Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.3.2011   #21
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post

Tahle tra? se mi moc nezamlouvá, ale dobrý závody. P?kn? závodníci poušt?li na modrou. Sonyk ob?as d?lal problémy .
Gratulace všem, co dojeli.
tema problema myslis to ze si me dojel ve 32. kole za mostem a ja ti neuhnul v tech zatackach a ty si za mnou musel jet 12s? To snad neni problem ne. Nebylo kam uhnout. A kdybych brzdil dopadli by jsme hur :-D a ve 42. kole sem ti normal ubral na rovince cilovy. o jinem nasel zapoleni nevim :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #22
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Q: tak kvalda probehla nejak dle ocekavani, na hochy pred sebou sem nemel a se 4. mistem spokojenost, bohuzel sem nejak zapomnel ze nesmim do boxu cili trest a propad na konec pole spol s klouczkem a jeste nekym.

R: Ze startu velike obavy ale nastesti dopadlo dobre, behem kola asi 10 pozic dole, s klouczkem jsem postupovali vicemene stejne a trochu me tahnul, ovsem pak jsem narazil na OOOOOJA , a ten mi dal poradne zabrat nez jsem se pred nej dostal, klouczeck ujel a uz sem jel sam za sebe, postupne jsem se prokousaval, par dobrejch souboju napr s Timem. hlavne sem se snazil setrit gumy a to se vyplatilo, pak me jeste vykoplo TS do win a bum do zdi, nastesti naskok a udrzel jsem si pozici, pak uz jen defekt klouczka v predposlednim kole a 3 misto bylo doma

Velka spokojenost, ze spatny nalady kvuli trestu v kvalde a startu z posledniho nakonec krasny 3. flek a spokojenost, predjizdeni o kolo v poho az na jednu situaci s CHS myslim ale jinak v pohode, hodne pekny zavody
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #23
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Po?ujte ale tým systematickým jazdením všetkými kolesami mimo trate a bezoh?adným trápením spojky ste ma nepotešili, to vás v tíme nepochvália. :-) (ni? v zlom)

PS: Ako to robíte, vypnete automatickú spojku a surovo tresk tam s prevodom? Skúsim ?o to spraví. Chudák auto.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #24
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Stream dobra vec. ale nektere komentare me trosku zvedli tlak.
Budu se muset znova podívat, co jsem tam vypustil do éteru, ale jestli myslíš n?jaký narážky, jako EGT+WT, tak to jsem nemyslel vážn?.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #25
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

No tak jsem po dlouhe dobe mel cas i trochu potrenovat, ne az v qualifikaci a bylo to znat. LFS zase byla zabava

Q: Myslim 10. Diky odskoceni do boxu par souperu jsem se propadl na +-7 startovni pozici.

R: Jel jsem mooooc opatrne do sikany a pribrzdil. Trava. Propad ke konci. Pak najezd pod mostek. Tam jsem dostal dalsi herdu od nekoho uplne bileho a zase trava. Takze po prvnich 3-4 zatackach ze 7 pozice uplne posledni a stihaci jizda Tu jsem si uzival naramne. Po case jsem dostahl Substanceho. Super par kol za nim. Trochu jsem delal bu bu bu A zkusil jen naznacit utok na rovince, ze ho poskarlim do sikany. Cekal jsem ze tam pojede, ale dal me tam prednost Takze to bylo klasicke, pane, az povas pane, ale ne vy prvni pane .. Trosku me to rozhodilo a podruhe jsem na chvilku navtivil travu. Do konce dlasiho kola jsem jej opet dojel a na rovince ho predjel. Teda mozna me ubral, abychom se zase na konci nepousteli.

No pak pohoda, obcas modra a boxy. Tam jsem zapomenul vypnout opravy, vymenu uplne vsech gum, dotankovani. A nez se mechanici rozhejbali... tak snad boxy projela 3-4 auta.

