Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Assetto Corsa

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.11.2013   #421
Kombr
Newbie

 
Join Date: 17.9.2013
Posts: 12
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
"The Store is not responsible for any issues regarding STEAM GIFTS. There is a risk of being banned by STEAM for selling and/or purchasing STEAM GIFTS. Please remember you are doing it at your own risk!"
Tohodle bych se nebal, na tomhle shopu nakupuju ja i hodne kamaradu, maj tam dobry ceny a nikdy zadnej problem nebyl.
Kombr is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2013   #422
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Kombr View Post
Tohodle bych se nebal, na tomhle shopu nakupuju ja i hodne kamaradu, maj tam dobry ceny a nikdy zadnej problem nebyl.
Takze mozem tomu podla teba doverovat? Okej teda, tak snad s tym nebudu problemy..
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2013   #423
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Funguje to asi tak, že steam upravuje ceny her podle p?íjmu obyvatel dané zem?. Takže v Rusku, na Ukrajin? atd. jsou hry levn?jší, aby byly pro n? dostupn?jší. Bohužel se najdou tací, co na tom cht?jí vyd?lat a nakoupí si haldu klí?? z Ruska, které pak prodají u nás za dvakrát tolik (ale stále levn?ji než za plnou cenu). Takže tím jsou akorát vývojá?i okrádáni. Je to takový ?erný trh v rozporu s podmínkami steamu. Osobn? bych necht?l riskovat ban a p?ijít tak o všechny hry, co jsem si koupil.

A ješt? jedna v?c. Za vybrané peníze se kupují licence na auta, trat? atd. Víc pen?z = víc licenci. Já teda t?ch pen?z v?bec nelituju, když to porovná t?eba s iR.
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2013   #424
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Alien_CZ View Post
A ješt? jedna v?c. Za vybrané peníze se kupují licence na auta, trat? atd. Víc pen?z = víc licenci. Já teda t?ch pen?z v?bec nelituju, když to porovná t?eba s iR.
Presne tak...za 35€ ma clovek zabavy na desiatky az stovky hodin. Ked si zoberiem kolko hodin som presedel pri lfs a to ma to stalo aj s volantom dokopy 125€ ... sice neviem ci je to az taka dobra investicia, ked pri tom clovek tolko casu zabije ale ked to clovek berie len ako odreagovanie a nie zavislost tak super
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2013   #425
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Wow, P4/5 na Mugello... také žúžo až mi nasko?ili achievementy za 50 km a 10 kôl practice v kuse... :-) Na Zondu musím ešte trochu viac potrénova? (ABS stále off, TS vždy off, len auto clutch on), to je iná beštia. Drift ma zatia? nezaujíma. Inak dos? ve?a vylepšení, napríklad menu akcelerované grafikou alebo max fps (ten ukazate? mi ale prestal fungova?), viz zoznam napríklad na http://www.virtualr.net/assetto-cors...date-available.

A sem budem dáva? nejaké F8 obrázky: https://www.dropbox.com/sh/liy7q3fvs6q56ak/pT6S8cAgoP.

Jo, a dá sa niektorým nastavením volantu stiahnu? také to jemné "rumblovanie" napríklad po?as jazdy v piesku alebo vo ve?kej rýchlosti na rovinke? Sila chcem aby bola rovnaká, 100 percent, len tie malé záchvevy... a vlastne asi som si už zvykol, len som mal pocit že "toto mi ur?ite ?asom pokazí volant" a je to dos? po?u? (DF GT).
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2013   #426
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Tak nevím, jestli se mi tu n?co nestalo, ale mám úpln? jiný FF (G27) a to o hodn? horší, v?bec m? to nebaví Zkusil jsem i jejich G27 profil (byl stejný), prost? je to úpln? mdlý. Ješt? zkusím reboot, ale trochu se bojím, že to je feature a ne bug.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2013   #427
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

FF ur?ite upravovali, takže zmeny sú prakticky isté, mali by by? ale pozitívne... bohužia? ja s mojím poškodeným G25 ni? nevyskúšam.

