l jsem i na druhé místo, ale ke konci jsem vylet?l mimo tra?, tak sem už Diabla nep?edjel, 3. místo.

Long1: Zase se mi poda?ilo dob?e odstartovat, skon?il jsem n?kde vep?edu, už nevím který, ale jinak p?kný závody.

Long2: Ten mi moc nevyšel, byl jsem hodn? rozlad?ný, tak m? po?ád n?kdo p?edjížd?l, omlouvám se TonyG, kterého jsem trochu tukl v T1, p?ipadalo mi, že brzdil hodn? brzy a i když jsem já m?l brzdu na podlaze, tak mi to nevyšlo, fakt se tímto omlouvám. Poté už jsem necht?l nikoho omezit, tak sem se trápil až do konce. Nakonec 14 nebo 13. místo tuším.
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #23
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Prosim,prosim o replaye ..long 2 sice mam ale potrebuju to shlednout nybrz se tady rozepisojou nesmysly spojovany s mym jmenem tak pro jistotu..
Edit : tim nemyslim Thora
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2007   #24
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

podavam protest na server ACTUAL LINUX InterCars 1
v long1 zavode v 2.kole v case 1:05 - 1:15 lagoval a tym zapricinil moju havariu, ktora ma stala dobre umistnenie v zavode

dufam, ze bude exemplarne potrestany
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2007   #25
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
podavam protest na server ACTUAL LINUX InterCars 1
v long1 zavode v 2.kole v case 1:05 - 1:15 lagoval a tym zapricinil moju havariu, ktora ma stala dobre umistnenie v zavode

dufam, ze bude exemplarne potrestany
a prejde se na antiky ..... no nwm nwm
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2007   #26
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Sh!nE View Post
a prejde se na antiky ..... no nwm nwm
to urcite nie
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.