Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 9.6.2009   #21
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

nic, ono to nakonec davalo lepsi feedback do nohy jak hodne slapu na plyn
jet is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2009   #22
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Dnes som zistil ze ma daco skrie na nohe... asi som vcera moc tlacil na 'pilu'
hehe no na dfp se mi to stalo taky, akorat zprava, uz je to ale davno a hrany se ponekud zahladily
http://vyshi.ic.cz/other/dfpfail.jpg
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2009   #23
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

vsechno naprd, chyby, set nic moc, FO8 neni pro me...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2009   #24
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default



Q: Zajel jsem sice PB, ale sta?ilo to až na 11. místo.

Race 1: Dal jsem si zaléžet natom, abych dob?e zah?ál gumy a vyplatilo se, dob?e jsem se odpíchl a ve 4. kole jsem byl na 4. míst?, ale za?al jsem d?lat chyby a spadl jsem až na 9. pozici. Potom jsme se v Vítrem 2x p?edjeli krásn? po vn?jšku, jenže p?išli další chyby a já spadl na 11. místo za Petera. Toho jsem asi 6 kol nahán?l a v 16. kole (myslim) se stalo snad to nejhorší. P?ed záv?re?nym vracákem nás dojel Ghost a za?ala vlát modrá. Peter zabrzdil docela brzo, já jel v t?snym záv?su, za?al jsem pochopiteln? brzdit taky, ale abych zabránil srážce, tak jsem musel vyjet ze stopy. Ghost se tam p?i?ítil, cht?l m? podjet, ale s?ukli jsme se (Jasná moje vina, omlouvám se). kolo p?ed koncem jsem Petera p?edjel a v cíli 10. místo.
Race 2: Start z 1. místa, jenže to mi vydrželo do 2. mezi?asu, v 4. kole p?i souboji s Keenem jsem vylet?l ven a zase propad, kolo 7 - neustál jsem výjezd z té rychlé šikany ze t?í zatá?ek a levou stranou do zdi a geometrie v háji, ale dalo se s tím jet. V 17. kole jsem si ješt? sta?il odd?lat LP kolo. Nakonec 9. místo.

Nebejt chyb, tak to byl krásný závod, ale chyby k závod?ní pat?í....

Last edited by Fast Jarda; 5.7.2009 at 21:40.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2009   #25
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: Abych pravdu ?ekl, z kvalifikace jsem byl mali?ko zklamaný, ?ekal jsem ?as okolo 1:24.00.

Race1: Na startu jsem m?l p?íliš chladné pneumatiky, ?ehož jsem si všiml až když jsem byl v T1 v ka?írku, takže jsem musel za?ínat p?kn? zezadu. Prokousával jsem se celým startovním polem, ale n?kdy v 7. kole se m? p?ipletla do cesty pneumatika, kterou Fast Jarda porazil a znova jsem se zdržel. Pr?b?žn? jsem se ale propracoval na 8. místo, na kterém jsem jezdil a 8 kol p?ed cílem jsem si ?ekl, že už pojedu na pohodu. Ale Keen, který jezdil p?ede mnou za?al mít nejspíš problémy s pneumatikama a tak jsem zkusil 6 kol p?ed cílem po?ádn? zabrat, ale stáhnul jsem ho jen na 6 vte?in.

Race2: Startoval jsem ze 3. místa, ale v 1. zatá?ce jsem m?l kolizi s Jirkou a propadl jsem se op?t na poslední místo. Ale soupe?i p?ede mnou m?li problémy a n?které jezdce jsem p?edjel a ocitl jsem se na 5. míst?. Ovšem za mnou jezdil velmi rychle Kid a stahoval m?. Když už byl za mnou jen o 2 vte?iny (v tu dobu jsem byl na 4. míst? po odstoupení Ghosta), tak mu spadlo p?ipojení. Ale jeho úkol p?ebral Poly a ten m? také stahoval a já v?d?l, že pokud chci dojet na 4. míst?, tak nesmím v?bec zpomalit a jet po?ád rychle. To se m? povedlo a dojel jsem na 4. míst?.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2009   #26
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Q: Sklamanie, ani jedno slusne kolo, cas o vyse sekundu pomalsi oproti ocakavaniam.

