Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KOVODEMONT Endurance 2011

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.3.2011   #1
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default 1.race tiskovka

Piste
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #2
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Verím, že ak by sme sa k tomu postavili možno zbyto?ne kriticky, ve?a ?udí by si našlo veci na kritizovanie - stratené kolá po odpojení, lagy, pre niekoho nevýhodné SC, možno nedorozumenia na trati, ale skúsme to trošku s úsmevom. :-) Sám síce na jedného súpera dávam protest, ale to len preto lebo mám pocit že to potrebuje, inak to nemám vo zvyku.

Za tím 014 Recoil môžem vyslovi? spokojnos? - pokia? viem, nikomu na trati sme neublížili, nespravili sme ani žiadnu ve?kú chybu spojenú s rozbitím auta alebo potrebou SC, dobre sme si s kolegom P@chom rozumeli a myslím že sme odviedli celkom dobrú "prácu".

Len úplne úplne na konci v mojom ?ase 5h57m10s netuším ?o sa stalo, M. Drda predo mnou zahrieval pneu (to je v poriadku) a zrazu lag a všetko okolo lietalo a okolo m?a sa prehnali Errebo, Tomas Cz, Horak, Stach (dúfam že nie?o z toho nebolo o pozíciu, to by ma mrzelo), aj M. Dufek bol mimo trate, ospravedl?ujem sa ak to u vás vyzeralo ako moja chyba, ale prísahám že z mojho poh?adu to bolo v jednej chvíli všetko OK a v ?alšej zrazu chaos všade okolo. Replay mám.

?akujem všetkým zú?astneným, a nabudúce to bude ešte lepšie. :-)

PS: Vykoplo ma na konci kola ?íslo 84, dokon?ených sme mali vtedy 83 kôl (014 Recoil).
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #3
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Q: jsem nejel
R: objel jsem cca 10 kol, 10x byl v pitu, 3x me to koplo
z 8mi nebo kolika vyjezdu se mi jen dve auta nepovedla vyprostit, takze docela dobry, ale je to teda desna drina, chtelo by to navijak, hlavne na ty boudy..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #4
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

M? se závod líbil,jen ?ekáme na výsledky na se?tení kol,2x nám to spadlo
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #5
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Exclamation

Prosim vsechny komu to spadlo, jestli by nam mohli sdelit v jakem kole a cislo tymu a kolikrat, pomohlo by nam to, diky moc

vice zitra
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #6
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
Q: jsem nejel
R: objel jsem cca 10 kol, 10x byl v pitu, 3x me to koplo
z 8mi nebo kolika vyjezdu se mi jen dve auta nepovedla vyprostit, takze docela dobry, ale je to teda desna drina, chtelo by to navijak, hlavne na ty boudy..

je?ab na n?
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #7
ZABII
Newbie

 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 65
Default

u me ve 100-101. kole myslim a cas kdy jsem se zase pripojil 4:22:38

-staci tady tedy zminit??

Jinak co se dojmu tyce tak kdyby me to nekoplo moh to bejt zivotni zavod :-( -super rozjety az na to lagovani (opravdu bylo tezke s tim jit to tesnejsiho souboje... -troubilo na me XRR APR tymu po predjeti na cilovce, ale opravtu to odeme vypadalo jako by na me najelo a ani moc lagovite se to nezdalo...

Jinak se omlouvam vsem po mych hodinach za SC.. satral sjem po stole a trava, pak jsem ve zmatku zacvalak padly razeni abych dal 1 a jel,ale dal jsem zpatecku bohuzel a procouval omylem pres trat... jestli jsem nekomu tim ublizil tak omluva.

Do 100. kola opravdu bomba a verim ze by bylo podium, po trech hodinach jsem opravil auto a jelo bezvadne jako novy... az do chvyle kdy jsem ztratil pripojeni

nekde kolem 4hod. 22 min. Me to i s Hanzem koplo (jsme za stejnym routrem). Takze pripojeni znovu a jizda kdy jsem bcas tapal ohledne modre vlajky zvlast po restartu -tedy koho poustet, komu ujet (jelo mi to docela dobre takze fajn..)

Pak na konci uz vsichni lagovali docela dost a pri jednom poskoceni jsem to oprel o zed... tedy to me stve nejvic...alespon cilem jsem projet chtel (kdyz uz to 36 kol pred koncem vypadalo na poradnou oslavu).