?o ma ale teší, tak môj pod?a všetkého nastávajúci partner T500 RS má FF po problémoch podstatne vylepšený...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2013   #428
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

tak prave som to otestil aj ja .. Zonda na Monze tak to je zazitok a ked uz je rec o achievementoch ... tak dnes dokopy 9 mimochodom so Zondou 320Km/h... fuuh
Drift Track je super.. stravil som tam s M3 E92 asi 2 hodiny vkuse bokom ..
No.. musim povedat ze sa mi to zacina velmi pacit len sa bojim multiplayeru
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2013   #429
Kombr
Newbie

 
Join Date: 17.9.2013
Posts: 12
Default

Tak jsem si to poridil, mimochodem z kinguinu a zatim bez problemu. Btw jaky addony byste mi doporucili?
Kombr is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2013   #430
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Kombr View Post
Tak jsem si to poridil, mimochodem z kinguinu a zatim bez problemu. Btw jaky addony byste mi doporucili?
Dostal som to od priatelky ako vianocny darcek samozrejme ze som nepockal do vianoc .. a tiez kupovane z kinguinu a pohoda
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2013   #431
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Zonda R...280 a stale len 5. prevod? wtf? krasne sa to riadi...dokonca sa daju zvladat korekcie aj jemnych driftov...fascinuje ma to auto...P4/5 a Lotus maju tiez nieco do seba...mna hadam bavia vsetky auta v assetto corsa... a hlavne ta nova trat je fantazia...trosku mi to pripomina Masarykuv okruh...tou kopcovostou a tiahlejsimi sirokymi zakrutami...zatial moja oblubena trat musim povedat...

Inak musim povedat ze marketingovo to vymysleli dokonale...kazde dva tyzdne na seba uputat pozornost namiesto toho aby vydali vsetko naraz a po mesiaci by sa nemali ako zviditelnit...ale mna to bavi ze to ide takto postupne...aj tak nestiham jazdit vsetko a je to dobre spestrenie kym bude MP

Edit: citam ze zmenili FF...no akurat k tomu ze mi ide volant vytrhnut z ruk...hadam ked to znizim zo 100% na nejakych 60% tak to bude menej bolestive pre volant...hlavne ked vybehnem na travu tak sa trasie cely dom

Inak zistil som ze nejde prehravat stare replaye...je to len u mna ci vsetkym?

Last edited by bavorak; 23.11.2013 at 00:12.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2013   #432
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

To s FF som si vsimol aj ja. Predtym sa mi zdal plynulejsi, teraz je to ostrejsie a pripomina mi to rF2. Bude to treba este poladit, lebo v Imole to pravidelne trasie na horizonte ked sa auto odlahci a to sa mi nezda velmi realisticke Ale aspon je uz viac citit obrubniky.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2013   #433
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

80% problém? s FF se vy?ešilo/vysv?tlilo. Po rebootu se to vícemén? spravilo a ?ást zd?šení ud?lalo i to, že jsem hned zkusil Zondu a P4/5, no nem?žu si pomoct, k t?m aut?m si teprve budu muset najít cestu. Zvláš? P4/5 mi p?ijde takový p?eposilovaný a až moc jednoduchý na ?ízení, když to p?eženu, mám z toho trochu NFS pocit. Uvidíme ?asem. Zbylých 20% je to, že se FF opravdu zm?nilo, pocity jako GothaR, te? jde síla rychleji do doraz?, jakoby se snížil rozsah, budu si s tím muset ješt? pohrát. Obrubníky jsou lepší, p?edtím mi p?išly víc slyšet než cítit. Ale jel jsem jen pár kol, takže spíš první dojmy než hodnocení. Hlavn? že pomohl ten reboot, už jsem se vyd?sil.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2013   #434
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Chcem sa vas opytat ako mate ponastavovane hodnoty pre Volant v hre a vo Windowse. Mam na mysli rozsah a silu FF...
Mam pocit ze je to prilis silne a Zonda na Monze mi asi po case rozmlati volant a rozoberie kokpit.. Taktiez M3 v drifte je celkom makacka s takym FF