Na konec v poslednim kole jsem dojel Zdendu. Koukam, ze se vlece, tak si rikam, ze uz projel cilem. Zezadu se priritil Radek a v najezdu na mostek me Zdenda (alespon to tak vypadalo) poustel vnejskem. Kdyz uz jsem byl vedle nej, tak se vydal ke svodidlum a zavrel me tam. Ubrzdil jsem to, neco si zamumlal, ze ma asi taky modrou od radka a panikari a dal se plouzil za nim. Tesne pred posledni zatackou jsem si prepnul pohled z gum na startovni listinu a koukam, ze Zdenda jeste jede a je predemnou Ale na nejake predjeti uz bylo pozde Asi se budu muset obcas kouknout, jak to mam k souperum daleko Nakonec 11. Na tu smulu na startu a v boxech dobry

Snad to vyjde priste, je to super zavodeni ...
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 21.3.2011 at 11:31.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #26
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Ne o egt a wt nejde u toho jsem se pobavil. Pak ti reknu
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #27
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Ne o egt a wt nejde u toho jsem se pobavil. Pak ti reknu
doufám že jsem n?co neprovedl já
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #28
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Pecho: psal jsi že bugy na trati mohou byt zp?sobeny velkou výškou kamer,m?žeš napsat jak se to m?ní nebo pokud je máš upravený tak je n?kam uploadnout?díky
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #29
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Tady jsou k dispozici kamery k TVdirectoru, co jsem kdesi postahoval. Ja potreba je nahrat do adresare cam v TVdirectoru
Attached Files
File Type: zip cam.zip‎ (15.7 KB, 3 views)
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #30
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Tady jsou k dispozici kamery k TVdirectoru, co jsem kdesi postahoval. Ja potreba je nahrat do adresare cam v TVdirectoru
díky
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #31
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Q:nejak to neslo pral jsem se stim.myslim ze jsem byl do top 10 ale pak prisla bouda a ja vul dal spec a tak jsem startoval predposledni z 21 fleku.

R.kupodivu start bez nejake velke kolize takze pohoda.behem asi 10 kol jsem se dostal na 9 misto.pak jeste agent 007JA udelal chybu v zaveru takze posun na 8 misto.na to ze sem se minimalne 3krt motal na paloucku u lesa tak jsem rad ze to dopadlo takhle.zavod jsem si opravdu uzival.priste nebudu snad porad v hodinacha a vic se projedu

Last edited by Lubik; 21.3.2011 at 15:52.
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #32
StandaCZ
Newbie

 
StandaCZ's Avatar
 
Join Date: 22.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 61
Thumbs down

super, takže když po startu n?koho vyšoupneš do trávy tak je to bez velké kolize?

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
Q:nejak to neslo pral jsem se stim.myslim ze jsem byl do top 10 ale pak prisla bouda a ja vul dal spec a tak jsem startoval predposledni z 21 fleku.

R.kupodivu start bez nejake velke kolize takze pohoda.behem asi 10 kol jsem se dostal na 9 misto.pak jeste agent 007JA udelal chybu v zaveru takze posun na 8 misto.na to ze sem se minimalne 3krt motal na paloucku u lesa tak jsem rad ze to dopadlo takhle.zavod jsem si opravdu uzival.priste nebudu snad porad v hodinacha a vic se projedu
__________________
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+,2,61GHz,2 GB Ram,NVIDIA GeForce 8800 GTS,LG 19",Momo racing
--------------------------------------------------------------------------
CHS-Racing team mé statistiky
StandaCZ is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #33
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
PS: Ako to robíte, vypnete automatickú spojku a surovo tresk tam s prevodom? Skúsim ?o to spraví. Chudák auto.
já si v?era ned?lal srandu, když n?kdo umí ?adit rychle, tak lfs ani nepost?ehne, žes pustil plyn, natož žes m?l zmá?klou spojku... já ?adím nahoru se spojkou, tak se podivej, kolikrát ji tam vidíš
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #34
Jarin CZ
Newbie

