Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.3.2009   #21
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Lightbulb

Q: Chyba za chybou a spálená spojka, ale ke konci jsem se rozjel a 3. místo, to ?umím!

R1: Skv?le vyrovnané souboje a t?sné p?edjižd?ní a otravování beze škody na autech. Už dlouho se mi takto závod nepovedl. A ješt? odolávat Polymu, kterej když stíhá, tak je to skoro jasný... Supr Race.

R2: Jel jsem opatrn? radši, ale všichni m? za?ali p?edjížd?t, taxem se snažil p?idat, ale akorát jsem to kazil. Ješt? mi tady do toho p?ítelkyn? skoro nahá cvi?ila jógu takže jsem natropil spoustu chyb a hodiny nechyb?ly.Po závod? jsem jí to taky hned ud?.. ale to sem nepat?í. Stíhací jízdou ke konci závodu 4. místo. Na tu bídu gOOd.

Tyhle závody jsou super na u?ení se s FZR a už tomu p?icházím na kloub. Díky za p?kný závod.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2009   #22
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Zprvu jsem se dost trapil, ale ke konci jsem trefil paradni kolo a za svym PB zaostal jen o nekolik malo setin sekundy. Vysledne 2. misto bylo nad ocekavani.
R1: Tendle zavod se mi nepovedl. Nedokazal jsem se dostat do tempa. Dostali se preze mne Poly i Klouczech a musim uznat, ze pri soubojich s nimi jsem si nepocinal moc jiste (alespon, ze se to obeslo bez nehody). Nejakou dobu jsem se jich dokazal udrzet, ale ve snaze jet na hrane jsem udelal hromadu vetsich chyb, hodne obouchal auto a prehral pneu i spojku. Nastesti byl odstup ostatnich dost velky, abych si 4. flek udrzel. Umisteni fajn, ale melo to byt lepsi.
R2: Startoval jsem ze 4. mista. Opet chladnejsi zacatek a brzo mne predjel Poly a take prvni jezdci kus poodjeli. Za mnou se to nejak pomlelo, takze aspon zezadu nikdo netlacil. Polyho jsem se udrzel a zajeli jsme nekolik rychlych casu, takze jsme dojeli spici. Pak mel smulu na nehodu nekoho pred nim, kdezto ja se vyhnul, takze jsem se posunul na bronzovou. Dojel jsem Loukotu a zacal utocit, lec bez uspechu.
Nekolik kol pred koncem jsem ho draftoval na cilovce a chtel predjet, ale udelal obranny manevr, pri kterem doslo ke kontaktu. Roztancila se nam auta a ja si strejchnul o zed. Na rizeni to nastesti nemelo moc vliv. Zase jsem ho dotahl, ale kvuli ztracenemu sebevedomi si drzel drobny odstup a neutocil. V predposlednim kole mne pak gentlemansky pustil pred sebe. Jak pak priznal, udelal to kvuli spatnemu pocitu za ten incident. Dojel jsem tak na skvelem 2. miste.
Loukota ma u me velke + za to pusteni, i kdyz to nebylo treba, protoze byla jeho jizda naprosto v poradku. Jel si svoji stopu - ne idealni, ale jako vedouci na to mel plne pravo - a pak udelal jeden manevr na obranu. To ja jsem ho spis mel zkusit objet vic ze siroka.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2009   #23
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

No nedarilo se a podle toho to taky vypadalo
Kvalda 9.misto
Zavod1: odpalena spojka,konecne umistine asi 10.misto
Zavod2:V 2. kole chyba,propad az na 16.misto..Nakonec jsem dojel nekde kolem 9.mista..

Mno,zadna slava,chybel trening...

Jinak do konce zbejvaj mam dojem 3 zavody,ale ja 2 nepojedu (pracovni povinnosti)...GL vsem v dalsich zavodech
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2009   #24
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: Celou kvalifikaci jsem se pohyboval vzadu, ale v posledních 5 minutách jsme zajel ?as, který m? posunul na 6. pozici.

Race1: Startoval jsem z 6. míst?, po startu se propadl na 7. místo, pak se na m? za?al dotahovat Atti, který m? n?kdy kolem 12. kola p?edjel a pak jsem dojel do cíle na 8. míst?, které jsem si ohlídal i p?es drobné chybi?ky.

