Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.4.2009   #341
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Pekne Chaos , ale skor sa mi zda ,ze Chaos bol skor nervozny pri tom notebooku ,s Vendy v aute to uz bolo ako keby sne znali
Jj, v tom aut? už to bylo plynulejší a mí? nervózní (aspo? na kame?e ). Super reportáž.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2009   #342
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

predem diky vsem za slova diku a chvaly ja jsem asi divnej, reportaz pekna, ale dost veci bych radsi rek jinak... no holt priste
Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Super reklama pro LFS a 301... Chaos byl asi vzadu s Wendy trochu nervózní.

Ale dobrá práce.

btw. Chaosi, neleakneš n?kde Scirocco? : )))
aaaano, nervozni jsem byl Scirocco neleaknu, nerad bych zklamal duveru devs...
Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Pekne Chaos , ale skor sa mi zda ,ze Chaos bol skor nervozny pri tom notebooku ,s Vendy v aute to uz bolo ako keby sne znali
jj, u notebooku to totiz bylo tak ze tam sedime, resime co a jak a najednou koukam kamera bezi a ja mam neco povidat... navic jsem trochu spolehal na Agarashe, ze se zapoji do debaty a budem se tak nejak doplnovat... takhle jsem byl vhozen do vody a porad jsem si rikal ze nesmim zapomenout rict to ci ono...
v aute to uz bylo v poho, pac tam jsem na to byl vic pripravenej a navic Wendy znam uz delsi dobu, takze nebylo z ceho byt nervozni (az na peknou slecnu vedle me teda
Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Super reportaz, neni co vytknout. Rad bych jeste jednou podekoval za pusteni mych videi
diky a diky za poskytnuti... bohuzel, cast kde jsme dekovali jak autorum hry za poskytnuti Scirocca, DoNovi, Felixovi a Tobe za videa a blahoprali KxR k narozkam se do finalni reportaze nevesla :/
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2009   #343
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

good job
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2009   #344
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
... a blahoprali KxR k narozkam se do finalni reportaze nevesla :/
Jestli to m?l být ten dárek, jak si sliboval, tak škoda že se to tam nevešlo, ale neva reportáž se Vám kluci povedla a Vendulka je taky
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2009   #345
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

No, parádní reportáž Chaosi Aspo? je LFS zase trochu znám?jší.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2009   #346
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Obcas se zeblekotnul, ale myslim, ze by na tom byl kazdej mnohem hur. Takze si to nijak moc neber.
Dulezity, ale bylo, ze i pres ty leta ve vas bylo videt jakou mate zapal pro vec.
Panove proste super!
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2009   #347
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
... navic jsem trochu spolehal na Agarashe, ze se zapoji do debaty a budem se tak nejak doplnovat... takhle jsem byl vhozen do vody a porad jsem si rikal ze nesmim zapomenout rict to ci ono...
Ja bych to moc nevytrhnul. Mluvils pekne. Jediny co nadzvedlo me oboci byla cast, kterou natesti vystrihli: "...je to jako byste ridili opravdove auto, takze to co se naucite ve virtualnim zavodeni muzete pak pouzit v realnem zivote bud na trati nebo na normalni silnici..." to me malinko zatrnulo
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2009   #348
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Ja bych to moc nevytrhnul. Mluvils pekne. Jediny co nadzvedlo me oboci byla cast, kterou natesti vystrihli: "...je to jako byste ridili opravdove auto, takze to co se naucite ve virtualnim zavodeni muzete pak pouzit v realnem zivote bud na trati nebo na normalni silnici..." to me malinko zatrnulo
Fuuu, to by bolo na cestách drsné .
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2009   #349
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Ja bych to moc nevytrhnul. Mluvils pekne. Jediny co nadzvedlo me oboci byla cast, kterou natesti vystrihli: "...je to jako byste ridili opravdove auto, takze to co se naucite ve virtualnim zavodeni muzete pak pouzit v realnem zivote bud na trati nebo na normalni silnici..." to me malinko zatrnulo
a ne snad? je spousta aspektu, ktery vyuzivas pri virtualnim zavodeni porad, a pak na normalni silnici ti, ve hre naucenej reflex, muze zachranit v lepsim pripade pomackany plechy... a idealni stopa? dobra vec na snizeni spotreby jak paliva tak pneu, nemluve o vetsim pohodli pro posadku... krizovy brzdeni bez ABS, spousta lidi proste stoji na brzde a divi se, ze jedou rovne... tady se to odnauci... a je toho jeste vic... rozhodne jsem nemyslel prenest jizdu na hrane ve virtualnim svete do reality...
Quote:
Originally Posted by jirka.svs View Post
Jestli to m?l být ten dárek, jak si sliboval, tak škoda že se to tam nevešlo, ale neva reportáž se Vám kluci povedla a Vendulka je taky
jj, mel byt... nakonec tam aspon byla tu a tam videt Vase auta + na konci je takovej kratoulinkej asi 2s zaber
Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
aha promin ale 24:24 czertici v drift colision uz prejde co?
jo a ja chvili predtim (ve stazenem videu to teda mam ve 24.28 ) driftem pres celou obrazovku
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 13.4.2009 at 20:10.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2009   #350
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
... rozhodne jsem nemyslel prenest jizdu na hrane ve virtualnim svete do reality...
Ja vim jak jsi to myslel a samozrejme mas pravdu, ale uz jsem videl jak na to brejli tupy masy
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2009   #351
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Ja vim jak jsi to myslel a samozrejme mas pravdu, ale uz jsem videl jak na to brejli tupy masy
no je fakt ze jsem na tupy masy uplne zapomel... porad zapominam na krasnou vetu z MiB > clovek je chtrej, ale lidi jsou blby

