Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

View Poll Results: Svítíte p?i závod??
Ano, svítím 18 30.51%
Ne, nesvítím 25 42.37%
Je mi to jedno, chci si jen kliknout... 16 27.12%
Voters: 59. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23.11.2009   #21
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Nevim v LFS to treba u XRT zepredu ani nevidim. Trosku me to vadi na brzdy. Sice brzdove sviti vice, ale presto brzdove svetlo je "vyraznejsi" u zhasnuteho auta.

Neblikam, nehoukam, klavesy radeji nemam ani namapovane na volant a klavesnici mam pro jistotu hoooodne dlaeko.

Takze svitit budu, az bude v LFS 24h cyklus...

Vlastne kecam, svitim lampou za mnoitorem ... abych nemel takovou tmu v pokoji
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #22
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

priklanam sa k nazoru, ze svietenie mi nevadi, volakedy som svietil (nj, styl , ale bolo to za cias, ked to bolo len na G a muselo sa drzat...), inak svietenie mi nevadi, narozdiel od smeroviek, a to dokonca aj pri driftingu... jednoducho smerovky pripadne urcuju smer a nemaju co poblikavat...

a zdenek: teda ked mi vadia smerovky, mam chodit radsej autobusom?
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #23
revEn
Member

 
Join Date: 9.3.2005
Posts: 211
Default

Asi bych navrhnul simulaci odporu (mechanickeho - na remenu) alternatoru v zavislosti na odebiranym proudu Potom at uz se kazdej rozhodne mezi koni a klokany
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! <- Zocker Tempel <- [ZT] revEn
revEn is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #24
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Já svítím, když p?ede mnou jede n?kdo pomalejší, prost? mu tím chci nazna?it, že jsem rychlejší.
a timhle chces podporit vahu sveho nazoru???
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #25
Mirek CZE
Regular Member

 
Join Date: 25.10.2007
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 534
Default

Já svítím, mám to namapované na tla?ítko na volantu a n?jak jsem si na to zvyknul. Akorát mi trochu vadí, že když se restartuje závod, tak ty sv?tla zhasnou a musí se zase rozsvítit, ale to je jen mali?kost a je ur?it? daleko více d?ležitejších v?ci v LFS než sv?tla.
Mirek CZE is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #26
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Nevadí mi to, pro m? je auto jako auto (Stejn? každej závod jedu sám a hotlapim) a p?i závod? ho nezkoumám. Vždy si jen problikávám dozadu a do stran a to je otázka pár desetinek vte?iny, takže si kolikrát ani sv?tel ani blinkr? nevšimnu. Navíc jsem nikoho u nás nevid?l, aby v n?jakým oficiálním závod? jel s blinkry....
no jestli v zavode drzis koncentraci stejne (to vis jen ty sam), kdyz za tebou jede obcas nejake auto s blinkrama nebo obcas nejake auto se svetlama, jsi silny jedinec, ja tu koncentraci ztracim, protoze neni jasne dana konvence PROC? dotycny sviti (jestlize blinkry neco sdeluji - "budu odobocvat do pitu", popr. "budu te predjizdet vpravo", svetla taky slouzi k tomu, v tomhle pripade, aby dotycneho bylo lip videt - pak by meli svitit vsichni, nebo jako upozorneni na neco - "dojizdim te o kolo") - a kdyz takoveho nekoho za sebou vidim, ztracim koncentraci ja, protoze nevim PROC? sviti a co chce udelat.
znam lidi (jinak celkem normalni), ktere rozptyluje blikajici kontrolka videa pri sledovani televize tak, ze si ji musi zakryt - asi trochu extremni pripad, ale tak to funguje a lidi na publicu toho zneuzivaji - blikaji a sviti, ne aby upozonovali, ale aby rozptylili toho pred sebou.
asi to bude mit nejakou souvislost s vizualni komunikaci, cokoliv co vidim, neco znamena - rozsvicena svetla znamenaji neco jineho nez svetla zhasnuta a dokud v tom nebude jasno, tj. vsichni sviti nebo vsichni maji zhasnuto a sviti se v nejakych pripadech, je to pro mne proste zatez...
tot. muj nazor.
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers

