Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.10.2008   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default Týmová bitva FZR@AS3 - tiskovka

Q: Vítr z toho ud?lal neskute?nou random jízdu, takže s 8. místem spokojenej.

R1: P?es problémy ostatních jsem se n?jak doplaho?il ?tvrtej.

R2: Po startu kontakt s Mirim, kterej na m? byl natla?enej od Jardy. Vyhrabal jsem se p?ed ob?ma Insertama. Jednoho jsem vid?l za sebou, o druhým jsem nev?d?l, zav?el jsem ho a poslal mimo tra?. Na serveru jsme si to už vy?íkali, ale ješt? jednou sorry. V ten moment 17. Na konci prvního kola se dost lidí pobilo, protáhl jsem se mezi nima na 14. Dostal jsem se na 11., ale na konci 3. kola jsem to rozbil v šikan?. Do m? ješt? nalet?l Ryko, to mi obilo levou stranu, takže se to pak ?ídilo jako by to m?lo jenom pravý kola. Nakonec 11.

L: První ostrej se nepovedl (našt?stí), na druhej bylo skoro bezv?t?í, ideální. Start z 11. se povedl, po 4 kolech jsem se dostal do ?ela a držel jsem se tam do 20. kola, kdy jsem pustil vedení Jardovi. M?li jsme spolu o pár kol d?iv malej kontakt, sorry, že jsem to tam zav?el... Zezadu se ješt? p?ihnal Windmouse, t?i kola p?ed koncem ale vylet?l. V klidu jsem to pak dovezl na druhým míst?.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2008   #2
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Pro me to byly prvni LFS zavody od oktavek (brezen :-)), takze jsem si to docela uzival. Tesne pred quali mi tymovy kolega Agarash dodal set, takze jsem prekvapive v quali neskoncil posledni. Bohuzel jsem se o tom setu domnival, ze s nim jde jet zavod, no nebylo tomu tak.

S1 i S2: Stejny prubeh. Start, vyhnuti se vsem kolizim a kolem 6 kola hezky 8 misto. Pak praskla prava predni a dojezd na chvostu pole.
Velka omluva Bigmanovi za S1 (cca 6. kolo, vlasenka). Mel jsem prasklou tu gumu a nevedel o tom, takze jsem Te stouchl, promin.

Long: R3 misto R2 dopredu. Po pocatecni strkanici s Wms se to vyvijelo podobne jako ve sprintech. Jezdil sem cca 8., az prislo typicky osudny 6. kolo. Vyrobil sem chybku v sikane a dostal ranu od Polyho s Agarashem, kteri me roztocili (nemohli nic delat). Po pitstopu jsem konecne prisel na to, jak radit a chladit spojku :-), takze jsem uz jen jezdil stejny kola jedno za druhym. Ke konci jsem trochu znervoznel, kdyz se blizili pronasledovatele, ale celkem vpohode jsem nakonec uhajil 12. misto (o 14 setin) pred tymovyho kolegou Agarashem ;-).

Celkove jsem si to opravdu uzil, nektery souboje paradni.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2008   #3
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Q: penevieral som sa po okruhu, kvaldu isiel Bigman

S1: tentokrat som sa prevazal nad okruhom v helikoptere a sledoval pocinanie niektorych z Vas Kada, Bigmanovi si to pekne znechutil, ale ja som ho po pretekoch presviedcal, ze ked si mi ochotne pomahal so 7-segmentovkou tak nemozes byt az taky zly . Kazdopadne v helikoptere som mal prehlad aj o telemetrii a ako si spominam tak prasklu gumu si mal uz v T1. To si necitil?

Za tim:
Kada: ospravedlnenie prijate
A sorry Loukotovi za stuchanec od RoBa ktory v S1 trocha prebrzdil. Mozno aj trocha lag z jeho strany, sudiac podla rozstrelu medzi nim a Agarashom v Longu pri jazde bok po boku.

S2: Tak som sa konecne dostal k slovu, teda k volantu. Bigman opustil okruh a sledoval nas cez LFS Remote TV. Start z konca startoveho pola mal byt bezproblemovy, pretoze som sa nechcel nikam hnat. V T1 sa to opat pomlelo a vznikla tam kolizia s Kidom (to uz je tiez vybavene). Po nej sa mi darilo prepracovavat vpred. Ci uz svojou zasluhou alebo chybami ostatnych. V cieli nakoniec 12.