R1: Parada, 20 kol bez jedinej chyby, to som naozaj necakal v prvom zavode v zivote s nejakou silnejsou formulkou. Kupodivu teploty pneu sa darilo udrzat v norme aj napriek tomu, ze set bol neotestovany a v ramci treninku som nikdy nedal viac ako 4 kola. V ciely 5 miesto, o jedno lepsie ako som si trufal.

R2: Tu som si tie chyby naplno vynahradil, mierne poskodil geometriu, prehrievali sa pneu. Jednoducho hroza. Nakoniec som bol spokojny, ze som to dosiel bez inaksovaneho kola. V ciely 6 alebo 7 miesto.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2009   #27
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Celkem v pohod? závody, jenom jsem mohl vydržet na serveru až do úplnýho cíle, ale co nad?lám.

Q: 5., neda?ilo se mi zajet dobrý kolo.

R1: Po startu jsem si dal Klou?ka, kterýho to vyneslo ve vzduchovým pytli ven a pak jsem i p?es jednu chybu dojel na 4. míst?.

R2: Rychle jsem se zezadu dostal na 3. místo, pak se ale p?ihnal Ghost a ?ukli jsme se v T4. Z?stal jsem na vnit?ku s minimálním p?esahem, ale bohužel to bylo dost na to, aby jsme se srazili a vylet?li ven. Za tohle se omlouvám, moje chyba. Než jsem se vyhrabal, tak jsme byl 11. Pustil jsem se do stahování ztráty a než m? to kicklo, tak jsem se stihl dostat práv? na 5. místo za Zde?ka. Bylo by to pro m? super umíst?ní, ale n?kdy kolem p?lky p?išlo asi nevyhnutelný.

Kolem a kolem jsem ale spokojenej, n?jaký body jsem urval. Jenom škoda tý ú?asti, ale je asi jasný, že dovolená táhne víc, než tohle kombo.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2009   #28
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Ja se pridam k negativnim komentarum. Pro me je tenhle turnaj asi nejak zaklety, i kdyz koukam ze nejsem sam...

Q: Porad jsem se nemohl dostat do tempa. Az v poslednim merenem kole jsem zajel ne moc oslnivych 1:22.50 a kupodivu to stacilo na poleposition.

R1: Spatny start, nejdrive sel prede me Ghost a v prubehu prvniho kola i Agarash. Zavod to nebyl spatny, Agarashe jsem se drzel a nekolikrat jsem se pokusil zautocit. Jenze jakekoliv snahy zmarila pravotociva zatacka za druhym merenym usekem. V treningu jsem ji celkem daval, ale pak jsem jeste "ladil" setup na posledni chvili a v zavode mi to tam vubec nesedelo. Po Ghostove nehode jsem byl nejakou chvili druhy, ale par kol pred koncem jsem toto misto dost lacino ztratil...

R2: Tady uz bylo vsechno spatne! Nejdriv jsem po startu v T3 udelal nepochopitelny predjizdeci manevr na Ghosta a vyjel jsem mimo trat. Koukal jsem na to v zaznamu a jeste ted se tomu divim. No ale vzal jsem to sikovne stylem "celne do zdi", takze jsem neposkodil geometrii... Jel jsem tedy dal, no a aby toho nebylo malo, tak jsem si prozmenu pred zavodem zapomel vypnout antivira ktery se nezapomel ozvat. Po navratu z Win jsem byl uz samozrejme ve zdi. Poskozena geometrie a v tu chvili jsem se na to chtel uz vykaslat, ale pak jsem si rekl ze bych se mohl pokusit alespon o nejrychlejsi kolo. Sice to moc nezatacelo doprava, ale vzhledem k tomu, ze trat je doleva, se na to dalo zvyknout. Nakonec se povedlo. (Zdenek: Ja uz jsem ani nedoufal ze bych te mohl dohnat. Sice jsem stahoval nejaky 2s na kolo, ale ten naskok uz byl dost velky.)