Diky za maximalni snahu o otoceni na konci (s tema barierama dobry napad :-) ).

Celou dobu jsem odridil sam a tedy muzu rict ze docela dobre... po malom protazeni bych snad jeste jel :-D :-D :-D


Tak tedy snad priste lepsi a snad se podari vyresi alespon ty lagy :-)
ZABII is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #8
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

myslim ze hovorim za cely team ked poviem ze sme z toho nemali dobry pocit...najskor jazdil dve hodiny Klouczech a vzdy ked vybudoval pekny naskok tak sme ho stratili pri SC...
potom som jazdil ja a jazdil som uplne hrozne no nejako som to udrzal na poprednych poziciach...
Radek posledne 2,5 hodiny podal vyborny vykon a dobehol stratu ktoru sme mali kvoli oprave poskodenia no nakoniec sa rozhodlo o vsetkom za poslednych 10 minut takze Klouczechov dobry vykon a moj zly nemali vobec ziadny dopad na to ako sme skoncili...

k mojmu pobytu na trati...v prvom stinte som 15 kol stravil za jazdcom J.Stach, ktory mal sice vyvesenu modru vlajku ale uplne ju ignoroval a pri mojich troch pokusoch ho predbehnut ma bud zablokoval alebo vytlacil na travu...nenormalne sebecky pristup a myslim ze toto do zavodu nepatri...strasne mi to uberalo na koncentracii a az ked som napisal do chatu tak ma pustil...cakal som ze organizatori to urobia sami ale ocividne tomu nevenovali pozornost
Neskor pocas SC ked som urobil chybu a pri zahrievani pneu som vyletel tak ma predbehli mozno 3-4 auta (co beriem...to je samozrejmost ze mohli) a asi o kilometer dalej ma predbehol aj jeden nemenovany jazdec, co bol tah, ktory som fakt nepochopil, ale nejako som to neriesil...asi som mal lebo po restarte ked som isiel vedla neho tak o mne nevedel a vytlacil ma na travu z coho vzniklo poskodenie a potreba opravy

A vec ktoru povazujem za nezvladnutu organizatormi...pustanie aut o kolo pred SC... ak sa nemylim tak vsade to funguje tak (a dava to uplnu logiku) ze SC pusta auta dovtedy kym ho nedobehne 1. jazdec a potom uz nepusti nikoho...ak uz raz niekto dostane kolo tak mu SC nema pomoct k tomu, aby tento hendikep zmazal...ako napriklad Timo Hofer bol pusteny pred SC...jazdil na 4. alebo 5. mieste ale o kolo pozadu...a po restarte SC bol chvilu prvy... tazko nachadzam nejaku spravodlivost (a nijako v tomto neutocim na Tima...len som to dal ako ukazkovy priklad)

na zaver aspon trochu pozitivne slova...dakujem vsetkym, ktori sa ucastnili zavodu, hlavne tym, s ktorymi som mohol zvadzat ciste suboje
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #9
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Jak již bylo ?e?eno jel jsem poslední 2,5 hodiny. Dostal jsem auto v SC fázi, po restartu jsem m?l kontakt s Rodem a následnej kontakt se skálou, který m? zna?n? poškodil auto a musel jsem provédst zastávku v boxech. Pak jsem se snažil už jen stahovat jezdce p?ede mnou, bohužel server siln? lagoval a díky tomu to pár aut odpálilo i když byli t?eba 5 metr? daleko. Jmenovit? Kremilek, Petr a Tomas za SC, chápu že tito jezdci na m? byli v ten moment naštavaní, ale následn? jsme si to na TS vyja?íkali a dosp?li k záv?ru že za tyto incidenty mohl lag. Následoval souboj s Jardou, kdy siln? lagoval a trvalo m? více než kolo než jsem se p?es n?j dostal, ale necht?l jsem riskovat nehodu, když v n?kterých momentech m? Jardovo auto poskakovalo ze strany na stranu. Následn? jsem provedl pit a znovu jsem dohnal Jardy, zde jsem však byl p?íliš agresivní p?i p?edjížd?ní a nacpal jsem se kam jsem nem?l, za tohle se omlouvám. Dále už následovala jenom p?ehlídka safety caru a závod se ve chvilce prom?nil ve sprint. Nakonec jsem z t?chto n?kolikakolových sprint? vyšel vít?zn?. V cíly teda 1. místo.