btw pls napiste nekdo nejakej kratkej komentar k nim na stranky hlavne tam pls nepiste, ze je to pekna reklama... spis neco v duchu ze peknej a zajimavej dil a tak podobne... Wendy dekuje
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2009   #352
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
no je fakt ze jsem na tupy masy uplne zapomel... porad zapominam na krasnou vetu z MiB > clovek je chtrej, ale lidi jsou blby

btw pls napiste nekdo nejakej kratkej komentar k nim na stranky hlavne tam pls nepiste, ze je to pekna reklama... spis neco v duchu ze peknej a zajimavej dil a tak podobne... Wendy dekuje
Podakuje aj osobne? (dufam ,ze to cica necita ,lebo ma brutalne sprdne) : )


EDIT: napisal som tam asi toto
skateboardy sa dobre posluchali ,zaujmava historia atd ,ale ajtak sa mi zda ,ze ta druha cast s tim zaujmavym zariadenim 301 bol natom obsahovo lepsi. Krasne zabery z hry ,sympaticky mladici ,co to predstavovali a samozrejme aj sympaticka Wendy
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik

Last edited by Branislav; 15.4.2009 at 15:00.
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2009   #353
Luko
Member

 
Luko's Avatar
 
Join Date: 16.8.2008
Location: Žilina
Posts: 158
Default

neviem ci ste chceli viac propagovat lfs alebo 301, ale keby som lfs nehral, myslel by som si ze bez volantu nemam sancu. mohli ste nenapadne spomenut tu mysku... vela ludi jazdi alebo jazdili bez nejakych problemov na mysi.

v kazdom pripade, fyzika sa musela pacit kazdemu kto ma rad auta

Last edited by Luko; 15.4.2009 at 16:48.
Luko is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2009   #354
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Když se snaží propagovat realisti?nost LFS a feeling z ?ízení, tak asi nebude zmi?ovat myš ne ? Stejn? výsledek je takový že každý kdo to jezdit chce si nakonec ?asem ten volant koupí
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2009   #355
Luko
Member

 
Luko's Avatar
 
Join Date: 16.8.2008
Location: Žilina
Posts: 158
Default

ja som mysle prave to, ze kto chce jazdit a nema volant si asi po pozreti tej reportaze LFS nestiahne. ja si myslim ze o fyzikalnom modele LFS by podla toho videa nikto nepochyboval. ale mas pravdu , ze by to bolo blbe...
Luko is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2009   #356
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

HQ DVB záznam k mání zde a zde. Délka 14 minut, 400MB. Ponechány jen ?ásti týkající se 301 & LFS.

Last edited by Los[cz]; 15.4.2009 at 17:51.
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2009   #357
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Stáhnul jsem to a p?ehrává se to n?jak divn?... je to sekaný a má to asi 10 sekund
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2009   #358
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

tak poly me se svym prispevkem na pohodu s wendy dostal
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2009   #359
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
tak poly me se svym prispevkem na pohodu s wendy dostal
To fakt, ja som sa pousmial aj nad ostatnymi, je dobre pobavit sa takto na vecer
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2009   #360
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Mne sa pá?i, že 4 dni ni? a dnes sa tam zrazu zjavilo 10 komentárov. Taká náhoda .
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.