 
Jarin CZ's Avatar
 
Join Date: 17.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 16
Default

?au, na za?átek, tak hoši už by to sta?ilo t?ch narážek na náš team, to že v závodech jezdí pomalejší a rychlejší závodníci, je snad každému jasný. Já, osobn? to jezdím pro srandu, ne abych musel ?ešit n?jaké pitomosti a vypichovat n?komu, kolik dostal modrejch si myslím,že je dost ubohý. Další v?c ohledn? Streamu, je fajn, že se n?kdo ujal komentování, což je dobré,ale že pánové,který to komentujou mi p?ijde,že neznají ani pravidla, protože konkrétn?, kdyby se dívali na p?edjížd?cí manévr, který p?edvedl Dendy a Ghost, je v celku jasné,že se Ghost nem?l, co srát, natož štouchat do Dendyho, natož ho tla?it p?ed sebou a pak pánové ješt? okomentovali,že to bylo prasácký pušt?ní a na následující komentá?e tipu CHS by si m?lo za?ídit autoškolu na prasácký p?edjížd?ní na trati, si myslím, že ten, kdo je to ubohý je tu n?kdo úpln? jinej. Za m? osobn? velice p?emejšlím o tom, že z toho i z dalšího cupu mojí ú?ast vynechám. S pozdravem, CHS JarinCZ

(pokud je mi známo vyv?šení modré vlajky neznamená automaticky hodit auto do pole, ale pokud to místo a schopnosti šoféra dovolí, vyject v nejbližším ?ase z optimální stopy)
__________________
------------------------------------------------
CHS-Racing team
CHS-JarinCZ

Last edited by Jarin CZ; 21.3.2011 at 18:14.
Jarin CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #35
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Jarin: Jarine,v?tšina z nás to jezdí pro srandu a zábavu,každý jezdí co umí,nikomu jsme nevypichovali kolik dostal kol,moc dob?e víme jak je to s omezeným setupem t?žké udržet na trati,když už jsme se o tom bavili spíše jsme mluvili obdivn? o jezdci který s tím to vozem a na takové trati dokáže jet tak rychle a p?ekvapiv? jsme mluvili o tom,že v jednom kole z?stali jen dva jezdci,a druhá v?c je ta,že pravidla známe a v?tšina hlášek je braná s humorem,pokud jsme se tebe,nebo n?koho dalšího dotkli,tak se omlouváme.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #36
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Jarin CZ View Post
?au, na za?átek, tak hoši už by to sta?ilo t?ch narážek na náš team, to že v závodech jezdí pomalejší a rychlejší závodníci, je snad každému jasný. Já, osobn? to jezdím pro srandu, ne abych musel ?ešit n?jaké pitomosti a vypichovat n?komu, kolik dostal modrejch si myslím,že je dost ubohý. Další v?c ohledn? Streamu, je fajn, že se n?kdo ujal komentování, což je dobré,ale že pánové,který to komentujou mi p?ijde,že neznají ani pravidla, protože konkrétn?, kdyby se dívali na p?edjížd?cí manévr, který p?edvedl Dendy a Ghost, je v celku jasné,že se Ghost nem?l, co srát, natož štouchat do Dendyho, natož ho tla?it p?ed sebou a pak pánové ješt? okomentovali,že to bylo prasácký pušt?ní a na následující komentá?e tipu CHS by si m?lo za?ídit autoškolu na prasácký p?edjížd?ní na trati, si myslím, že ten, kdo je to ubohý je tu n?kdo úpln? jinej. Za m? osobn? velice p?emejšlím o tom, že z toho i z dalšího cupu mojí ú?ast vynechám. S pozdravem, CHS JarinCZ