Last edited by [d9]; 23.11.2009 at 16:31.
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #27
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
no jestli se v zavode drzis koncentraci stejne (to vis jen ty sam), kdyz za tebou jede obcas nejake auto s blinkrama nebo obcas nejake auto se svetlama, jsi silny jedinec, ja tu koncentraci ztracim, protoze neni jasne dana konvence PROC? dotycny sviti (jestlize blinkry neco sdeluji - "budu odobocvat do pitu", popr. "budu te predjizdet vpravo", svetla taky slouzi k tomu, v tomhle pripade, aby dotycneho bylo lip videt - pak by meli svitit vsichni, nebo jako upozorneni na neco - "dojizdim te o kolo") - a kdyz takoveho nekoho za sebou vidim, ztracim koncentraci ja, protoze nevim PROC? sviti a co chce udelat.
znam lidi (jinak celkem normalni), ktere rozptyluje blikajici kontrolka videa pri sledovani televize tak, ze si ji musi zakryt - asi trochu extremni pripad, ale tak to funguje a lidi na publicu toho zneuzivaji - blikaji a sviti, ne aby upozonovali, ale aby rozptylili toho pred sebou.
asi to bude mit nejakou souvislost s vizualni komunikaci, cokoliv co vidim, neco znamena - rozsvicena svetla znamenaji neco jineho nez svetla zhasnuta a dokud v tom nebude jasno, tj. vsichni sviti nebo vsichni maji zhasnuto a sviti se v nejakych pripadech, je to pro mne proste zatez...
tot. muj nazor.
Jak si již psal, je to dost o psychice. N?komu vadí drobnosti a n?komu nevad?j fatální v?ci. Já když ztratím koncentraci a už m? to nebaví, tak jsou mi "detaily" celkem ukradený. Když si jedu to svoje, kolo co kolo se ženu za co nej ?asem, tak vím, že si to svoje jedu a taky m? nic nerozhodí. A když jedu na ?ele, nebo n?kde hodn? vep?edu, tak si to užívám, mám z toho dobrej pocit a to taky žene dop?edu a dostane m? do jezdecký pohody, takže ani tady by m? sv?tla nerozhodila. Když n?kdo troubí, tak se jen pousm?ju, co to je za exota, tak ho klidn? pustím a snažím se ho dostat pod tlak, že na n?j budu úto?it, snažit p?edjet až ho dotla?ím k chyb?, v tomhle p?ípad? trošku labiln?jší ?lov?k je rád, že se udrží na trati a je rád že se stíhá dívat kolem sebe, natož kontrlovat sv?tla, která jsou pernamentn? rozsvícená.
Nevím jak je to dlouho, ale ve WTCC jsem taky ob?as vid?l, že n?kdo jezdí s rozsvícenými sv?tly a nikomu to nikdy nevadilo, navíc když tam to m?že trošku oslnit....

Ale nebudem tady p?eci zacházet do hlubin psychiky, každej je jinej

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
,,,mám jednu radu i do normálního provozu. Jezd?te vlakem nebo autobusem...
V LFS chceš jezdit vlakem?

Last edited by Fast Jarda; 23.11.2009 at 14:51.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #28
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

svitte, blikejte a trubte si jak chcete.. a nebudte emo
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #29
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Moj nazor je rovnaky ako Pedropana alebo d9. Tiez by som to v ligovych pretekoch zakazal.

