Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KxR Racing Days 2011/2012

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.1.2012   #1
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default RACE 2 - Tiskovka

..
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #2
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quali- necekane 1.cas radost jak prase a chut bojovat o 1.flek


R1: start z 1. a hned jak trouba trefim gumy, zaveseni v hajzlu garaz, stihacka, 26 misto

R2: start dobry z 26 hned na 19 a tesil sem se na souboje, najednou predemnou kalamita, chtel sem uhnout, gumy salto a zas zaveseni v hajzlu, konec

holt smula ale co se da delat, priste to snad vyjde
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #3
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Quali- necekane 1.cas radost jak prase a chut bojovat o 1.flek


R1: start z 1. a hned jak trouba trefim gumy, zaveseni v hajzlu garaz, stihacka, 26 misto

R2: start dobry z 26 hned na 19 a tesil sem se na souboje, najednou predemnou kalamita, chtel sem uhnout, gumy salto a zas zaveseni v hajzlu, konec

holt smula ale co se da delat, priste to snad vyjde
To jsem zv?dav kolik t?ch p?íšt? bude
__________________


PC: CPU DualCore Intel Core 2 E8400 3 GHz,4096 MB DDR2 Ram,Graf. karta nVidia GeForce 9600 GT (512 MB),monitor BenQ V2400 Eco 24" Full HD,systém Win Vista Home Premium,Logitech G27 Racing Wheel

Hafik1 is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #4
HBVLibr
Newbie

 
HBVLibr's Avatar
 
Join Date: 15.2.2011
Location: Frýdek-Místek,Czech
Posts: 42
Default

Quali - Zklamáni,2 x krát jsem dojel pomalejšího jezdce a nedokázal si na?asovat odstup.13 místo
1.Race S Gepertem jsme si zajeli na st?ída?ku v t1 do Pneu,oba poškození záv?su a do cíle tuším že 15.
2.race.Ješt? p?ed startem m? za?alo nep?íjemn? bru?et v b?iše .První kolo jsem dojel ke hromadné kolizi a už nebylo kam uhnout.Skon?ilo nás tam po kup? hodn?.Po dojetí prvního kola už b?icho dalo jasn? najevo,že bude velký problém.Po kroucení na židli a najeti do trávy bylla jediná cesta pry? ze závodu :-).

Co m? dost dneska zklamalo,tak lidi co neumí poslouchat hlavního Admina,a taky ti,co jeli naprosto bez ohledu a zdravého uvažování.Když je nás na trati tolik,musí se jet trošku opatrn?ji.Závod se nevyhráva v první zatá?ce!Ale to je možná jen m?j názor.
HBVLibr is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #5
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

Q: Vyšla podle p?edstav, n?jaké 26. místo. ?as na trénink tentokrát moc nebyl, ale hodinku p?ed závodem jsem n?jaké to kolo odjel.

1. Race: P?ed šikanou jsem musel hamstnout na brzdu a dostal jsem jí zezado od K?emílka. Nic se ned?lo, odlet?l jsem ven, ale žádný poškození, K?éma na m? po?kal a pustil p?ed sebe, tak jsem na to šlápnul. Ješt? n?jaký strkanice byli, ale nic vážnýho. Nakonec asi 21. místo, což byl docela úsp?ch.

2. Race: Za?alo to dob?e, p?ed šikanou jsem m?l op?t na zádech nalepenýho K?emílka, který si dal rad?ji pozor. Pak jsem se n?jak dostával docela dop?edu, v jednu chvíli jsem byl dokonce na 17. míst?, ale v záp?tí jsem ud?lal chybi?ku a byl 19. Asi ve 12. kole koukám, je tam n?jaký LAG, kouknu na modem a ejhle, ono to op?t vypadlo. To je zklamání. Škoda, mohlo to být dobré umíst?ní, ikdyž na úkor v?tší úmrtnosti.

U dalšího závodu navid?nou.
KLIMA Zdenek is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #6
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Quote:
Originally Posted by HBVLibr View Post
Co m? dost dneska zklamalo,tak lidi co neumí poslouchat hlavního Admina,a taky ti,co jeli naprosto bez ohledu a zdravého uvažování.Když je nás na trati tolik,musí se jet trošku opatrn?ji.Závod se nevyhráva v první zatá?ce!Ale to je možná jen m?j názor.
+1 na todle jsem doplatil v obouch zavode.A asi nejen ja...Hned pri 1 zavode za t1 ve vracaka na kopci byli snad tak 4 aut po trati a nebilo kam uhnout natoz pomale projet.Tak automaticky sundavam nohu z plynu a tukam na brzdu aby ti za mnou brali ohled co se deje na trati.Samozdrejme ze sem na to doplatil a ti zamnou asi nevi co je to zluta vlajka(respektive chumel aut rozhazenej po trati).

