Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.10.2009   #81
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

cokolada zene neni uplatek, ale patch
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 7.10.2009   #82
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
... vzdyt je to nas narodni sport.
Bohuzel.
Uplaci se vsude stejne, jen u nas se tim lidi chlubi, stejne jako tim, ze dostali pokudu za rychlost nebo jak prasi v beznym silnicnim provozu coz si samozrejme nataci a chlubi se tim po ruznych forech. >:|
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 22.10.2009   #83
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Jak jsme resili omluvenky na stredni my?
Omluvenky jsme si psali sami. nevolnost a pod.
Na delsi dobu bylo potreba razitko od doktora.

Škoda že som tu dlho nebol, a neobjavil túto tému skôr , ale k veci... my sme takmer celý školský rok všetko tla?ili na papiere strihali a robili podobné veci samozrejme sa na to po ?ase prišlo a u?ky zaviedli nám slovníky formátu A5 a ze do toho sa tla?i? nedá (pod?a nich) takže už boli spokojné a mysleli si že je všetko ok. Bežne spolužia?ky vymeškali za polrok 300 hodín takmer za to dostali komisionalne... raz si pametam že sa mi nechcelo do školy a celý de? som sa potom hral vo photoshope a v tla?iarni dokonca mi raz jeden známy napísal text ako od lekára zoskenoval a poslal... všetko som to vytla?il a bola z toho nádherná ospravedlnenka, ale este jeden detail ktorý je dos? dôležitý vždy som vytla?ený text prešiel nejakým drievkom aby sa to odtla?ilo na druhej strane lebo ke? by si u?ite?ka, ako to robila vždy oto?ila na druhú stranu a videla že je to hladké je jasné že je to tla?ené a bol prúser na druhú ale ina? som vzorný žiak 10 vymeškaných za polrok !!! samozrejme OSPRAVEDLNENÝCH
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------
RoBo_SK is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2009   #84
Hegi_sk
Newbie

 
Hegi_sk's Avatar
 
Join Date: 13.5.2008
Posts: 80
Default

Quote:
Originally Posted by RoBo_SK View Post
Škoda že som tu dlho nebol, a neobjavil túto tému skôr , ale k veci... my sme takmer celý školský rok všetko tla?ili na papiere strihali a robili podobné veci samozrejme sa na to po ?ase prišlo a u?ky zaviedli nám slovníky formátu A5 a ze do toho sa tla?i? nedá (pod?a nich) takže už boli spokojné a mysleli si že je všetko ok. Bežne spolužia?ky vymeškali za polrok 300 hodín takmer za to dostali komisionalne... raz si pametam že sa mi nechcelo do školy a celý de? som sa potom hral vo photoshope a v tla?iarni dokonca mi raz jeden známy napísal text ako od lekára zoskenoval a poslal... všetko som to vytla?il a bola z toho nádherná ospravedlnenka, ale este jeden detail ktorý je dos? dôležitý vždy som vytla?ený text prešiel nejakým drievkom aby sa to odtla?ilo na druhej strane lebo ke? by si u?ite?ka, ako to robila vždy oto?ila na druhú stranu a videla že je to hladké je jasné že je to tla?ené a bol prúser na druhú ale ina? som vzorný žiak 10 vymeškaných za polrok !!! samozrejme OSPRAVEDLNENÝCH
Potvrdzujem (ako hlavný pe?iatkova? dátumov). Všakže Robo? ...
__________________
Motherboard Gigabyte S-Series GA-EP35-DS3L/S3L, Intel Core 2 Duo 2.66 GHz, 2x1 Gb DDR2 1066 MHz, GeForce 7300GT

www.hegifoto.xf.cz
Hegi_sk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.