Mne to najviac vadi pri pomalsich autach ked som za superom tak sa horsie pozna moment kedy super sliapol na brzdy.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #30
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

uz tu chyba ta viera pohlova (79) : ja by som vsetky tie blikanie a trubenie zakazala

Ako svietit je pekne ,v realoch to maju prelepene X-kom aby neako neoslepovali(?) (aj ked viem ,ze to ma iny vyznam ),ale uz neviem ci to plati a v akych podmienkach aj teraz (ak neratam nalepovacie svetla ako maju v nascar)

ako pokial je to tak ,ze neako to neoslepuje tak mi je to suma fuk ,nadruhu stranu ked svieti svetlami tak je pravda ,ze nevidim kedy brzdi ,napriklad na FZR brzdia blinkrami ako som si vcera vsimol (alebo bug v lfs?).
Trubenie za podakovanie ,alebo bliknutie za pusti ma pls je ok ,ale trubenie ,ze AHA SOM TU ,je blbost sama osobe ,to by som zakazal ako hore uvedena VELMI PRITAZLIVA MNADA DAMA

Celkovo mi je to jedno pokial neupravia grafiku natolko ,ze by ma to ovplyvnovalo na drahe (je pravda ,ze ja uz som ako tak zvyknuty ,ze kazdy mi svieti do interieru ,kde vo vyske svetiel mam spatak )
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #31
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

m? vadi, když svítí n?kdo p?edemnou a najiždime do zatá?ky, t?eba 4 auta p?edemnou, n?kte?í mají zaplá sv?tla, n?kte?í ne, a když mám hlídat 4 auta, které brzdí a které ne, je velká pravd?podobnost, že bu? n?koho srazim a nebo že hodn? ztratim p?ed?asnym bržd?ním...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #32
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Wow... vážn? jsem ne?ekal, že téma o dvou pár centimetrových ploškách, jak ?íkal Kid, se takhle rozjede.. poslední dobou mi to tady p?ijde jako v Kocourkov?.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #33
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
... Kocourkov?.
Zacina sa mi tu pacit Skoda ,ze moj kocur somnou vytvara duo ,kde nevyzera ,ze som v kocurkove
Attached Images
File Type: jpg 01112009331.jpg‎ (170.6 KB, 51 views)
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #34
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Wow... vážn? jsem ne?ekal, že téma o dvou pár centimetrových ploškách, jak ?íkal Kid, se takhle rozjede.. poslední dobou mi to tady p?ijde jako v Kocourkov?.
jo, poslední dobou se tady rozjíždí víc huby než auta
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #35
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
jo, poslední dobou se tady rozjíždí víc huby než auta
Tj, kdo ?te lfsforum.net, tak se tu za?íná cítit jako doma.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2009   #36
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ja nesvietim a myslim ze v spatnych to moc nepomoze ked niekto svieti a skor mi to vadi ked idem za niekym a ma zasvietene svetla tak potom nie su brzdove svetla az take vyrazne ked zasvietia...
inak prosim vysvetlenie aky ma vyznam to ze veduci zavodnik svieti? ako ked dobieha jazdcov o kolo aby bolo zrejme ze je to rychlejsi zavodnik?
a pri cupoch by som bol za zavedenie bud povinneho alebo zakazaneho svietenia...v jednote je sila

ps: ako citam posledne spravy tak moj nazor nebude moc vitany a keby som sa pridal na stranu tych co odsudzuju tuto temu a povazuju ju za zbytocnu tak by som bol asi popularnejsi ale whatever
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2009   #37
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 12.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

presne, psat o sviceni je out, ted leti kritika psani o sviceni!
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2009   #38
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Svícení bere kon?, takže nesvítím a ješt? k tomu sklopím zrcátka!
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2009   #39
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Jak to tak tady ?tu tak to bych m?l nechávat p?ív?s z ulitou v garáži jinak vás nikdy nedoženu
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2009   #40
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Svícení bere kon?, takže nesvítím a ješt? k tomu sklopím zrcátka!
ked jazdis z pohladu na auto tak sa ti lahko sklopia zrkadielka...my co hrame s pohladom z kabiny by sme toho moc nevideli
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.