Chci však ?íct že i p?es 1. místo nemám ze závodu vubec dobrej pocit. Díky lagování se zm?nila ?ada normálních situací, kdy byli auta pár metr? od sebe v nesmyslný crash zpusobený lagem. Za tyto crashe se necítim zodpov?dný, ale mrzí m? následky. Tento fakt m? pokazil jakýkoliv požitek ze závod?ní.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #10
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default M?j první závod s LFS licencí :)

Ahoj, takže tohle byl m?j první závod s licencí v LFS a jel jsem sám a navíc s TDI

QL: nejhorší vítr, který mohl p?ijít, má strategie R4 v p?edu R2 vzadu se p?i tom v?tru nedala jet, R4 se ani nezah?ály, takže rychle p?ezout na R3/R2 a za?ít kroužit. Zhruba v polovin? kvalifikace se vítr uklidnil, pár rychlých kol … bohužel jsem to asi 11 minut p?ed koncem oto?il v první šikan? na st?echu a konec. V té dob? jsem byl ke svému p?ekvapení (a zd?šení) na t?etím míst?. Nakonec 5tý! Pro m? vynikající, ne?ekan? nejrychlejší FXR …

RACE: Nemám naprosto tušení, jak jsem jel, kde jsem jel a co sem tam d?lal. Prost? jsem jel kolo za kolem až do cíle …

Start závodu byl super – ideáln? jsem v zavád?cím kole zah?ál své R4/R2 a p?esypal jsem se po startu p?es 1dnoho a když už jsem p?edjížd?l p?ed mostem Zabiiho, kterému to uklouzlo, bohužel jsem se dostal do jeho slepého úhlu popravici a on m? v nejvnehodn?jší okamžik mírn? popostr?il, což samoz?ejm? v té rychlé zatá?ce znamenalo smyk, skoro jsem to srovnal, ale to už se p?i?ítili další jezdci a jeden z nich m? trefil, což samoz?ejm? znamenalo efektní skoro hodiny a tak jsem zp?sobil srocení dav? .
Sice poslední, ale nic nebylo zdaleka ztraceno …

(Koukám na záznam a tam je ten okamžik, jak skoro vrážím do zdi a nevíte co se stalo – Hofner s ?erveným FXR jsme jeli bok po boku, bohužel do m? lehce str?il když jsem zatá?el skoro u zdi, takže jsem to ubrzdil za použití uší … mohl nechat prostor, nevím ale kde byl v tem okamžik, nevid?l jsem ho ani v zrcátku, takže si nest?žuji – v tom kole na za?átku jsem bojoval s modrým s XRR a ten m? lagoval což bylo nep?íjemné, když jsme jeli nat?sno, na rovince to zalagovalo a došlo k lehkému kontaktu a pak v t?ch esí?kách dostal smyk a já byl nalepený t?sn? za ním, ta zatá?ka mi jde, a necht?n? jsem do n?j ješt? v tom jeho po?áte?ním smysku str?il, ?ímž jsem mu ten smyk doza?ídil :/ sorry …)

Ale pak p?išla katastrofa: nevím, co se stalo a jak se to stalo, ale v esí?kách v druhé ?ásti trati, v té poslední rychlé zatá?ce p?ed tou ostrou a tím vjezdem na obrubník jsem se n?jak záhadn? p?evrátil (nikdy p?ed tím se mi to tam nestalo) a metal efektn? (ale neefektivn?) kotrmelce. 2x se zdálo, že dopadnu na kola, nakonec to dopadlo nejhorším možným zp?sobem – z?stal jsem na st?eše u svodidel. Bohužel PC nebyl p?ipraven, jak vidím ze záznamu …. PC se pak dlouho neda?ilo m? oto?it, a když už se mu to kone?n? povedlo, tak jsem m?l dod?lané auto tak, že auto nezatá?elo nikam … takže restart do box? pro m? … - Automaticky jsem po?ítal tedy kolo zp?t, Ale bylo jedno nebo dv???? -

Samoz?ejm? od toho restartu m? po?ád svítilo Modrá vlajka(neustále) ale já nev?d?l koho poušt?t, navíc jsem byl rychlejší než mnoho FXR, takže jsem prost? jel – tímto se omlouvám, pokud jsem n?koho zdržoval, ale nevím, co jsem m?l v té situaci prost? d?lat . ?ást závodu jsem byl na ?elních pozicích na trati (samoz?ejm? + to kolo(?) ztráty …