Takze dneska zklamani... Z pristiho zavodu se omlouvam, budu pryc.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2009   #29
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
Zdenek: Ja uz jsem ani nedoufal ze bych te mohl dohnat. Sice jsem stahoval nejaky 2s na kolo, ale ten naskok uz byl dost velky.
Tak z mého pohledu to tak nevypadalo, už jsem nev?d?l kde zrychlit, 2x jsem m?l i menší krizovku, kterou jsem ale ustál, ?ekal jsem, že m? v posledním kole dojedeš, ale trochu jsi ztratil na 1. mezi?ase, tak jsem zpomalil a to kolo dojel na jistotu.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2009   #30
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Asi mas pravdu, udelal jsem tam jeste nejakou chybu. Kazdopadne jsem ani pred tim nijak nepocital, ze bych te mohl dojet.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2009   #31
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
v 4. kole p?i souboji s Keenem jsem vylet?l ven a zase propad,
Bylo to na zacatku 5. kola, jeli jsme celou cilovku vedle sebe a ja si rikal co se asi bude dit v T1, ubere - neubere, ubere - neubere, byla to hra na nervy nakonec jsem ubral malinko ja a vyplatilo se.
Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Ale Keen, který jezdil p?ede mnou za?al mít nejspíš problémy s pneumatikama a tak jsem zkusil 6 kol p?ed cílem po?ádn? zabrat, ale stáhnul jsem ho jen na 6 vte?in.
Ani ne tak s pneumatikama, jako s celym autem, 2x jsem to rozvesil, auto pokrivene, tak jsem dojizdel opatrne, ale pozici jsem udrzel

7. a 3. misto pro me velky uspech
Keen is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2009   #32
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Q: Trapil jsem se. Vdel jsem ze mam na 1:22.500, ale pokazdy jsem zkazil druhy sektor. 3.

R1: Mel jsem dobry start a myslim, ze bych se mohl dostat i na prvni, ale Ghost me pribrzdil. Pak jsem trochu poodjel Polymu, ale za par kol me dotahl. Mel velmi dobre tempo a nekolikrat utocil. Nastesti jsem mel hodne dobry vyjezd z pravotocive za druhym splitem, kde jsem mu vzdy ujel. Na Ghostovu rychlost jsem nemel, ale neudrzel se na trati, kdyz predjizdel auta o kolo. V cili 1.

R2: Start z predposledni rady. Prvni kolo jsem na to radeji moc netlacil, protoze mi pripadalo, ze to bude velka tlacenice. Predpoklady se splnily a ja videl jak se moji nejblizsi soupaeri otaceli bezmocne v trave. Predemnou zustal jen Klouczech s 5s naskokem. Ten se mi prvnich 10 kol nedarilo stahovat, ale pak jsem povolil predni stabilizator a nasadil trochu sviznejsi tempo. Za nekolik kol jsem ho dohnal, protoze mel problemy v sikane. Asi 6 kol pred koncem jsem zautocil, ale pak jsem nezvladl auto a projel jsem se po trave, nastesti bez ztraty kontroly nad vozem. Pak jsme se propletali mezi o kolo jedoucimi auty a ja zase ztratil. V predposlednim kole jsem Klouczka dohnal a predjel. Sice tam byl nejaky ten kontakt, ale nastesti se nikdo neroztacel ani neboural - nadhera, diky za souboje. V cili 1. Cimz jsem se ujal prubezneho vedeni v klasifikaci jezdcu.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 6.7.2009 at 08:23.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2009   #33
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

hnus, v kvali ani jedno pekne kolo, v prvnim zavode sem nabral Keena, za coz se omlouvam, v druhem me nabral z prvniho mista Fast Jarda, takze taky nic moc...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2009   #34
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Omlouvam se Meginovi za divebomb v T1 v druhem zavode. Choleru na me
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2009   #35
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

?ekal jsem to horší, nic to ale nem?ní nato, že to byl náro?ný závod.