Long: Na start zo stredu pola som sa netesil. Ked sa aj dakomu vyhnem a pojdem opatrnejsie tak ma dakto rozstreli zozadu ako som si uz zvykol v LFS. Cest vynimkam. To sa aj stalo. Este ze bol restart. Na druhy krat to prebehlo pokojnejsie. Za T1 som nastastie za Kadom musel pribrzdit a ti co sa okolo mna prehnali dostali bodicek od Ghosta + dakoho kto vhodinach v letel do S1. JA som zazrakom presiel relativne v pohode. Neskor som mal problemy pri udrzani sa na trati pri jazde za Kadom a Waldom. Vysiel som na travu v plnej rychlosti. Nastastie som nedostal hodiny ale pri navrate na asfalt som strajchol Polyho ako som videl v zazname. To ma mrzi, ale keby som sa snazil to viac korigovat a dostal hodiny - to by bolo asi este horsie. Potom sa moja situacia vyvijala celkom dobre. Po zastavke v depe som bol dokonca na 6. mieste. Podarilo sa dostat predomna Polymu. Velmi pekny suboj. Od S2 cez cielovu rovinku az do S1 bok po boku. Este ma predbehol Ghost a po chybe aj Duuku, ked som sa asi zlakol Devdema, ktory 'parkoval' za S1. V cieli, pre mna kvalitne 8. miesto.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2008   #4
devdem_kk
Newbie

 
devdem_kk's Avatar
 
Join Date: 10.6.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 49
Default

Q: V?bec mi to nesedlo a protrápil jsem se ke krásnému záv?ru druhé desítky

S1: Dal jsem tomu korunu. Díky pom?rn? agresivní jízd? všech zú?astn?ných jsem se postupn? prokousal až na 10 místo a zezadu se na mne za?al tla?it radek z kxr. Byl rychlejší, bylo mi jasné že p?jde dop?edu a už jsem se t?šil, jak to v klídku ud?lá ve vrace?ce p?ed splitem. Byl na vnit?ní stop?, jenže najednou trochu cuknul doprava, já ho ?uknul a bylo po závod? . Spole?n? jsme doklouzali mimo tra? a DNF. Omlouvám se.

S2: Rad?ji jsem to všechno prodal a skon?il poslední po pár chybách, po kterých jsem ?ekal až budu moci vjet z5, abych nikoho neohrozil.

Long: Celkem spokojenost s p9. Pár p?kných souboj?. Jenom mne mrzí moment ze záv?ru závodu, když jsem nezvládl nájezd do šikaný p?ed výjezdem na cílovou rovinku. Nicmén? jsem se vrátil do stopy a za chvíli už mne podstatn? rychlejší Ghost poslal do hodin. Chápu, že je rychlejší ale když mu svítí žlutá, zpomalit by asi m?l.

Rád bych si ješt? osv?tlil pravidlo o žluté. Protože pokaždé, když blikne žlutá a já to ubrzdím a vyhnu se, n?kdo to do mne bu? napálí nebo mne p?edjede, nebo toho využije k p?edjetí okamžit? po zhasnutí žluté. Docela mne to štve, protože následky takového po?ínání jsou, že to na žlutou každý drží na plné pecky a doufá, že se vyhne.
__________________


Last edited by devdem_kk; 14.10.2008 at 12:11.
devdem_kk is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2008   #5
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Pro m? tém?? typický závodní ve?er TB. 2 dobré sprinty a jeden crash, už se to pomalu stává tradicí.

Q: 1, vzhledem k v?tru t?žko ?íct, jaký by šel v ideálním kole dosáhnout ?as.

S1: Start -> cíl.

S2: Už to vypadalo že to bude v klidu, ale v T1 se náhle objevila mezi soupe?i uli?ka, která mi nedala to nezkusit. Jenže to samé asi vytušil Reyco a byl z toho kontakt, který jsem s velkými problémy ustál. Našt?stí to dopadlo jakž takž dob?e pro nás oba, takže jsem dál už jen všechny p?edjel.

L: P?ed startem motivace jako kráva, už to vypadalo že za triple dostanu Devilstormovu sestru. V?d?l jsem že 25 kol je docela dost, tak jsem nikam nesp?chal. T1 na klídek, ale v bržd?ní do T2 m? p?ehlídnul Radek a už jsem byl jen pasažér. Ješt? navíc to odnesl i Duuku... Auto hadr, nutná oprava, 3/4 minuty ztráta na ?elo... Ale já se nevzdávam. Sám jsem si tedy kroužil svoje kola, až jsem se dostal v cíli na 6. místo. Mohlo to být ješt? o místo výš, ale v šikan? m?l n?kdo problémy, byl z toho kontakt a z toho plynoucí ztráta. Ješt? se mi p?i tom poštelovalo nastavení, takže než jsem našel dobré nastavení stabilizátor?, projel jsem rovn? šikanu a stáhnout n?kolika vte?inový náskok Polyho už nešlo. Takže nakonec 6. Dopr...., šlo to vyhrát. Mohl jsem mít triple a hlavn? Devilstormovu sestru.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2008   #6
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

