Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.5.2006   #1
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Thumbs up New Fast And Furious !!!!!

Zdar, ted sem mluvil s kamosem a chysta se do kin dalsi pokracovani FandF, tentokrat o DRIFTU!!!!!!!! Videl sem trailer a myslim ze to bude zase neco jinyho a peknyho, checkujte tady : http://www.thefastandthefurious.com/
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2006   #2
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

lol
jet is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2006   #3
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

uz se nemuzu dockat
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2006   #4
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

a kvuli tomuhle je zalozenej novej thread bo jak se tomu rika :-/
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2006   #5
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet
a kvuli tomuhle je zalozenej novej thread bo jak se tomu rika :-/
To vadi ? Je to to samy jako zakladat thread o NetCar, pokec o tom apod.
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2006   #6
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

to uz neni ani offtopic ale uplne off-forum. nebejt to jeste peti vykricnikama a super ikonkama zvyrazneny tak at se to tu klide vali, ale tohle je supr ujety
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2006   #7
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir
to uz neni ani offtopic ale uplne off-forum. nebejt to jeste peti vykricnikama a super ikonkama zvyrazneny tak at se to tu klide vali, ale tohle je supr ujety
To vis, chci aby o tom vedelo co nejvic lidi :-) kam jinam to mam dat nez do off-topic ? kdyz tady zadn yoff-forum, jak rikas, neni
EDIT: ke vsemu me to dost vyrazilo dech, takze ty vychricniky byly z nadceni
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2006   #8
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

ehm.. jak bychom ti to jen rekli
jet is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2006   #9
marlin
Regular Member

 
marlin's Avatar
 
Join Date: 1.12.2004
Location: Okrouhlá
Posts: 533
Default

skoda ze nenatocily klokani utoci , aspon bych si v tom zahral
__________________
modelky

klik sem
marlin is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2006   #10
Apendix
Newbie
 
Join Date: 5.1.2005
Posts: 66
Default

Uz se nemuzu dockat jak ceska mladez vytahne z vrakovist sve stare s120 a zacne snima driftovat na ceskejch silnicich :/
Apendix is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2006   #11
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Apendix
Uz se nemuzu dockat jak ceska mladez vytahne z vrakovist sve stare s120 a zacne snima driftovat na ceskejch silnicich :/
Jo to me dostava, po FanF aTF and TF se to docela rozmohlo, pak to dopada, ze par lidi lezi vedle auta v prikope, vy si asi myslite, ze sem fanatik na FF, alo vono hovn* rad se na to podivam, ale jenom z toho duvodu, ze je to Drift, kdyby to bylo normal, tak po tom ani nesahnu......nemam rad komercni veci, je to jen ciste ze zajimavosti okolo driftu

EDIT: Neznam jedinej film, kde by bylo aspon 10 minut normalniho driftu
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 20.5.2006 at 15:23.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2006   #12
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler
EDIT: Neznam jedinej film, kde by bylo aspon 10 minut normalniho driftu
nevim sice, co je to normalni drift, ale v tomhle je driftu urcite vic nez 10 minut.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2006   #13
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Kada
nevim sice, co je to normalni drift, ale v tomhle je driftu urcite vic nez 10 minut.
Normalnim driftem myslim, aby to nebyl ustrelenej zadek nekde na krizovatce Tenhle film, jak si mi dal link nekde sezenu, ale myslel sem film s pribehem, to neva, mrknu na tenhle, nicmene diky za link
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2006   #14
Mrazak
Newbie

 
Mrazak's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Praha
Posts: 98
Default

FF je maximalni blbost IMHO... Nemam rad takovy komercni sracky(u her treba NFS: Most wanted)... Grip movie je 1000x lepsi.
+trailer na FF drift jsem videl asi pred 2 mesicema.
__________________
Opteron 144@2,94GHz|TR Ultra 90|2GB RAM Pqi 425MHz cl2,5-3-3-6|Sapphire X1950Pro AGP@615/1600MHz|DFI LP UT nF3 Ultra-D|HDD 80+250GB|Razer Diamondback Plasma, Logitech G15, Momo Racing, DFP, Formula Force GP *RIP*