Q: Odjel jsem 2 ostrá (Spíše tupá) kola, cht?l jsem jet z konce.

Race 1: V retardéru se n?co d?lo, tak jsem zvolil nouzovou variantu ka?írek, trošku jsem "poladil" tlumi?e, ale do až cíle pohodi?ka, 6. místo, takže spokojenost.

Race 2: Start z 2. místa. Retardér byl z mého pohledu docela v klidu, takže jsem si ?íkal, že to taky bude pohodový závod. Jenže o pár zatá?ek dál vedoucí Gepas trošku p?epískl výjezd ze zatá?ky a já se o n?j ot?el (Za to se omlouvám, moje chyba) a nedostatek LFS se projel na 150% -> koplo m? to do hezkých hodin a já si poladil LP tlumi?. S ovladatelností to vypadalo celkem dob?e. Dojel m? Megin, p?ed kterým jsem si trochu hrál na Drift kinga. Megin se p?edemn? dostal a já m?l totáln? spálený zadní gumy, byl jsem rád, že jsem dojel do box?, vym?nil jsem to a opravil auto a jedu dál. Ve 14. kole se mi nepochopiteln? rozto?ilo auto a já dal pusinku zdejší zdi. (Musim kouknout na rep, jak se to vlastn? stalo. Dote? tomu nerozumim) Do konce závodu jsem to už n?jak dokroužil na 7. míst?.

Opravdu t?žký závod, ale aspo? nebyla nuda, díky všem.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2009   #36
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
v prvnim zavode sem nabral Keena, za coz se omlouvam
Zapomel si dodat ze to bylo hned po startu v T1 (hlavne ze pred zavodem hlasas cosi o opatrnosti). Z pisku uz jsem se nevyhrabal
V druhem zavode uz to bylo super, ikdyz me pred koncem dostal Megin a pak v poslednim kole na cilovce Zdenek, pekny kluci
Keen is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2009   #37
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: Celou kvalifikaci jsem ješt? ladil pár detail? na setupu do závodu. V posledních 5 minutách jsem vzal kvalifika?ní set s tím, že zajedu jedno (ale pekelné) kolo, ale hned v úvodní šikan? jsem ud?lal chyby, které m? stály pár desetinek a ty pak už nešlostáhnout, takže 6. místo.

Race1: Bál jsem se, co se stane v 1. šikan?, tak jsem si v ní dával velký pozor. Nakonec došlo ke kolizi za mnou a tak jsem mohl v pohod? jet. Jezdil jsem na 6. pozici a v úvodních kolech jsem sledoval rozestup mezi mnou a Agarashem, který m? výrazn? neodjížd?l. Nevím v kolikátém kole došlo ke kolizi jezdc? p?ede mnou a já se tím posunul na 4. místo a m?l jsem p?ed sebou Klouczecha, ale z mého pohledu to vypadalo, že jeho pneumatiky nemají ideální kondici. Sice m? ujel, ale o pár kol déle ud?lal na sjezdu z oválu chybu (myslím) a já se posunul na 3. místo, ne kterém jsem si jezdil pak už jen svoje tempo a v posledních kolech jsem jel na jistotu abych dojel.

