Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.5.2008   #21
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

P?ihláška odeslána
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 27.5.2008   #22
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Cht?lo by to trošku v?tší ú?ast
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2008   #23
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

"Pokud jste se p?ihlásili a nenašli jste se na startovním roštu, tak nás to mrzí..."
Ja som sa prihlasil pred mesiacom asi moja prihlaska uz zapadla prachom
Zajtra aj tak nemozem ist, ale ak by bolo potom miesto tak na rb4 by som sa rad previezol len tak pre zabavu.
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2008   #24
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

restriktor pre FXO bude nastaveny automaticky na serveri alebo to musim nastavit manualne v garazi?
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2008   #25
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

19:21, Chvaty nikde, na serveru jenom p?lka lidí a server m?l defaultní heslo od LFS Action... kdyžtak zkuste to heslo tbocka nebo evostar, to je totiz defaultni heslo, co je tam b?žn?..
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2008   #26
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

tak jsem do posledni chvile doufal, ze zasedani vykonnyho vyboru endura bude koncit nejpozdejc v 19.00, takze bych to akorat stih... bohuzel nestalo se a koncili jsme 20.30... takze omluva organizatorum, ale i me je lito, ze jsem se nemoh zucastnit, na umisteni tak jako tak nepomyslim, jelikoz neni vubec cas na trenink a vim ze posledni zavod nepojedu, taktez z pracovnich duvodu...

doufam ze jste si zavod uzili, ja si ted aspon projel 3 kola, zjistil jsem, ze SouthCity vubec nepoznavam a cumim po baracich, co tam nikdy nebyly, misto abych koukal na trat
pristi zavod uz doufam nic pracovniho nebude a budu moct v klidu jet..
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2008   #27
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

A sakra Jinak závod p?kný, jen lepší organizace by mohla být a domluvit se s OndrejKem na jiný server, ten náš je n?jaký divný.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2008   #28
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

server zacal po par minutach fungovat OK. tie OSS error na zaciatku boli divne, ale objavili sa len pri pripojivani hracov. pocas preteku som problemy nevidel, nikto nelagoval.

ps: budu sa robit nejake kratke reporty zo zavodov?
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2008   #29
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

P?ez po?áte?ní zmatky p?i sestavování roštu celkem p?kné závody .
Nepochopil jsem ale chování Chvatyho (Btw: hlavního organizátora) v prvním závod? v zavád?cím kole p?i jízd? za safetycarem.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2008   #30
Orda
Newbie

 
Join Date: 3.9.2006
Location: Doma
Posts: 23
Default

Parádní závod, až na ten druhej s obrácenou tratí kdy m? tam n?kdo v zatá?ce sešrotoval jakoby v?bec nebrzdil, díky tomu mi ur?it? pozd?ji prdla ta p?ední pneumatika.
__________________
Subaru Impreza WRX Sti, jóó to je m?j sen :)
Orda is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2008   #31
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Orda View Post
Parádní závod, až na ten druhej s obrácenou tratí kdy m? tam n?kdo v zatá?ce sešrotoval jakoby v?bec nebrzdil, díky tomu mi ur?it? pozd?ji prdla ta p?ední pneumatika.
to se klidne vsadim ze tim to nebylo...
spis to bylo brzdenim a zatacenim naraz, takze se ti vzdy bloklo jen vnitrni kolo, tim padem obrousena plocha na pneu, ktera pri dalsim naslednym brzdeni opet prispeje bloknuti kola a dalsimu opotrebeni atd stale dokola az pneu praskne prave v tomto miste...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2008   #32
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default Sorry

Musím se omluvit Chvatymu a všem organizátor?m za nedostavení na závod jako prvni SC, do krámu nám p?ivezly spoustu zboží, bylo po?eba to vyložit, p?kn? m? to na.ralo ale práce je práce, na p?íští race už pojedu, tak ješt? jednou se omlouvám.
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2008   #33
Chvaty
Member

 
Chvaty's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: Kada?(CZ)
Posts: 215
Default

Quote:
Originally Posted by jirka.svs View Post
P?ez po?áte?ní zmatky p?i sestavování roštu celkem p?kné závody .
Nepochopil jsem ale chování Chvatyho (Btw: hlavního organizátora) v prvním závod? v zavád?cím kole p?i jízd? za safetycarem.
Tímto se za to omlouvám. Byl jsem fakt mimo. Ješt? p?lhodiny p?ed závodem jsem byl 20 km od domova a snažil se nastartovat moje auto, ale bohužel takže nakonec sem si musel zavolat kámoše, kterej pro m? p?ijel a dovezl m? tak v 19:15 dom?. A jelikož sem byl v totálnim zmatku a ztresu kv?li autu, tak sem d?lal uplný bezhlavý v?ci. Fakt se za to omlouvám. M?l sem toho plný kecky. P?íšt? budu na servru ur?it? alespo? hodinu p?ed závodem a všechno p?ipravovat ale tentokrát to bylo fakt jen tak tak. Nejradši sem cht?l z?stat u auta dokud to nerozjedu, ale pak sem si vzpom?l že je závod, tak sem zavolal kámošovi aby pro m? p?ijel. Našt?stí auto už jezdí, nakonec to byla uplná banalita....
__________________
http://www.chvaty-design.ic.cz
Chvaty is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2008   #34
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by Chvaty View Post
Našt?stí auto už jezdí, nakonec to byla uplná banalita....
benzín?
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2008   #35
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default