Race2: Po startu jsem se propadl n?kam na 9. místo, využil jsem kolize jezdc? p?ede mnou n?kdy v 5. kole, to m? vyneslo na 5. pozici, ale pozd?ji se p?ese m? rychlejší jezdci dostali. Mohl jsme dojet v klidu na 10. míst?, ale ud?lal jsem pár chyb a Devilstorm byl najednou hodn? blízko. Dokázal jsem mu mali?ko poodjet, ale ud?lal jsem chybu a Devilstorm byl t?sn? za mnou. Dv? nebo t?i kola p?ed cílem jsme si to rozdali jako by šlo o 1. místo, byl to velice tvrdý souboj, jako vít?z z n?j vyšel Devilstorm, pokusil jsem se ješt? dotáhnout na útok, ale to se mi nepovedlo a dojel jsem na 11. míst?.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2009   #25
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Jedno velké trápení dneska....

Q: Nemohl jsem sse dostat do rytmu, nejelo to, nakonec až 14. místo

Race 1: Popravd? si už ani moc nepamatuju co se d?lo v prcních kolech Ale jezdil jsem na 9. pozici, poté se na m? dotáhl Devilstorm a ve vracáku na cílovku m? p?edjel, na cílovce jsem jeli vedle sebe, já na kraji co to šlo a nepochopiteln? do m? Devil najel a já skon?il v barié?e, nakonec 10. místo v cíli.
Race 2: Start z 10. místa, po staartu do T1 jsem trochu probrzdil a propadl jsem se až na konec. O kolo pozd?ji se v T1 stala menší koliza a já šel na 9. flek, jenže o pár metr? pozd?ji jsem nezvládl šikanu a šel ?umákem do zdi. Do konce jsem jel s poškozenou geometrií (ale dalo se to) a dojel jsem na 12. míst?.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2009   #26
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Omlouvam se, pokud jsem nekomu uskodil, nebylo to schvalne jen net byl nejkak proti. Priste to jeste skusim pokud se to nezlepsi budu nucen tento skvely Cup opustit
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2009   #27
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Dnes to bylo opet zajimavy...

Q: Hruza, zase jsem to vyhral. Ale myslim ze to bylo celkem tesny.

R1: Hruza na druhou. Hotlapeni od startu do cile. I kdyz prekonavani vlastnich limitu je taky dobra motivace. Chtel jsem ten cas srazit pod 1:01 a nakonec k tomu moc nechybelo.

R2: Na tohle jsem se tesil. Otacecka rostu, takze na startu 5. pozice. V prvnich kolech jsem se teda spis propadal po drobnych kontaktech. Ve 2. kole byl mensi rozruch v T1, kde se nahle ocitl Devilstormuv vuz v protismeru. Pole uz se zacalo trochu trhat a zacalo teprve to prave zavodeni. Skvele souboje jsem svadel s Energetikama a s Reycem. Chvilema jsem mel pocit ze mam neco s motorem kdyz mi na rovince NRG ujizdeli, ale to bylo asi necim uplne jinym. Proste jsem mel pomalejsi vyjezdy na cilovou rovinku a kluci meli mozna i mensi pritlak. Pak prislel opet souboj s Reycem a ve sikane pred vraceckou na cilovku doslo ke kolizi. Jeli jsme vedle sebe a ja mel vnejsi stopu. Mel jsem dojem ze mam dostatecny presah tak jsem to poslal na vnitrek, kde byl bohuzel brzdici Reyco. Takze jsem na nej pockal a i kdyz mi po zavode rekl ze jsem mel jet dal, tak si stejne myslim, ze to byla moje chyba a ze jsem mu tam misto nechat mel... V cili celkem pekne 5. misto. Jeste jednou dik vsem za pekny zavod. Jen skoda ze to Mottovi a Faraonovi nevyslo s netem.

Priste Kyoto national, na to se tesim uplne nejvic.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2009   #28
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Motto View Post
Omlouvam se, pokud jsem nekomu uskodil, nebylo to schvalne jen net byl nejkak proti. Priste to jeste skusim pokud se to nezlepsi budu nucen tento skvely Cup opustit
Hele zrovny ty bys to m?l vy?ešit a když ne ovzy se na PM. P?ece jenom to bereme ve škole...
Jinak supr závody, hlavn? s Raycem v 1. závod? a a v 2. sem ?ekal na Polyho a nic taxem jel dál!
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2009   #29
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Foukal celkem silny vitr a ja se mu nedokazal prizpusobit. Kazil jsem jedno kolo za druhym. Nastesti jsem tesne pred koncem trefil jeden slusny cas, ktery me katapultoval na 2. misto.