V?erejší race byl pro m? velice p?íjemn? stráveným ve?erem a dokonce i manželka skoukla první race na 8 kol a konstatovala že prý je to sledování p?es TV director lepší než když sedím zády kní v obýváku a ona slyší u Velmi k?echkých vztah? jen " bacha v šikan? je boura?ka a dál jen rachot volantu" no nic tady je pár hodn? amaterských fotek z N6300 tady
masterful is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2008   #7
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Q Celkem dobry prubeh. Na posledni kolo jsem vzal hotlap set a zajel pekny cas ktery stacil na 2. misto

S1 V T1 dobry, ale pak jsem se zacal nejak propadat. Znervoznel jsem a udelal dve velke chyby. Na konci dlouhe rovinky jsem to nedobrzdil a trochu pootocil Reyca. No a to nejhorsi prislo potom v T2 kdy jsem stejnym zpusobem otocil Duuka. Ztratil nekolik pozic... Omlouvam se panove. Nakonec jsem byl rad za 10. misto.

S2 Opet start z 2. mista. Bez problemu, Ryko mi uvolnil cestu nekde na konci 1. kola a ja se pomalu zacal vzdalovat druhemu Duukovi. Jenze Ghost je strasny ufon a po par kolech byl za mnou. Prvni utok jsem ubranil, dalsi uz ne. Ale 2. misto super.

R Start z predposledni pozice.. Jel jsem opatrne a cekal jsem ze to prede mnou bude divoky. Taky ze bylo a hned v T2. Priritili se do ni po trave Ghost s Radkem a celkem solidni mela. Mel jsem stesti a vyvazl temer neposkozen. Postupne jsem se probijel dopredu, ale vzdy kdyz jsem ziskal nejakou pozici, tak se neco stalo. K situaci kterou popisoval Megin.. Trochu jsem si pribrzdil a snazil se ti nechat misto pro navrat. Jenze to nestacilo a po stouchanci jsem si to valil po trave primo do te ostre zatacky. Takze prudka brzda a doufal jsem ze me tam nikdo nevjede. No dorazil me Ryko -> hodiny, ale byl jsem rad ze ziju. Jinak pekny souboje hlavne s Agarashem a Meginem. Par kol pred boxama jsem si jeste udelal vylet do pisku v T1. Zavod je nastesti dost dlouhy a nakonec jsem se dostal az na 5. misto. Pak prisel strhujici zaver kdy Ghost zajizdel jedno nejrychlejsi kolo za druhym. Ale nestacilo to.. 5. a 2. misto je pro nas velky uspech...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2008   #8
WaldaCZ
Newbie

 
WaldaCZ's Avatar
 
Join Date: 2.11.2007
Location: Smilovice (F-M)
Posts: 34
Default

Kvalda a sprinty byly klasicky nic moc, ale hlavní závod jsem si neskute?n? užil, snad nejlepší co jsem zatím jel, takže díky za skv?lý ve?er .
__________________
Intel Core2Duo E8400 - 3.0GHz, ASUS P5Q Deluxe - iP45, Corsair DHX 2x2GB CL4 800MHz, ASUS EN8800GTS 512MB, Enermax 525W MODU82+, G25
WaldaCZ is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2008   #9
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
[b]Kazdopadne v helikoptere som mal prehlad aj o telemetrii a ako si spominam tak prasklu gumu si mal uz v T1. To si necitil?
Byla praskla uz od posledni vlasenky, v sikane pred cilovkou jsem kvuli tomu byl v kaceru, ale pripisoval jsem to jen prehratymu kolu (ff mam na minimu).
Kada is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2008   #10
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Tak se k mým uším dostalo, že tu vznikají n?jaké fámy. Musim to up?esnit... Na TSku byl p?ed startem longu hrozný humbuk, furt tam n?kdo n?co mlel. No a když jsem se zeptal, co dostanu za p?ípadný triple, v tom humbuku (rozum?j Attiho a Reycovy žblepty) jsem to špatn? pochopil. Bylo to takto - kuplí? Duuku mi nabízel Branislavovu p?ítelkyni (že prý bude rád ), zatímco Devilstorm jen tak prohodil, že má ségru. Ale jak jist? víte, nic jsem nevyhrál. Takže Bra?o má zatím svojí ko?ku doma (a ješt? aspo? 4 týdny bude, rally nejedu) a zbytek teamu mi po spole?né dohod? vystaví šek na 3,50 K? za dobré výkony. D?kuji za pochopení.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2008   #11
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Jelikož 50 halé?e už neplatí, tým se dohodl, že se rozšoupne a dá celé 4 koruny
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 15.10.2008   #12
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Tak se k mým uším dostalo, že tu vznikají n?jaké fámy. Musim to up?esnit... Na TSku byl p?ed startem longu hrozný humbuk, furt tam n?kdo n?co mlel. No a když jsem se zeptal, co dostanu za p?ípadný triple, v tom humbuku (rozum?j Attiho a Reycovy žblepty) jsem to špatn? pochopil. Bylo to takto - kuplí? Duuku mi nabízel Branislavovu p?ítelkyni (že prý bude rád ), zatímco Devilstorm jen tak prohodil, že má ségru. Ale jak jist? víte, nic jsem nevyhrál. Takže Bra?o má zatím svojí ko?ku doma (a ješt? aspo? 4 týdny bude, rally nejedu) a zbytek teamu mi po spole?né dohod? vystaví šek na 3,50 K? za dobré výkony. D?kuji za pochopení.
Ja pridem domov a atti s duukom sa mi chvalia ,ze ghostovi ponukali moju cicu . Kurnik ved ja si ju nedam ! (a nebudem rad ,to je moja ,sice ma tira a rozkazuje ,no typicka zena ,ale MILUJEM JU a dam si kofolu )