Last edited by Mrazak; 20.5.2006 at 16:36.
Mrazak is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2006   #15
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Mrazak
FF je maximalni blbost IMHO... Nemam rad takovy komercni sracky(u her treba NFS: Most wanted)... Grip movie je 1000x lepsi.
+trailer na FF drift jsem videl asi pred 2 mesicema.
Grip je naprosto bozi !!!!! NFSMW je sracka nehorazniho kalibru
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2006   #16
TreWoR
Member

 
TreWoR's Avatar
 
Join Date: 10.4.2005
Location: Kunovice
Posts: 356
Default

Ten trailer je stary asi 3 mesice
__________________
http://trewor.ic.cz/obrazky/pmt_bar.jpg
In-Game Nick: PMT| T.Travnicek | Licence S1/S2: Since Summer 2005
CPU: Intel Core i3-370M | Graphic card: ATI Mobility Radeon HD 5470 | RAM: 4GB DDR3 | Connection: Wi-Fi, 6144/1024 | Controler: Logitech DFP

Gabelhirsch:"kdo svodidla nelíbal, ten lfs nejezdil"
Peperson_CZ:"Na tenhle skin mám i setup"
TreWoR is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2006   #17
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

F&F jsem vid?l jeden díl, nevím jaký, ale byla to ta nejv?tší pí?ovina pí?ovin. možná je to tím, že když slyším ten typ hudby co se tam vyskytuje, mám chu? vzít sekeru a zahrát si epizodu "STUDNA" z 30 p?ípad? Magora Zemana, možná je to taky tím, že neony a r?zné bakelitové trapárny nalepené na orezlé šunce s perforací výfuku na ojetých protektorech m? dostává do stavu, kdy je pro majitele t?chto "exkluzivit" jen dob?e, že nemám zbrojní pr?kaz. D?ti, co tomuhle "kultovnímu hustofilmu" v??í a hltají každé slovo neuv??iteln? impotentních dialog?, prohán?jí se z pravidla posiln?ní cocacololou a trávou no?ním m?stem mám jako ?idi? moc rád. Asi to bude tím, že mi není 15, nenosím kalhoty s rozkrokem u kolen, skej?ácký triko ?i mikinu s kapucou, z pod které vykukují dredy (jukn?te na Dfense, tam se píše o univerzálním rozpleta?i dred? ) a nemyslím si, že ?márání po zdech p?i poslouchání moravacrew (doporu?uji najít na webu.. to jsou mach?i) je jistá forma seberealizace. a možná je to taky tím, že jsem v?era m?l moc piva na podnikovém ve?írku. zkrátka a dob?e, tenhle film sem pat?í asi jako NFSU. sv?j názor nikomu nenutím, ale považoval jsem za nutné reagovat dle mého názoru p?im??en? na exkrement co ze zde objevil.

da End py?o
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2006   #18
Mrazak
Newbie

 
Mrazak's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Praha
Posts: 98
Default