Na dnesni zavod jsem se tesil ale hluboce zklamanej.Ale beru to v poho

Jinak jsem velice zvedam na metr komisaru za nektere dnesni creshe a prohresky.Docela me zajima jak to bude adekvatni k memu prohresku na minulem zavode

Last edited by Lubik; 8.1.2012 at 21:54.
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #7
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default Replay 2.race

Replay 2.race
masterful is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #8
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: nic moc,nedokázal jsem zajet po?ádný kolo, a když byl dobrý mezi?as tak jsem dojel pomalejší a konec.
R1: hned m? n?kdo oto?il a stíha?ka,dojezd 13.
R2: sorry všem kte?í doplatili na ten karambol,vylít jsem ze zatá?ky a zrovna jsem se podíval doprava jestli tam n?kdo není,vrátím se pohledem a proti m? auto,?elní náraz,pak p?išla rána z boku,PP kolo rozhozený,dalo se s tím jet,no op?t zezadu,dojezd 17.
Souhlsím,že se závod nevyhrává v prvním kole a spousta lidí doplácí na svou ohleduplnost,a jinak nefungovali žluté vlajky a to je dost velký problém.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #9
Jack_T
Newbie

 
Jack_T's Avatar
 
Join Date: 5.12.2006
Location: Kolinsko
Posts: 36
Default

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
+1 na todle jsem doplatil v obouch zavode.A asi nejen ja...Hned pri 1 zavode za t1 ve vracaka na kopci byli snad tak 4 aut po trati a nebilo kam uhnout natoz pomale projet.Tak automaticky sundavam nohu z plynu a tukam na brzdu aby ti za mnou brali ohled co se deje na trati.Samozdrejme ze sem na to doplatil a ti zamnou asi nevi co je to zluta vlajka(respektive chumel aut rozhazenej po trati).

Na dnesni zavod jsem se tesil ale hluboce zklamanej.Ale beru to v poho

Jinak jsem velice zvedam na metr komisaru za nektere dnesni creshe a prohresky.Docela me zajima jak to bude adekvatni k memu prohresku na minulem zavode
První ?uk do tebe sem byl já (snad ty jména jsou matoucí) , ale koukni na záznam z mého pohledu, to že tam n?co je jsem nem?l šanci p?es tebe vid?t.
Jack_T is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2012   #10
Jack_T
Newbie

 
Jack_T's Avatar
 
Join Date: 5.12.2006
Location: Kolinsko
Posts: 36
Default

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
+1 na todle jsem doplatil v obouch zavode.A asi nejen ja...Hned pri 1 zavode za t1 ve vracaka na kopci byli snad tak 4 aut po trati a nebilo kam uhnout natoz pomale projet.Tak automaticky sundavam nohu z plynu a tukam na brzdu aby ti za mnou brali ohled co se deje na trati.Samozdrejme ze sem na to doplatil a ti zamnou asi nevi co je to zluta vlajka(respektive chumel aut rozhazenej po trati).

Na dnesni zavod jsem se tesil ale hluboce zklamanej.Ale beru to v poho

Jinak jsem velice zvedam na metr komisaru za nektere dnesni creshe a prohresky.Docela me zajima jak to bude adekvatni k memu prohresku na minulem zavode
Jen bych si rád ujasnil tu automatiku


V tuto chvíli máš plnej kotel ty, a to jsi od cca 34,5 vte?iny závodu na to koukal. V ?ase 36,95 máš plnej kotel (asi ta automatika , brzdy máš 36,97)
Já brzdím v ?ase 37,76 což od tvých brzd je 0,8 vte?iny.

Takže tak jak ty automaticky tak já taky.

Ze záznamu to m?žeme rozebírat krok po kroku no problem, v závod? to ovšem vypadá trochu jinak.

To moje zhodnocení tvého na??ení :
"neboj na replay jsem koukal uz vcera.kdyz si v apexu tak je tam nadherne videt jak je Rodo otocen o 180 predkem proti tobe.takze me netvrd ze jsi prezeme nevidel.Najvic co me zarazi tak ze z tve strany nebyla zadna snaha zabranit kolizi.evidente je videt ze drzis plnej kotel a doufaz ze to proste prohrnes....kdyby jsi aspon pustil plyn tak by naraz nebyl tak silnej a mozna bych to ustál.ale takhle jsi me proste uplne odstrelil.."

Pustil jsem plyn jak to jen šlo. Jestli ty jsis všiml nehody když vidíš ?umák proti sob? ....

Asi tak co jsem cítil sd?lit

Dr. Cool

Last edited by Jack_T; 12.1.2012 at 10:42.
Jack_T is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.