btw ghostik u mna mas nie 3.50 ,ale tri Piva!
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 15.10.2008   #13
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Tak tiež nie?o napíšem dokonca aj s diakritikou

Tréning :
V pondelok som mal posledný termín na dokon?enie maturitných oznamiek, ktoré som mal hotové o 18.00. Spoliehal som sa, že notoricky známu kombináciu zvládnem aj bez tréningu aj ke? som ešte stihol stiahnu? set zo setupgridu a da? si pár kôl, kde bol moj výsledný ?as 1.42.82

Kvalifikácia :
Fúkal šialený vietor, na rovinke to išlo skoro 290, tu som vy?ažil asi zo setu, s malým prítlakom. Nepodarilo sa mi úplne najlepšie kolo ale vzh?adom na ?as tréningu som bol s 6.tym miestom viac než spokojný.

Šprint 1 :
Musím sa prizna?, že obdivujem niektorých jazdcov (živým príkladom je napr. Atti), ktorý dokážu prejs? závod takmer bez chýb a ve?mi na tom profitova?. Preto som sa snažil aj set naladi? tak, aby som dokázal auto udržat v zákrute aj za extrémnych situácii, ?o sa mi aj vyplatilo. Išiel som si svoju jazdu, pozíciu som získal s windmousovým výletom mimo tra? v T1, z ?oho vyplynulo 5.té miesto.

Šprint 2 :
Výhodnejšia pozícia na štarte (4.) mi však priniesla obavy z rýchlejších jazdcov za mojimi výfukmi. V T1 som si nevšímol blízkos? Ghostovho auta a str?il som sa mu rovno pred nos, trocha do m?a štuchol, no mal som ?o robi? aby som sa udržal ale naš?astie set podržal . Prepadol som sa na 12.te miesto ale zas som z toho len profitoval, kedže sa predomnou stala havária. Tak som sa dostal až na 6te miesto za Radka, ktorý však dos? chyboval a ja som to bol schopný využi?. Predomnou bol v súboji Duuku s Mirim, postupne som ich dobehol, a ke? sa dostali do priameho kontatku aj predbehol a získal tým 3tiu prie?ku, ktorú som si po nervydrásajúcom finiši aj udržal.

Long :
Štart sa mi velmi nepodaril, a pred t2 som bol na poslednom mieste, z ?oho som opä? vy?ažil a vyhol sa mrvanici. Snažil som sa nájs? takú stopu, aby som sa dostal ?o najviac dopredu a nikoho pri tom nezrazil ?o sa mi aj podarilo a po pár kolách som jazdil na 6.tom mieste. Prvá trojka sa odrthla predomnou boli jazdci, ktorých som dobiehal. Vy?kával som do poslednej chvíli, ?i auto za ktorým som išiel v tesnom závese odbo?í do pitlane, ke?že sa to nestalo išiel som tam ja. Vyhol som sa tak súboju a predbehol dokonca 2 autá a dostal sa na 4.té miesto. Ako sa preteky blížili ku koncu, za?al som poci?ova? prílišnú slabos? môjho samosvoru a najviac som strácal na výjazdoch z pomalých zákrut. Takže autá predomnou utekali a autá za mnou ma dobiehali, naš?astie mi môj náskok s ve?kou rezervou sta?il.

Celkovo :
Kone?ne bolo sa išlo kombo, ktoré ponúklo súboje ale hlavne ?isté súboje (JA + SIR v longu = pár kôl jazdy plech na plech). A hlavne po 2 týžd?och smoly sa mi podaril závod obsadil som 6. 5. 4. 3. miesto .

?o sa týka "žvastov" na TS, ni? nie je pravda. Všetko je cie?ené na Ghostovu bezmocnos? drža? volant ke? sa smeje.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.