Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.4.2006   #121
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko
edit:
akoze pilot zahynul po tazkom naraze
http://forum.rscnet.org/attachment.p...7&d=1144725981
a podle toho co se tu pise bych tipoval,ze i presto je auto ovladatelny:lol:
jinak demo horror,po hodine se pakovalo z disku,na tohle nemam nervy..zlaty LFS alpha
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2006   #122
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

2Gabelhish: v tom postu naho?e si to vystihnul dob?e, potenciál tu je, ale vydat to jako 1.0 final je víc než odvážný. Co h??, licence platí rok, takže kdo si koupil te?, akorát se stal placeným betatesterem a až to kone?n? za?ne chodit, p?estane mu platit licence. Opravdu nejlepší je si po?kat na n?co chodícího, zdokumentovanýho. Prej multiplayer nechodil proto, že si nenašli ani 2 min aby ?ekli jak má být správn? nastavený dedi.. fakt originální výmluva u 1/2 roku o?ekávanýho uvedení PROFESIONAL ONLINE racing simulátoru.

To LCD sice p?es replay nahodit jde, ale protože pak vlastn? jedete v replayi :craz: nejde to co zajedete uložit. Celkov? omezení dema je upln? na p?st, klidn? a? online jede jen 15min na jedno spušt?ní hry, ale nemít možnost to zkusit p?ed koupí :down:

2DoN: v LFS je taky pár v?cí co bych si um?l p?edstavit jinak, ale celkov? mám pocit, že bych si m?l koupit letenku a jít se Scawenovi osobn? omluvit za jakýkoliv remcání, který jsem kdy m?l.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2006   #123
joshua
Member

 
joshua's Avatar
 
Join Date: 15.7.2005
Location: Most
Posts: 117
Default

no m? to docela chytlo ted ten nkPro. už mám by oko odježd?no asi 300km (nevim p?esn?, jezdim furt v replayi ) a když už trošku tu trat a auto znáte a za?nete jezdit rychlejší ?asy tak je to hned lepší. m? to docela baví. nevim pro? jste tak zklamaný, je to vícemén? to co jsem ?ekal, docela podobný v ovládání auta jako u netkaru 0,99. ty bugy ale to je hr?za! ale to se všechno odstraní, to je otázka ?asu. ovšem ted neni d?vod si to kupovat. jedin? že by se už ted rozjela u nás n?jaká liga, což vidim dost nepravd?podobn?. jestli se ale odstraní bugy, zlepší online (prej dost významn? padá FPS v onlineu) a koupim si novou grafiku, abych taky vid?l bordel na pneu a sjetí, tak vážn? uvažuju že bych si to pozd?š moh koupit. záleží jakej o to bude celkovej zájem, sám to jezdit nebudu
__________________
The one who gets on the throttle first usually wins, because all we do is drag race between the corners.
-- Carroll Smith

B.E.E.R. Team member- BEER Team web
joshua is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2006   #124
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

Pocatecni zdeseni z premiry bugu zacina pozvolna opadavat. Byl vydan prvni minipatch, mnozi se preklenuli pres problemy s konfiguraci, zacali jezdit a nachazet v NKP zalibeni. Nedejte na prvni dojem, s kazdym dalsim odjetym kolem prichazim jizde v tomto simu na chut. Velky otaznik je zatim MP ktery jsem zatim neokusil. Cas ukaze.

nekolik dalsich kl. zkratek
F2 incar/onbard cameras
F3 outcar cams
F4 standings/driver/laptime
F11 DOOM MODE (strafe with alt+arrowkeys)
F12 screenshot
K Keyboard mode
Enter [Return] message/chat
H Shaders ??
R replay
F fast forward replay
S slow mo replay
D rewind
shift F Show fps
L to clean helmet
C to crouch in doom mode
F1 view monitor

EDIT: dalsi video, zaber z kokpitu zakonceny havarii -o=o`
__________________
LFS | NKP | AC | iR sunday racer
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2006   #125
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Los[cz
]Velky otaznik je zatim MP ktery jsem zatim neokusil.
Co to, já myslel že máš licenci? A? n?kdo ud?lá po?ádný video z MP, co nejvíc aut na startu, n?jaký kontakty, onboard jedno auto vidí každej v demu..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2006   #126
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

aby re? nestála ... :mag:

http://forum.rscnet.org/attachment.p...9&d=1144747351
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2006   #127
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko
hehe to de, jen diky pripojeni mas 16 sec ztratu :lol:
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2006   #128
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 26.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Chlapy ja si myslim, ze myslenka te hry je dobra, jen jeste neni zrealizovana tak jak by mela.
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2006   #129
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

Pablo: pravda je takova, ze k MP jsem se zatim nedostal.
Ondrejko: hodnoty v sloupci "Ping" nelze brat vazne, jde s nejvetsi pravdepodobnosti o bug

Par humornych vyroku na zaver :fry:
"I think from now on, I'm going to call it Nektar Pro. Why? Because the engine sounds are terrible! they sound like a bunch of bees trapped inside a honey jar. It's a friggin bee simulator I tell you."