R1: Nemel jsem tentokrat moc natrenovano se zavodnim setem a projevilo se to na moji sebeduvere. Druhy flek jsem drzel, ale casy byly mizerne. Kdyz uz jsem zacal zrychlovat, selhal mi net.

R2: Pri startu z posledni pozice jsem necekal zadne zazraky. Pres prvni pulku pole jsem se dostal po nekolika kolech, ale druha mezitim ujela strasne daleko. Zkusil jsem na to tlacit, ale zase to vyrazne ztezoval silnejsi vitr. Nejakym zazrakem jsem se dotahl alespon na pateho Losa, ktery udelal kus pred koncem chybu a daroval mi pozici. Kdyz k tomu prictu nehodu mezi Polym a Reycem, ocitl jsem se razem na 3. miste a neveril jsem vlastnim ocim, jak vysoko jsem se vyhoupnul. Los si jeste odvaznym utokem v posledni zatacce vzal svou pozici zpet, ale ja vcas zareagoval, uzpusobil tomu prujezd zatackou, diky rovnejsimu vyjezdu jsem nabral vyssi rychlost a i bez draftu se dostal vedle nej tak, ze jsem cilovou caru protal o 0,02 s driv. Vysledna bronzova pricka byla ale malou naplasti na vypadek v R1.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2009   #30
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Dneska asi nejfajnov?jší závod z celého cupu

Q: Jako p?i v?erejším závodu Mixed cupu, tak i dneska jsem nem?l moc najeto, povinnosti jsou holt povinnosti. Nakonec p?edposlední 12. místo.

Race 1: P?ed závodem jsem musel sko?it do garáže d?ív než jsem m?l, protože babi?ka pot?ebovala s n??im pomoct, tak jsem si palivo vy?ešil radši p?edem, a? poté nezdržuju, následoval posun na poslední místo, což mi ani nevadilo, jestli startuju o 5 metr? blíž n?bo dál. Po startu jsem se dostal p?ed Devilstorma a Zde?ka, poté m? Zden?k p?edjel a mezitím jsme Devilovi ujeli, takže až do konce sólo závod. Jenže v 15. kole jsem se zakoukal do okolní krajiny () a do skoku do šikany po oválu jsem šel trochu venkem, když jsem šel pozd? na brzdy. O kolo pozd?ji jsem zas na nájezdu na ovál to vzal až tou trávou za ka?írkem, ale do cíle jsem dokulhal ješt? p?ed Devilem na 12. míst?.
Race 2: Docela zajímavý za?átek, na chvilku jsem nakoukl až na 6. místo, ale Motto do m? ?uknul a já šel ven a propadl jsem se na 10. místo. jezdil p?ede mnou SIR a 5 kol jsem se ho držel než jsem ud?lal chybi?ku a SIR se za?al vzdalovat. cca 5 kol p?ed Koncem SIR zachyboval a já se p?ed n?j dostal. Vlilo mi to do žil úpln? jinou krev a já za?al nato špalat jako nikdy, v posledním kole p?i nájezdu jsem trochu zaváhal, ale místo p?ed ním jsem uhájil a nakonec 10. flek.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2009   #31
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: Nem?l jsem natrénováno, k tomu jsem p?išel od práce na Lancii, která si ?ekla, že zase jednou nebude jezdit. M?l jsem v plánu, že když se mi nepovede kvali, tak nepojedu ani závody. Ale s výsledkem kvalifikace jsem byl na konec spokojený.

Race1: Po opatrn?jším startu jsem kroužil n?kde na 9. nebo 10. míst?. Nev?d?l jsem, jak na tom budou pneu, okolo 6. kola to s nimi vypadalo špatn?, ale ochladily se. Dostal jsem se p?ed Sira, který ud?lal chybu a m?l jsem na to, ho udržet za sebou, nebýt mé chybi v nájezdu na ovál, kde jsem ud?lal tuli tuli se svodidly. Pak za mnou jezdil Loukota, který na m? za?al tla?it 4. kola p?ed cílem. Když jezdil kousek za mnou, tak jsem omylem ?uknul o brzdu (tímto se mu ješt? jednou omlouvám), což mohlo skon?it kolizí, ale Loukota prokázal skv?lý reflex a vyhnul se mi. Ale o pár zatá?e dál chyboval a já se dostal p?ed n?j. V posledním kole se na m? dotáhnul a snažil se zaúto?it, ale já mu nedal žádnou šanci, když jsem jel defenzivní jízdu. P?ede mnou jezdil Gotha, kterému se nepovedl nájezd na ovál a já se na n?j za?al dotahovat. Zaúto?il jsem úpln? v poslední zatá?ce, bylo to dost na srdce, protože mezi Gothem a zdí nebylo moc místa, dokonce jsem m?l m?nší kontakt se zdí, ale dojel jsem p?ed Gothem na 8. míst?.