EDIT: zabudol som... mam G25
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2013   #435
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
80% problém? s FF se vy?ešilo/vysv?tlilo. Po rebootu se to vícemén? spravilo a ?ást zd?šení ud?lalo i to, že jsem hned zkusil Zondu a P4/5, no nem?žu si pomoct, k t?m aut?m si teprve budu muset najít cestu. Zvláš? P4/5 mi p?ijde takový p?eposilovaný a až moc jednoduchý na ?ízení, když to p?eženu, mám z toho trochu NFS pocit. Uvidíme ?asem. Zbylých 20% je to, že se FF opravdu zm?nilo, pocity jako GothaR, te? jde síla rychleji do doraz?, jakoby se snížil rozsah, budu si s tím muset ješt? pohrát. Obrubníky jsou lepší, p?edtím mi p?išly víc slyšet než cítit. Ale jel jsem jen pár kol, takže spíš první dojmy než hodnocení. Hlavn? že pomohl ten reboot, už jsem se vyd?sil.
P4/5 je auto staveny na vydrz a ne na vykon. Jezdi se s nim zavody na 24 hodin. Devs meli k dispozici jezdce co s nim jezdi a pry je takhle i ve skutecnosti.
Quote:
"you must be an idiot to spin with our car, it's very easy to drive"
Jeste ma vyjit novejsi verze z roku 2012 s v12 a KERSem.
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2013   #436
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Chcem sa vas opytat ako mate ponastavovane hodnoty pre Volant v hre a vo Windowse. Mam na mysli rozsah a silu FF...
Mam pocit ze je to prilis silne a Zonda na Monze mi asi po case rozmlati volant a rozoberie kokpit.. Taktiez M3 v drifte je celkom makacka s takym FF

EDIT: zabudol som... mam G25
Na foru Asseto jsou doporucena nastaveni pro ruzne typy volantu
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2013   #437
m1na
Newbie

 
Join Date: 19.3.2013
Posts: 14
Default

Fajn update, sem docela vytuhl u driftovaci m3 na magione :-D zatim nejvetsi combo se mi povedlo 66 :-D Je to docela makacka s 900° H-ckem a spojkou. Ale takto krasne se snad v zadne jine hre nedriftuje.
m1na is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2013   #438
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Alien_CZ View Post
P4/5 je auto staveny na vydrz a ne na vykon. Jezdi se s nim zavody na 24 hodin. Devs meli k dispozici jezdce co s nim jezdi a pry je takhle i ve skutecnosti.
Nemyslel jsem to tak, že neodpovídá skute?nosti (to si nedovolím posuzovat, když to auto znám maximáln? z fotek), ale prost? mi nesedlo, je to fakt spíš na tu výdrž než driver's car
Dal jsem si FF Gain na 85%, p?estal jezdit s P4/5 a už jsem zase spokojen
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 25.11.2013   #439
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Uz se nekomu podarilo dat 10 kol v time attack? Zatim se dostanu tak do sesteho kola a vic uz nestiham. A je jedno na jake trati a s jakym vozem.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 25.11.2013   #440
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Dal som to, ale tak trochu vdaka zneuzitiu systemu Vsetko sa to odvija od tvojej rychlosti, takze v prvom kole si nechaj pred medzicasom aspon 60 sekund (mozes zastavit) a prejdi nim ked ti bude ostavat menej ako 5 sekund. To iste urob pred dalsimi medzicasmi (na Magione su iba 2) a potom v dalsich kolach opakuj. Postupne sa ti bude cas skracovat, ale 10 kol tym bezpecne pokryjes.
Ale je to len kvoli achievementu, ten mod sam o sebe je trochu nestastny a zle navrhnuty, pretoze tam chyba nejaky rozumny limit na cas prveho kola.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.