Mimochodem p?íšt? a? SC jede pomalu, nejlíp a? má stanovenou n?jakou max. rychlost.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2008   #36
Chvaty
Member

 
Chvaty's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: Kada?(CZ)
Posts: 215
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
benzín?
Trochu OT :
Ale tak když už, tak po?ádn?, aby bylo všechno jasný a dál jsem to nerozvád?li..

P?ivezl jsem auto ráno do školy na praxi na dílnu že si zapojim relátko na automatický zapínání sv?tel. Vzal jsem na pomoc ¨jednoho kámoše. Tak sme od rána vedli kabely po aut?, letovali, zapojovali, zkoušeli furt svítit a nakonec odpoledne všechno fungovalo. Sv?tla se rozsvicovali sami p?i oto?ení klí?ku do polohy p?ed startem. Tak pak ?ikám že s tim vyjedu a nestartovalo to. Tak sme do 13:30 všechno prom??ovali a všechno se zdálo bejt ok. Auto sem odtla?il p?ed vrata a zavolal jednomu kámošovi a? m? p?ijede odtáhnout, že to auto odtáhnem alespo? n?kam, kde ho bude možný nechat. Tak m? odtáhl. Pak mi volá táta a povídá at vyzkoušim originál klí?ek, jestli ECU nechce kód z klí?ku, jelikož byla odpojená baterka a asi se to vyresetovalo. Tak jedu dom?, vezmu origo klí?e. Volám dalšímu kámošovi, jestli se mnou nezajede do Chomutova vyzkoušet ten klí?ek. Furt to nestartovalo a po celou tu dobu sme nic nevymysleli. Pak sem si vzpom?l že je závod, tak sme auto odtáhli na benzínku, dali trojuhelník za okno a jeli dom?. Auto sem tam nechal p?es noc. Ráno jedeme s tátou a s našim známym zase do Chomutova druhym autem a auto sme odtáhli zase na dílnu, ale tam nás nepustili, tak jsme zapo?ali ohledávání vozu, ?im by to mohlo bejt a pak asi po p?l hodin? sme našli schovanej p?epína? (mechanickej imobilizér). Takže p?i tom natahování kabel? n?kdo z nás o to necht?n? zavadil a nev?d?li sme o tom. Takže uplná hovadina a takej bordel kv?li tomu . Mno sem rád že to mám za sebou. Fakt hrozný jako. Ješt? p?ed tim jsem slyšel názory n?kterejch jednotlivc? jako že je odpálenej startér a nebo že jsme to n?kde zkratovali a odkou?ili ECU a takový hovadiny...
__________________
http://www.chvaty-design.ic.cz
Chvaty is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2008   #37
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by Chvaty View Post
Tímto se za to omlouvám. Byl jsem fakt mimo.
OK, akorát jsem v tu chvíli fakt nechápal kam se hrneš
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2008   #38
Chvaty
Member

 
Chvaty's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: Kada?(CZ)
Posts: 215
Default

Quote:
Originally Posted by jirka.svs View Post
OK, akorát jsem v tu chvíli fakt nechápal kam se hrneš
Jasný no, to t? chápu. Sem si to uv?domil až n?kde v polovin? a zase sem vás za?al všechny poušt?t Zkrat no
__________________
http://www.chvaty-design.ic.cz
Chvaty is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2008   #39
Hegi_sk
Newbie

 
Hegi_sk's Avatar
 
Join Date: 13.5.2008
Posts: 80
Default

chvaty to si musel byt riadne mimo ked si si neuvedomil ze vsetci idu nejako pomaly .. inac zavod bol velmi pekny ... ja som tam najviac bojoval s jirkom z KxR myslim ze mame aj rovnaky pocet bodov po prvom kole ..
Hegi_sk is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2008   #40
Chvaty
Member

 
Chvaty's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: Kada?(CZ)
Posts: 215
Default

Quote:
Originally Posted by Bigman View Post
"Pokud jste se p?ihlásili a nenašli jste se na startovním roštu, tak nás to mrzí..."
Ja som sa prihlasil pred mesiacom asi moja prihlaska uz zapadla prachom
Zajtra aj tak nemozem ist, ale ak by bolo potom miesto tak na rb4 by som sa rad previezol len tak pre zabavu.
klidn? na další závod p?ije? ;-) Ur?it? bude místo
__________________
http://www.chvaty-design.ic.cz
Chvaty is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.