Pak byl na trati další SC, tak jsem ho p?edjel a tím bych se tedy m?l dostat o to jedno kolo zp?t do stejného kola jako ostatní, ne?? To jsem si myslel tedy. TÍMTO SE CHCI OMLUVIT, POKUD JSEM N?KOHO ZDRŽEL A BLOKOVAL, VÍM O JEDNOM FZR co si st?žovalo UR?IT? ale v té dob? jsme se Zabiim (byl na prvním míst?) a já za ním , vsem ujízd?li – MODRÁ VLAJKA MI SVÍTILA DÍKY RESTARTU POKAŽDÉ, KDYŽ BYL N?KDO ZAMNOU, A? BYL RYCHLÝ NEBO NE.


Pak si ale pro zm?nu postavil hlavu internet a s kolegou Zabii nás to vykoplo (?as závodu byl 4:25 ale nevím kolikáté kolo, m?l jsem tam ten restart) . Takže další kolo. Podle m? jsem tedy m?l asi tedy 2 kola ztráty. Nicmén? 2x vyjížd?l SC a 2x jsem jej p?edjížd?l. Konec závodu byl vyložen? maglajz. 8 minut p?ed koncem jsem dohnal startovní pole a mám za to, že jsem díky p?edjížd?ní SC byl ve stejném kole jako ostatní (fakt nevím), povedlo se mi na?asovat zastávku, m?l jsem to ideální, pak m? pod žlutou za SC kdosi p?edjel (n?jaké FZR), nevím pro? ale nikoho plšího nep?edjížd?l. Pak se tam po úvodní pasáži n?jak všichni srazili, tak jsme to projeli a pak jsem p?edjel i toho, kdo m? p?edjel na žlutý a vrátil se tak na pozici, p?itom jsem ho ale ve slepém úhlu pravd?podobn? trefil, jak ukazoval záznam, ale já to nevid?l lagovalo takže vážn? sorry, nicmén? už se to stejn? dojížd?lo za SC … Nevím kolikátý jsem dojel, kolik kol, nic …


Musím ?íci, že t?ch 6 hodin se nakonec v pohod? dalo vydržet, ani jsem nevstával, nicmén? závod byl pro m? dost nep?ehledný, nev?d?l jsem koho pak poušt?t a koho ne Ale byl to pro m? první závod s licencí v LFS, tak Takže vážn? sorry za zmatky, co jsem d?lal, ale jinak se mi s vámi jelo dob?e, díky moc za super závod a sorry za velkou propagaci na DDWorld.cz, moc lidí na streamu ...

Pro po?adatele: m?l jsem nehodu, nevím, co jsem ztratil, musel jsem se restartovat do boxu – vím, že m? 1x míjel SC, když jsem se oto?il (byl jsem p?vodn? 5tý) a pak m? míjel v okamžiku, kdy jsem se restartoval do box?, pak jsem pozd?ji 1x p?edjel SC, pak m? to vykoplo spolu se Zabiim, pak jsem ješt? p?edjel ješt? 2x SC o kolo (poušt?l m?). Nevím o tom, že by m? n?kdo dával v závod? na trati kolo …
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 27.3.2011 at 05:56. Reason: oprava chybek
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #11
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
Q: jsem nejel
R: objel jsem cca 10 kol, 10x byl v pitu, 3x me to koplo
z 8mi nebo kolika vyjezdu se mi jen dve auta nepovedla vyprostit, takze docela dobry, ale je to teda desna drina, chtelo by to navijak, hlavne na ty boudy..
každopádn? díky za PC
masterful is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #12
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Pro APR to nejhorší nebylo....

Rodo vyjel slušnou výchozí pozici v kvald? a já m?l závod rozjet. Bohužel jsem se v?bec nemohl dostat do tempa, vítr mi nesedl, i když nebyl moc znatelný a d?lal jsem spoustu chyb. Po pitu jsme tuším byly p?edposlední. Ale n?jakým ?ízením osudu jsme se prokousali dop?edu a osobn? jsem moc rád, že jsem až dokonce bojovali (Trochu najivn? ale p?eci ) o vít?zství. Nakonec 3. místo, takže na naší stran? ur?it? spokojenost, protože na tutej trati jsme s XRR moc nedoufali, že bychom n?co zajeli.