"LFS has more bees than nkpro. But that is just personal preference. As the sound works now ok in nk it's much better than in LFS."

"And yes, my sound is on 50ms latency (tried 25ms but the bees turned into hornets)."
__________________
LFS | NKP | AC | iR sunday racer
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2006   #130
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

Provokace :lol:
__________________
LFS | NKP | AC | iR sunday racer
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2006   #131
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

provokace #2
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2006   #132
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

mne pripomina momentalna verzia RF TOTO
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2006   #133
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Loukota
Chlapy ja si myslim, ze myslenka te hry je dobra, jen jeste neni zrealizovana tak jak by mela.
jo, nerikam ze to nema potencial, ale je toho jeste dost co je treba dotahnout...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2006   #134
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

vite jak to bylo s tim potencionalem u octavky/fabie wrc ? :sofa:
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2006   #135
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

nj, vzdy zalezi od vyvojara ako seriozne sa k produktu stavia... a o co viac popracuju na NK Pro, o to lepsie pre nas (aspon bude trochu konkurencie medzi LFS a NK)
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2006   #136
K4Ri
Newbie
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Brno
Posts: 40
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
2Gabelhish: v tom postu naho?e si to vystihnul dob?e, potenciál tu je, ale vydat to jako 1.0 final je víc než odvážný. Co h??, licence platí rok, takže kdo si koupil te?, akorát se stal placeným betatesterem a až to kone?n? za?ne chodit, p?estane mu platit licence. Opravdu nejlepší je si po?kat na n?co chodícího, zdokumentovanýho. Prej multiplayer nechodil proto, že si nenašli ani 2 min aby ?ekli jak má být správn? nastavený dedi.. fakt originální výmluva u 1/2 roku o?ekávanýho uvedení PROFESIONAL ONLINE racing simulátoru.

To LCD sice p?es replay nahodit jde, ale protože pak vlastn? jedete v replayi :craz: nejde to co zajedete uložit. Celkov? omezení dema je upln? na p?st, klidn? a? online jede jen 15min na jedno spušt?ní hry, ale nemít možnost to zkusit p?ed koupí :down:

2DoN: v LFS je taky pár v?cí co bych si um?l p?edstavit jinak, ale celkov? mám pocit, že bych si m?l koupit letenku a jít se Scawenovi osobn? omluvit za jakýkoliv remcání, který jsem kdy m?l.
Licenci mas na furt.. ..Tam slo o to ze nakupem nkp licence si nekoupil produkt v dosavadni fazi,ale je zaruceno ze na tom budou jeste minimalne 1 rok delat..
__________________
*FWD-power on BAD wheels!*
K4Ri is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2006   #137
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by K4Ri
Licenci mas na furt.. ..Tam slo o to ze nakupem nkp licence si nekoupil produkt v dosavadni fazi,ale je zaruceno ze na tom budou jeste minimalne 1 rok delat..
Moje angli?tina není nic moc, ale furt si myslím, že
"Buy your netKar PRO v1.0 licence now to unlock your software. You'll get 1 year of free software updates and additional contents, documentation and support."
znamená, že rok od koup? budou updaty zadarmo a pak už ne. Licenci máš samoz?ejm? na furt, výraz "p?estane mu platit licence" byl zavád?jící, myslel jsem to, že když všichni p?ejdou na vyšší nekompatibilní verzi, tak mi ta platná licence bude tak n?jak naprd..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2006   #138
K4Ri
Newbie
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Brno
Posts: 40
Default

jo to znamena..celkem inspirovanej scawenem, bohuzel qalitu od neho jeste nestihl pochytit..
__________________
*FWD-power on BAD wheels!*
K4Ri is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2006   #139
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

chlapi je to prvni verze, nic neni bez chyby a proste uz ted se kazdy den nejaky ten bug odstrani.. ten potencial je tam podle me dost velkej, ja to urcite neodepisuji..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2006   #140
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Quote:
Originally Posted by K4Ri
Licenci mas na furt.. ..Tam slo o to ze nakupem nkp licence si nekoupil produkt v dosavadni fazi,ale je zaruceno ze na tom budou jeste minimalne 1 rok delat..
Moje angli?tina není nic moc, ale furt si myslím, že
"Buy your netKar PRO v1.0 licence now to unlock your software. You'll get 1 year of free software updates and additional contents, documentation and support."
znamená, že rok od koup? budou updaty zadarmo a pak už ne. Licenci máš samoz?ejm? na furt, výraz "p?estane mu platit licence" byl zavád?jící, myslel jsem to, že když všichni p?ejdou na vyšší nekompatibilní verzi, tak mi ta platná licence bude tak n?jak naprd..

tvoje angli?tina je stejná jako moje... pokud dojde po roce ke zm?n? fyzika a b?h ví ?eho ješt? (a že dojde, je víc než jasné), bude mít nebožák jedin? šanci si to koupit znova, t?eba se slevou, to nic nem?ní na faktu, ze u lfs t? vy?adí ze hry jen nová verze a ta za rok bude leda ve snech t?ch nejbujn?jších z nás :drive:
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.