(pokud je mi známo vyv?šení modré vlajky neznamená automaticky hodit auto do pole, ale pokud to místo a schopnosti šoféra dovolí, vyject v nejbližším ?ase z optimální stopy)
Nem?l co srát? Jako názor dobrej, ale zkus na to nahlídnout taky z jiný perspektivy. Jedu za autem už 2 zatá?ky nalepenej, má modrou. Jede si prost?edkem, neni šance ho p?edjet. V další zatá?ce jsem už úpln? na dost?el, jedu si svojí (tzn. ideální) stopu. V tom auto p?ede mnou z ideální stopy vyjíždí vlevo. Neváham ani setinu vte?iny a jedu. Když tu mi to jezdec o kolo zpátky zav?e. Podobným zp?sobem m? v onom míst? pustilo bezpo?et lidí bez problému. Kdyby jel ideální stopu, nestalo by se to. O prase?inach nehodlam diskutovat, když mam modrou a n?kolik set metr? už blokuju auto nalepený za sebou, neni n?co ok.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #37
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Quote:
Originally Posted by StandaCZ View Post
super, takže když po startu n?koho vyšoupneš do trávy tak je to bez velké kolize?
StandaCZ:
To urcite ne.koukal jsem na replay a o nejakem vysoupnuti nemuze bej vubec rec.spis se divim ze jsem nesel ja od tebe do hodin....
Kazdopadne se Ti omlouvam.
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #38
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

tréninku bylo docela dost hlavn? v sobotu a pak v ned?li p?ed závodem

Q: bohužel jsem odjel pouze jedno ostré kolo, když jsem pak zajel do box? zm?nit p?ítlak, tak najednou pád. hodn? jsem si divil, protože celý den byl bez výpadku no nic, ze zadních pozic to snad nebude špatné

R: a taky že nebylo, start byl dobrý a dostal jsem se z n?jakého 17 místa trošku dop?edu. pak jsem byl najednou 12., ze kterýho jsem si šel odbýt povinný pit stop (dle komentátor? jsem si toho místa prý moc neužil ale myslel jsem dop?edu, že když pojedu te?, tak mohu jet naplno a nezajímat se o pit) nakonec mi tato úvaha vyšla i s p?isp?ním ostatních jezdc? jejich chybami, n?kolik krizovek jsem m?l, posledních 5-7 kol jsem jel pouze údržbu, abych neodd?lal pneumatiky, hlavn? ty p?ední a když m? p?edjížd?l Geppy o kolo, tak sme si oba mysleli že už je to poslední kolo (bylo to p?ed cílovou ?árou) tak jsem zvolnil trochu víc, a nakonec to bylo drama až dokonce, kdy m?l dojel 11. Baby, který byl taky "mimo" a když jsem si uv?domil že jsem kousek o skoro životního doposava? výsledku, tak jsem "bránil" svou pozici. Super poj?žd?ní, ale mohli být zvoleny ty delší trat?, aby se tolik nep?edjížd?lo o kolo, a pro další závod by to cht?lo trošku "konkretizovat" pravidla, aby nebyly menší zmatky a zbyte?né dotazy.

PS: StandaCZ, ze zv?davosti jsem si prohlíd tuto situaci a myslím, že Lubik v tom je nevinn?, protož? ty jsi byl ve smyku a zbyte?n? jsi mu tam vjel, takže z v?tšiny tvoje chyba.
KLIMA Zdenek is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #39
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jo musime nejak upravit tu kontrolu setupu v pripade disconect atd.

to byl asi jedinej zmatek.


Jinak sem videl dost zkracovani prvni sikany. tusim ze ten Bukkake (TImo) ji tam skakal takhle furt. na to se jeste podivam
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #40
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
jo musime nejak upravit tu kontrolu setupu v pripade disconect atd.

to byl asi jedinej zmatek.


Jinak sem videl dost zkracovani prvni sikany. tusim ze ten Bukkake (TImo) ji tam skakal takhle furt. na to se jeste podivam
Ja jsem taky dost cutoval, ale ne úmysln?, ob?as to prost? takhle vyšlo. Jinak když už n?kdo sko?il do garáže, tak m?l mít startovní pozici podle toho, kdy tam sko?il tzn. že my s Rodem jsme m?li bejt úpln? poslední na startu myslím.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.