Takže za nás spokojenost, snad to bude p?íšt? ješt? o kousek lepší

Statistiky
Q
Race
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #13
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak by jsme m?li být na 6. míst?,tak že jsem spokojen,škoda dvou výpadk? netu,pár chyb jsme ud?lal a kluci taky,více než vítr m? zasko?ilo to p?ítmý,jsem zvyklí jezdit za jasna :-))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #14
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Díky všem za ú?ast, myslím, že na první závod to nebylo tak špatné, ten SC proste berte ze tak je, ja osobne sem i rad kdyz mam naskok a trochu se to sjede, je to zajmavejsi a nekrouzi clovek sam, ale to pousteni o kolo jeste vyresime, priste uz to asi zatrhnem, a ten server se ke konci fakt zblaznil, priste bude jiny, jinak myslim ze sme si dobre zazavodili a do priste vychytame dalsi chyby

Diky vsem za ucast a vsem kteri se nejak podileli na funkci zavodu 2× tolik.

Ted uz jenom spocitat ty kola
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #15
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Na první závod to i p?es malý chyby bylo dobrý, jenom doufám, že p?íšt? bude na serveru víc nejezících komisa??, kte?í by sledovali d?ní na trati a p?ípadn? ?ešili tresty. Chvílema jsem jako SC nev?d?l, která bije. Ale už se t?ším na p?íšt?, FE4R jako otvírák musel být prost? trochu extrémní.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #16
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Díky všem za ú?ast, myslím, že na první závod to nebylo tak špatné, ten SC proste berte ze tak je, ja osobne sem i rad kdyz mam naskok a trochu se to sjede, je to zajmavejsi a nekrouzi clovek sam, ale to pousteni o kolo jeste vyresime, priste uz to asi zatrhnem, a ten server se ke konci fakt zblaznil, priste bude jiny, jinak myslim ze sme si dobre zazavodili a do priste vychytame dalsi chyby

Diky vsem za ucast a vsem kteri se nejak podileli na funkci zavodu 2× tolik.

Ted uz jenom spocitat ty kola
Sc je super a myslím že je to dobré zpest?ení závodu,jinak Petrovi to spadlo v 97 kole a pak Jirkovi v jeho 19 kole,celkem vychází 134 kol
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #17
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Souhlasim s Kidem ze by to chtelo vic komisaru na trati a na stejnym TS !!, parkrat se stalo ze vyjel SC a nebyl nikdo s kym by sme se dohodli co a jak, vim ze komentovat stream je taky zajmavy, ale predevsim by sme meli mit poreseny tohle, proto na priste bych udelal kanal na TS "komisari" a tam by se to resilo a porad by tam aspon 2-3 meli bejt, jednou jsem dokonce mackal zelenou vlajku kdyz sem jel za volantem, to pro priste musime poresit, byl to prvni nas zavod tak nas holt nekamenujte, musime poladit chyby a bude to dobry, jako reklama LFS super stream, porad bylo vyprodano, to je super, tak pro priste mame jeste co delat

- jinej server
- dle navodu http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=73414 rozjet
tracker (najde se nekdo ?? Flame ? ty si takovej MacGiver)
- zprisnit pravidlo pod SC (zakaz predjizdeni, pri kolizi strata pozice)
- TV director
- Žádný hádky v závod? (Radek, Tomas), po zavode casu dost, berte to jako varovani
- a to by snad zatim mohlo bejt vse

Behem dneska zitrka proberem ty vysledky a dame na web
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #18
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

s komisarema souhlas. vcera jsem se k tomu dostal na posledni chvili a navic jako PC, tak jsem se do toho nechtel nijak vazneji motat. klidne se do toho pro priste zapojim vic, ale je to na vetsi debatu nekde jinde jak zorganizovat komisare, sc, pc, atd
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #19
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Souhlasim s Kidem ze by to chtelo vic komisaru na trati a na stejnym TS !!, parkrat se stalo ze vyjel SC a nebyl nikdo s kym by sme se dohodli co a jak, vim ze komentovat stream je taky zajmavy, ale predevsim by sme meli mit poreseny tohle, proto na priste bych udelal kanal na TS "komisari" a tam by se to resilo a porad by tam aspon 2-3 meli bejt, jednou jsem dokonce mackal zelenou vlajku kdyz sem jel za volantem, to pro priste musime poresit, byl to prvni nas zavod tak nas holt nekamenujte, musime poladit chyby a bude to dobry, jako reklama LFS super stream, porad bylo vyprodano, to je super, tak pro priste mame jeste co delat

