Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 19.7.2010   #29
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Ted už mu to nepomuže. Už je na cest? na okruh. Cht?l to použít jako u?ební materiál.
tak som sa uz aj vratil...nakoniec som sa to naucil z videa co som si nasiel sam...teda poznal som to uz dobre ale opakovanie je matka mudrosti a ono stejne prve kolo na nordschleife som isiel dost opatrne lebo som si nebol isty ci to vyzera tak isto ako vo videach a veru je to ine a zlozitejsie ale je to parada vediet co bude dalej...
posledne kolo som mal hrozne stastie ze som isiel uplne sam pretoze uz nikoho nechceli pustit ale ja som sa tam hadal s nejakym typkom v reflexnej veste ze som prisiel zo slovenska a ze uz mam kupenu jazdu a ze chcem ist a nakoniec ma pustil ked uz nikto nebol na trati a tak som uplne sam isiel presne to co chcem...takze som to na vlastne prekvapenie dal dost vyrazne pod 10 minut...konkretne 9:43 od mostu po most...za 9:30 by to urcite slo keby som nemal 100 kg zbytocneho nakladu a este keby som mal lepsi benzin...no stejne uzasny zazitok...mam aj onboard...je to take nekvalitne video lebo zapadalo slnko a kamera to nejako nevedela spracovat tak je to furt prepalene ale tak nieco tam vidno
http://www.youtube.com/watch?v=grL-xzZ-2Tg
bavorak is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.