Race2: Tento závod pro m? skon?il v 1. kole po kolizi s Gothem. Pak už jsem jen jel, zkusil si zajet ?áký to rychlý kolo.

Last edited by Zdenek CZE; 28.4.2009 at 05:43.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2009   #32
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Konecne domaci zavod! Na tuhle trat jsem se moc tesil.

Q: Stejny scenar jako v predchozich zavodech.

R1: Start -> cil. Ale nebylo to uplne jednoduchy, Duuku se me drzel skoro cely zavod.

R2: Hned v prvnim kole zhruba uprostred okruhu jsem sel z leve strany vedle Laly, trochu jsme se tukli a oba jsme to ustali, ale za nami se to trochu pomlelo... Pri najezdu na oval jsem zavahal a Lala sel preze me. Souboj az do T1, tam me Lala lehce strejchnul o zadek a ja si vyjel do pisecku. Toho vyuzil Loukota a malem i Fast Jarda (jen pro upresneni pro Jardu - netuknul Motto do tebe ale ty do nej. Motto jel svoji stopu na kterou mel pravo. ). V nasledujicich kolech jsem se dostal zpatky pres Loukotaka a po kolizi Reyca a Sira jsem byl uz na 3. miste. Zacala stihaci jizda na Lose a vedouciho Klouczecha. Lose jsem v pohode stihnul, Klouczka uz ne. Mozna kdyby byl zavod o dve kola delsi... Jakoze mel byt. Jelo se jen 27 minut, kdezto v prvnich trech zavodech 30. Ale v pravidlech je 80km, ja vim..

Takze dik vsem za dobre pozavodeni a jsem rad ze kolegovi konecne vydrzel net.

EDIT: Zdenek > asi si pletes Ghosta s Gothou.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing

Last edited by Poly; 27.4.2009 at 22:12.
Poly is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2009   #33
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
jen pro upresneni pro Jardu - netuknul Motto do tebe ale ty do nej. Motto jel svoji stopu na kterou mel pravo.
Máš pravdu, te? jsem zkouknul replay a vykosil jsem se hezky Jak je vid?t, v?bec jsem nedržel lajnu
1 2 3 4 5
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2009   #34
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Máš pravdu, te? jsem zkouknul replay a vykosil jsem se hezky Jak je vid?t, v?bec jsem nedržel lajnu
1 2 3 4 5
Tak ono nejde ani tak o lajnu jako spis jet si svoji vnejsi stopu, stacilo aby ses tolik netlacil na vnitrek a drzel se na vnejsku, tam si k tomu stretu asi pomohlo i hrabnuti do travy...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 28.4.2009   #35
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
EDIT: Zdenek > asi si pletes Ghosta s Gothou.
A sakra. Díky za upozorn?ní.

Last edited by Zdenek CZE; 28.4.2009 at 05:44.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 28.4.2009   #36
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Na vic nez 2x 4. misto jsem nemel.

Q: Zajel jsem tusim 5. nejlepsi cas, pritom jsem nebyl daleko od sveho PB. Abych se dostal vys, musel bych si prekonat i teoreticky PB, takze jsem byl spokojen.

R1: Start bezproblemovy, par mist jsem ztratil asi presprilis opatrnou jizdou. V L4 jsem udelal chybu za T1, predjel me Motto a v te chvili zacal velky souboj az do uplneho konce No, par kol jsem se drzel jen tesne za nim a k utoku jeste nedoslo, ale prakticky celou druhou puli zavodu jsme se na brzdach pretahovali o T1. Kolo co kolo jak pres kopirak. S kazdou zatackou se mi o kousicek vzdaloval, ale diky lepsimu najezdu na oval a nejspis mensimu pritlaku, jsem se prave na ovalu pokazde dotahl a zautocil. Opravdu jsme v kazdem kole leteli do T1 bok po boku. Vzdycky si nechal vnitni stopu a ja se navic v T1 necitil dost sebejiste, takze si misto udrzel. Az v predposlednim kole jsem ho dokazal predjet. Celou tu dobu nas vytrvale stahoval Los a dostal se dost blizko na to, aby se hned pustil do souboje s Mottem. Diky tomu jsem si nemusel hned hlidat zada. Navic jsem dojel Reyca, ktery hodne ztracel kvuli poskozenemu zaveseni. Snazil se mi ze vsech sil branit, ale v poslednim kole jsem ho o kousicek presprintoval.