- jinej server
- dle navodu http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=73414 rozjet
tracker (najde se nekdo ?? Flame ? ty si takovej MacGiver)
- zprisnit pravidlo pod SC (zakaz predjizdeni, pri kolizi strata pozice)
- TV director
- Žádný hádky v závod? (Radek, Tomas), po zavode casu dost, berte to jako varovani
- a to by snad zatim mohlo bejt vse

Behem dneska zitrka proberem ty vysledky a dame na web
já se z nikým nedohadoval,v chatu padl dotaz jestli Radek n?koho p?edjel,tak jsem odpov?d?l,ale varování p?íjímám
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #20
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Jsem první, kdo tady mluví z našeho týmu, tak vezmu za všechny.
Q: Lala vyjel parádní výsledek, to jsem ani ne?ekal! Ghost m?l turnaj v ping pongu, tak se dostavil až na závod (p?ipojil se k nám až ve 20:00). Navíc jsme b?hem kvaldy ?ešili problémy s TSkem, které si prost? postavilo hlavu a my nev?d?li, jak se budeme dorozumívat. Našt?stí to agent do závodu dal do kupy.
R: Lala p?kn? rozjetý, pak drobná chybka a propad, ale po?ád v kontaktu s vedoucíma. A navíc výjezd SC, takže dobrý. Pak jsem jel já. Jelo se mi celkem dob?e, i když jsem v?d?l, že špi?ka mi ujíždí, ale nebylo to moc. Další výjezd SC, pneu tak na 5-6 kol, tak jsme zvolili vým?nu. Pozice stále slušná a stále v kontaktu se špi?kou. Pak Agent . No pár chyb nám provedl, našt?stí zaparkoval v ka?eru hned u PC, kterej ho tam odtud dostal celkem v?as. Navíc jsme dostali š?astnýho psa (z nascar?) a dokázali najet takovej náskok p?ed SC, že jsme dokázali ud?lat pit s dostate?ným náskokem p?ed prvním, takže jsme v tu chvíli nebyli kola?i. Bohužel, naše nejv?tší hv?zda Ghost nemohl nastoupit, pá? provider m?l výpadek na serveru a nedokázali to opravit vzdálen?. Takže nasko?il op?t a Lala a jelo mu to zase moooc p?kn?. P?edposlední úsek jel Agent. Škoda crashe a následné opravy. Tím jsme se propadli o kolo zp?t, ale nebylo to nejhorší. Poslední úsek jsem jel zase já a musím uznat, že nám vše neskute?n? hrálo do karet. První výjezd SC a zase lucky dog. ?íkal jsem si, že pot?ebujeme ješt? jeden SC a ono ejhle, asi po dvou kolech tam byl. Dotáhnul jsem za vedoucí ?tve?ici a v??il v ješt? p?kné souboje. Navíc jsem m?l výhodu, že po dotažení jsem m?l pneu aspo? na 65° a tudíž aspo? ?áste?n? ovladatelné auto. A pak n?kdo ud?lal chybu a n?koho jsem p?edjel a bylo z toho druhé místo Naprosto ne?ekan?! Musím se pochválit, že jsem plánoval naší strategii moc p?kn? podle toho co se d?lo na trati. Všechno vyšlo do puntíku. Organizátor?m dík za p?kný závody. Nenudil jsem se.

Ješt? pár komentá??: P?ijde mi jako naprostá klukovina a .... (nechci být sprostý), ale když všichni ví, že server laguje, tak jedou všichni nalepený na ostatních 2m!!! ZA SC SE P?ECI NEZÁVODÍ! Vznikly z toho dost blbé momenty a n?komu to z?ejm? i zkazilo závod. Tohle jsem prost? fakt nepochopil. A další v?c SC. Já mam SC rád. I tady se mi líbil. Ale myslim, že ob?as byl na trati zbyte?n? moc dlouho. A asi bych ani nedával ten pass, pokud se ovšem nestane, že vedoucí závodník za SC zajede do boxu a další v po?adí byl kola?. Ten by m?l tu možnost SC p?edjet potom mít. Konkrétn? my jsme na tom hodn? vyd?lali, takže bych spíš m?l držet hubu.
mufisto is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.