Race2: Startoval jsem ze zadních pozic díky pravidlu, které nemám moc rád. Hned v šikane po startu jsem dostal ránu ze zadu od Petera, to m? rozhodilo a zbrzdil jsem Keena za mnou (sorry). Na rovince jsem se pak podíval na to, jak mám poškozené zav?šení, ale zakoukal jsem se a v zatá?ce to poslal do ka?írku, všichni m? p?edjeli. Tak jsem zahájil stíhací jízdu. P?edjel jsem Gepase po chyb?, pak jsem p?edjel Petera p?kne venkem a dotáhnul se na Jardu, který se ale své pozice necht?l vzdát. Pár kol jsem jezdil za ním a na oválu p?išel m?j útok. Nejd?ív jsem do p?edjel na vjezdu na ovál, ale on m? to vrátil, když se vyvezl ze vzduchového pytle. Byl jsem za ním, ale chyt?e jsem si po?kal až bude ovál kon?it a zaúto?il jsem, aby m? to nemohl vrátit jako p?ed tím, na brzdy. To se povedlo a moje jízda pokra?ovala dál a další na ?ad? byl Megin, kterého jsem dojel nejspíš po jeho chyb?. Jezdil jsem za ním v t?sném odstupu, ale asi jsem promeškal ideální chvíli na útok a Megin m? poodjel. Pak jsme dojeli Keena, Megin ho p?edjel, já ho také cht?l p?edjet, ale ud?lal jsem pár chyb a už to vypadalo, že dojedu na 6. míst?. Ale v posledním kole jsem m?l lepší výjezd na ovál a po velmi t?sném souboji (myslel jsem, že se srazíme) jsem dojel na 5. míst?.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2009   #38
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Keen View Post
Zapomel si dodat ze to bylo hned po startu v T1 (hlavne ze pred zavodem hlasas cosi o opatrnosti). Z pisku uz jsem se nevyhrabal
ano, bylo to hned po startu a bylo to v T1, respektive v T2, bohuzel sem necekal, ze v techto mistech pujdes na brzdy a zduchnul te zezadu, omlouvam se
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2009   #39
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
ano, bylo to hned po startu a bylo to v T1, respektive v T2, bohuzel sem necekal, ze v techto mistech pujdes na brzdy a zduchnul te zezadu, omlouvam se
OMG, co ti mam na to rict ??? Jel jsem tak, abych to nenarval do tech prede mnou !!!
Jinak dekuju, aspon jsem se mohl podivat na kousek serialu Chalupari
Keen is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2009   #40
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

V kvali som isiel na rychlo urobenom kvali sete z toho pretekoveho a maksie pneu ma prekvapili. Dal som PBcko a keby som nepochaosil tankovanie tak by som mal este dve sance na lepsie kolo. Rezerva tam este bola. Nestalo sa a zaver kvalifikacie som uz len sledoval.

Prvy pretek sa vyvyjal dobre az som lahko na vyjazde z T3 tukol Kida (sorac). To ma strsne sralo pretoze to bol velmi jemny tukes, trocha ma smyklo a stratili sme kopec pozicii. Holt F1 je F1. Pockal som ho a tym zacal nas super suboj, teraz neviem ale asi aj na 10 kol. Niekolko krat sme si prehodili pozicie az 5 kol ku koncu sa mi zacal vzdalovat a ja som sa uz k nemu nedokazal priblizit.

Ako spominal Ag druhy pretek zacal tymto:
Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Omlouvam se Meginovi za divebomb v T1 v druhem zavode. Choleru na me
'omluveno, vyrikano, np, stava sa'

Potom z posledneho miesta som sa snazil dostat co najskor dopredu. To celkom islo a ked som uz ratal odstup od Keena tak prisli hodiny. S F1 aby sa clovek stale sustredil na jazdu! Vtedy ma dobehol Zdenek a ja som sa musel branit. Podarilo sa mi trocha od neho odputat a povedla som si ze to este na keena skusim. Jazdil som co to dalo a v predposlednom kole som Keena hned na 1. pokus predbehol. Opat to bol pekny pretek, plny akcie co som si povodne nevedel predstavit. Diky pani!
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.