R2: Trochu neprehledna situace na zacatku znamenala propad o par pozic. K tomu jsem jeste nesikovne stouchnul do Polyho za T1, vyhnal ho do pisku a behem cekani, az se vrati na trat, se mezi nas zamichala asi tri dalsi auta. V dalsi fazi zavodu se ale vicero zavodicich toulalo mimo trat, takze jsem nekolik pozic ziskal zpet zadarmo. Opet se ovsem prede mnou zjevil Motto a opet jsme si strihli nekolik kol trvajici pretahovanou o T1. Tentokrat mi nastesti stacilo min pokusu. Cela druha pule pak byla ponekud nudna. O veskere vzruso se staral zas jen Motto tim, ze se za mnou drzel o +-1s a ja v kazde zatacce hlidal zrcatka, jestli se moc nepriblizuje.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2009   #37
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Taky napisu par radku.
Musim rict, ze na tenhle zavod jsem naprosto zanedbal pripravu a podle toho to taky vypadalo, i kdyz jsem si zazavodil paradne. Jak uz zminil Lala, prvni zavod byl neuprostny souboj nas dvou. Neotestoval jsem set a to byla chyba, protoze se mi strasne hraly pneumatiky a misto toho abych chladil, musel jsem odrazet utoky. Bylo to ale celkem zabavne (alespon pro me) Kdyz uz se situace v T1 opakovala asi po 3. a ja Lalu opet udrzel za sebou, vybavil jsem si nedelni F1 jak Rubens macha nasrane rukou Myslim, ze Lala to bral sportovneji, byl rychlejsi na rovince, vzdy me dohnal a bylo jen otazkou casu kdy me predjede. Kdyz se tak stalo mel jsem na narazniku Sira nebo Lose (kuci sorry ja si vas porat pletu ) a schylovalo se k podobnemu pretahovani. Na cilovce jsme jeli tesne za sebou, ja jsem se snazil drzet vnitrni stopu, ale souper videl prilezitost a tak zautocil. Bohuzel se ukazalo, ze mista vedle zidky bylo malo tuknul mi do vozu a oba jsme skoncili v hodinach Jiz tak prehrate pneu dostali dalsi ranu, nebyl jsem schopen udrzet auto na ceste a posledni kolo bylo strasne narocne. V predposledni zatacce jsem hodil hodiny, predjelo me temer cele startovni pole a ja dojel 11.

Druhy zavod byl taky zajimavy Dofouknul jsem pneu a jelo to o poznani lepe. Start se mi nepovedl byl jsem chvili na chvostu, ale diky chybam ostatnich to netrvalo dlouho a byl jsem nekde kolem 5. mista. Predemnou jel kdo jiny nez Lala . Snazil jsem se co jsem mohl, ale rozestup byl porad veliky na to, abych mohl zautocit. Ke konci jsem byl docela blizko, ale v tom na me mava typek sachovnicovou vlajkou a ja byl v cili na peknem 5. miste

Jsem moc rad, ze mi vydrzel net, nevim co se minule delo, ale pekne me to nas**** Doufam, ze na posledni zavod to bude taky v poradku moc se tesim.

Btw: Ghoste a Brano nechcete udelat tabulku hodnoceni tymu? Pred poslednim zavodem to muze byt pro mnohe jista motivace
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2009   #38
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Motto View Post
Btw: Ghoste a Brano nechcete udelat tabulku hodnoceni tymu? Pred poslednim zavodem to muze byt pro mnohe jista motivace
ked mi spravis zoznam kto je s kym tak neni problem lebo ja mam z toho gulas a neako cas niet. Ale bude volno tak to spacham
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2009   #39
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Já bych ud?lal tabulku hodnocení jezdc? až ve 3. ro?níku. Bude 3. ro?ník, ne???
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2009   #40
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

treti rocnik bude ak bude dostatocny zaujme ,ale az niekedy na jesen-zima . Je skoda ,ze ucast je taka aka je ,ale no co sa da robit. Ceny su pekne
Vysledky vieme spravit ,tam neni problem, viem to prehodit aj do inej tabulky atd ,mam taku jednu komplikovanu z ktorej je potom vyexportovana do html aby ste sa nato mohli pozerat Tu ide oto ,ze tabulka pre timove hodnotenia je ,ale nieje tam ani jeden tim
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.