Quote:
Originally Posted by Gabelhirsch
F&F jsem vid?l jeden díl, nevím jaký, ale byla to ta nejv?tší pí?ovina pí?ovin. možná je to tím, že když slyším ten typ hudby co se tam vyskytuje, mám chu? vzít sekeru a zahrát si epizodu "STUDNA" z 30 p?ípad? Magora Zemana, možná je to taky tím, že neony a r?zné bakelitové trapárny nalepené na orezlé šunce s perforací výfuku na ojetých protektorech m? dostává do stavu, kdy je pro majitele t?chto "exkluzivit" jen dob?e, že nemám zbrojní pr?kaz. D?ti, co tomuhle "kultovnímu hustofilmu" v??í a hltají každé slovo neuv??iteln? impotentních dialog?, prohán?jí se z pravidla posiln?ní cocacololou a trávou no?ním m?stem mám jako ?idi? moc rád. Asi to bude tím, že mi není 15, nenosím kalhoty s rozkrokem u kolen, skej?ácký triko ?i mikinu s kapucou, z pod které vykukují dredy (jukn?te na Dfense, tam se píše o univerzálním rozpleta?i dred? ) a nemyslím si, že ?márání po zdech p?i poslouchání moravacrew (doporu?uji najít na webu.. to jsou mach?i) je jistá forma seberealizace. a možná je to taky tím, že jsem v?era m?l moc piva na podnikovém ve?írku. zkrátka a dob?e, tenhle film sem pat?í asi jako NFSU. sv?j názor nikomu nenutím, ale považoval jsem za nutné reagovat dle mého názoru p?im??en? na exkrement co ze zde objevil.

da End py?o
Ámen
__________________
Opteron 144@2,94GHz|TR Ultra 90|2GB RAM Pqi 425MHz cl2,5-3-3-6|Sapphire X1950Pro AGP@615/1600MHz|DFI LP UT nF3 Ultra-D|HDD 80+250GB|Razer Diamondback Plasma, Logitech G15, Momo Racing, DFP, Formula Force GP *RIP*
Mrazak is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2006   #19
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Gabelhirsch
F&F jsem vid?l jeden díl, nevím jaký, ale byla to ta nejv?tší pí?ovina pí?ovin. možná je to tím, že když slyším ten typ hudby co se tam vyskytuje, mám chu? vzít sekeru a zahrát si epizodu "STUDNA" z 30 p?ípad? Magora Zemana, možná je to taky tím, že neony a r?zné bakelitové trapárny nalepené na orezlé šunce s perforací výfuku na ojetých protektorech m? dostává do stavu, kdy je pro majitele t?chto "exkluzivit" jen dob?e, že nemám zbrojní pr?kaz. D?ti, co tomuhle "kultovnímu hustofilmu" v??í a hltají každé slovo neuv??iteln? impotentních dialog?, prohán?jí se z pravidla posiln?ní cocacololou a trávou no?ním m?stem mám jako ?idi? moc rád. Asi to bude tím, že mi není 15, nenosím kalhoty s rozkrokem u kolen, skej?ácký triko ?i mikinu s kapucou, z pod které vykukují dredy (jukn?te na Dfense, tam se píše o univerzálním rozpleta?i dred? ) a nemyslím si, že ?márání po zdech p?i poslouchání moravacrew (doporu?uji najít na webu.. to jsou mach?i) je jistá forma seberealizace. a možná je to taky tím, že jsem v?era m?l moc piva na podnikovém ve?írku. zkrátka a dob?e, tenhle film sem pat?í asi jako NFSU. sv?j názor nikomu nenutím, ale považoval jsem za nutné reagovat dle mého názoru p?im??en? na exkrement co ze zde objevil.

da End py?o
Klobouk dolu, pekne napsany, za to bys u moji prof. na cestinu dostal 1 a do konce roku bys byl v pohode
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2006   #20
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

Quote:
Originally Posted by Gabelhirsch
Asi to bude tím, že mi není 15, nenosím kalhoty s rozkrokem u kolen, skej?ácký triko ?i mikinu s kapucou, z pod které vykukují dredy (jukn?te na Dfense, tam se píše o univerzálním rozpleta?i dred? ) a nemyslím si, že ?márání po zdech p?i poslouchání moravacrew (doporu?uji najít na webu.. to jsou mach?i) je jistá forma seberealizace.

da End py?o
Trochu tu motas jablka s hruskama ono totiz skejtaci a podobny typkove co nosej dredy a poslouchaj hiphop , nemaj duvod prohanet se v noci po meste v blikajicich karach .
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.